Parviz

تاپیک جامع قطعنامه ها و تحریم های علیه جمهوری اسلامی ایران

Recommended Posts

به نظر من تا زمانی که از راه صحیح قانونیش بریم اینا روز به روز فشار بیشتر می کنند !
باید یه 100 تایی کلاهک هسته با قدرت های مختلف ! بسازیم بعد به همه بگیم تا بدین گونه برن تو کف به نوعی شبیه اسرائیل اولش هارت پورت میکنند ولی خودشون می دونن دیگه همه چیز تموم شده ! این عربام اروم میشن! به این صورت icon_idea

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من تا زمانی که از راه صحیح قانونیش بریم اینا روز به روز فشار بیشتر می کنند !
باید یه 100 تایی کلاهک هسته با قدرت های مختلف ! بسازیم بعد به همه بگیم تا بدین گونه برن تو کف به نوعی شبیه اسرائیل اولش هارت پورت میکنند ولی خودشون می دونن دیگه همه چیز تموم شده ! این عربام اروم میشن! به این صورت icon_idea[/quote]

مگه کشکه. ساختنه کلاهک هسته ای و اون هم 100 تا.

بعد اون وقت ما چه کار کنیم با ایدئولوژِی مون؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه همزمان و با تعداد زیاد و از چند جهت حمله کنن چی؟

[/quote] چرا قايق انتحاري ؟! هزار تا قايق موشك انداز ساختيم كه انتحاري كار كنيم ؟ ..

ميدونيد مشكل واقعي با برنامه اتمي ايران چيه ؟!

اين ميزان اورانيوم موجود در كشور رو مناسب براي توليد دو بمب در نظر بگيره معادل بمب كه در ژاپن انداختن ... يعني حدود 20 كيلوتن /. يا انفجاري معادل 20 هزار تن تي ان تي ..

حالا با همين مقدار چند تا بمب 2 كيلوتني(2 هزار تني) ميشه انداخت ؟! تقريبا 20 تا ...

اما 2 كيلوتن زياده و شايد ساختنش يه مدت زيادي طول بكشه !!!!!
حالا چندتا 0.2 كيلوتن يعني يعني 200 تني ميشه ساخت ؟!
200 تا ! ...

حالا اگر اينها رو كه وزن خيلي كمي شايد در حد 20 يا 40 كيلو كل محمولش داشته باشه روي موشك هاي ضد كشتي مون ببنديم ! و فقط يكي از اونها به ناو هواپيما بر بخوره (با انفجاري معادل 200 تن تي ان تي) چه اتفاقي مي افته ؟!
حالا به نظرتون ساخت اين بمب ها چقدر طول ميكشه و چقدر اورانيوم ميخواد ! ...

در كل اين بمب ها ارزانتر هستند و سريعتر درست ميشن و راحتتر نگهداري ميشن در تعداد زياد ..

اين چيزيه كه براي ما بازدارندگي ايجاد ميكنه نه يك كلاهك يك مگاتني كه نتونيم حتي پرتابش كنيم .

حالا اگر بخواهيم در اين سطح ضعيف و كم كه طبعا جزو تسليحات كشتار جمعي هم محسوب نميشن و از اون تفسير حرام هم خارج هستند مخفيانه بسازيم ! چه كسي با خبر ميشه ؟!؟!
چند تا سانتريفيوژ ميخواد ؟! ...

نظرتون در مورد كلاهك خوشه اي بمب هاي 0.1 كيلوتني چيه ؟!

قطعنامه اونقدري به ما ضربه نميزنه كه توان اتمي ما به اونها ضربه وارد ميكنه ...
ضربه ما عملي و سخت بوده و اين قطعنامه فقط دردش رو براشون كاهش ميده كه مثلا يجوري جبران كردن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از نظراتتون متشكرم

اما تا حالا به اين مسئله فكر كرديد كه ايران چه ابزارهايي براي وارد كردن فشار غير مستقيم به غرب در اختيار داره ؟! آيا غير از غني سازي بيشتر و چرخش از مواضع قبلي خودمان ، راه ديگري براي مجبور كردن طرف مقابل به نرمش نداريم ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه من در جواب آقا مسعود گفتم. که میشه این کار رو هم کرد.

