death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سلام

نکته ای رو شفاف سازی کنم تا تیتر یک نشده بدتر از الان !

سردار همدانی گفته بودند 130 هزار( 500 گردان) نیروی مردمی سوریه به سبک بسیجی ها با مستشاری نیروهای ایرانی آموزش دیدند که نشان دهنده این هست که مفهوم بسیج و بسیجی ایران اسلامی امروز جهانی شده و این بسیجی های سوریه آماده هستند هر لحظه برن داخل خاک جولان و ....( نقل به مضمون نمودم)

اما متاسفانه یکی از فرماندهان نواحی یا حواس شون نبوده یا تفسیر به غیر نموده بودند و در مصاحبه گفته بودند 130هزار ایرانی میرن تو جولان

خیر این اشتباه هست

سردار همدانی اینو هرگز نگفتند

اون فرمانده هم با دستور مستقیم دفترنظامی رهبری برکنار گردید

خواهشا دوستان خبرنگار بیخود جو ندهند و به اسم خبرگزاری های اسرائیل شر بیخود درست نکنند

ایران قصد ورود حالا حالاها نداره
یا حق
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدا روشکر تا این لحظه حمله تروریستها به فوعه و کفریا ناکام مونده . خود مدافعیان گفتن تعدادی از تروریسیتها رو توی یه شبه محاصره انداختن و دخل شون آوردن .

المیادین به هلاکت رسوندن 20 مهاجم رو اعلام کرده . اسامی 13 تروریست هلاک شده  هم منتشر شده .

توی دیرالزور هم اعلام شده ارتش یه تانک داعش رو منهدم کرده

.انهدام  مهمات و تجهیزات  مخالفین در القلمون .حالا یا پهپاد زدش یا مختصاتشون داده

10996511_1575751065999321_67735062155045

thumb_11018858_1575751062665988_53763409

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://www.aparat.com/v/6aBNQ

کلیپ انهدام مهمات و تجهیزات مخالفین در قلمون

http://www.aparat.com/v/t7GBP

حمله ارتش سوریه به یک تونل تروریست ها در داریا، در نزدیکی دمشق

ویرایش شده در توسط urmia
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ي چند لحظه وقت بذاريد اين متن رو بخونيد

ي سوالي از كاربران عزيز داشتم كه چند وقته ذهنم رو درگير كرده

بنده بيشتر خبرهاي مربوط به شورشيان ومخالفان دولت بشار اسد رو در سوريه پوشش ميدم اگر متوجه شده باشيد

دليلش هم اين است كه دلم ميخواست فضا چند قطبي باشه در خبر رساني

ولي احساس كردم اكثر كاربران اينجا علاقه اي به اين گونه خبررساني ندارند و علاقه اي به شنيدن خبرهاي شورشيان ندارند ( يك بار هم به خاطرش از ي كاربر سرشناس در اخبار سوريه ناسزا شنيدم)

حالا اگر موافق اين شيوه فعلي بنده هستيد به اين پست مثبت بديد اگر هم نيستيد منفي تا من بنده حساب كار خودم دستم بياد

و بيشتر از اين وقت عزيزان رو نگيرم و ناراحتشون نكنم

در پايان خواهش ميكنم بدون تعارف نظرتون رو بگيد چون بنده واقعا برام سوال مهمي شده، ممنون كه وقت ميذاريد

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

مثبت به خاطر زحمتی که می کشید و دید جدیدی را به ما ارائه می دهید . به هر حال جنگ هم پیروزی و هم شکست دارد و این تقصیر شما نیست که مخالفان پیشروی دارند یا بهتر عملیات رسانه ای را انجام می دهند . منتهی باید مواظب جنگ رسانه ای دشمن نیز بود . البته دقتی که شما و سایر دوستان در تهیه اخبار انجام می دهید مثال زدنی است بگونه ای که می توان ادعا کرد سایر سایت های خبری و خبرگزاری ها امروز میلیتاری را الگوی خبر رسانی خود در اخبار وقایع سوریه و سایر نقاط قرار داده اند . به خصوص مشرق که دقیقا از الگوی دوستان البته با اهداف خود استفاده می کند . جا دارد به عنوان یک کاربر کوچک از فرصت استفاده کرده و از زحمات شما و جناب امینور و جناب آی موسی و جناب A7UP و سایر دوستان صمیمانه تشکر کنم . امیدوارم زحمات دوستان گرامی منجر به تحول مفید در زمینه رسانه ای در میان رسانه های کشور شود که به طور حتم اثرگذار هم خواهد بود

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا در این جنگ ما فقط رسانه های مخالفین رو میتونیم ملاک خبر رسانی قرار بدیم چون خود جنگجویان خبرنگار هستن و اخبار رو سریع مخابره میکنند ولی المیادین و المنار اخبار رو دیر منتشر میکنند.

