senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام

والا ... من بیشتر تن م هست ! و جدایی و تکی ازشون عکس نگرفتم ... باید کمی فوتوشاپ  کار کنیم انشاالله! 

اما خوب به صورت کلی :

1.پوتین فصل معتدل امریکایی

2.محافظ زانو و آرنج 

3.دو مدل لباس استتار دیسرت(دیزرت!) مارپات و وودمارپات دیجیتالی ، یکی درجه یک ایرانی صابرین یکی هم درجه 2 

4.اورکت استتار ویژه صابرین و ...

5.چند مدل چاقو گربر و کلمبیا و سرنیزه و ....

6.دوربین شکاری صاایران

7.کلاه استتاری دیسرت مارپات( حالا زرت میگن یا سرت ! ولش!)

8.لباس استتار جنگلی

9.لباس استتار دیسرت دی پی ام ایرانی !( جدا از شوخی ! همون لباس سربازی ایران هست که البته در نبرد با پژاک ثابت کرد خیلی بهتر از بقیه لباس هاست .....)

و یک چیزای دیگر که به درد خرید نمیخوره .. یعنی در دسترس خرید نیست ! چشمک

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسیار عالی....

میگم خنده داره ولی! :

۱- کاربردهای این عینک ها چیه؟

۲- اون بند پشت جدا میشه؟

۳- به درد ورزش های سرعتی مثل دویدن و اینها میخوره فقط درسته؟

۴- اصل و فرعش رو چطوری تشخیص میشه داد؟

۵- قیمتش حدودی چند باید باشه؟

نظامی گری رو دنبال می کنی اینو نخری یعنی ضرر!!!

بسیار سبک راحت و نور خوب ...

تهران فروشگاه پرواز

قیمت 50 اینترنتی 59

برای رانندگی شکار موتو سواری دویدن و...بسیار عالیه

توی اون روزی که طوفان وحشتناکی تو تهران بود رو چششمم بود !! fi_lone_ranger

هم جلوی شن رو گرفت هم بارها بهش خورده سنگ و شیشه خورد! چند بار دیگه هم موقع موتور سواری کمکم کرد بارها از دستم افتاد ولی همچنان سالمه! :cowboy:

ولی خب یکم ممکنه به خیلی از صورت ها نیاد!!و ضایع باشه ...

اینم توضیحات:

عینک رویژن عینک نظامی تیراندازی است ولی برای فعالیت های معمول هم مورد استفاده قرار میگیرد

محتویات بسته این عینک پارچه ی مخصوص ضد بخارولنزسفید وکش نگه دارنده کیسه حمل جیبی است

اطلاعات تکمیلی را میتوانید ار سایت معرفی شده دریافت کنید

لنزهای پلی کربنات ضد خش و ضد بخار
100٪ محافظت در برابر اشعه UV-B، UV-A و UV-C

ساخت: آمریکا

http://parvazshop.ir/ipod-camera/27-.html?sid=cqk3a1q1engjqsirc10daubl44

-    100 % محافظت در برابر پرتوهای UV A\UV B\UV C
-    لنز دارای پوشش ضد خش
-     لنز مقاوم در برابر برخورد اجسام با سرعت بالا
-      قابلیت تعویض لنز
-    همراه با یک عدد لنز سفید و بند ویژه استفاده در شرایط طوفانی
-    فریم با قابلیت انعطاف بسیار بالا
-    قابلیت تغییر اندازه فریم
-    با میدان دید منحصر بفرد
-    همراه با ژل مخصوصAnti-Fog (ضد بخار)
-    ساخته شده منطبق با استاندارد ANSI Z87.1+  ایالات متحده آمریکا

http://www.revisionmilitary.com/product/sawfly/

-==================

جالا که دوستان یه سری تجهیزاتو لو دادن ما هم یه سری لو خواهیم داد!

البته زیاد نمونده ازشون!!

رومل جان حفاظتی بازی رو بزار کنار!

عکس اون دوربین با کلمبیا رو بزار!! fi_lone_ranger

===========================================================

برادر یزدان چند متر بالاتر!!!

عکس شال کوهنوردی رو گذاشت ...

