death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

بعضیوقتا...ادم میخواد سرش با نیم پوند تی ان تی منفجر کنه/// (زدن سر به دیوار جوابگو نیست)

تو اون ویدو اعدام 12 داعشی توسط جیش الاسلام، طرف گفته :

داعش به جای حمله به تهران به کشور ما حمله کرده

داعش دست پرورده شیعه هست تا مارو نابود کنه

این بنده خدا که این حرفا زده....ندیده داعش چطوری شیعه ها یا به قول خودشون رافضی ها سرمیبره؟

این بنده خدا جنایت اسپایکر و قتل عام 1700 شیعه ندیده؟

فقط فقط یک مثال از قتل عام سنی به دست داعش میتونه نشون بده؟

حالا به من حق میدین سرم با نیم پوند تی ان تی بترکونم؟!

• Upvote 15
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعضیوقتا...ادم میخواد سرش با نیم پوند تی ان تی منفجر کنه/// (زدن سر به دیوار جوابگو نیست)
تو اون ویدو اعدام 12 داعشی توسط جیش الاسلام، طرف گفته :

داعش به جای حمله به تهران به کشور ما حمله کرده
داعش دست پرورده شیعه هست تا مارو نابود کنه

این بنده خدا که این حرفا زده....ندیده داعش چطوری شیعه ها یا به قول خودشون رافضی ها سرمیبره؟
این بنده خدا جنایت اسپایکر و قتل عام 1700 شیعه ندیده؟
فقط فقط یک مثال از قتل عام سنی به دست داعش میتونه نشون بده؟
حالا به من حق میدین سرم با نیم پوند تی ان تی بترکونم؟!

غیر از این در اون کلیپ کذا مدعی شدن که یکی از دواعش اسیر شده یک شیعه کویتی هست که مبایع ( بیعت کرده ) داعشه؟!

البته این خط تبلیغاتی عربستان هست و از اونجا که جیش الاسلام روابط نزدیک با عربستان دارن این اراجیف رو نشر میکنن.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

مخالفین غوطه شرقیه ( جیش الاسلام ) فیلمی رو منتشر کردن بعنوان "القصاص للمجاهدين من الدواعش المارقين في الغوطة الشرقية" دوازده تا اسیر سیاه پوش داعشی رو 12 مرد نارنجی پوش جیش الاسلام با شلیک به سر از فاصله نزدیک اونم با اسلحه ساچمه زن وینچستر اعدام می کنن.

18+

ندیدنش بهتر کلا

تصویر

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام

دوستان، کسی لینک دانلود این ویدئو رو داره؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حذف بشه .

ویرایش شده در توسط Blanco
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من عربستان با تروریستهاش دشمن خطرناکتریه از خود اسراییل! خیلی باید حواسمون جمع باشه :straight:

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مجموعه ويدئو هاي استفاده گروه های مسلح مختلف از موشك هاي ضد زره در ماه  2015 June بر عليه نيروهاي ارتش سوريه

اين مجموعه شامل 58 ويدئو است :

45 - TOW
6 - Kornet

4 - Konkurs
2 - Metis-M
1 - HJ-8

كساني كه علاقه مند به مباحث زره و ضد زره هستند و از نت با سرعت بالا سود مي برند مي توانند به خوبي از اين مجموعه استفاده كنند. و آرشيو فيلم هايشان را تكميل كنند.

http://justpaste.it/ATGMjune

=================================

مجموعه ای از شلیک موشک های TOW در نبردهای دشت الغاب  و توسط گروه صغور الغاب

3xmmodwfz7a21hcz3pr0.jpg

فیلم ( 19 مگ )

http://1.irartesh.ir/rpd/files/irartesh___%D8%B5%D9%82%D9%88%D8%B1_%D8%A7%D9%84%D8%BA%D8%A7%D8%A8____%D8%A8%D8%B1%D9%88%D9%85%D9%88_%D9%84%D8%A3%D8%B1%D9%88%D8%B9_%D8%A3%D9%87%D8%AF%D8%A7%D9%81_%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%A7%D9%88_%D9%81%D9%8A_%D8%B3%D9%87%D9%84_%D8%A7%D9%84%D8%BA%D8%A7%D8%A8_%D8%A8%D8%B1%D9%8A%D9%81_%D8%AD%D9%85%D8%A7%D9%87_%D8%A7%D9%84%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84%D9%8A-%5BYT-f18%5D%5BV0HKXynoCUw%5D.mp4

