death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

خبری جالب - جهان 3 روز در تاریکی فرو خواهد رفت !

آژانس تحقیقات فضایی NASA اعلام کرد زمین در سال جاری شاهد 3 روز تاریکی خواهد بود ..

این تاریکی کامل بعلت طوفان خورشیدی در روزهای 21 ، 22 و 23 دسامبر اتفاق خواهد افتاد .

چارلز بولدن رئیس ناسا از مردم خواست تا آرامش خود را حفظ کنند .. لازم به ذکر است که این پدیده بزرگترین طوفان خورشیدی 50 سال اخیر و با طول زمانی حدود 72 ساعت است .

این سه روز دوره ی سختی برای بشریت خواهد بود .

تصویر زیر چند لکه ی حاصل از طوفان خورشیدی را بروی خورشید نشان میدهد .

-----

خدا عاقبت مارو ختم به خبر کنه .. ان شاالله ... معلوم نیست چه خبره ...

بچه های آخر الزمانی دست بکار شن نظریه بدن hee_hee   ادیب جان بسم الله :winking:

solar_storm.JPG

اگر به حرف اینا اعتمادی بود جهان خیلی وقته نابود شده بود معمولا هر وقت از این حرفا میزنن یه جایی یه غلطی میکنن

یادتون نرفته که مردم همین یکی دو سال قبل عین همین حرفو میزدن؟!! و با تبلیغات خیلی ها هم باور کرده بودن معمولا آماده سازی میکنن برای مرگ که مردم درد کشیدن بگن الحمدالله که زنده ایم :winking:

ویرایش شده در توسط kid
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبری جالب - جهان 3 روز در تاریکی فرو خواهد رفت !

آژانس تحقیقات فضایی NASA اعلام کرد زمین در سال جاری شاهد 3 روز تاریکی خواهد بود ..

این تاریکی کامل بعلت طوفان خورشیدی در روزهای 21 ، 22 و 23 دسامبر اتفاق خواهد افتاد .

چارلز بولدن رئیس ناسا از مردم خواست تا آرامش خود را حفظ کنند .. لازم به ذکر است که این پدیده بزرگترین طوفان خورشیدی 50 سال اخیر و با طول زمانی حدود 72 ساعت است .

این سه روز دوره ی سختی برای بشریت خواهد بود .

تصویر زیر چند لکه ی حاصل از طوفان خورشیدی را بروی خورشید نشان میدهد .

-----

خدا عاقبت مارو ختم به خبر کنه .. ان شاالله ... معلوم نیست چه خبره ...

بچه های آخر الزمانی دست بکار شن نظریه بدن hee_hee   ادیب جان بسم الله :winking:

solar_storm.JPG

برادر از شما بعید بود همچین خبری رو باور بکنی، چه برسه به اینکه نقل هم بکنی. این دست خبرها ساخته ی کسایی هستن که عاشق سناریوهای پایان دنیا و هیجان بعدش هستن!

من الان یه جست و جوی ساده کردم نه تنها طوفان خورشیدی در کار نیست، بلکه ناسا کلمه ای در این مورد حرفی نزده. ناسا سازمان کوچیکی نیست که آخه بیاد درگیر این جور داستان سازی ها و تخیلات بشه.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منبع موثقی برای این خبر هست برادر؟

اگر به حرف اینا اعتمادی بود جهان خیلی وقته نابود شده بود معمولا هر وقت از این حرفا میزنن یه جایی یه غلطی میکنن

یادتون نرفته که مردم همین یکی دو سال قبل عین همین حرفو میزدن؟!! و با تبلیغات خیلی ها هم باور کرده بودن معمولا آماده سازی میکنن برای مرگ که مردم درد کشیدن بگن الحمدالله که زنده ایم :winking:

این خبر کذب محض هست

در ضمن واسه چند سال پیشه و مربوط 21 سال 2012

این مسائل رو جدی نگیریم..

توو خود سایت ناسا .

گفتم یه فضایی عوض شه hee_hee :blushing:

اگر هم باشه ، چیز خاصی نیست ، یه پدیده ی طبیعیه دیگه .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

توو خود سایت ناسا .
گفتم یه فضایی عوض شه hee_hee :blushing:
اگر هم باشه ، چیز خاصی نیست ، یه پدیده ی طبیعیه دیگه .