اینا دیدم حیف اومد بقیه نبینن شیوه های بستنش

dstml_grdn2.jpgdstml_grdn.jpg

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

نه والا حفاظتی بازی نیست ... اصلا ما و این حرفا ؟ نه به این قیافه من میاد / چشمک

معمولا جایی باشیم شاید دوستان حالی به ما بدهند و عکسی از ما بگیرند که اینم از بعد اینکه کلی کلیپ مزخرف سوری عراقی دیدم که یارو بیخود و بیجهت کلی گلوله و وقت هدر میده تا مثلا بگه آقا منم تو جبهه بودم !!! کمتر دوست دارم عکس بندازم فردا یکی مثل خودم نیاد بهم گیر بده بگه نگاش کن ! چشمک

ولی چون از اول تاپیک چندین بار بهم گفتند بزار و تو پیام خصوصی هم از زمان کلنل شاک هی میگفتند بزار، یک عکس یادگاری از دیزرت مارپات ویژه سازی شده یگان صابرین میزارم:

http://s6.uplod.ir/i/00430/d9hf2z74qhgc.jpg

اما این عکس رو آماده کردم تو گوشیم بود ... یکی از رفقا ازم گرفت ... البته قبل اینکه متعلقات اشتایر رو ببندم و توضیحاتی مبذول بدارم برای دوستان آموزشی .... ( آخه به قول یارو گفتنی اون آرنولد(....) که حال بلند کردن اشتایر رو داشته باشه ! حیف هست ازش عکس نگیری !!! که من باب سنگین بودن وحشتناک و حمل سخت ش میگن )

فکر کنم اگر اشتباه نکنم ، داده بودم یکی از رفقا دوربین سلاح رو بیاره ولی بهش تحویل نداده بودن گفته بودن بگین خودش بیاد .... دوربین ش هم که ماشالله دل شیر میخواد تحویل بگیری به خصوص تو آموزش ...! ( گرانقیمت) تو همین لحظه هم صدام کردند برم و سریع یک لبخند ژکوند بستیم ( که شما نمی بینیدش!) و پیش به سمت محل تحویل دوربین میرویم( رو به سوی جبهه میرود دلم !)

دیگه خلاصه همین یادگاری برای ما باقی موند از بلند کردن وزنه ... ببخشید ... بلند کردن اشتایر! و البته استتار توی محیط کاملا جواب داد ....( تصاویر زیادی از شرایط مختلف استتاری بسیار عالی لباس ویژه صابرین دارم که دیگه اونها رو نمیشه فرستاد ... به خصوص در محیطی که رنگ قهوه ای و زدر و خاکی و... حتی کمی هم باشه ، بسیار عالی جواب میده)

پی نوشت : هربار تصویر رو میبینم یاده تصویر بچه های اسنایپر غزه می افتم که در همین سبک اسلحه اشتایر رو گرفتند و خودم حس میکنم ناخودآگاه اون لحظه چون سریع باید میرفتم دوربین بیارم ، همون تصویر بچه های غزه باعث شد شبیه اونها وایسم .... این عکس برام شیرینی ش همین هست ! حلاوت دیگری دارد !

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

نه والا حفاظتی بازی نیست ... اصلا ما و این حرفا ؟ نه به این قیافه من میاد / چشمک

معمولا جایی باشیم شاید دوستان حالی به ما بدهند و عکسی از ما بگیرند که اینم از بعد اینکه کلی کلیپ مزخرف سوری عراقی دیدم که یارو بیخود و بیجهت کلی گلوله و وقت هدر میده تا مثلا بگه آقا منم تو جبهه بودم !!! کمتر دوست دارم عکس بندازم فردا یکی مثل خودم نیاد بهم گیر بده بگه نگاش کن ! چشمک

ولی چون از اول تاپیک چندین بار بهم گفتند بزار و تو پیام خصوصی هم از زمان کلنل شاک هی میگفتند بزار، یک عکس یادگاری از دیزرت مارپات ویژه سازی شده یگان صابرین میزارم:

http://s6.uplod.ir/i/00430/d9hf2z74qhgc.jpg

اما این عکس رو آماده کردم تو گوشیم بود ... یکی از رفقا ازم گرفت ... البته قبل اینکه متعلقات اشتایر رو ببندم و توضیحاتی مبذول بدارم برای دوستان آموزشی .... ( آخه به قول یارو گفتنی اون آرنولد(....) که حال بلند کردن اشتایر رو داشته باشه ! حیف هست ازش عکس نگیری !!! که من باب سنگین بودن وحشتناک و حمل سخت ش میگن )

سلام .