ویرایش شده در توسط amirarsalankhan
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از عزیزان کسی یه خبر در مورد حمله داعش به تل ابیاض میزاره ببینیم به کجا رسیده

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی دونم چی بگم ولی    انگار داره ورق بر می گرده و جنگی که قرار بود شیعه و سنی باشه داره تبدیل می شه به سنی ، سنی .... اگه همینجوری پیش بره ، خیلی خوب می شه ...

• Upvote 4
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر عزیز wesmann
من اشتباهی بجای مثبت یبه شما منفی دادم
در پستهای بعدیتون جبران میکنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای کاش خدا یه بصیرتی به تمام مسلمین عنایت کنه تا بتونن راه درست و غلط را تشخیص بدن 

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امروز مقامات ارشد ی پ گ رسما اعلام کردن که هیچ برنامه ای برای اعلام استقلال و جدا شدن از سوریه ندارن و حمله احتمالی ترکیه به سوریه حمله به تمامیت ارضی یک کشور مستقل خواهد بود.

در عین حال منابع خبری از حمله ی پ گ به نیروهای دولتی در حسکه و حومه (همزمان با حملات داعش) خبر میدن.

و این یعنی نهایت فرصت طلبی!

----------------------------------------------------------------

همچنین امروز سخنگوی دولت آمریکا طی جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران گفت که دولت ترکیه باید مواضعش در مورد منطقه حایل در خاک سوریه رو واضح بیان کنه، وی افزود که از منظر آمریکا و نیروهای اءتلاف هیچ نیازی به برقراری منطقه حایل در خاک سوریه وجود نداره. (و طبعا در این مهم با ترکیه همکاری نخواهند کرد)

منبع

http://www.todayszaman.com//diplomacy_us-says-no-need-for-buffer-zone-in-syria_392527.html

---------------------------------------------------------------

دیلی استار لبنان از آغاز عملیات حزب ا... برای آزادی زبدانی خبر میده، به گفته این خبرگزاری هم اکنون درگیری های سنگین در حومه غربی زبدانی جریان داره، پیش از این حزب ا... مواضع تروریستها رو با راکت و خمپاره مورد اصابت قرار داده بود. پیش از این به مدت چند روز مذاکراتی با تروریستها برای اقناعشون به عقب نشینی بدون خون ریزی جریان داشت.

منبع

http://www.dailystar.com.lb/News/Lebanon-News/2015/Jul-01/304697-hezbollah-launches-offensive-on-syrias-zabadani.ashx?utm_content=buffer7c1a6&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

ان شاءا... پیروزی مقاومت!

ویرایش شده در توسط GRIPEN
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر عزیز wesmann
من اشتباهی بجای مثبت یبه شما منفی دادم
در پستهای بعدیتون جبران میکنم

خواهش می کنم. اشکالی نداره دوست عزیز.

از لطف شما دوست عزیز هم ممنونم.

همچنین امروز سخنگوی دولت آمریکا طی جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران گفت که دولت ترکیه باید مواضعش در مورد منطقه حایل در خاک سوریه رو واضح بیان کنه، وی افزود که از منظر آمریکا و نیروهای اءتلاف هیچ نیازی به برقراری منطقه حایل در خاک سوریه وجود نداره. (و طبعا در این مهم با ترکیه همکاری نخواهند کرد)

ظاهرا هیچگون مخالفتی هم با ایجاد منطقه حایل نکردن. نه آمریکا و نه هیچ دولت غربی. هر چند این عمل بر ضد تروریست های مسلحی است که از جانب غربی ها حمایت می شن.