دیروز معجزه ای هم رخ داده و تروریستها که به مواضع ارتش سوریه در ادلب حمله کردن اعلام کردن که 8 تا کشته دادیم .

جبهه النصره به حرکت حزم اعلام جنگ کرده

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب amirarsalankhan بنده از پست های شما و مخصوصا پست هایی که توش تصاویر منتشر شده توسط مسلحین رو با نقشه گوگل ارث تطبیق میدید (که کار وقت گیری هم هست ) استفاده میکنم و امیدوارم به کار خوبتون ادامه بدید .در این تاپیک گذاشتن اخبار پیروزی ها زیاد مهم نیست چون بالاخره صدا و سیما و سایت های خبری که تعدادشون هم زیاد هست فوقش با کمی تاخیر اخبار پیروزی ها و پیشروی ها رو منتشر میکنن . ولی اخبار پیشروی های دشمن به برکت این تاپیک و پیج هایی که دوستان در شبکه های اجتماعی درست کردن منتشر شده ومیشه . این دوستان کاری کردن که برخی از سایت های خبری مجبور شدن شیوه خودشون در انتشار اخبار یک طرفه از تحولات میدانی رو تغییر بدن که جای شکر داره هرچند که صدا و سیما همچنان در تعطیلات به سر میبره .

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جان کری وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه گفته است :

که ایالات متحده و ایران دارای "منافع مشترک" در شکست گروه دولت اسلامی (داعش) هستند اما مشغول همکاری در این زمینه نیستند.

او در یک جلسه در کنگره گفت:

"آنها کاملا با داعش مخالفند و در واقع وارد نبرد با این گروه شده اند و با آن می جنگند و در طول مرز عراق نزدیک ایران اعضای این گروه را می کشند و نگرانی های جدی درباره سرنوشت منطقه به خاطر داعش دارند."

او گفت: "بنابراین حداقل منافع مشترکی داریم، حتی اگر مشغول همکاری نباشیم."

به نقل از بی بی سی فارسی

-------------------------------------

ظاهرا روابط خیلی عاشقانه شده

بنظرم جملات خیلی منطقی بنظر میرسه

ان شالله هممون عاقبت بخیر بشیم ان شالله

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

هویت یکی از اعضای گروه موسوم به دولت اسلامی، داعش که به 'جلاد لندن' یا 'جان جهادی' شهرت یافته بود، مشخص شده است.

بی بی سی دریافته است که نام این فرد محمد اموازی، بریتانیایی و اهل غرب لندن است.

تصویر با نقاب وی در ویدئوهای سر بریدن چندین گروگان غربی از جمله الن هینینگ و دیوید هینز دیده شده بود.

سرویس های امنیتی بریتانیا پیشتر او را شناسایی کرده بودند اما به دلایل عملیاتی نخواستند هویتش را فاش کنند.

jld_d60sh931207.jpg

اموازی اولین بار در اوت گذشته زمانی که ظاهرا در حال کشتن روزنامه‌نگار آمریکایی، جیمز فولی، بود، در یک ویدئو دیده شد.

تصور می‌شود وی بعدها در ویدئوهای سر بریده شدن استیون ساتلاف، روزنامه‌نگار آمریکایی، دیوید هینز، امدادگر بریتانیایی، آلن هنینگ، راننده تاکسی بریتانیایی، و عبدالحرمان کاسیگ، امدادگر آمریکایی معروف به پیتر دیده شده است.

اعتقاد بر این است که اموازی از همدستان یک مظنون سابق بریتانیایی است که در سال ۲۰۰۶ به سومالی سفر کرد و گفته می شود در راه اندازی و تامین بودجه یک شبکه برای گروه پیکارجوی سومالیایی الشباب دخیل بوده است.

به نقل از بی بی سی فارسی

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رفتم سایت طالیان که علت حمله ی طالبان افغانستان رو به خودرو دیپلماتیک ترکیه بفهمم که چیزی ننوشته بود ولی زبان فارسی بامزه ای دارن یک نمونش:

به اساس خبر، مجاهدین امارت اسلامی بریک قطار قوای عساکر اشغالگر در قلب شهر کابل حمله فدایی نمودند.

