death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

تروریست ها توی اون منطقه در محاصره اند. لذا از نظر نیروی انسانی نمی تونند تجدید قوا کنند. همچنین دسترسی به خدمات پزشکی هم نباید داشته باشند لذا هر کی زخمی بشه باید خودش رو مرده حساب کنه

نکته دیگه ای که هست اینه که لرزش ناشی از انفجار بمب ها شاید بتونه تونل های اطراف رو خراب کنه. چون تونل ها رو خیلی اصولی نمی کنند

من چند تا عکس از تونل ها دیدم مثل موش کور فقط کنده بودند و رفته بودند جلو و تونل استحکامی نداشت

مشکل جایی دیگه هست و اون اینکه وقتی منطقه محاصره منطقه ای به بزرگی غوطه هست امکان اینکه حملات کور و نیمه دقیق شما تلفات بالایی به طرف مقابل بزنه بسیار کم هست. مخصوصا وقتی اوضاع بدتر هم میشه که نیروی مخالف مدتها در منطقه مستقر و اقددام به ساخت جانپناه و سنگرهای مستحکم کرده باشه در این صورت حملات شما باز ممکنه نتونه خسارت و تلفات بالایی به نیروهای اونها بزنه.

لذا باید هر چه بیشتر دشمن رو در منطقه کوچکتری متمرکز و کرد اون زمان تلفات بر اوها بیشتر میشه.

اما روشی کهب نده عرض کردم در همین راستا هست یعنی وقتی شما با حملات سنگین و متمرکز روی جوبر برای مدت 48 عمل می کنید و بعد نیروی شما ورارد منطقه میشه و منطقه رو تسخیر می کنه کمتر مقاومت می بینه و در عی حال چون کل منطقه محاصره هست فضای تنفس اونها رو کمتر کردین و مجبور هستن برن جایی عقب تر و اگر این رویه زیاد ادامه پیدا کنه تراکم بیشتر اونها مساوی هست با تلفات بالاتر...

این استراتژی تا جایی می تونه ادامه پیدا کنه که شما یه گله جا همه این حیوان های به صورت انسان رو جمع و قتل عام کنید.

متاسفانه لرزش های اینچنینی توانی برای ناوبدی تونل های عمیق نداره. مگر اینکه از مهمات ترموباریک استفاده کرد .

بستگی داره تونل ها چقدر هم عمق داشته و همچنین جنس خاک و سنگ منقه و ... چقدر باشه و...

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پس از اینکه دیروز ارتش بر منطقه ی حتیته الجرش و تیپ الکترونیک در شمال غربی این ناحیه مسلط شد ، خبرها حاکی از اینه که بسیاری از تروریست ها بهمراه خانواده به عمق غوطه ی دمشق فرار کردند ...

کلی حال می کنم خانواده این زامبی ها بیافته دست ارتش؛ خیلی خوب میشه؛

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما نگاه کن اون بچه های دور و برش چطور شوق و ذوق کردن .........واله بحال این ملت باید تاسف خورد بلانسبت اینا اینده سازاشن

حالا شما این حرام زاده هایی که قراره به دنیا بیان رو حساب نکردین...والبته بچه هایی که با تفکر وهابی مث مور ملخ تو ایران به دنیا میان.خدا خودش به خیر بگزرونه 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا شما این حرام زاده هایی که قراره به دنیا بیان رو حساب نکردین...والبته بچه هایی که با تفکر وهابی مث مور ملخ تو ایران به دنیا میان.خدا خودش به خیر بگزرونه 

همین الان توی همین سایت سری بچرخونید متوجه خوی داعشی برخی میشین. کسانی که بر اساس معیارهای نژاد پرستانه یا ... خیلی راحت حکم برای بقیه خلق خدا صادر و رد و تکفیر و تائید می کنن

• Upvote 7
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همین الان توی همین سایت سری بچرخونید متوجه خوی داعشی برخی میشین. کسانی که بر اساس معیارهای نژاد پرستانه یا ... خیلی راحت حکم برای بقیه خلق خدا صادر و رد و تکفیر و تائید می کنن

جنگ های بر اساس نژاد ما زیاد نداشتیم....

بیشتر باید از کسانی ترسید که بر اساس دین حرکت میکنن....

مثلا اگر فلان شخص اعتقادات دینیش شبیه فلانی نبود، پس کافره یا گناهکاره و باید شلاق بخوره یا باید اعدام بشه و غیره و ذلک...