مبارک باشه .

خیلی خوشتیپ هستید .

میگم این ارتش / سپاه / بسیج ...

قصد خرید تجهیزات از رومانی ندارن ؟

آشنا ندارم . ولی پیدا میشه .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

شما لطف دارید به من حقیر .... :blushing:  :rose:  :rose:

دیگه اصرار دو سه نفر از دوستان هست که نمیشه روشون رو زمین انداخت زیاد .... حالا کلنل شاک که به صورت خصوصی یک سری تصویر بهش دادم قدیم ندیما ولی اینبار آقا سجاد و کرشتی و بقیه .... :blushing:

زیاد اهل نشون دادن این چیزا نیستیم ... دست میگیرند برامون

یا حق

پی نوشت» راجع به خرید سلاح ... شاید باورتون نشه که چه سلاح هایی در داخل ایران هست ...و میشه حتی تولید انبوهش کرد اما یک دست هایی تو کار هست که نمیزارند .... نمونه خیلی ساده ش مهندس نوپوراشرفی عزیز ( سردبیر مجله جنگ افزار عزیز) هست که بلایای سر این نابغه نظامی آوردند که  زبان قاصر از بیان است ....تازه ایشون خودش از رده بالاهای وزارتی بود ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

شما لطف دارید به من حقیر .... :blushing:  :rose:  :rose:

دیگه اصرار دو سه نفر از دوستان هست که نمیشه روشون رو زمین انداخت زیاد .... حالا کلنل شاک که به صورت خصوصی یک سری تصویر بهش دادم قدیم ندیما ولی اینبار آقا سجاد و کرشتی و بقیه .... :blushing:

زیاد اهل نشون دادن این چیزا نیستیم ... دست میگیرند برامون

یا حق

پی نوشت» راجع به خرید سلاح ... شاید باورتون نشه که چه سلاح هایی در داخل ایران هست ...و میشه حتی تولید انبوهش کرد اما یک دست هایی تو کار هست که نمیزارند .... نمونه خیلی ساده ش مهندس نوپوراشرفی عزیز ( سردبیر مجله جنگ افزار عزیز) هست که بلایای سر این نابغه نظامی آوردند که  زبان قاصر از بیان است ....تازه ایشون خودش از رده بالاهای وزارتی بود ...

تقریباً مثل هم هستیم .

من کلاً تو زندگیم ، 11 تا عکس بیشتر ندارم .

ویدئو هم که کلاً ندارم .

کلاً بدم میاد . نمیدونم چرا .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

والا ... من بیشتر تن م هست ! و جدایی و تکی ازشون عکس نگرفتم ... باید کمی فوتوشاپ  کار کنیم انشاالله! 

اما خوب به صورت کلی :

1.پوتین فصل معتدل امریکایی

2.محافظ زانو و آرنج 

3.دو مدل لباس استتار دیسرت(دیزرت!) مارپات و وودمارپات دیجیتالی ، یکی درجه یک ایرانی صابرین یکی هم درجه 2 

4.اورکت استتار ویژه صابرین و ...

5.چند مدل چاقو گربر و کلمبیا و سرنیزه و ....

6.دوربین شکاری صاایران

7.کلاه استتاری دیسرت مارپات( حالا زرت میگن یا سرت ! ولش!)

8.لباس استتار جنگلی

9.لباس استتار دیسرت دی پی ام ایرانی !( جدا از شوخی ! همون لباس سربازی ایران هست که البته در نبرد با پژاک ثابت کرد خیلی بهتر از بقیه لباس هاست .....)

