death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

جالبه از سایت تحولات جهان اسلام نام می بره یه مقدار مشکوک می زنه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سر کاریه................یه جور میگه وارد جنگ میشیم انگار تا الان نشدیم..................جنگ مگه شاخو دم داره

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فعلا که النصره و جیش الفتح دارن در ادلب پیشروی میکنن . از دیروز تا حالا طبق ادعای خودشون روستاها و مکانهایی مثل بسنقول , محمبل , قیاسات , سنقره , کفرشلایة , النحل , عیناته و طبایق سقوط کردن . نیروهایی که فرستادیم یا قرار هست بفرستیم هم احتمالا بین جبهه های مختلف در سوریه تقسیم میشن . فکر میکنم بیشترشون در دمشق مستقر بشن چون اقای شمشادی گفته تابستان سختی در انتظار دمشق هست . از طرفی در این چند وقت اخیر زمزمه هایی مبنی بر عملیات بزرگ در حلب و همینطور جنوب در صفحات طرفدار مسلحین شنیده شده که معلوم نیست صحت داره یا جنگ روانی هست . جیش الفتح ادلب هم که گفته بعد از ادلب میره سراغ لاذقیه که اینیکی شایعه و جنگ روانی نیست و باید برای جبهه لاذقیه اماده بود .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالبه از سایت تحولات جهان اسلام نام می بره یه مقدار مشکوک می زنه

از پیج پرسیدم خبری نداده مسکوت گذاشته اگه کذب باشه خوب سریع تکذیب می کنه دیگه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام... مثل اینکه بالأخره شروع شد!
امیر ارسلان عزیز... امین عزیز... امینور عزیز و سایر دوستان اطلاع رسانی کنید در این رابطه... با سپاس فراوان

شما تا منبع موثق ندیدی به این خبر اعتماد میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!

تا تایید نشه در حد شایعه است و پخش چنین شایعاتی فقط به منظور تشویش اذهان عمومی برای رسیدن به اهدافی مشخص.

نیاز نیست که تاکید بشه، تشویش اذهان عمومی جرم سنگینی است!(جرم نشر اكاذيب)

با به اصطلاح خبر رسانی مورد نظر شما، خدا نگه شما هم شریک جرم بشی!

منتظر دستور رسمی حضرت آقا باشید. اگر معاهده رسمی اجرایی بشه ایشان قطعا اعلام عمومی می کنند.

ویرایش شده در توسط CHAF
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان لطفا این خبر رو تا تایید نهایی پخش نکنید. اگر این خبر به گوش نیروهای جبه ی مقاومت تو خط مقدم سوریه برسه اونا روحیه میگیرن، اما اگر حتی 1% این خبر دروغ باشه روحیه ی اونها بعد تکذیب خبر 100 برابر پایین میاد. لطفا دقت کنید.

ویرایش شده در توسط Abed2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز تروریستهای جبهه النصره و یارانش حملاتی رو از سمت شرق به قیاسات و باغات جبل شیخ علی در غرب بسنقول ترتیب دادند .
تروریستها موفق شدند به باغات بسنقول نفوذ کنند.
درگیریهای سنگین در این مناطق هنوز ادامه داره .

ryH940316.jpg

مسلحین قصد دارند با یکسره کردن کار بسنقول خیالشون رو از نواحی غربی اریحا راحت کنند .
با سقوط بسنقول ، قرصایا و کفرشلایا دوام چندانی پیدا نخواهند کرد .
*** البته همین الان که دارم این خبر رو پست میکنم ، مسلحین اعلام کردند که بسنقول و قیاسات و کفرشلایا رو به طور کامل تصرف کردند .

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما تا منبع موثق ندیدی به این خبر اعتماد میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!

تا تایید نشه در حد شایعه است و پخش چنین شایعاتی فقط به منظور تشویش اذهان عمومی برای رسیدن به اهدافی مشخص.

نیاز نیست که تاکید بشه، تشویش اذهان عمومی جرم سنگینی است!(جرم نشر اكاذيب)

با به اصطلاح خبر رسانی مورد نظر شما، خدا نگه شما هم شریک جرم بشی!

منتظر دستور رسمی حضرت آقا باشید. اگر معاهده رسمی اجرایی بشه ایشان قطعا اعلام عمومی می کنند.

سلام دوست عزیز...
بنده قبول دارم حرف های شمارو...
فکر کنم شما بد برداشت کردید حرف بنده رو یا اینکه من بد رسوندم منظورمو... منظورم از اطلاع رسانی کردن این بود که صحت یا کذب بودن مطلب رو مشخص کنید. اگه بد رسوندم عذر میخوام.
---------------------------------------------------
ممنون از امین عزیز
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فوری                                                               فوری                                                                                                                                                                                                     پاسخ گروه تحولات جهان اسلام : سلام .
دیشب فایلی در فضای مجازی کشور منتشر شد و در اون طی سخنانی غیر واقعی صحبت از ورود نظامی ایران به داخل کشور سوریه با امضای رهبری میکنه .
در آخر هم میگه سایت تحولات جهان اسلام !!
این فایل صوتی با قاطعیت تکذیب میشه و از شما دوستان تقاضا دارم که هوشیار باشید و فریب رسانه های دشمن رو نخورید .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام به همگی...

من این فایل صوتی رو از یک دوستی گرفتم. و من هم مثل شما جریان این قضیه رو نمیدونم. شاید خالی بندی باشه شاید هم واقعی...

یوسف جان میشه بگی از کی گرفتی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه این فایل صوتی کذب نباشه میشه گذاشتش کنار صحبت های چند روز پیش حاج قاسم که از برخی خبرگذاریها پخش شد

البته هنوز نه منبعی وجود داره نه مرجعی که تایید کنه

زمان لازمه

ویرایش شده در توسط usame-bin-laden
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.