من قبلا هم گفتم آمریکایی با تصمیمات ترکیه مخالفت نمی کنن. البته در این مورد خاص خوب بدش رو دقیق نمی دونم چون با اینکه این عمل به ضرر دولت سوریه هست بیشتر از اون به ضرر تروریست های ی پ گ هست که به شدت بر خلاف منافع ملی ما عمل می کنن.

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

...

ظاهرا هیچگون مخالفتی هم با ایجاد منطقه حایل نکردن. نه آمریکا و نه هیچ دولت غربی. هر چند این عمل بر ضد تروریست های مسلحی است که از جانب غربی ها حمایت می شن.

من قبلا هم گفتم آمریکایی با تصمیمات ترکیه مخالفت نمی کنن. البته در این مورد خاص خوب بدش رو دقیق نمی دونم چون با اینکه این عمل به ضرر دولت سوریه هست بیشتر از اون به ضرر تروریست های ی پ گ هست که به شدت بر خلاف منافع ملی ما عمل می کنن.

آمریکا از مخالفت صریح با متحدانش امساک میکنه ولی نحوه بیان یک موضوع میتونه نیت اصلی رو نشان بده (همون بفرما، بنشین و بت...)، مثلا در این مورد میتونست بر حق ترکیه در این مورد اذعان کنه و بعد به دلایل مختلف فنی و مالی خودش رو کنار بکشه، ولی میبینید که صریحا از ترکیه میخواد روشن مواضعش رو بیان کنه (یعنی از نیت و خیرخواهی ترکیه اطمینان نداره) و مشخصا احتمال هر گونه همکاری رو رد کردهه، همینطور که میبینید بار منفی داره، بهر حال تا کنون یکی دو دفعه صریحا از مواضع ترکیه در قبال سوریه انتقاد شده و این میتونه در آینده به دفعات و صراحت بیشتر تکرار بشه. بنظر من ترکیه در جاه طلبی های منطقه ایش با آمریکا (که متحدش هست) هماهنگ نیست و این میتونه یک جا به ضررش تمام بشه.

موضوع اینه که ترکیه در بوجود اومدن اوضاع کنونی در سوریه عمده ترین نقش رو داشته، هر چه بر آتش این جنگ دمیده اوضاع وخیم تر و پیچیده تر شده، ولی کوتاه بیا هم نیست، الآن هم این ماجراجویی جدید قطعا به وخامت اوضاع کمک میکنه. اگر نقشه های ترکیه درست پیش نره (که تا حالا هیچکدوم نرفته) نه تنها مشکل تروریستهای ی پ گ و پ ک ک حل نمیشه بلکه ممکنه اوضاع برای خودش و سایر کشورهایی که درگیر این مشکل هستن پیچیده بشه.

قرار بود ظرف چند ماه کار اسد تمام بشه و سلطان بره و در مسجد اموی نماز بخونه الآن چهار سال گذشته و اتفاقاتی افتاده که در اون روزها هیچ کس پیش بینی نمیکرد.

از کجا معلوم این دفعه هم از این اتفاقات نیفته؟!

وگر نه بله، میشه خیلی ساده گفت که درگیری این دو نیرو با هم به نفع ماست، به فلان و بهمان دلیل ولی خیلی اتفاقات پیش بینی نشده ممکنه رخ بده.

------------------------------------------------------------

اخبار تایید نشده از تصمیم تروریستها برای حمله همه جانبه و قریب الوقوع (احتمالا فردا) به قصد اشغال تمام حلب، از ادلب هم نیرو آوردن، حمله قبلیشون که موفق نبود، ان شاءا... این یکی رو هم مدافعین دفع کنن، هر چند که بنا به ادعا سنگین تر از قبلی خواهد بود.

منبع سیدورنکو

البته باز هم عرض کنم که خبر اخیر تایید نشدست.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

افزایش حضور نیروهای زرهی ارتش ترکیه در مرزهای با سوریه

9j0cc0bvhds7sic81e2s.png

فیلم

http://1.irartesh.ir/rpd/files/irartesh__Turkey__Turkish_Armed_Forces_increase_presence_on_Syrian_border-%5BYT-f18%5D%5BJCXTic1UPZg%5D.mp4

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.