دروغ بود ؟؟؟ حیف شد من کلی برنامه ریزی کردم برای این 3 روز
:)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در کل میخوام اینطور بگم: کشورهای متفقین برای شرایط و زمان مختلف فکرهای جالبی داشته و دارند همونطور که امریکا قبرستان تجهیزات هوایی داره برای تجهیزات زمینی و... هم فکرهای جالبی کرده و کلی انبار آماده کمک به هر کشوری که مدنظرش باشه داره ! مثلا میگم ، در اوایل روی کار آمدن محمدرضا پهلوی ... امریکا 42 میلیون دلار برنو به ایران تحویل داد که بعدا مشخص شد دسته دوم بوده و قبلش تو جنگ کره به کار رفته بود ...ولی هنوز که هنوزه اون برنوها تو ایران هست و کارشون هم عالی هست !

فکر کنم منظور شما ام 1 هست و نه برنو

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانی که به تذکرات توجه نمیکنند و خارج از گالری تصاویر رو به نمایش در میارند از این به بعد به ناچار دسترسیشون به بخش مربوطه گرفته خواهد شد ! لطفا به تذکرات و قوانین انجمن توجه کنید . 

• Upvote 5
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

فکر کنم منظور شما ام 1 هست و نه برنو

در منبع ش که کتاب ارتش در زمان پهلوی اول و دوم بود که برنو ذکر کرده بود حجم اکثریت تسلیحات بوده و ام 1 هم احتمالا بوده باشه توشون و شاه باهاش ابتدا به ساکن گارد خودش رو مسلح میکنه 

این کمک چون بلاعوض بوده  و از اولین پاسخ های متفقین به خصوص امریکا به شاه یکی از مهمترین ها هم هست چرا که چراغ سبز امریکا به خرید و فروش تسلیحات با ایران محسوب میشد

بعدش شاه اعتراض میکنه به اینکه سلاح ها مستعمل بودند ( که واقعا اینطور نبوده ولی در باب خرید سلاح واقعا شاه و اطرافیانش مذاکره کنندگان خوبی بودند و نیز داشتند ! یعنی با کمک اسرائیل حسابی تیغ میزدند متفقین رو ! از این ور هم که ماشالله پول میدادیم ولی کمک های بلاعوض یک چیز دیگر بود !) و تجهیزات به روزتر دیگری میگیره
:rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لعنت بر ظالم لعنت

سلام

06374123299316814593.jpg

بدم از این حرکات میاد ... خدا بدم میاد .... بابا نکنین تو رو قرآن اه ه ه ه ه

بسم الله الرحمن الرحیم

اون اسرای مخالفین

اینهم اسیر عزیز ما (البته ایشون قبل اسارت ظاهرا شهید شده اند)

واقعا چیزی در حد نوازش میماند

j6s78zar054e3brk73m6.jpg

http://8pic.ir/images/j6s78zar054e3brk73m6.jpg

-----------------------------------------------------

ادمین گرامی تا چند ساعت دیگه عکس را برمیدارم و لینک باقی خواهد ماند

با تشکر

ویرایش شده در توسط ahmad1361
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جبهة النصره مدعی استفاده از پهپاد در سوریه شد

پایگاه خبری «شبکة المنارة البیضاء» وابسته به تروریست‌های جبهة النصرة با انتشار ویدئویی مدعی شد نیروهای این گروهک تروریستی از پهپادهای جاسوسی برای جمع‌آوری اطلاعات برای بیرون آمدن از محاصره نیروهای ارتش سوریه استفاده کرده‌اند. بیش از 500 تکفیری جبهة النصرة در منطقه «غوطه شرقی» دهها روز است که تحت محاصره نیروهای ارتش سوریه قرار دارند. بنا به گفته یکی از فرماندهان گروهک تروریستی جبهة النصرة، این پهپادها برای شناسایی مواضع ارتش سوریه و یگان «الفوج 81» ارتش به کار گرفته شده است. در حالی گروهک تروریستی جبهة النصرة ادعای استفاده از پهپاد در سوریه را دارد که این گروهک در لیست تروریستی آمریکا قرار دارد و این کشور و هم‌پیمانان آن مدعی هستند، صرفا به مخالفان به اصطلاح میانه رو سوریه کمک نظامی‌ می‌کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر از شما بعید بود همچین خبری رو باور بکنی، چه برسه به اینکه نقل هم بکنی. این دست خبرها ساخته ی کسایی هستن که عاشق سناریوهای پایان دنیا و هیجان بعدش هستن!

من الان یه جست و جوی ساده کردم نه تنها طوفان خورشیدی در کار نیست، بلکه ناسا کلمه ای در این مورد حرفی نزده. ناسا سازمان کوچیکی نیست که آخه بیاد درگیر این جور داستان سازی ها و تخیلات بشه.

