irartesh

سه کلیپ ویژه از عملیات نوپو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

افتضاح بود افتضاح
جایگیری مشکل داشتن راه رفتن مشکل داشتن حرف زدن مشکل داشتن محله خلوت نبود و دیدین یکی تیر خورد
واقعا افتضاح بود واقعا.
هر دو کلیپ هم مال درگیری با سارقین مسلح بانک سپه کرمانشاه بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند بار خواستم فیلم این درگیریه رو بذارم، باز بیخیال شدم...!!!
این واقعا درگیری واقعا حرکت مبتدی و ضعیفی بود!! البته طرف مقابل، ادم به شدت بیشعوری بودش که سابقه‌ی درگیری مسلحانه‌ی بسیار زیادی داشت و خلاصه طرف مقابلشون اینکاره بود... درگیری در خود کرمانشاه صورت گرفته و تو فیلم کاملا مشخصه که حداقل نصف روز رو دارن گلوله رد و بدل میکنن...
طرف باهاش مذاکره میکرد که بیا بیرون کاریت نداریم، اون میگفت نه! خدا شاهده بیام منو از بین میبرید(میکشید!) واسه همین به قول جناب ادیب، تا اخرین نفس جنگید و اخرش هم اون بلایی سرش اومد که اومده بود! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1370919342' post='315319']
این واقعا درگیری واقعا حرکت مبتدی و ضعیفی بود!! البته طرف مقابل، ادم به شدت بیشعوری بودش که سابقه‌ی درگیری مسلحانه‌ی بسیار زیادی داشت و خلاصه طرف مقابلشون اینکاره بود... درگیری در خود کرمانشاه صورت گرفته و تو فیلم کاملا مشخصه که حداقل نصف روز رو دارن گلوله رد و بدل میکنن...
طرف باهاش مذاکره میکرد که بیا بیرون کاریت نداریم، اون میگفت نه! خدا شاهده بیام منو از بین میبرید(میکشید!) واسه همین به قول جناب ادیب، تا اخرین نفس جنگید و اخرش هم اون بلایی سرش اومد که اومده بود! :neutral:
[/quote]
اون دوتاش که اومدن بیرون مگه کشتنش؟ سوار لند کروز کردن بردنش. تا بر اساس قانون حکم بگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چند بار بگم دادش های گلم اون بنده خدایی که شهید شد رو پشت بوم فرمانده من خودش تو نوپو بوده میگفت من هم تو اون عملیات حضور داشتم گفتش چون کلاه مخصوص رهایی گذوگان به دلیل کمبود بودجه تو گمرک گیر کرده بود اینا کلاه نداشتند که در حین تیر اندازی یک تیر کمونه میکنه میخوره تو سره این بدبخت و شهید میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1370920084' post='315320']
[quote name='senaps' timestamp='1370919342' post='315319']
طرف باهاش مذاکره میکرد که بیا بیرون کاریت نداریم، اون میگفت نه! خدا شاهده بیام منو از بین میبرید(میکشید!) واسه همین به قول جناب ادیب، تا اخرین نفس جنگید و اخرش هم اون بلایی سرش اومد که اومده بود! :neutral:
[/quote]
اون دوتاش که اومدن بیرون مگه کشتنش؟ سوار لند کروز کردن بردنش. تا بر اساس قانون حکم بگیره
[/quote]
نبردنشون ک بهشون مدال بدن طرف میدونست بگیرنش حکمش اعدامه معلوم بود تا اخر مقاومت میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی غم انگیز بود نوع برخورد اصلا حرفه ای نبود هیچ برنامه ای نداشتن
ویرایش البته بقیه خوب بودن فقط اون کرمانشاه بد بود ویرایش شده در توسط death

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
خیلی غم انگیز بود نوع برخورد اصلا حرفه ای نبود هیچ برنامه ای نداشتن
[/quote]

ماجرا به این صورت بوده که اگاهی خونه‌ی مربوطه رو شناسایی کرده، هرچی سرباز داشتن رو با چند تا درجه دار کلاش و گلوله جنگی دادن دستشون و رفتن که عملیات اینجوری انجام بدن...!!
رفتن دم در، کمی فکر کردن، دیدن بلد نیستن در رو باز بکنن، سر صبح بوده و با زبون زیبای! کرمانشاهی به هم گفتن "کوره ولش کن کی حوصله داره ای وقت صب بره بالای اپارتمان! چند تا گلوله بزن میان بیرون اگرم نیامدن گلوله بارانشان مکنیم دیه..."