در مورد بمب:

این 2 هزار تن، وزن بمبه؟

یه توضیحی میدید؟

حالا این به قول شما کلاهک 200 تنی، قدرت تخریبش چقدره؟ مثلا اگر بیفته وسط تهران؟ چقدر از مساحت تهران رو میتونه تخریب کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
این 2 هزار تن، وزن بمبه؟

یه توضیحی میدید؟
[/quote] خير .
يك كلاهك با متعلقات و سامانه هاي محافظتي و فيوز و ... ممكنه وزنش 100 كيلوگرم باشه اما قدرتي معادل 2 كيلوتن (يعني معادل انفجار 2000 تن تي ان تي ) ايجاد كنه ...

[quote]اما تا حالا به اين مسئله فكر كرديد كه ايران چه ابزارهايي براي وارد كردن فشار غير مستقيم به غرب در اختيار داره ؟! آيا غير از غني سازي بيشتر و چرخش از مواضع قبلي خودمان ، راه ديگري براي مجبور كردن طرف مقابل به نرمش نداريم ؟
[/quote] اين يك تقابل استراتژيك هست ...

و از راهي مقابله كني اونها نميتونند كنار بايستند و نظاره گر باشند ..

ما در حال حاظر به غير از مقاومت منطقه و نفت اهرم ديگري در معادلات سياسي نداريم ! ... اما در ابعاد نظامي اين موارد اظافه تر ميشن ...مثل عمق استراتژيك يا تنگه هرمز و موشك هاي باليستيك و ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیش بینی میکنم برادر ابراهیم در فکر ساخت نارنجک های اتمی هم هستند که قبل از پرتابش باید اشهد خودت رو هم بخونی! icon_idea
این پیشنهادی که دادید خیلی خوب بود. ولی من کماکان پیشنهاد میکنم برای ناوهای خلیج فارس از EMP استفاده کنیم.
......
رضا جان بیوفته وسط تهران دیگه کسی زنده نمیمونه! اکثرا که درجا کشته میشن مابقی هم به وسیله تشعشعات رادیو اکتیو! حداقلش 3 میلیون کشته در یک دقیقه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]رضا جان بیوفته وسط تهران دیگه کسی زنده نمیمونه! اکثرا که درجا کشته میشن مابقی هم به وسیله تشعشعات رادیو اکتیو! حداقلش 3 میلیون کشته در یک دقیقه!
[/quote] نه بابا 200 تني همون 0.2 كيلوتني ميشه ! اونقدرا قوي نيست ! شايد 100 متر گودال بكنه در حد 200 تن بمب معمولي هست ديگه ... ولي اون 200 كيلو تن شايد اون چيزي كه شما ميگي اتفاق بيفته ... البته بد هم نيست بيفته ... !

اين مقدار تهران رو خراب نميكنه ولي احتمالا بسته به اينكه كجا بندازن يه چند هزار نفري كشته بشن ...

[quote]
این پیشنهادی که دادید خیلی خوب بود. ولی من کماکان پیشنهاد میکنم برای ناوهای خلیج فارس از EMP استفاده کنیم[/quote]
حالا اگر بتونيم تريتيوم و دوتريوم از تاسيسات آب سنگين اراك بدست بياريم كه كار خيلي سختي هم هست ميشه بمب ترمونوكلير يا همون بمب هيدروژني توليد كرد كه بطور معمول قدرت يك بمب اتمي رو تا 10 برابر افزايش ميده و قويترين بمب هاي الكترومغناطيسي هم نميتونند كوچكترين توان يك بمب هيدروژني رو براي خراب كردن تجهيزات الكترونيكي بدست بيارن ...

مثلا يك بمب 2 كيلوتني رو به 20 كيلوتني تبديل ميكنه ! فكر نكنيد كه آمريكا توان ساختن انبوه بمب هاي 200 كيلوتني رو داره چون نه ذخاير اورانيومش اجازه ميده و نه به صرفه البته روسيه مشكلي نداشت چون گويا ذخاير اورانيومش به ميليون تن ميرسه ...
به همين خاطر اكثر بمب هاي قوي امريكا ترمونوك هستند .
اصولا بهترين بمب هاي اي ام پي همين ترمونوك ها هستند ...
شايد يدونه 1 مگاتنيش در ارتفاع حدسي 40 كيلومتري بالاي سر ايالات متحده منفجر بشه اين كشور به عهد پارينه سنگي برگرده ...
البته به اذعان خودشون .........