ساین مال سال2012 این قدیمیه 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

در منبع ش که کتاب ارتش در زمان پهلوی اول و دوم بود که برنو ذکر کرده بود حجم اکثریت تسلیحات بوده و ام 1 هم احتمالا بوده باشه توشون و شاه باهاش ابتدا به ساکن گارد خودش رو مسلح میکنه 

این کمک چون بلاعوض بوده  و از اولین پاسخ های متفقین به خصوص امریکا به شاه یکی از مهمترین ها هم هست چرا که چراغ سبز امریکا به خرید و فروش تسلیحات با ایران محسوب میشد

بعدش شاه اعتراض میکنه به اینکه سلاح ها مستعمل بودند ( که واقعا اینطور نبوده ولی در باب خرید سلاح واقعا شاه و اطرافیانش مذاکره کنندگان خوبی بودند و نیز داشتند ! یعنی با کمک اسرائیل حسابی تیغ میزدند متفقین رو ! از این ور هم که ماشالله پول میدادیم ولی کمک های بلاعوض یک چیز دیگر بود !) و تجهیزات به روزتر دیگری میگیره
:rose:

این رو از این لحاظ گفتم که عمده برنو ها مال زمان رضاشاه و کلا قبل از جنگ جهانی اول هست 

حالا بعد از جنگ آلمان جنگ زده برنو اضافه داشته که آمریکا اون رو بده به ایران رو نمیدونم

دومین دلیل هم این بود که گفتید در جنگ کره ازشون استفاده شده ، درصورتی که سلاح سازمانی آمریکا در  اون زمان ام 1 بوده و با برنو کاری نداشتن ، تازه تو کلاس برنو آمریکا خودش اسلحه های قابلی داشته

( البته میتونه از اسلحه های تو انبار آلمان نازی بوده باشه که بعد از شکست دست آمریکا افتاده باشه ولی با شرایط آخر جنگ آلمان که به شدت از لحاظ تفنگ و مهمات در  کمبود بود ، زیاد محتمل نیست )

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

تا اونجایی که من خاطرم مونده و نیز تحقیق کردم یکبار سر قضیه نوع و میزان کمک های بلاعوض امریکا ، محمدرضاشاه به شدت اعتراض میکنه به امریکا و گویا حتی کار به مجادله تند میکشه و محمدرضاشاه روضه ! اینطوری میخونه که شما امریکایی ها انتظار دارید ما به دام شوروی نیافتیم ولی دورتادور ما کشورهای طرفدار بلوک شرقی هستند که بهترین اسلحه های جهان رو با کمترین میزان پول بهشون میدن

خلاصه امریکا بار اول میاد تا سقف 42 میلیون دلار تسلیحات بلاعوض میده که شامل تمام تسلیحاتی میشه که چه از زرادخانه آلمان چه خودشون داشتند و البته بیشتر این تجهیزات قبلا توسط نیروهای کره ای هم استفاده شدن ( به نظرم انبار شدن درست تر هست تا بگیم استفاده شدن)

دلیل اینکه سلاح بهتری ندادن هم دقیقا برمیگرده به مساله مشکلات ساخت سلاح امریکا پس از جنگ جهانی دوم که دو دل بود بین M14 و بقیه تجهیزاتی که هم از آلمان گیرشون افتاده بود هم میخواستند توسعه بدهند ( که نهایتا در نبرد ویتنام ام 16 رو درست کردند اونم بسیار بسیار ناقص)

به هرحال ، اگر وقت کردم حتما اون کتاب رو دقیقا مرور میکنم ببینم تو منابع ش ، منبع دقیقی دیگر هست یا نه ؟

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا میشه تو تاپیک سوریه این بحث برنو و ام یک رو بزارید کنار؟ حالا یه سری اسلحه دادن که دادن یا ندادن ول کنید بچسبید به تاپیک

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

برادر شما همین صفحه قبل هم بری میبینی ما مرتبط گفتیم ها ؟

یعنی چی این ؟

خوب سوال هست باید پاسخ داده بشه ، اگر باعث انحراف تاپیک شد چشم ، حرف شما درست

همین الان میخوای تو سه سوت ثابت کنم که این بحث سلاح همین الان ترکیه و امریکا دارند برا سوریه و عراق و اکراد انجام میدن ؟

شاید در نگاه اول ربطی نداشته باشه ولی دقیقا همون هست

الان کلی بلاعوض سلاح دادند ، میدونی یعنی چی ؟ نع 

ای بابا !

اما ما مخلص شمام هستیم  :rose:  :kiss:  :blushing:  big_hug  چشم ادامه نمیدیم !

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.