ALFARD

مختصری از شیشه های رادار گریز

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جالب بود همیشه برام سوال بود و فکر میکردم بخاطر ابهتش هست که این رنگی میزنن شیشه شو (شکل چشم تمساح میشه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1370702387' post='315020']
جناب آلفرد منبع ؟
[/quote]

منبع اضافه شد(یکی از منابع کتاب بود که لینک نداشت!).این 4 خط حتما نیاز به درج منبع داشت؟! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون ، به هر حال چون قراره بر اساس این اطلاعات بحث صورت بگیره ، مستدل بودن اطلاعات تاپیک الزامی هست

علاوه بر اون جذابیت این مطلب مانع از این میشد که بذارم نذاشتن منبع به اعتبارش لطمه بزنه :winking:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود.

دست شما درد نكنه!! :rose:

ميدونين با چه مكانيسمي طلا رو به شيشه اضافه ميكنن؟؟جنس شيشه از جنسه چيه؟؟(مواد سازنده)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا چرا مختصری!؟ تقاضا دارم تاپیک رو با ارائه اطلاعات علمی تکمیل کنید. قرار دادن شماتیک‌هایی که به فهم بهتر کمک میکند فراموش نشود. یاعلی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار ممنون از تاپیکتون جناب الفارد. چند تا عکس رو هم اگه اجازه بدید، من اضافه کنم

[quote]

http://ars.els-cdn.com/content/image/1-s2.0-S0921510712005338-gr5.jpg

[/quote]

Infrared emissivity of FeNi3/ITO composite nanoparticles prepared by sols with different In:Sn ratio

[quote]
http://ars.els-cdn.com/content/image/1-s2.0-S0921510712005338-gr6.jpg
[/quote]
Complex permittivity (a) and complex permeability (B) of composite specimens containing FeNi3/ITO composite nanoparticles prepared by sols with different In:Sn ratios.

[quote]
http://ars.els-cdn.com/content/image/1-s2.0-S0921510712005338-gr7.jpg
[/quote]
Calculated EMA performance of the coating containing 70 wt.% FeNi3/ITO composite nanoparticles prepared by sols with different In:Sn ratios as fillers with different coating thicknesses. (a) R50; (B) R30; (c) R9; (d) R2.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]آقا ممنون چه چیز خوبی امروز یاد گرفتم منم فکر میکردم زنگ شیشه دلیل دیگه ای داره[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif]تشکر میکنم از توجه دوستان به این مطلب [/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]در پاسخ به جناب Electro_officer و Babak01 باید گفت من مطلبی پیدا نکردم که نحوه ساخت شیشه های رادار گریز یا بصورت گرافیکی نحوه عملکرد این نوع شیشه رو توضیح داده باشه و فقط وییکیپدیا در پیج تکنولوژی رادار گریزی اشاره کوتاهی به مواد اضافه شده به این شیشه بود و من هم تونستم حداکثر در 4 خط بنویسم![/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]خاصیت طلا ذکر شد فقط میماند خاصیت اکسید اندیوم قلع که به طور خلاصه اینجا نوشتم:[/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]اکسید ایندیوم قلع ماده ای شفاف و تقریبا بی رنگ میباشد که به طور کلی دارای رنگی مایل به خاکستری و زرد است و کاربرد فراوانی در صنعت به ویژه شیشه های امروزی دارد.[size=5]اما کاربرد این ماده در شیشه ی مورد نظر ما چیست؟[/size] [/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]در منطقه ای که طیف امواج مادون قرمز با آن برخورد کند، این ماده همانند آینه ای که نور را بازتاب میکند از عبور این طیف از خود جلوگیری کرده و آن را به طرف منبع منعکس میکند.به همین دلیل احتمال میرود در آخرین لایه از شیشه این ماده به کار رفته باشد تا گرمای حاصله از کابین به بیرون را فیلتر کند.[/font]

[center][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=5]تصویری از اف 22 در حالت ترمال ورژن که نشان دهنده کاهش قابل قبول اثر گرمایی از کابین است: [/size][/font][/center]

[center][img]http://www.ownimg.com/i/515369446461b5943315u2NRY.jpg[/img]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]اگر دوستان مطلبی پیدا کردند در اینجا قرار بدهند تا تاپیک کامل تر بشه.ممنون [/font][/center] ویرایش شده در توسط ALFARD
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.