death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/X_28229.jpg[/img][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/1546352_1407191846196913_2040158067_n.jpg[/img][/size][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][color=#333333]دیروز در منطقه جوبر دمشق نزدیک زملکا از طرف اتوبان متحلق جنوبی داعش توسط یکی از اعضاش به نام "ابومدین الاردنی" حمله ای انتحاری رو به سمت مواضع ارتش و دفاع وطنی ترتیب میده.همزمان گردانهای هارون الرشید وابسته به "اتحاد الاسلامی لاجنادالشام" ی[/color][color=#333333]کی از ساختمانها خط تماس و درگیری رو از زیر منفجر می کنه.[/color][/size][/font]

[color=#333333][font=lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=2][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]بعد از این دو انفجار درگیریهای سنگینی در منطقه شروع میشه.ارتش سوریه از توپخونه واقع در کوههای قاسیون که کاملا بر منطقه مشرف هست هر دقیقه 2 تا گلوله توپ شلیک می کرد.بمباران و راکت باران زملکا،حموریه و مناطق نزدیک جوبر به شدت ادامه داشت.

درگیریها چندین ساعت ادامه داشت.با شدتی غیر قابل وصف.

هنوز نتیجه درگیریها دقیقا مشخص نشده ولی با توجه به انتشار اطلاعات توسط مخالفین به نظر میاد به هدفی که می خواستن نرسیدند.

داعش اسم معرکه رو " غزوه ایتام الغوطه" نامیده.سایرگروههای مخالف "اشداء علی الکفار" نامیدن.[/size][/font][/size][/size][/font][/color]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4]نقشه منطقه[/size][/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][size=4][url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/Eastern_Ghouta_Color~1.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10226/thumb_Eastern_Ghouta_Color~1.jpg[/img][/url][/size][/font] ویرایش شده در توسط iMosi
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما که نفهمیدیم چرا با این همه تجهیزات مثل جنگ جهانی دوم میجنگند .دوستانی که اطلاع دارند سوریه چه نوع بمب هدایت شونده ای داره .تا اونجا که من میدونم همین میل 24 ها هم موشک هدایت شونده دارن .کیت دید در شب هم در تمام هلیکوپتر های بروز وجود داره . خیلی راحت هم میتوان با همین سوخو 24 ها منطقه رو زیر نظر گرفت اگه پهباد ندارن .و مراکز تروریست ها را شناسایی و منهدم کرد . شنود اطلاعات هم نباید کار خیلی سختی باشه . حالا بعضی مواقع از سیستم های امن استفاده میکنند ولی در کمکهای غیر کشنده آمریکا خیلی از این بیسیمها نبود تا اومجایی که اعلام کردن .حالا جاسوس بازی و اطلاعات محلی به کنار .
ای کاش میشد چند تا تیم شکار ( تک تیرانداز ) راه انداخت با جلیقه های ضد ترمال و تفنگهای ساکت مجهز به دوربین ترمال برای پاک سازی در شب کلا از این جور ماموریتها خیلی خوشم میاد big_hug[size=4] [/size]
[size=4]پاینده باد ایران .مرگ بر روسیه[/size]
  • Upvote 7
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sezar' timestamp='1392034312' post='364626']
ما که نفهمیدیم چرا با این همه تجهیزات مثل جنگ جهانی دوم میجنگند .دوستانی که اطلاع دارند سوریه چه نوع بمب هدایت شونده ای داره .تا اونجا که من میدونم همین میل 24 ها هم موشک هدایت شونده دارن .کیت دید در شب هم در تمام هلیکوپتر های بروز وجود داره . خیلی راحت هم میتوان با همین سوخو 24 ها منطقه رو زیر نظر گرفت اگه پهباد ندارن .و مراکز تروریست ها را شناسایی و منهدم کرد . شنود اطلاعات هم نباید کار خیلی سختی باشه . حالا بعضی مواقع از سیستم های امن استفاده میکنند ولی در کمکهای غیر کشنده آمریکا خیلی از این بیسیمها نبود تا اومجایی که اعلام کردن .حالا جاسوس بازی و اطلاعات محلی به کنار .
ای کاش میشد چند تا تیم شکار ( تک تیرانداز ) راه انداخت با جلیقه های ضد ترمال و تفنگهای ساکت مجهز به دوربین ترمال برای پاک سازی در شب کلا از این جور ماموریتها خیلی خوشم میاد big_hug
[size=4]پاینده باد ایران .مرگ بر روسیه[/size]
[/quote]
می شه بپرسم اونوقت کی خرج این موشک های هدایت شونده ای که شما ازش دم می زنید رو می ده !؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسکناس داعش:

http://t3.amedia.ir/images/docs/000215/215255/images/400x263x222.jpg.pagespeed.ic.CwicYtxApz.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1392035736' post='364629']
می شه بپرسم اونوقت کی خرج این موشک های هدایت شونده ای که شما ازش دم می زنید رو می ده !؟
[/quote]
همونهایی تا الان می دادن از جمله امت همیشه در صحنه ایران اسلامی عزیز
پاینده باد ایران . مرگ بر روسیه
  • Upvote 6
  • Downvote 29

