death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

کلیپی حاوی سرود و نماهنگ حماسی در مورد نبرد حزب الله لبنان در شهر القصیر سوریه تقدیم می گردد 

نماهنگ و سرود حماسی در مورد جنگ حزب الله لبنان با جبهة النصرة سوریه می باشد نام سرود نحن شیعه حیدر علی است یعنی ما شیعه حیدر هستیم هر دو زیرنویس فارسی و عربی در فایل موجود است که بطور پیش فرض زیرنویس فارسی پخش می شود

کلیپی را به شما هدیه می کنم که زیرنویس فارسی و عربی آن را بنا به سفارش یکی از بازدیدکنندگان محترم آماده کرده ام. با کلیک بر روی تصویر هدیه، و دانلود فایل و خارج کردن آن از حالت فشرده، زیر نویس فارسی خود بخود برایتان اجرا خواهد شد. برای مشاهده زیرنویس عربی باید از قسمت

subtitle

گزینه باز کردن را بزنید و زیر نویس عربی را از همان پوشه، آدرس دهی نمایید. بهتر است برنامه مناسب پخش فیلم مثل

vlc

داشته باشید. حتی روی موبایل هم اجرا و تست شده است

کلیپ نحن شیعه حیدر علی (ما شیعه حیدر هستیم) کلیپی حماسی است که توسط علی برکات خوانده شده است

دانلود کلیپ حماسی

منبع

http://moodkerbes.info/1394/02/12/13-rajab

ویرایش شده در توسط FBI
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سامانه ای مشابه سامانه ارتباطی تروپرسکتر که در جسر الشغر به غنیمت وحوش در اومده :

tropo_28529.png

tropo_28329.png

tropo_28629.png

tropo_28429.png

احتمالا نمونه چینی این سامانه ارتباطی باشه

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کم کم باید به فکر یه راه ارتباطی دیگه غیر از سوریه برای حزب اله باشیم. سوریه دیگه ازدست رفته.

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

چندی قبل داعش در ادامه پروپاگاندا و هجمه گسترده رسانه ای خود با انتشار کلیپ For The Sake Of Allah (Fisabillillah) پشت صحنه برخی از جنایات خودش را با استفاده از تکنیک های هالیوودی در قالب تیزر تبلیغاتی به نمایش گذاشت که این اثر بسیار قوی با جلوه پردازی خارق العاده مرکز Al-Hayat Media Center شور و اشتیاق وصف ناپذیر مجاهدین فی سبیل الله (!) در قلب اروپا و آمریکا را بصورت مبالغه برانگیزی به تصویر کشیده است. با در نظر گرفتن حمله هفته گذشته داعش به مسابقه موهن کاریکاتور پیامبر اسلام در تگزاس میتوان این دستاورد هنگفت و گنجینه پر ارزش را باردیگر اثبات گر تاثیرگذاری کار فرهنگی موثر با تشخیص دقیق جامعه هدف در راستای تسخیر اذهان عمومی (Mind Control Project) ارزیابی کرد؛ نکته جالب این نمایه تواشیح فرانسوی-آلمانی متن این کلیپ 3 دقیقه ای هستش که با هارمونی و وحدت رویه هماهنگ میزان تاثیرگذاری و انطباق بخشی کار رو چند برابر کرده. بدون تردید این تیزر یکی از بهترین آثار هنری داعش در چند ماهه اخیر هستش، پیشنهاد میکنم از دست ندید (+18)

دانلود فایل ZIP با حجم 20 مگابایت

توی این 3 سال گذشته ، انواع و اقسام ویدیوهای این مدلی رو از گروه های جهادی تو سوریه و عراق و لیبی و.... دیده بودم. ولی این یکی اصلا یه چیز دیگه بود. این همه ویدیوی پر از خشونت و کشتار و شکنجه تا حالا دیدم ولی از هیچ کدومشون به اندازه این یکی نترسیدم.

واقعا وحشتناکه که این سطح از خشونت و ترغیب به کشتار رو سطح جامعه کشورهای غربی ، به این شکل ترویج و تبلیغ کنی.

خوب اینو اگه یه بچه 15 ساله ببینه و بره مثلا معلمشو چاقو بزنه به اسم فی سبیل الله ، دیگه وای به حال دنیا.