جنگ های مذهبی و دینی در طول هزاران سال گذشته همیشه بوده و به دلیلش همیشه مردم بیگناه که فقط میخواستن زندگیشون رو بکنن اسیب دیدن... :( خود مبارزین جنگ‌های دینی که هر دو طرف خودشون رو بهشتی و سرباز خدا میدونن!!:)))

• Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از قدیم گفتن فحش ناموسی رو بنداز زمین صاحبش خودش ور میداره...

• Upvote 11
  • Downvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از قدیم گفتن فحش ناموسی رو بنداز زمین صاحبش خودش ور میداره...

عزیزم از یه ادم کور هم بپرسی، میدونه که این تیکه رو به کی انداختی! :)))

لزومی به این هوشمند بازی ها و کاراگاه بازی‌ها هم نیست...

تعارفی هم نداریم با هم! :)

• Upvote 17
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه میدونستم به اینجا کشیده میشه هیچ وقت این حرفو نمی زدم. کلا این تایپیک ها استعداد بسیار خوبی واسه بالا گرفتن جدل داره.B-)
اما این تحولات منطقه همینجوری پیش میره و با این کارا تغییرات آن چنانی به وجود نمیاد مگر آین که یه کار پیش ببنی نشده رخ بده.اگه جنگم تموم بشه جبهه مقاومت هزینه بسیار بالای داده با این سطح خرابی ها،
نمی دونم کجا بود این حدیثو شنیدم که این بلاها این قدر ادامه پیدا میکنه که همه ناامید میشن و هیچ کس فکر درست شدن اوضاع رو نمی کنه تا این طهور اتفاق میفته. ویرایش شده در توسط bidar
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جنگ های بر اساس نژاد ما زیاد نداشتیم....

بیشتر باید از کسانی ترسید که بر اساس دین حرکت میکنن....

مثلا اگر فلان شخص اعتقادات دینیش شبیه فلانی نبود، پس کافره یا گناهکاره و باید شلاق بخوره یا باید اعدام بشه و غیره و ذلک...

جنگ های مذهبی و دینی در طول هزاران سال گذشته همیشه بوده و به دلیلش همیشه مردم بیگناه که فقط میخواستن زندگیشون رو بکنن اسیب دیدن... :( خود مبارزین جنگ‌های دینی که هر دو طرف خودشون رو بهشتی و سرباز خدا میدونن!! :)))

خونین ترین جنگ های تاریخ دنیا نظر شما رو رد میکنه . جنگ جهانی اول و دوم .جنگ های انگلیس فرانسه.جنگ های ژاپن چین و ..

عزیزم از یه ادم کور هم بپرسی، میدونه که این تیکه رو به کی انداختی! :)))

لزومی به این هوشمند بازی ها و کاراگاه بازی‌ها هم نیست...

تعارفی هم نداریم با هم! :)

شما رو خیلی واضح خطاب کردن دیگه اینکه زرنگ بازی بود یا چیزی ساخته خیالاتتون هست. حرفاتون پارادوکسه اینکه از آدم کور بپرسی و قسمت دوم که کارگاه و هوشمند . فقط دوتا چیز هست یا شما قصد توهین داشتی به فتح که می خواستی بهش بگی یک کاراگاه کور یا اینکه خودت متوجه نیستی چی میگی و فقط جواب میدی.

• Upvote 6
  • Downvote 19

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالبه بدونید :

اول ابوبکر بغدادی حدود 24 معاون دارد.

دوم، بیشتر معاونان وی مردان عراقی میانسالی هستند که مدتی را در بازداشت آمریکا بوده‌اند

سوم، حدود یک سوم معاونان وی افسران ارتش صدام بوده‌اند

و چهارم، این افسران، اعضای داعش را نه به صورت نیروهای شورشی بلکه به صورت ارتشی یکپارچه و با برنامه‌ریزی‌های نظامی ساماندهی می‌کنند.

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://jahannews.com/vdcevv8xxjh8fvi.b9bj.html

سایت های خبری همشون یکی یه اکانت توی میلیتاری دارن

ای سیناپس ناقلا fi_lone_ranger

ما رو بگو انگشت به دهان که چطور این پسر اینکارو انجام داده :mrgreen:  نگو ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما رو بگو انگشت به دهان که چطور این پسر اینکارو انجام داده :mrgreen:  نگو ...

اقا منبع زدم تو مطلبم :neutral:

======================

حالا تا اینجا این رو هم جواب بدم:

شما رو خیلی واضح خطاب کردن دیگه اینکه زرنگ بازی بود یا چیزی ساخته خیالاتتون هست. حرفاتون پارادوکسه اینکه از آدم کور بپرسی و قسمت دوم که کارگاه و هوشمند . فقط دوتا چیز هست یا شما قصد توهین داشتی به فتح که می خواستی بهش بگی یک کاراگاه کور یا اینکه خودت متوجه نیستی چی میگی و فقط جواب میدی.