حمله صبح امروز درمنطقه وزیر اکبرخان بوسیله یک عراده موتر نوع کرولا مملوء ازمواد نیرومند انفجاری صورت گرفت که دراثران، به دشمن تلفات سنگین جانی ومالی وارد گردید. جزئیات بیشتر حادثه بعدا به نشر می رسید.

• Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده بيشتر خبرهاي مربوط به شورشيان ومخالفان دولت بشار اسد رو در سوريه پوشش ميدم اگر متوجه شده باشيد

ولي احساس كردم اكثر كاربران اينجا علاقه اي به اين گونه خبررساني ندارند و علاقه اي به شنيدن خبرهاي شورشيان ندارند ( يك بار هم به خاطرش از ي كاربر سرشناس در اخبار سوريه ناسزا شنيدم)

حالا اگر موافق اين شيوه فعلي بنده هستيد به اين پست مثبت بديد اگر هم نيستيد منفي تا من بنده حساب كار خودم دستم بياد

در پايان خواهش ميكنم بدون تعارف نظرتون رو بگيد چون بنده واقعا برام سوال مهمي شده، ممنون كه وقت ميذاريد

سلام امیر جان

چون فرمودی نظرتون رو بگید عرض میکنم

من به شخصه کارهای شما رو تحسین میکنم و قدردان زحمات شما هستم ؛ این نوع خبررسانی هم باعث تکمیل زنجیره ی خبررسانی میشه و هم باعث نزدیک شدن به شعار خبر رسانی بیطرف ...

البته این بیطرفی صرفا به معنای کوشش نکردن در راستای تحقق اهداف مقاومت نیست . میشه هم بیطرف بود و هم در راستای تقویت جبهه ی خودی عمل کرد .

فقط هر سبکی از خبررسانی آفتی داره که روش شما هم از این قضیه مستثنی نیست .

تعداد رسانه های مخالفین و معاندین بسیار زیاده و معمولا پیدا کردن اخبار صحیح و درست از بین این دریای عظیم دشواره و از اونجایی که به نحوه ی اطلاع رسانی مخالفین آشنایی دارید و داریم که چطور برای پیشبرد اهدافشون حقیقت رو با دروغ آمیخته میکنند و گاها چیزی رو اعلام میکنند که در صحنه ی نبرد برعکس اون هست .... باید مراقب بود که فریب تبلیغاتی  و رسانه ای مخالفین رو نخوریم . و نا خود آگاه باعث تشویش و نارحتی عزیزان و خدای نکرده باعث تضعیف روحیه و جبهه ی مقاومت نشیم .

البته در این چند مدته دیدم که بعضی دوستان در این دام گرفتار شدند ...

در مورد نظرات و بازخوردهای خوانندگان ؛ اگر تجربه ی کار در وسعت بیشتر و یا صفحات اجتماعی رو داشته باشید به خوبی میدونید که این راه پر هست از انواع کنایه ها تهمت ها توهین ها و... هم پر هست از انواع  تشویق ها دلگرمی ها قدر دانی ها و... پس بهتره تمرکز روی هدف (هدف مقدس ترجیحا) باشه و بدون توجه به فراز و فرودها به کارت ادامه بدی :winking:

عاقبت از آن مومنان است .....

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب امیرارسلان خان عزیز و گرامی

با تشکر از زحمات بی وقفه جنابعالی

احتمالا تا الان با توجه به مثبت ها حساب کار دستتان امده

و بوضوح مشخص است که اعضا سایت که خبرها را پیگیری میکنند قدردان زحمات جنابعالی هستند (مخصوصا اون تطبیق نقشه ها که حقیقتا زمان بر و خسته کننده هستش )

البته صحبت های جناب امین عزیز هم هستش خودتان که مخالفین را بهتر میشناسید

فقط یک پیشنهاد کوچک خدمتتان دارم

اینکه وقتی فیلم های مخالفین را قرار میدهید محدوده موفقیتشان را هم بیان بفرمایید (البته در صورت امکان )

چون وقتی تعداد نمایش فیلم های شهدا زیاد میشود بعضی دوستان ممکن است فکر کنند سوریه از دست رفته

همانطور که وقتی خبر خبرگزاری های داخلی را میخواینم بنظر میرسد کل سوریه در اختیار ارتش سوریه هستش

باتشکر مجدد و فراوان از زحمات جنابعالی

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.