و یک چیزای دیگر که به درد خرید نمیخوره .. یعنی در دسترس خرید نیست ! چشمک

ادیب جان بدون عکس  باطله

مرد مومن حتما قرار نیست شما تو لباست باشی و ازش عکس بگیری  ،  رو زمینم بذاری ما قبول داریم  :)

فقط لباس هارو لطف کن بغل هم بزار مخصوصا دیزرت هارو ، عکس از گربر هم حتما فراموش نشه

باور کن عکس گرفتم اصلا کار سختی نیست :) شما میتونی من جنمشو تو شما میبینم  :)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

هوم؟ به قرآن من حال این کارا و وقتش رو ندارم ... اما انشاالله در اولین فرصت

یک عکس هم که گذاشتیم الان توپست  197 اول صفحه 

زیاد تو فکر عکسها نباتشید سرچ بزنید تو نت هست عکسها ! چشمک

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امروز رفتم منیریه و بعد گمرک ، یه گزارش کلی بازار رو میدم شاید حیا کنین این دفعه هرکی رفت بیاد اینجا کامل بگه ، نه شما سردار هستین نه خرید هاتون بمب هسته ای  باور کنین با نشون دادنش کسی ترور نمیکنه شما رو

سر بند یا شال گردن یا... از همین های که کرشتی جان عکس کاربرد هاشو گذاشته بود ،تو منیریه تابستانی ۵۰ زمستانی ۸۰ که احتمالا این زمستانی تو فصلش گرونتر میشه

همه رنگ هاش جلف بود فقط چنتا طرح استتار داشت که اونم به درد ما نمیخورد

جالبه کیفیت ها خیلی پایین اومده  قدیمی های من با اینکه از مدل ارزونش بود ولی خوب کش میاد ولی اینا  خیلی کم

یدونه حالت زمستونه یعنی کمی ضخیم تو گمرک دیدم قهوه ای کمرنگ  یارو قسم ایه این اصل این فلانه ... ۲۵ خریدم ازش

کلاه دور لبه دیجیتال صحرای ۲۰ بود ، چون یه سوراخ کوچیک داشت گرفتم ۱۵ :)

دستکش اندر آرمور صحرای که مشکیشم داشت خریدم ۵۰ ، ا وکلی تقلبی ((ولی جنسش بد نبود)) بدون پوشش انگشت ها هم ۵۰ -۵۵ که من گرم میشه نخریدم ،این یکی هم خریدم برای سرما مگر نه تو تابستون و گرما کی میتونه دستکش دستش کنه ، موندم این امریکای ها چطور دستشون میکنن تو گرما

عینک رویژن ۵۰ ، عینک شنش رو من ندیدم ولی هم قیمت با همین باید باشه چون چند سال پیش هم قیمت هم خریدمشون ، ولی عینک شن  رویژن رو تو منیریه ناقابل ۱۵۰ قیمت کردم

کمل بک  کیسه خالی بدون پوشش برزنتی و بند ها تو منیریه از ۲ لیتری چینی ۳۵-۴۰ تومنی بود تا   ۲-۳  لیتری مارک خود کمل بک که ناقابل ۱۵۰ میدادن

ولی گمرک چینی ۲ لیتری بدون پوشش ۲۵ ، کمل بک چینی پوشش دار  ۷۰ ، کمل بک های استتار در رنگ های دیجیتال خاکستری  وودلند  و صحرای انگیلیسی ۱۳۰-۱۵۰ که یدونه استتار انگیلیسی گرفتم ۱۱۰

جلیقه تکنیکال با ۴ تا جای خشاب  ۲ تا جای کوچک و یک کیف با طرح مرزبانی ایرانی ۱۳۰-۱۲۰  بدون کیف ۷۰-۸۰    همین جلیقه با طرح استتار انگیلیسی بدون کیف با جای خشاب و چنتا جا ۱۳۰

کوله تکنیکال از همون های که کرشتی جان میدونه و عکسشو زحمت میکشه میزاره ۹۵ میدادن مشکی ،کرم تیره ،و یه مغازه مولتی کم البته نه  صحرای از رنگ های قدیمیش ، داشت  چنتا جنس جدید هم آورده بود اون مغازه بالا پله ها که گفت دوهفته دیگه قیمت میزنم میچینم ، متاسفانه دیجیتال کرم نداشت نگرفتم