شما فکر کنید وقتی یکی مثل من تو این مملکت اینو ببینه و دهنش باز میمونه ، از یه نفر اروپایی یا آمریکایی چه انتظاری میره . و این میشه دامن زدن به جنگ مذهبی و نژادی.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بعد از 2 هفته لطفن یکی از دوستان خلاصه اتفافات این چند وقتو بگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

توی این 3 سال گذشته ، انواع و اقسام ویدیوهای این مدلی رو از گروه های جهادی تو سوریه و عراق و لیبی و.... دیده بودم. ولی این یکی اصلا یه چیز دیگه بود. این همه ویدیوی پر از خشونت و کشتار و شکنجه تا حالا دیدم ولی از هیچ کدومشون به اندازه این یکی نترسیدم.

واقعا وحشتناکه که این سطح از خشونت و ترغیب به کشتار رو سطح جامعه کشورهای غربی ، به این شکل ترویج و تبلیغ کنی.

خوب اینو اگه یه بچه 15 ساله ببینه و بره مثلا معلمشو چاقو بزنه به اسم فی سبیل الله ، دیگه وای به حال دنیا.

شما فکر کنید وقتی یکی مثل من تو این مملکت اینو ببینه و دهنش باز میمونه ، از یه نفر اروپایی یا آمریکایی چه انتظاری میره . و این میشه دامن زدن به جنگ مذهبی و نژادی.

ترس واقعی رو غربی ها وقتی احساس خواهند کرد که 4 تا بمب در خیابان های پاریس و لندن و برلین منفجر بشه. این وحشی ها به وقتش ثابت کردن که پای حرفی که می زنن می ایستن. شما فرض کن اگر فقط یک درصد از از هزاران نفری که از اروپا برای جنگ و ترور و عملیات انتحاری می رن عراق و سوریه بخوان همونجا این کارها رو انجام بدن چی می شه؟ تازه خیلی ها هم امکانش رو ندارن برن وگرنه اعداد و ارقام خیلی بالاتر از این می شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام...
شما چطور فایل زیپ رو Extract کردید؟؟؟
من پسورد رو وارد میکنم اما Extract نمیشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیپلمات ایرانی به سعودی‌ها: اگر مرد هستید امتحان کنید

تهدید وزیر خارجه عربستان به انتقال عملیات "عاصفة الحزم" به حلب و ایجاد منطقه پرواز ممنوع در این منطقه با واکنش قاطع دیپلمات ایرانی همراه بود.

413fb28c6fbd2d0b48f4790bf2bda3c1.jpg

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ روزنامه الدیار از مجادله لفظی یکی از مسؤولان نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با همتای سعودی خود خبر داد.

«رضوان الدیب» نویسنده این روزنامه نوشت: پس از تحولات جدیدی که در منطقه رخ داد، محور ترکی ـ عربی که تحت فرماندهی آمریکا عمل می‌کنند وارد فاز جدیدی شدند.

حدود یک‌ هفته پیش یک دولتمرد عالیرتبه عربستان به ترکیه سفر کرد تا مرحله جدیدی از عملیات در سوریه را کلید بزند.

در پی این سفر،مقامات ترکیه، عربستان، اردن و قطر توافق کردند که به اتحاد گروه‌های مختلف تروریستی در شمال سوریه کمک و آنها را به سلاح‌ها و موشک‌های پیشرفته تر مجهز نمایند.

این اقدام که با شارژ مالی مرتب کشورهای عربی خلیج فارس انجام شد با در اختیار قرار دادن جدیدترین وسایل ارتباطی و نیز حضور افسران عالیرتبه آمریکایی برای آموزش دادن به عناصر معارض سوریه تکمیل گردید.

در راستای این اقدامات، ترکیه به شکل مستقیم و با ارسال نیرو و تجهیزات وارد جنگ شد که به پیشروی‌های گروه تروریستی «النصرة» در ادلب و جسر الشغور منجر گردید.

این پیشروی‌ها پس از آن صورت گرفت که تُرکها در سیستم ارتباطی ارتش سوریه اختلال و پارازیت ایجاد کردند.

این موفقیت‌های میدانی در سوریه و نیز حملات هوایی به یمن، محور عربستان سعودی، ترکیه، قطر و اردن به رهبری آمریکا را بر آن داشت تا از آن به عنوان حربه‌ای در سازمان ملل متحد جهت فشار آوردن به سوریه استفاده کند.

آنها قصد داشتند با پشتوانه این اقدامات نظامی، دوباره "مرحله ما بعد بشار الاسد" را مطرح نموده و ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر سوریه را مطرح نمایند.

