karkas

سلاحی که قادر به شلیک یک میلیون تیر در دقیقه هست !

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

گلوله های جدید امریکا از اورانیم ضعیف شده استفاده می کنن که از هر زرهی رد می شه. حالا نمی دونم تو اون توپ آ-10 هم استفاده کردن یا نه!1 ملیون تیر اصلا به درد نمی خوره و فقط جهت جنگ روانی برای بعضی افراد هست.دلیلشو خواستین بگین بگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مطلب غلط فهميده شده ، توپ 20 ميليمتري M61A1 كه در هواپيماهاي بسياري ازش استفاده ميشه هم قادره در دقيقه 6000 تير شليك كنه در حالي كه مخزن اين توپ در هواپيماي اف-4 تنها گنجايش 640 تير فشنگ رو داره، اگر قرار بود هواپيما براي شليك پنج دقيقه فشنگ همراه داشته باشه ( 6000X5= 30000 ) بايد يك سوم قسمت جلوي هواپيما به مخزن فشنگ اختصاص داده بشه ، اين سلاح هم سرعت شليكش يك ميليون گلوله است حتما نبايد يك خشاب يك ميليون تيري بهش وصل باشه مهندس !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اگر هم 6000 تا باشه 6000 رو تقسیم بر 60 کنید...می شه600 تا در هر ثانیه!!یعنی شما برای زدن یه ادم 600 تا گلوله مصرف می کنید!!!خیلی بی خوده!! بهتر بگم...مزخرف!!600 گلوله رو تو یه ساختمون در یک ثانیه و فقط در یک قسمت خالی می کنی.درصورتی که با یک اسنایپ کالیبر 50 یا 1 گلوله یارو رو می زنی!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان گرامی اگر به صفحه اول تاپیک و مطلب ترجمه شده توسط جناب فلنکر سر زده و آنرا مطالعه میکردند نیازی به شروع مجدد بحثهای بیهود نبود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این گفته که سلاح قادر به شلیک 1 میلیون تیر در دقیقه است رو تائید میکنم چون یادمه حدود 5-6 سال پیش شایدم بیشتر توی اخبار ایران دیدم که اونو نشون دادن و گفتن روسیه ساخته ولی به نظر خودم این نواخت تیر علمیشه نه عملیش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راستی گاتلینگ هواپیمای A-10 به اندازه ی 2 تا 3 برابر اتومبیل فلکس هست. یه دوستی حواسش نبوده بر عکس گفته بود. :lol:

ذوالفقار 3 که فعلا تولید انبوه نشده. پس هر چه قدرم قوی باشه نمونه های ساخته شده اش , فرقی نمی کنه.

به نظرم منظور از نواخت یک میلیون تیر در دقیقه نواخت علمی ان باشه نه نواخت عملی.

luftwaffe icon_cool

كاتلينگ هواپيماي A-10 ساخت شركت جنرال الكتريك تقريبا دو برابر يك فولكس است. من عكسش رو دارم. سال 63 در مجله اسلحه چاپ شده. اگر عكس اين هواپيما را هم ببيني متوجه مي‌شود كه به علت بزرگ بودن توپ و قرار گرفتن آن در دماغه هواپيما. ارابه چرخ جلو بجاي آنكه در زير دماغه در وسط قرار بگيرد كمي در سمت چپ است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.