بعدشم در زدن که اقای صلاحدین بیا بیرون و تسلیم شو!!

وقتی یکیشون با خودش ار‌پی‌جی میاره، بدون که هیچ علم و نقشه ای پشت کار نبوده و همینجوری سرسری رفتن! :| که البته این کارا تو کرمانشاه کمی طبیعیه و جزو ذاتشونه!!

تو پارت دوم می‌بینید که ملت پشت در وایسادن و مذاکره میکنن و حرفی نمی‌شنون تا اینکه یه نیروی دیگه میره داخل.... به نظرم تنها نیرویی که اونجا اینکاره بود، همون اقا بودش که اول میره تو... هرچند، در نهایت به نظر میاد که اون افسری که مثل یه سرباز عادی گلوله میزد میاد کار میکنه....!!!
امیدوارم دیزل اباد به این اقایون اوباشی که اون جنایت رو مرتکب شدن خوش بگذره!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aZ0zA9' timestamp='1370928523' post='315329']
من چند بار بگم دادش های گلم اون بنده خدایی که شهید شد رو پشت بوم فرمانده من خودش تو نوپو بوده میگفت من هم تو اون عملیات حضور داشتم گفتش چون کلاه مخصوص رهایی گذوگان به دلیل کمبود بودجه تو گمرک گیر کرده بود اینا کلاه نداشتند که در حین تیر اندازی یک تیر کمونه میکنه میخوره تو سره این بدبخت و شهید میشه
[/quote]
من فیلم عملیات اون یگان از یگان ویژه کرمانشاه روی پشت بام رو دیدم. فقط خدا کنه شما نبینید اینقدر بد عمل می کنن و غیر حرفه ای که به همین تعدادی جلوی در اینطور عمل می کنن صلوات می فرستین.
فقط باید بگم آبروی هر چی یگان ویژه هست رو بردن.شته شدن اون فرد هم مقصر 100 درصد خودش بود.و عدم آموزش و توان عملیاتی یگان ویژه کرمانشاه.

صلاح الدین جعفری رئیس این گروه قاتل بوده و حتی اگر این سرقت مسلحانه رو هم نمی کرد به هر حال حکمش اعدام بود ولی مدتی پیش از این حادثه از زندان کرج در حین جابجایی فرار می کنه.

قضیه به طور بد و غم انگیزی همین طوری هست که جناب سیناپس میگن.

در ضمن ناجا نتونسته بود جای اینها رو کشف کنه دست به دامان بچه های گمنام امام زمان میشن و در نهایت عملیات اصلی هم اونها انجام میدن و اون فرد جلوی در هم از بچه های ناجا نیست گویا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه رفقا

دوستان من 25 سالمه ( کارت معافیت هم دارم ) واقعاً از صمیم قلبم دوست داشتم عضو نوپو بشم همه سختی ها رو هم به جون می خرم و هر کاری هم لازمه انجام بدم چون هم این یگان رو دوست دارم و هم عاشق اینم که توی این راه یعنی کمک کردن به دیگران بجنگم ! واقعاً دوست دارم اینکارو، قدم هم 190 ـه
ولی وقتی رفتم برای نیروهای ویژه گفتند سنت بالاست و 25 سال فقط با کارت پایان خدمت قبول می کنیم خیلی خیلی ناراحتم و می خوام ببینم واقعاً هیـــچ راهی نیست که من وارد این کار بشم ؟ حاضرم هم کاری بکنم وارد نوپو بشم.