كه پايه اش همين بمب ها هستن و به همين خاطر هست كه آمريكا شديدا تلاش ميكنه توان نظامي خودش منجمله بمب هاي اتميش رو در خارج از اين كشور متمركز كنه ... !

البته تا ساختن اين بمب ها خيلي فاصله است ! اما از مزايا انرژي هسته اي همينها هست ديگه ... ! بايد زير ساخت بزرگي فراهم بشه و اين براي غرب خيلي گران تموم ميشه اونها هم ميخوان با هزينه تراشي و تحريمات ما رو منصرف كنند .... !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
----------

[b]قطعنامه شورای امنیت = یک تف کاغذ پاره[/b]

----------

راستی یک سوال، همین روسیه مگر بعد از زمان جنگ تحمیلی، به جز tor m1 چه سلاح عمده و دندان گیری به ایران فروخته است؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه همچين كلاهك هاي كوچك هسته اي رو براي نابود كردن ناو هواپيما بر تو خليج فارس يا درياي عمان استفاده كنيم.......دودش تو چشم مردم منطقه ميره.....آب الوده ميشه و كل سواحل رو الوده ميكنه
ديگه همين دو تا ماهي كه از لودگي نفتي جون سالم به در بردن هم باقي نمي مونن.شايدم جهش ژنتيك پيدا ميكنن و ميشن و يهو دست و پا در ميارن و ميان تو خشكي icon_idea

تو جنگ اول خليج فارس طوفان بخشي از مواد راديواكتيو سلاح هاي پرتابي امريكايي ها رو به سمت خودشون برگردوند و الوده شدن....البته حقشون بود

بايد كه ايران هم در مورد بازرسي كشتي هاش مقابله به مثل كنه.....و اين موضع گيري رييس مجلس جاي خوشحالي داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مگه کشکه. ساختنه کلاهک هسته ای و اون هم 100 تا.

بعد اون وقت ما چه کار کنیم با ایدئولوژِی مون؟؟؟
[/quote]
مشکل همین جاست ما برای بقا در دراز مدت به سلاح هسته نیاز دارم این خیلی مهتر ایدوئولوژی هست!

[quote]اين ميزان اورانيوم موجود در كشور رو مناسب براي توليد دو بمب در نظر بگيره معادل بمب كه در ژاپن انداختن ... يعني حدود 20 كيلوتن /. يا انفجاري معادل 20 هزار تن تي ان تي ..

حالا با همين مقدار چند تا بمب 2 كيلوتني(2 هزار تني) ميشه انداخت ؟! تقريبا 20 تا ...

اما 2 كيلوتن زياده و شايد ساختنش يه مدت زيادي طول بكشه !!!!!
حالا چندتا 0.2 كيلوتن يعني يعني 200 تني ميشه ساخت ؟!
200 تا ! ...

حالا اگر اينها رو كه وزن خيلي كمي شايد در حد 20 يا 40 كيلو كل محمولش داشته باشه روي موشك هاي ضد كشتي مون ببنديم ! و فقط يكي از اونها به ناو هواپيما بر بخوره (با انفجاري معادل 200 تن تي ان تي) چه اتفاقي مي افته ؟!
حالا به نظرتون ساخت اين بمب ها چقدر طول ميكشه و چقدر اورانيوم ميخواد ! ...

در كل اين بمب ها ارزانتر هستند و سريعتر درست ميشن و راحتتر نگهداري ميشن در تعداد زياد ..

اين چيزيه كه براي ما بازدارندگي ايجاد ميكنه نه يك كلاهك يك مگاتني كه نتونيم حتي پرتابش كنيم .

حالا اگر بخواهيم در اين سطح ضعيف و كم كه طبعا جزو تسليحات كشتار جمعي هم محسوب نميشن و از اون تفسير حرام هم خارج هستند مخفيانه بسازيم ! چه كسي با خبر ميشه ؟!؟!
چند تا سانتريفيوژ ميخواد ؟! ...

نظرتون در مورد كلاهك خوشه اي بمب هاي 0.1 كيلوتني چيه ؟!