مطابق اخبار رسیده از سازمان ملل، راهروها و سالن‌های این سازمان در چند روز گذشته شاهد درگیری‌های شدید دیپلماتیک بین موافقان و مخالفان این طرح بود.

در یکی از این درگیری‌ها «عادل الجبیر» نماینده سابق عربستان سعودی در سازمان ملل و وزیر خارجه فعلی این کشور، سوریه را به انتقال عملیات "عاصفة الحزم" به حلب تهدید می‌کند و می‌گوید که باید روی شمال سوریه منطقه پرواز ممنوع ایجاد شود.

در این هنگام، یک دیپلمات ایرانی برمی‌خیزد و خطاب به سعودی‌ها می‌گوید: «اگر مرد هستید این کار را امتحان کنید و پاسخ ایران را ببینید.»

این پاسخ قاطع که نشان از عزم ایران برای دفاع از مقاومت دارد، موجب دخالت آمریکایی‌ها و ترس ترکها شد و باعث گردید طرح ایجاد منطقه پرواز ممنوع در شورای امنیت را مسکوت بگذارند.

رضوان الدیب در پایان مقاله خود ادعا کرد: اطلاعات دیگر حاکی از آن است که فرماندهان و ژنرال‌های عالیرتبه روسیه، چین، ایران و برخی از کشورهای آمریکای لاتین، رایزنی‌هایی داشته‌اند تا اقدامات میدانی مشترکی را علیه این خطرات و تحرکات ترکها در سوریه انجام دهند.

http://fa.abna24.com/service/middle/archive/2015/05/10/687974/story.html

ویرایش شده در توسط m1367
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام...

والا کار خاصی نکردم . فقط دفعه اول کپس لاک روشن بود نشد . دفعه بعد خاموش کردم و شد. همین. شاید ورژن وین زیپت قدیمیه یا خراب شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا کار خاصی نکردم . فقط دفعه اول کپس لاک روشن بود نشد . دفعه بعد خاموش کردم و شد. همین. شاید ورژن وین زیپت قدیمیه یا خراب شده.

پسورد Military.ir نيست و military.ir هست ... همين !

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام...

با سلام

چندی قبل داعش در ادامه پروپاگاندا و هجمه گسترده رسانه ای خود با انتشار کلیپ For The Sake Of Allah (Fisabillillah) پشت صحنه برخی از جنایات خودش را با استفاده از تکنیک های هالیوودی در قالب تیزر تبلیغاتی به نمایش گذاشت که این اثر بسیار قوی با جلوه پردازی خارق العاده مرکز Al-Hayat Media Center شور و اشتیاق وصف ناپذیر مجاهدین فی سبیل الله (!) در قلب اروپا و آمریکا را بصورت مبالغه برانگیزی به تصویر کشیده است. با در نظر گرفتن حمله هفته گذشته داعش به مسابقه موهن کاریکاتور پیامبر اسلام در تگزاس میتوان این دستاورد هنگفت و گنجینه پر ارزش را باردیگر اثبات گر تاثیرگذاری کار فرهنگی موثر با تشخیص دقیق جامعه هدف در راستای تسخیر اذهان عمومی (Mind Control Project) ارزیابی کرد؛ نکته جالب این نمایه تواشیح فرانسوی-آلمانی متن این کلیپ 3 دقیقه ای هستش که با هارمونی و وحدت رویه هماهنگ میزان تاثیرگذاری و انطباق بخشی کار رو چند برابر کرده. بدون تردید این تیزر یکی از بهترین آثار هنری داعش در چند ماهه اخیر هستش، پیشنهاد میکنم از دست ندید (+18)

Fisabilillah.jpg

مشاهده کنید

ویرایش شده در توسط Yasin313
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از قلمون چه خبر کسی نقشه ای نداره ببینیم اوضاع اون منطقه چجوری هست؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان چقدرﺟﺴﺮ اﻟﺸﻐﻮﺭ  دسته ارتش و مخالف هاست؟

تقریبا اینه :

Jisr_mushayr_9may_20_ordi.jpg

سلام

بعد از 2 هفته لطفن یکی از دوستان خلاصه اتفافات این چند وقتو بگه

برای آگاهی از خبر های این دوهفته میتونی به اینجا رجوع کنی :  تحولات جهان اسلام

از قلمون چه خبر کسی نقشه ای نداره ببینیم اوضاع اون منطقه چجوری هست؟

Qalamoon_9_may_English.JPG

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.