لباس دیجیتال ایرانی پیراهن  شلوار ۶۰-۸۰    تیشرت ۱۰-۲۰   لباس زیره این لباس استتار هم بود جنسش خوب بود ولی یادم رفت قیمت کنم اگر کسی رفت زحمتش رو بکشه ، هم ضخیم داشتن هم نازک عرق گیر

لباس دیجیتال آمریکای  (اگر چینی بهتون ندن ))  ۱۴۰ -۱۶۰    مولتی کم داغون در حد پاره ۲۰۰ ولی یه مغازه مولتی هاش بهتر بود فقط یکم رنگش زیادی آفتاب خورده بود میداد ۲۵۰ پیراهنش ۱۵۰  فقط اینا اکثرا غول سایز هستن  حداقل ۵۰ تومن پول خیاطی بذارین کنار و اصلا اصلا اصلا به خیاط های اونجا ندین

قمقمه از ۵ تومن تا ۲۵ طعمه آمریکای که بدنش پلاستیکی نبود لاستیکی بود

کفشم از ۱۲۰ دارن تا ۴۰۰  کلا با کفش هاشون حال نکردم ۴۰۰ خوب بود ولی کی ۴۰۰ پول میده برای جنگیدن  همین کفش قدیمی ولی اصل خودم از همه بهتر بود  یه چند جفتی مونده تو بازار ۲۰۰-۲۵۰ میدن  . دنبال پوتین اوکلی بودم پیدا نکردم که ببینم کیفیتش چطوره

از مغازه پرواز هم چنتا جوراب ساق بلند ضخیم که توش حوله ای مانند هست گرفتم  ۴ تومن !!!!کیفیتش خدایش خوبه و جون میده برای پوتین ، دیگه کسایی پاشون به پوتین عادت نداره پاهاشون اینطوری تاول  نمیزن ، از همین جوراب تا زیره زانو داشت میداد ۵ تومن

البته من که از راهنمای پوتین پامه  این رو برای زمستون گرفتم ، یه جفت هم از قبل جوراب نانو دارم  که اگر برنامه ای شد اینو زیر این میپوشم اینطوری ۵ روزم پام تو پوتین باشه در هنگام در آوردن کفش تلفات به خودی ها وارد نمیشه icon_cheesygrin

چاقو هم گربر تاشو ریخته بود اینقدر ازش بدم میاد که قیمت نکردم

اما

m9  از ۳۵۰ قیمت گرفتم تا ۲۵۰ ،اصل بودن و مثلا گیریس خورده ؛)

قابل توجه دوست عزیزم کاوه  m3  همون مغازه ای که کرشتی جان اشار کرد که هملت داشت میداد ۵۰۰،   ۲ جفت داشت میداد ۳۵۰

اول فکر میکرد من یکم آشنام اینو ببینم کف میکنم دیدم خیلی داره حال میکنه  الکی گفتم MLF دارم  کفش برید  البته خیلیم الکی نگفتم چون میخوام از یه بنده خدای بخرم

چاقو رو اگر اطمینان کنن میرن از جا ساز میارن چون من ریش داشتم  یه تیشرت متال مانند پوشیدم یه زنجیر کلفت انداختم خلاصه مثبت نرفتم  از خونه هم یه تیشرتی چیزی بذارین تو کیسه  که مثلا خریدارین فکر نکن مزاحمین

آهان کلاه هملت در رنگ های مختلف داخل جعبه !!!!!!!!!!!!!   البته خوب معلوم بود اینا  ماله پینت باله  و اسباب بازیه قیمت نکردم

اون مغازه ای که m3 داشت چنتا کیت که فکر کنم لیزر پوینت هم بهش بود برای زیره تفنگ و یا نصب هرچیزی بر روی هملت هم داشت

دیگه این زیر رو بازار نظامی تهران بود

فقط من یادم رفت اگر کسی رفت ببینه پارچه دیجیتال  کرم میتونه پیدا کنه ،پارچی خالی که متری  بفروشن

عکس ها هم ایشالا میذارم البته زمانی که همه چیم کامل شد یهو تو یه پست مفصل و با جزییات عکس میذارم  که ببینین

