death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

سلام
این شرایطی که بوجود اومده نزدیک شرایط آخرالزمانیه  اگر واقعا  آخرالزمانی باشه سفیانیی از جنوب درعا  وادی یابس طغیان میکنه تا دمشق پیش میره بعد یه نبردی رخ میده کنار رود فرات نزدیک شهر بصیره (شهر بصیره نزدیک دیرالزور محل تلاقی دو رود فرات وخابور )  به نام نبرد قرقیسیاکه از ائمه نقل شده که نبرد خیلی عظیمی است خیلی کشته میده  گفته شده  عامل این جنگ یک کوه طلا زیر رود فرات است وقتی این طلا نمایان میشه همه  هجوم میارن سمت این طلاها و جنگ سختی در میگیره حالا چطور این کوه طلا نمایان میشه این حدس و گمان خودمه سرچشمه رود فرات در ترکیه است کرد ها پیشروی میکنند  تا رقه و دیرالزور پیش میرند وشایدم تا سواحل مدیترانه ام پیش یرن بعد اعلام استقلال میکنند ترکیه برای ضربه زدن به کرد ها ازورود آب فرات به سوریه جلوگیری میکنه نیروهاشم وارد کار زار میشن کوه طلا نمایان میشه جنگ قرقیسیا شکل میگیره جالبه بدونید در این جنگ هیچ شیعه ای کشته نمیشه مخالفیان سوریه خودشون با خودشون میجنگند و یسری دیگه اتفاقاتی دیگر رخ میده و بعد قائم آل محمد ظهور میکنه از نظر من ما که توان در اختیار داشتند کل سوریه رو نداریم نیرو ها و پتانسیلم داره تحلیل میره  مناطق حسکه قامشلی رها کنیم سوریه غربی تشکیل بدیم مخالفا رو به حال خودشون رها کنیم اینا خودشون با خودشون بجنگند و باقی قضایا                

نمادگرا ، تطبیق گرا و مصداق گرا نباش برادر. وظیفه گرا باش !

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

النصره تونست با یک حمله نگهانی به حاجز سیده و روستای خنيفيس تصرف کنه و به گفته خودشون تمام افراد از ارتش رو به شهادت برسونن ..

من نمی دونم چرا حمس اینطوری شده !!!! اون از حمله داعش اینم از النصره . 

این طور که تروریست ها اعلام کردند این نقطه استراتژیک در مسیر ترانزیت به سمت شمال بوده و با تصرف این نقطه راه اصلی ترانزیت قطع شده است .

تصاویری از تجهیزات استفاده شده و غنائم بدست اومده :

csmr_cixrbozucaeqgbt.jpg

e5hy_cixt1w_wiaansnv.jpg

6ogi_cixwnv2vaaa-kfo.jpg

این هم تانک قنیمت گرفته شده :

s4c0_cixxydjucaeiq9m.jpg

ویرایش شده در توسط redline
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

مخالفین غوطه شرقیه ( جیش الاسلام ) فیلمی رو منتشر کردن بعنوان "القصاص للمجاهدين من الدواعش المارقين في الغوطة الشرقية" دوازده تا اسیر سیاه پوش داعشی رو 12 مرد نارنجی پوش جیش الاسلام با شلیک به سر از فاصله نزدیک اونم با اسلحه ساچمه زن وینچستر اعدام می کنن.

18+

ندیدنش بهتر کلا

تصویر

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

مخالفین غوطه شرقیه ( جیش الاسلام ) فیلمی رو منتشر کردن بعنوان "القصاص للمجاهدين من الدواعش المارقين في الغوطة الشرقية" دوازده تا اسیر سیاه پوش داعشی رو 12 مرد نارنجی پوش جیش الاسلام با شلیک به سر از فاصله نزدیک اونم با اسلحه ساچمه زن وینچستر اعدام می کنن.

18+

ندیدنش بهتر کلا

تصویر

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام

تریلرش رو دیشب دیدم. اسرای داعشی سیاه پوش بودند . به تقاص امیر جیش الاسلام در بئرالقصب که به دست داعش سر بریده شد اعدام شدند...!

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

جهاد ادامه دارد ...

الجهاد مستمر .....

jhd.jpg

منبع : پیچ تحولات جهان اسلام

• Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عناصر جیش الاسلام در غوطه شرقی اقدام به شلیک به تظاهر کنندگان کردند.