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sezar' timestamp='1392036275' post='364632']
همونهایی تا الان می دادن از جمله امت همیشه در صحنه ایران اسلامی عزیز
پاینده باد ایران . مرگ بر روسیه
[/quote]
بعله . البته روس ها ادعا دارند که خودشون دارند کمکشون می کنند . ایران هم توی این دو سال تحریم بوده و دوتا از مهمترین گزینه های دور زدن تحریم بانکیش ( ترکیه و امارات ) هم علیه بشار بودند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم
سیستم ارتش سوریه براساس روش روس هاست
حجم آتش انبوه
دقت مد نظر دوستان در سیستم های غربی بیشتر معنی دارد تا سیستم روسیه
و
البته با توجه به حمایت لجستیکی ایران هم ظاهرا ادوات نظامی ما هم نزدیک به روسیه شده تا غرب
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1392037039' post='364634']
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]همونهایی تا الان می دادن از جمله امت همیشه در صحنه ایران اسلامی عزیز [/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]پاینده باد ایران . مرگ بر روسیه [/right][/font][/color]
[/quote]
چرا این همه منفی دادی؟مگه اشتباه میگه؟راست میگه دیگه بالای نود درصد کمکها از سمت ماست کمکهای بلاعوض ! بعد جنگ هم خودمون براشون میسازیم از روز اول بهتر خلاصه اینکه ""
[right][background=rgb(247, 247, 247)]همونهایی تا الان می دادن از جمله امت همیشه در صحنه ایران اسلامی عزیز""" درسته کجاش غلطه ؟(این همه منفی نمیخواست دیگه )[/background][/right] ویرایش شده در توسط farid_mov2006
  • Upvote 8
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم کی بهم منفی داده اما دستش درد نکنه .....ممکنه توضیح بدید کجای حرفم اشتباه بود؟خوشحال میشم اگه اشتباه میکنم با راهنماییتون از اشتباه در بیام (با منفی دادن که چبزی درست نمیشه)
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farid_mov2006' timestamp='1392046541' post='364653']
چرا این همه منفی دادی؟مگه اشتباه میگه؟راست میگه دیگه بالای نود درصد کمکها از سمت ماست کمکهای بلاعوض ! بعد جنگ هم خودمون براشون میسازیم از روز اول بهتر خلاصه اینکه ""
[right][background=rgb(247, 247, 247)][color=#ff0000]همونهایی تا الان می دادن از جمله امت همیشه در صحنه ایران اسلامی عزیز[/color]""" درسته کجاش غلطه ؟(این همه منفی نمیخواست دیگه )[/background][/right]
[/quote]
منفی رو من دادم عزیز ! متاسفانه کنایه خوبی نبود! ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واحد پول داعش پوند اسلامی هست؟؟؟ از کجا آب میخوره !!!اعوذ بالله من الشیطان ارجیم...
بعد جسارتا عکس اون ملعون بن لادن مصداق شرک نباشه یک وقت..
آخرش پول کاغذی؟بدعت نیست اونوقت..زمان پیامبر اسلام(ص)پول کاغذی بوده؟؟
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farid_mov2006' timestamp='1392048303' post='364660']
نمیدونم کی بهم منفی داده اما دستش درد نکنه .....ممکنه توضیح بدید کجای حرفم اشتباه بود؟خوشحال میشم اگه اشتباه میکنم با راهنماییتون از اشتباه در بیام (با منفی دادن که چبزی درست نمیشه)
[/quote]
این منفی ها فکر میکنم بیشتر به خاطر اون جمله‌ی آف تاپیکی است که همانند صلوات به پستهای شما الحاق می‌شود. یاد فتنه 88 افتادیم!
  • Upvote 11
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
oldmagina گفتن که کنایه خوبی نبود واقعیتش من اصلا به کنایه بودنش دقت نکردم و مثبت به قضیه نگاه کردم اما در مورد صلوات و اف تاپیک و فتنه 88 ...دوست عزیز چرا هرچی میشه میبندی به فتنه 88 ؟...........خداروشکر که شما اف تاپیک نمیدی و ندادی اما اگه دادی حتما بهت گوشزد میکنم ...اینقدم تو حس نباش و همه چی رو امنیتی و فتنه و...نکن
  • Upvote 7
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farid_mov2006' timestamp='1392056084' post='364689']
oldmagina گفتن که کنایه خوبی نبود واقعیتش من اصلا به کنایه بودنش دقت نکردم و مثبت به قضیه نگاه کردم اما در مورد صلوات و اف تاپیک و فتنه 88 ...دوست عزیز چرا هرچی میشه میبندی به فتنه 88 ؟...........خداروشکر که شما اف تاپیک نمیدی و ندادی اما اگه دادی حتما بهت گوشزد میکنم ...اینقدم تو حس نباش و همه چی رو امنیتی و فتنه و...نکن
[/quote]
من به ایشون منفی ندادم. سوال پرسیدن من دلیل دیگری برا این منفی ها نمیتونم متصور بشم. من میتونم پست رو ادیت کنم ولی این کار رو نمیکنم قضیه رو امنیتی نمیکنم چه کنیم خاطرمان بدجور مکدر است.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.