تاپیکی پیدا نکردم که این سوال رو اونجا بپرسم ممنون میشم یکی از رفقا جوابم رو بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

چطور شد بعد چند سال دوستان یادشون افتاد اون فیلم رو که برای اولین بار تو صدا و سیما هم پخش کردن در بخش خبری!!( جالبه ، ما در یک ماه اخیر صد بار لرزونده ما رو زلزله صدا و سیما اصلا جیک ش هم درنمیاد ولی هربار قاچاقچی بگیرند یا درگیری بشه تیتر اول خبرها هستیم ، نمیدونم چه سری هست همیشه ماها رو طوری نشون میدن کلا حس گانگستری بهت دست میده ! چشمک)

جریان درگیری که ماله خیلی قدیم تر هست ...

اصلا از لحظه شروع اولیه ماجرا ( راهزانان کابوی به بانک زدند !) شما همه چیزی میبینی که ازش بوی آماتور بودن میاد و بالطبع این مساله شما هم با نیروهایی طرفی که آماتور هستند چون با آماتور خر طرفن

نامردا بیشرف تو روز روشن ، به اندازه یک رزمایش خشاب خالی کردند فقط برای زدن یک دو جین کیف پول و اونم علیه یک مامور مسلح و دو سه تا کارمند بیچاره

جالبترین قسمت ماجرا لحظه ای است که دوربین ها اشخاص رو بدون هیچ روپوش و ماسک نشون میدن و درجا شناسایی میشن کی هستند !

خیلی خیلی جالب تر قضیه این بود که مقر اصلی نیروهای انتظامی در همون نزدیکی بود !

و این نیروها تا زمانیکه درگیری ها خوابید حتی زحمت دستشویی رفتن هم به خودشون نداده بودند ! چشمک

****************_____________________*****************

نتیجه : یک عده نامرد بیشعور که واقعا اگر منطقی حساب کنیم، جز دسته کسانی هستند که اسم شریف !!! هنرمند !!! زیرک !!! باهوش ، دزدان اونم مسلح ! رو خراب میکنند ( کافی است نگاهی به سابقه تیم های دزدی مسلحانه کشورهای جهان بندازید تا از اوج تبحر و هوش این افراد تعجب کنید !)

این نامردها ، با گرفتن اسلحه در دست چون حیوانی کثیف ، بدون هیچگونه دلیلی، چند شخص بیگناه رو آماج صدها و صدها گلوله خویش قرار دادند ....

وقتی این باشه دزد مملکت، مطمئن باشید، پلیس ممکلت ش هم زیاد پیشرفته تر از این نیست چرا ؟

چون اصل اول نظامی میگه : شما در حدی نیرو رو قوی میکنی که دشمنت قوی هست ! و بیشتر از اون نیازی نیست !

وقتی طرف ما یابو هست میخای چیکار نیروی حرفه ای ؟ چشمک

اصل درگیری ( دستگیری!!!! مجرمین) هم که رسما تا شلیک آر پی جی 7 پیش رفت که با قسم قرآن چند نفر از بیخ سر پلیس گذشت این آبروریزی !!!

در این وسط تنها عامل حرفه ای همون عامل اصلی قدرت اطلاعاتی در جهان سوم یعنی کاشف ! گرامی بود که دمش گرم ... خوب لو داد !

توی درگیری هم که شهید داده شد اتفاقا و همونی بود که خدا رحمت ش کنه ( خانواده ش هم رفتند دیدار قاتل و اینا) بالا پشت بام خواست حرکت حرفه ای بره وسط عملیات ناکار شد بددددددددددد !

فیلم ش رو من قشنگ یادمه ، شبکه یک تو شوک میداد و همه استان کرمانشاه بهت زده عملیاتی رو میدید که چند قدم اونورترشون رخ داده بود و اوج حماقت یک عده مجرم و اوج غیرحرفه ای بودن یک عده پلیس ! رو نشون میداد....