قطعنامه اونقدري به ما ضربه نميزنه كه توان اتمي ما به اونها ضربه وارد ميكنه ...
ضربه ما عملي و سخت بوده و اين قطعنامه فقط دردش رو براشون كاهش ميده كه مثلا يجوري جبران كردن ...[/quote]

به نظر من طرح مشکل دار و سرمایه گذاری روش اشتباه محض هست همین طوری توی پادمان امنیتی خودشون مارو به حمله هسته ای تهدید میکنند فکر کنید با یک یا چندین تکتیکال نیوک که قدرت انفجاری کمی داره و حداکثر چنتا ناو می فرسته هوا چه ترسی تو دلشون ایجاد میشه هیچی تاره در صورت حمله به همه جهان جار می زنند به ما حمله هسته شده ای جهان ما مظلومیم! بعد مجوز برای حمله با بمب های چند 10 مگاتنی در پاسخ به تکتیکل نیوک ما صادر میشه ! که این خیلی بده

نقشه اینکه ! ما باید تمام تلاشمون بکنیم یک بمب تا اونجا که می تونیم قوی بسازیم باید خیلی قوی باشه مثلا 10 یا 20 مگاتن حتی بیشتر (می دونم غیر ممکن به نظر میاد ولی باید بشه) بعد باید روی یک موشک قاره پیما بزرگ کار کنیم این نسبت به کار قبلی خیلی ساده تره فک نمی کنم مشکل خاصی داشته باشیم !

بعد باید بریم رو نقشه شماره 2 (plan icon_idea یه خراب شده پیدا می کنیم اگه تو ایران نباشه بهتره (حتی فضا) بمب منفجر ببخشید ازمایش می کنیم ! انفجار باید زمین زیر پاشون خوب بلرزونه طوری که برا
فهمیدنش نیاز به دستگاه های زلزله نگار نداشه باشه و اولین جمله که بعدش بگن holy shit! باشه

بعد خواهید دید مشکلات دیپلماسی ما یکی پس از دیگری حل میشه و کشور مثل امارات در بیانیه جزایر ایرانی حق مسلم ایران اعلام میکنه در بدر ترین شرایطم اگر جنگ هسته هم بشه بجای زدن
چنتا تکتیکال نیوک و در عوض نابودی خودمون ! چند جای دنیا اساسی می کوبونیم ! طوری که همه دنیا صداش حس کنند و اونقدر رادیو اکتیو توش ایجاد بشه که تا 500 سال دیگه هر موقه اسم اون مکان ها میفته از ته دل بگن اخ!

توی هر دو مورد ما نابود میشم ولی توی راه من حداقل دلمون خنک میشه ! البته شاید بد ترین شرایط پیش نیاد و اونا بعد از دیدن انفجار ازمایشی خودشون تا چندین روز متوالی خیس کنند که این گذینه من خیلی محتمل تر می دونم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote].......دودش تو چشم مردم منطقه ميره[/quote] توي هر ناو هواپيمابر آمريكايي 50 كلاهك هسته اي نگه داري ميشه ! فكر ميكني واسه چي ؟! ...
چه ميشه كرد ديگه مجبوريم ! البته گفتم كه دايره تخريب و قدرتش در اون حدي نيست كه مشكل بزرگي ايجاد كنه ! ... احتمالا در حد تخريب محوطه اي به اندازه يك استاديوم فوتبال بايد باشه !...

البته اين بمب چندين برابر از اين مقدار قدرت داره ...

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Atomic_Bomb1.jpg[/img]

تاثيرانفجار بمب هيدروژني بر آمريكا ..
http://www.atomicarchive.com/Effects/effects21.shtml

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميدونم ..كه گستره ي محدودي رو نابود ميكنه كنه.............اما تو دريا فرق داره..........اب الوده همراه با موج دريا به ساحل مياد

توي اون عكس هم صد در صد قبلش در مورد جهت وزش باد و اب و هواي منطقه تحقيق شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول اقای کال اف دیوتی شما که باز نویز تو سایت انداختی ولی همین رو بگم من بوشهری نیستم ولی دیدم چه شیر مردایی داره.
اما قضیه این قایق ها این قایق ها مال بسیج هستند و تمام افراد اونها از بسیجی های داوطلب هستن که تا الان بارها با التماس به اقا گفتن به ما اجازه بده این بچه های سپاه نمی زارن(البته منظور اینه که خودشون خیلی مصمم تر هستن نه اینکه سپاه خدای ناکرده مشکلی داشته باشه) شما دستور بدیم تا ما یه زهری به اینا بریزیم تا بفهمن اینجا کجاست همین رو بگم عین ابر بهار از ته دل گریه می کنن و اشک می ریزن و کار سپاه این شده که یه طرف حواسش به اینا باشه کاری نکنن.