عزیز جان، جناب فتح یه تیکه به من انداخت و من جوابش رو دادم!!

بعدش ایشون اومد زرنگ بازی در اورد و گفت فحش رو بندازی صاحبش برش میداره...

منم براش گفتم که این برا همه‌ی کاربرای سایت روشنه به کی تیکه رو انداختی و نیازی به این زرنگ بازی ها و شکلک در اوردن ها رو که من عمومی گفتم تو به خودت گرفتی دیگه نداره...

حالا، برداشت اشتباه شما به بنده ارتباطی نداره...

خونین ترین جنگ های تاریخ دنیا نظر شما رو رد میکنه . جنگ جهانی اول و دوم .جنگ های انگلیس فرانسه.جنگ های ژاپن چین و ..

من در مورد جنگ خونین حرف زدم؟

یا در مورد حدود ۲ هزار سال جنگ مسلمان نماها با بقیه‌ی مردم دنیا حرف زدم؟؟

حالا اینکه حضرت ابوبکر بغدادی بمب اتم نداره که مثل دوستای یانکیش بزنه تو سر شیعه ها، ایا اون رو ادم بهتری نسبت به امریکایی ها میکنه؟؟؟ خیر عمو!! این اراذل چیزی ندارن و اینجوری خون و خونریزی راه میندازن و چه بسا اگر تجهیزات قوی تر داشتن، بدون شک استفاده میکردن!! :)

=================

ما که رفتیم که رفتیم!! اینم بگم:

سوم، حدود یک سوم معاونان وی افسران ارتش صدام بوده‌اند

متاسفانه این یه خط من رو مجبور میکنه که مطلب بعدی گروه های مبارز خاورمیانه رو عوض بکنم و گروهی که قرار بود چند مقاله بعد تر معرفی بشه، توی این هفته مطلبش رو بذارم... چند روز جهت ولیدیشن مطالب و تصاویر مطلب گیر میخوره احتمالا و بعد میاد خدمتتون...

خلاصه عرض بکنم که رابطه‌ی عناصر بعثی طرفدار صدام اونجوری که عزیزان فکر میکنن با داعش نیست! :)))

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

======================
منم براش گفتم که این برا همه‌ی کاربرای سایت روشنه به کی تیکه رو انداختی و نیازی به این زرنگ بازی ها و شکلک در اوردن ها رو که من عمومی گفتم تو به خودت گرفتی دیگه نداره...

یا در مورد حدود ۲ هزار سال جنگ مسلمان نماها با بقیه‌ی مردم
[quote name="senaps" post="407355" timestamp="1410096507" date="امروز, 05:58 PM"]

======================

یا در مورد حدود ۲ هزار سال جنگ مسلمان نماها با بقیه‌ی مردم دنیا حرف زدم؟؟
حالا اینکه حضرت ابوبکر بغدادی بمب اتم نداره که مثل دوستای یانکیش بزنه تو سر شیعه ها، ایا اون رو ادم بهتری نسبت به امریکایی ها میکنه؟؟؟ خیر عمو!! این اراذل چیزی ندارن و اینجوری خون و خونریزی راه میندازن و چه بسا اگر تجهیزات قوی تر داشتن، بدون شک استفاده میکردن!! :)
=================
ما که رفتیم که رفتیم!! اینم بگم:
متاسفانه این یه خط من رو مجبور میکنه که مطلب بعدی گروه های مبارز خاورمیانه رو عوض بکنم و گروهی که قرار بود چند مقاله بعد تر معرفی بشه، توی این هفته مطلبش رو بذارم... چند روز جهت ولیدیشن مطالب و تصاویر مطلب گیر میخوره احتمالا و بعد میاد خدمتتون...

خلاصه عرض بکنم که رابطه‌ی عناصر بعثی طرفدار صدام اونجوری که عزیزان فکر میکنن با داعش نیست! :)))
نقشبندی فقط تنها عناصر باقی مانده از بعث نبود..
جریان نقشبندی تنها یه چهره نمادین از بعثی هاست.. که کسی از خودش نپرسه افسران ورزیده گارد ریاست جمهوری که اوازشون رو از رزمندگان دفاع مقدس شنیده ایم چه شدند...!
انصار السلام هم که از بقایای بعثی ها بود با داعش بیعت کرد..
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.