========================

اینم یادم اومد یه چاقو کابال  هم داشت همون مغازه که M3 نشونم داد  میگفت مال آب شوره  ، دیده بودم تو نت ، فکر کنم میداد ۳۰۰ ولی بازم باهاش حال نکردم زیادی برای یه چاقو سبک بود ، البته تو نت خونده بودم برای غواصی هست ولی بازم گریپ  و وزن MLF  یه چیز دیگست ، به سنگینی M9 نیست ولی گریپ و پخش وزنی بهتری داره  ، اگر نوکش هم کمی باریکتر و تیزتر بود حرف نداشت

ته حالا چند بار گذاشتم منتقل نشده  همش از بین رفته  اینطوری شاید منتقل بشه ، البته یه دلیل دیگه هم داره چون  باید تیونشون کنم :winking: icon_cheesygrin

ویرایش شده در توسط yazdan61
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داش یزدان دستت درد نکنه ولی ما اینجور قبول نداریم

تا عکس نزاری رضایت نمیدیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یزدان مرد حسابی عکس میگرفتی از این تجهیزاتی که گفتی باو :(

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کلا منیریه و فردوسی رو اعصاب منن با اون قیمتاشون!!!

حالا شالو از کجا خریدی یادته ؟

دستکش رو هم ادرس بده ...

پس بالاخره کمل استتار انگ لیسی خردی!

عکس کوله رو می زارم ....

واقعا وضعیت پوتین و لباس گمرک افتضاح شده مولتی کم که من ناامید شدم ...

اون جوراب هم خریدم دو جفت مفت ! ولی فعلا بابام صاحبش شد!

فقط من یادم رفت اگر کسی رفت ببینه پارچه دیجیتال  کرم میتونه پیدا کنه ،پارچی خالی که متری   بفروشن

تو بازار گشتم بازار پارچه البته ...نداشتن ..مگر توپی و عمده و با سفارش دادن!!

اون پارچه ها رو هم که داشتم مرزبانی و جنگلی از یه کیلویی فروش تو مولوی نزدیک میدون اعدام خریدم...

شاید یه موقعی تو بازار رو دست مونده تولیدی ها یا کارخانه ها رو بیارن مثلا استتار 6 رنگ شکلات یا وودلند و یا دیجیتالی ابی رنگ رو هم دیدم!!!

که جنس پارچه به غایت خشک مزخرف بود که نخریدم

FREE-SHIPPING-Top-Quality-Backpack-3P-At

T2qEhQXohcXXXXXXXX_2121479845432.jpg

شدیدا منتظرم ببینم اون مغازه این کیفو با چه کیفیتی داره؟

رنگ مورد علاقه برادر یزدان ..

به ابر پشتی این کیف دقت کنید ...

و شیار هایی که برای تهویه ایجاد شده

14030.jpg

ویرایش

====================

یه چیز دیگه هم بگم

اصل اینو واقعا جنس عالیی داشت اوایل سال 92 !تو فردوسی دیدم 185!!

حالا بگین گمرک گوش می برن!

اینم یه عکس نکته دار از این کوله زیبا

T2xrJQXhFdXXXXXXXX_2121479845432.jpg

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب تک تک داره یادم میاد

کاپشن چینی  استتار دیجیتال صحرای ۱۳۰

میثم جان چجوری عکس بگیرم ؟ سرنیزه ها که  با ترس لرز در میارن از پشت میز هم بالاتر نمیارن  بقیه جنس ها هم که اگر عکس بگیری یهو یارو قاطی میکنه ،اونجا شیر تو شیره

حالا من وسایلم کامل شد تیونینگ کردمشون عکس میذارم  ببین .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا یزدان راست می گه ... امکانش خیلی کمه بتونی عکس بگیری همین

کلاهخودی که من عکس گرفتم

یکمی با گوشی حرف زدم تو مغازه یه مشتری دیگه اومد به بهانه قطع کردن تماس و دیدن ساعت گوشی

عکس گرفتم!

اینام کمل بک های مورد نظر برادر یزدان ...

البته منتظر عکسای خودشم !

1404_635203880379843629_l.jpg

با کیف محافظ برزنتی...

3Blg_f3B.jpg

nsj3Bsssssssssssssssss.jpg

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.