و این رو برای این گفتم واریور من هم مثل شما تمام این راهها رو می دونم می خواستم توان و ایمان یه عده ادم رو به رخ بعضی ها بکشونم که تا می شنون یه ناو امریکا 20 متر از امریکا به طرف ایران اومده سریع کاسه چخ کنم چه کنم دست می گیرن یکی نیست بگه بنده خدا بالاتر از مرگ هم چیزی هست خوب اینکه چجور بمیری برات مهم نیست.

در ضمن اونا اینقدر استوار و پا برجا هستن که جا نزنن و با همین دستهای خالی و با این امکانات عادی بجنگن.

و اما در مورد استراتژی استفاده از این قایق ها همین رو بگم که تا حدود 20 کیلومتری توسط خود ناو نمی تونن شناسایی بشن مگر از هوا و اگر هم بشن اگر از مناطق ساحلی نزدیک به دشمن حرکت کنن و با توجه به سرعتشون نمی شه همه اونها رو برای رسیدن به ناو از بین برد و در بهترین شرایط فقط نصف اونها از بین می رن حالا شما 50 تا رو در نظر بگیر که هر کدوم 500 کیلو مواد منفجره داشته باشن شما بگو تی ان تی حالا معلوم نیست سپاه چه موادی توی اونها بزاره و یکدفعه به هر ناو چهار تا بخوره کل ناوگروه به قعر اب می ره برادر من سریع گول اینو نخور که همه کشته می شن شبیه اون دوست گالیور شدی که هی می گفت من می دونستم ما نمی تونیم.
تازه این در موردی هست که اونها به صورتی برن که هیچ پشتیبانی و کمکی نداشته باشن چه برسه در زمانی که جنگ الکترونیک هوایی و موشکی هم کمکشون کنه.

اما تاثیر این عملیاتها اینه که امریکا و غرب می فهمه این کشور و مردمش برای دفاع و از بین بردن ابایی از مردن ندارن و سربازهای امریکایی که خیلی هم خوش جون هستن در انچنان وضعیتی قرار می گیرن که ممکنه یکدفعه بشنوی فلان ناو امریکا بدن درگری تسلیم شد.

این عکی مال تحقیقات اتمی امریکا و استفاده از نیروهای نظامیش میشه که خساراتی بسیار زیاد هم به این نیروها زد و خیلی هاشون فلج و معلول شدن حال خود سگ صفتی و درندگی این کشور رو ببینید که حتی مردمش هم در این جور موراد حتی برای دفاع از مردم خودشون هم اقدامی نمی کنن چه برسه به ژاپن و بقیه کشورها و تازه عده ای فکر می کنن مردم مریکا واقعا می فهمن نه خیلی از اونها حتی استاد دانشگاهاشون هم نمی دونن داره چی سرشون می اد.

در مورد توان ببهای که به ژاپن خوردن باید بگم در حدود شعاعی در 1/5 کیلومتر رو کاملا تخریب و ذوب کردن و بقیه منطقه هم از تشعشع مورد تاثیر قرار گرفت.

و در مورد نارنجک اتمی هم باید بگم اگر ایشون ساخت من با جان و دل حاضرم اون رو به دست بگیرم و شده با شنا تا اونجا شنا کنم و پرتابش کنم کسی که هدف داشته باشه از مردن نمی ترسه شما بع فکر جون در کردن خودت باش ما هم کار خودمون رو می کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با قایق انتحاری بری ناو هواپیمابر رو رو با ده ها جنگنده توی هوا و چند زیر دریایی و ناوچه که دارن محافظتش میکنن رو بهش بزنی و غرقش کنی!
نمیدونم آدرنالین خونتون در این مواقع بالا میره یا قضیه چیز دیگه ای هست!
برادر من این چه طرز جنگ و حمله است؟ نکنه فکر کردی اونها هم صبر میکنن بیای بترکونیشون؟
درضمن اگه جنگ بشه هیچ ناوی نزدیک ساحل ایران نمیشه! تا بفهمن منطقه از وجود ناو های ایرانی امنه نمیان جلو. حالا این قایق ها چجوری میخوان تا نزدیک اونها برسن؟ پس اونهمه هلیکوپتر و آپاچی و جنگنده توی هوا چیه؟ اونهمه ناوچه چیه؟ برگ چغندر؟
این استراتژی هارو نریز جان من! همه چی اینقدر که ساده فکر میکنید نیست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.