البته با کمال افتخار اعلام میکنم همینکه شجاعت پیدا کنی در صحنه ای که هرلحظه ممکنه گلوله ای به سمت ت بیاد بری و کار کنی ، هنر است و دست شون درد نکنه ولی :

به راحتی هرچه ممکن تر میشد ، درگیری اونطور نشه ، فقط به شرطی که :

پلیس ایران هم مثل پلیس کلمبیا امریکا برزیل و بقیه با نیروهای مجرمی درگیر میشد که حرفه ای هستند ! نه یه عده یابو که بدون هیچ برنامه حرفه ای میریزند مردم میکشند ...

مخلص همه دوستان

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ادیب جان حاجی ما اخرش نفهمیدم شما اونوری یا اینوری!!!!‌کوره داشی وه ناو خوماری نیله‌مان یه جواوی بیه پیمان دی...!! :)...

اره عملیات رو توی برنامه شوک هم نشون داد با اون مجری اسکلش...!!! ولی حتی نصف اون چیزی که تو فیلم های یوتوبی هستش رو نشون ندادن تو شوک....!!!! توی این فیلمهای دو پارتی که جناب جنرال ممد گذاشتن(من فک کردم یه عملیات دیگس دانلود کردم دیدم همونیه که خودم هم دارمش!)، هم درگیری و شهادت یگان ویژه روی پشت بوم هست، هم تیراندازی در پایین و هم تیر خوردن همسایه و هم خلاصه همه چیز.... فیلم کاملا کامله و نقصی نداره....

عملیات مشخصه‌اش اینه که سرسری و با اماتور در نظر گرفتن داداشمون صلاحدین صورت گرفته... یعنی اینا هیچ اطلاعی از سطح بیشعوری صلاحدین نداشتن و وقتی هم که میفهمن ماجرا چیه و با کی طرفن، دیگه وسط درگیرین...

و در نهایت این گندی بالا میاد که اومد.... اینکه چرا باید کلانتری پلیس ار‌پی‌جی داشته باشه، البته و صد البته هنوز برا من سواله!!! فکر نمی‌کنم اجودانی لشگر هم ارپی جی داشته باشه تو انبارش که اینا از اونجا گرفته باشن ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]یک نارنجک نتونستن بندازن توی خونه؟؟؟اخه کی با تیربار پی کی یه خونه رو به رگبار میبنده که همسایه بغلی به باد بره!نمیدونم والا اما اگه یکی که مجموعه کال اف دیوتی رو خوب یاد داشته باشه بهتر میتونست اون خلاف کار رو بیرون بکشه...[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRIAF' timestamp='1386262276' post='351537']
[right]یک نارنجک نتونستن بندازن توی خونه؟؟؟اخه کی با تیربار پی کی یه خونه رو به رگبار میبنده که همسایه بغلی به باد بره!نمیدونم والا اما اگه یکی که مجموعه کال اف دیوتی رو خوب یاد داشته باشه بهتر میتونست اون خلاف کار رو بیرون بکشه...[/right]
[/quote]
یکی نه دوتا دوتا نه چندتا
انداختن داخل
تو کلیپ هم صلاح دین میگفت ک من زنده به دستتان نمیوفتمو با شلیک اسلحه به سرش خودکشی کرد
سه سا چهارنفر از اعضای باند رو زیر پل هوایی میدان آزادی کرمانشاه اعدام کردن
یه مرد سن بالایی توشون بود ک همش میخندید
میگفتن جرمش 300 کیلو تریاک بوده
قاتل اون نیروی انتظامی هم بی حال شده بود نمیتونست از پله ها بره بالا
در کل دزدی و شهید کردن ماموران امنیتی بانک کرمانشاه رو تو یه شوک فرو برد و اینجوری خاتمه پیدا کرد
senaps aziz
ye zahmati kishid link clip ke vati ha now youtube aram kel bekeyd
dased khowash

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلیپ قسمت دوم برای من تا 95 درصد میره و بعد دیگه هیچ ، می ایسته
اگر میتونید یه لینک دیگه حتی فففلتر هم باشه بهم بدید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا از پشت بومای روبرو و پشتی ، تک تیراندازی نشد؟ ( البته دقیقا نمیدونم بود یا نه ) چون خیلی راحتر میشد داخل رو دید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.