death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

از ریخت و قیافش و اون شعله پوش کج, به نظر دست ساز میاد. استفاده از استتار آلمانی flecktarn هم جالبه! تا حالا تن هیچ کدوم از شورشی ها ندیده بودم!

شاهر؟!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاهر؟!  

اگه دسته اینا شاهر که سهله...طوفان...دهلاویه....و...ببینیم نباید تعجب کرد....من نمیدونم انهدام مهماتو تسلیحات چقدر وقت میگیره که اینا ولش میکنن دسته تروریستا بیوفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تك تيرانداز شورشيان بر روي ارتفاعات اطراف اريحا

CFAFlZjW0AAmRH2_jpg_large.jpeg[/quote]

معذرت ميخوام لوله و شعله پوش كجه يا من كج ميبينم.

به نظرم خطای پرسپکتیو هستش...

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آمریکائی ها چون سال دیگه وارد فضای انتخابات میشوند و معمولا سرشون به داخل کشورشون گرم میشه دستشون میره تو پوست گردو بنابراین امسال هرچی زور دارن میزنن تا شمال و جنوب سوریه و شهر های مهمی مثل درعا و حلب و حماه رو تصرف کنند و بعد اگر راه باز بود بیان به سمت دمشق و حمص و لاذقیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

80% مناطق تروریستهای جبهه النصره توسط شیر مردان حزب الله تسخیر شد .

این مناطقی که آزاد شدند بیش از سه سال در تصرف مسلحین بود .

این روزها پیشروی های قلمون مرحمی است بروی زخمهای دیگر ...

خبری از گورستانی که جبهه النصره میگفت نیست !! اصلا اوونها هم پیداشون نیست !

در هرصورت

بچه های حزب الله پیشروی به سمت جرود فلیطه رو اغاز کردند و انشالله در روزهای آینده خبر پاکسازی کامل منطقه رو خواهیم داد .

Qalamoon_Farsi_16may.JPG

این روزها طلعه موسی تبدیل به مکانی شده برای گرفتن عکس های یادگاری و selfie .

CFBKLZGUMAAFS-r.jpg

مدیرrezatizi  که میای به من گیر میدی میگی لینک بزاراگر نه اخراجت میکنم از سایت چقدر زور میگی  این پستهای که بچها میزارن کدومشون لینک داره خدا از سر تقصیرات نگذره  به حق امام رضا  من ازت نمیگذرم اون دنیا جلوتو میگیرم  اخراجم کن تو فقط همین کار رو میتونی انجام بدی ولی مطمن باش اون دنیا جلوتو میگیرم

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مدیرrezatizi که میای به من گیر میدی میگی لینک بزاراگر نه اخراجت میکنم از سایت چقدر زور میگی این پستهای که بچها میزارن کدومشون لینک داره خدا از سر تقصیرات نگذره به حق امام رضا من ازت نمیگذرم اون دنیا جلوتو میگیرم اخراجم کن تو فقط همین کار رو میتونی انجام بدی ولی مطمن باش اون دنیا جلوتو میگیرم

لینک برای تصاویر خارج از گالری هست
فونت بزرگ هم ننویس
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لینک برای تصاویر خارج از گالری هست
فونت بزرگ هم ننویس

این اقا منو داغون کرده دیگه چطور بنویسم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مدیرrezatizi  که میای به من گیر میدی میگی لینک بزاراگر نه اخراجت میکنم از سایت چقدر زور میگی  این پستهای که بچها میزارن کدومشون لینک داره خدا از سر تقصیرات نگذره  به حق امام رضا  من ازت نمیگذرم اون دنیا جلوتو میگیرم  اخراجم کن تو فقط همین کار رو میتونی انجام بدی ولی مطمن باش اون دنیا جلوتو میگیرم

برادر عزیز

قانون می گه اگه خبری رو از جایی نقل می کنید باید لینک خبر رو هم قرار بدید

اگه کاربر دیگه ای هم لینک خبر رو در پستش قرار نداده اشتباه کرده و مطمئن باشید بهشون تذکر می دن

در ضمن جناب A7UP از ادمین های پیج تحولات جهان اسلام هستن و در واقع دارن اخبار پیج خودشون رو در سایت قرار می دن

برای عکس ها هم که تا سه چهار تا مشکلی نیست و اگه از این تعداد بیشتر بشه باید بصورت لینک قرار بدید و اگه اکانت گالری دارید بصورت کوچیک قرار بدید

جناب رضا هم اگه به شما بابت این موارد تذکر دادن به وظیفشون عمل کردن

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزیز

قانون می گه اگه خبری رو از جایی نقل می کنید باید لینک خبر رو هم قرار بدید

اگه کاربر دیگه ای هم لینک خبر رو در پستش قرار نداده اشتباه کرده و مطمئن باشید بهشون تذکر می دن

در ضمن جناب A7UP از ادمین های پیج تحولات جهان اسلام هستن و در واقع دارن اخبار پیج خودشون رو در سایت قرار می دن

برای عکس ها هم که تا سه چهار تا مشکلی نیست و اگه از این تعداد بیشتر بشه باید بصورت لینک قرار بدید و اگه اکانت گالری دارید بصورت کوچیک قرار بدید

جناب رضا هم اگه به شما بابت این موارد تذکر دادن به وظیفشون عمل کردن

عزیز من منم 2 تا عکس قرار دادم بعد اسم سایت رو ذکر کردم مگه گناه کردم دارم اخبار میزارم چرا گیر میدین به من

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده هم از همين جا به امين جان ( جناب A7 ) و هم جناب آمينور بابت زحمتي كه براي خبر رساني ميكشن خدا قوت عرض ميكنم

قطعا هر كدوم نظراتمون رو مطرح مي كنيم و دوستان هم محبت ميكنن و ميخونن و اصلا بحث تكذيب و اين مسائل نيست

================================================

در مورد كفير با توجه به فيلم هاي منتشر شده بنده نظرم رو گفتم و مطمئنم ارتش سوريه وارد مركز روستا نتونسته بشه و شايد تا مناطق جنوبي اون پيشروي كرده باشه ولي بعدا عقب نشسته

در مورد حاجز الفنار و كلا ارتفاعات اطراف اريحا هم ارتش سوريه هيچ مدرك موثقي رو نتونست عرضه كنه كه ارتفاعات رو به تصرف خودش در آورده در حالي كه طرف مقابل فيلم منتشر كرده و از روي فيلم ميشه گفت ارتفاعات هنوز در دست شورشيان باقيه و اماده ميشن كه به داخل اريحا هم هجوم ببرند.

CFDBqkwXIAEeWRm_large.png

فيلم

https://www.youtube.com/watch?v=_dZoCmprzik

دانلود کنید

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اوباما در مصاحبه ای که جمعه شب انجام داده درباره سوریه گفته این جنگ احتمالا تا قبل از پایان دوره ریاست جمهوریش خاتمه نخواهد یافت.

http://www.reuters.com/article/2015/05/15/us-usa-gulf-obama-arabiya-idUSKBN0O02BT20150515
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

CFHIIBuUsAAZpkl.jpg

با این قیافه‌ها بری سپاه در محل با توپ ضد هوایی اعدامت میکنن....

• Upvote 10
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.