death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Srbazazry' timestamp='1389460166' post='358668']
داداش من میخوایی بیمه عمر ، تامین اجتمایی ، شخص ثالث و... هم بشن ، بهتره به جای پول دادن به تروریست ها و برگردوندنشون به کشور خودشون اونا رو به خدمت ارتش سوریه دربیارند(حالا یه پولی هم بهشون بدن)

خیلی ممنون ولی فکر نکنم ارتش بتونه به این راحتی داریا رو بگیره فکر کنم اول حزب الله تک میکنه و ارتشم کار پاکسازی خونه به خونه رو انجام میده.
[/quote]

درسته ولی تک وحشتناکی خود حزب الله زده همراه با پشتیبانی هوایی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقت کردین استراتژی ای که از طرف نیروهای خودی تو سوریه انجام میشه به نوعی استراتژیه دفاعیه ایرانه؟ استراتژی پلنگ و خرس!

به این صورت که سپاه عملیات های هجومی رو انجام میده. ( مثل پلنگ که به گردن قربانی حمله میکنه) و ارتش نقش دفاع در برابر هجوم و تثبیت مواضع رو به عهده داره ( مثل خرس ضربه گیری میکنه)

حالا جای سپاه حزب الله و نیروهای دفاع وطنی رو بزارید و جای ارتش هم ارتش سوریه رو.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='angz' timestamp='1389459611' post='358667']
[b]خبر فوری
ارتش سوریه و نیروهای دفاع وطنی به طور کامل منطقه نقارین در شرق حلب رو تصرف کردند و الان به سمت روستای شیخ نجار حرکت می کنند...الان درگیریها در ورودی جنوبی شهرک صنعتی در جریان هست...[/b]

[b]9 تا بشکه همزمان با درگیریهای شدید از جهت جنوب شرقی داریا....فکر کنم ارتش و حزب الله میخوان کار داریا رو تموم کنند.[/b]

به دلیل تمام شدن ترافیک
مجبورم تا فردا برای آپلود عکس صبر کنم
ولی دوتا خبر مهم همینا بود
[/quote]

منظور شما از شهرک صنعتی شیخ نجاره؟؟؟........اهمیت تصرفش تو چیه؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='angz' timestamp='1389460310' post='358669']
درسته ولی تک وحشتناکی خود حزب الله زده همراه با پشتیبانی هوایی
[/quote]نیروی هوایی سوریه سوخو-24 داره؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://arshnews.ir/images/docs/000190/190707/images/alalam_635250328699785416_25f_4x3%282%29.jpg[/img]
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در واقع داعش داره با این کارش بزرگترین خدمت به ارتش سوریه میکنه......مخالفین عضو جبهه اسلامی در نقارین عملا از همه جا رونده شدن هم نقارین رو از دست دادن هم شهر باب رو نتونستن از چنگ داعش دربیارن چون گویا تسلط داعش بر باب تثبیت شده

جناب ژیموسی بنظرم صحبت از محاصره کل حلب (با فرض سقوط شیخ نجار) کمی اغراقه ؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
داعش همونطور که از اسمش بر میاد (دولت اسلامی عراق و شام) دایعه ی تشکیل امارت شرعی یا اقامه ی خلافت در محدوده ی مورد نظر رو داشته بنابراین هیچ گروهی رو در محدوده ی مورد نظر به رسمیت نمی شناسه،سایر گروه های معارض رو هرچند سلفی وهابی وادار به بیعت با [color=#ff0000]امیر یا نماینده ی وی[/color] می کند.
[/quote]

حالا این امیر کیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم درگیری بین تروریست ها و خودزنیشون بیشتر از درگیریهاشون با ارتش سوریه باشه. ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران اشتباه نکنید یک وقتی، داعش قطعا تحت حمایت لجستیک، مالی و اطلاعاتی است وگرنه سریعا نابود میشه.
استراتژی امپریالیستهایی مثل آمریکا اینه که چیزی مثل داعش رو هم از طرف عربستان و ... حمایت می کنند و هم در جاهایی باهاش درگیر میشن
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قضیه این اردوگاه یرموک چیه؟آیا همه فلسطینی هستن یا غیره هم توش هست؟
چرا محاصره شدن و طرفدار کیا هستن و چرا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.