این دومین باره که این کار رو میکنند(قبلا در اعزاز هم این کار رو کردند اقایون ازادی طلب!).

http://cdn00.vidyomani.com/c/7/8/1/8okmt97tamcn/8okmt97tamcn-240p.mp4

به هر حال این هم احتمالا بخشی از حقوق اهل سنت سوریه هست که داره اینبار به دست ثوار و کتائب السلامیة مقاتلة تامین میشه نه توسط حزب الله و شبیحه و ارتش نصیری!

http://www.shaamtimes.net/news-detailz.php?id=33372

حمله انتحاری داعش به اداره اطلاعات هوایی یکی از شهرهای ریف حمص با تلفات بالا..

CIwOh4iWoAAWiAn.jpg

CIwOh14W8AAek2m.jpg

CIx4xLHWEAEVhrv.jpg

انشالله سهیل حسن و نیرو های شاهین صحرا بتونند این فتنه رو در حمص سرکوب کنند..

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تظاهر کنندگاه به جای تظاهرات سلاح دست بگیرن احتمالا بهتره براشون...جلوی ارتش بدبخت کشورشون که خوب شیر شده بودن...

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتش سرشون رو نمی برید و زن هاشون رو نمی فروخت ...

ارتش سوریه توی سرکوب کردن هم عرضه نداشت ...

• Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

.

النصره تونست با یک حمله نگهانی به حاجز سیده و روستای خنيفيس تصرف کنه و به گفته خودشون تمام افراد از ارتش رو به شهادت برسونن .

این حمله به  پست های ارتش در مسیر سلمیه به حماه صورت گرفته . مهاجمین یکی از پست های ارتش رو تصرف میکنند . نیروهای ارتش هم با ضد حمله پست رو باز پس گرفتن

8 شهید برای ارتش و 13 تا 17 هلاک شده برای مهاجمین اعلام شده

حمله انتحاری داعش به اداره اطلاعات هوایی یکی از شهرهای ریف حمص با تلفات بالا.

عامل انتحاری خودش رو به پست ارتش میزنه . دو تا از نگهبانان به شهادت رسیدن

به هلاکت رسیدن 5 عضو النصره در کمین ارتش لبنان

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/01~3.jpg]thumb_01~3.jpg[/url]

• Upvote 13
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

.

این حمله به  پست های ارتش در مسیر سلمیه به حماه صورت گرفته . مهاجمین یکی از پست های ارتش رو تصرف میکنند . نیروهای ارتش هم با ضد حمله پست رو باز پس گرفتن

8 شهید برای ارتش و 13 تا 17 هلاک شده برای مهاجمین اعلام شده

تجهیزات غنیمتیو رو تونستن پس بگیرن ؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قربونت ... حالا که شما انقدر کارت درسته ، نتیجه والیبال ایران-روسیه رو هم بی زحمت بگو .... ایران صعود می کنه ؟!!!

گلم ... من میتونم یه جواب درشت و حسابی به شما بدم به انواع رنگها تبدیل بشی ...ولی به خاطررعایت ادب  ارزش تایپیک  و بقیه خوانندگان از این امر صرف نظر میکنم در نظر قبلی بنده فقط حدس زدم نه گفتم قطعا اینها اتفاق میافته گفتم اگر شاید ممکنه با این مختصاتی که ائمه هدی دادن و با این شرایط زمانی و مکانی پتانسیل و توان جبهه سوریه و دشمنان و همسایگان ممکنه این امر اینگونه اتفاق بی افته  نزدیک به واقع است   ممکنه اصلا اتفاق نیفته اینی که بنده گفتم فقط فرضیه است حدس گمانه میتونه  اثبات بشه میتونه اثبات نشه ادعایی ام ندارم ممکنه  یکی حدس بزنه یه عملیاتی از دشمنان در فلان تاریخ اتفاق بی افته ممکنه اتفاق نیافته قطعیت همه چیز دست خداست مطلق همه چیز  فقط خداست ...     !!!

• Upvote 7
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بچه ها نتیجه جنگ حسکه کی مشخص میشه فکر کنم تا اینجای کار عصام برنده بوده نسبت به اون چچنی درسته؟

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بچه ها نتیجه جنگ حسکه کی مشخص میشه فکر کنم تا اینجای کار عصام برنده بوده نسبت به اون چچنی درسته؟

یکی از تاکتیک های داعش وانمود کردن به عقب نشینی و سپس حمله غافلگیرانه است..! صبر داشته باشید.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی از تاکتیک های داعش وانمود کردن به عقب نشینی و سپس حمله غافلگیرانه است..! صبر داشته باشید.

تاکتیکی که توسط مغولان زیاد استفاده می شد ... البته کوروش هم با همین حربه مادها رو شکست داد .

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.