senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1396889730' post='371894']
سلام

داداش لباس استتار دیجیتالی خاکستری یا همون طرح استتار جهانی امریکا رو نخری بهتر هست به نظر من

سال 2011 به صورت رسمی امریکا گفت اشتباه کردم و همچین طرحی صرفا توی نبردهای ساختمانی المانی و امثالهم جواب میده که رنگ ها به خاکستری میزنه !

در کل خاکستری یا همون ACU و اینا ، ارزش 200 تومن پول ندارند مضاف بر اینکه قیمت اصل شون الان 120 تومن هست (یقینی میگم تازه 20 تومنم اضافه س به نظر بنده)

300 تومن پوتین ؟

کدام مارک و چند فصل هست ؟

300 تومن که والا من ندیدم تو گمرک مگر اینایی که گوش میبرند !

به هرحال

از ما گفتن بود

این طرح خاکستری رو بچه های سپاه هم به چند مدل بسیار مختلف استفاده میکنند به علاوه اس بی اس های ارتش .... اما طرح دندانگیری نیست ... و نخواهد بود !

همین پول رو بده مولتی کم بخر ! باور کن ابهت این دنیاست !
یا حق
[/quote]

[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#008080]پوتينه دست دوم هايي هست که امريکايي ها به افغان ها فروختن و بصورت قاچاقي وارد شده.[/color][/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif][color=#008080]مولتي کم مگه تو ايران هم هست؟[/color][/font]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='namix' timestamp='1396409085' post='371532']
با سلام خدمت دوستان و بزرگواران [color=#ff0000]دست در اتش[/color] icon_cheesygrin
حوصلتون رو سر نبرم ما یه دوستی داریم از برادرای افغان ( ایشون کاملا قانونی رفت و امد دارن به انواع پاسپورت و امثال مجهز هستند| سوء تفاهم نشه | icon_cheesygrin ) همین چند روز پیش راهی ولایت خودشون شدند ما هم اندرکف تجهیزات نظامی بهشون درخواست خرید کفش امریکایی یا همون نظامی دادیم البته ایشون هم خوب میدونست مثلا همه مدل کفشی نمیتونن با خودشون بیارن گفتن اگه برادران غیور مرزبانی اندر گیرکی دادند با رنگ امیزی ردش میکنیم در ثانی از اونجا که اطلاعی از خصوصیات و امثالهم اینجور لوازم نداریم گفتیم بیایم راهنمایی از دوستانی که دستی بر اتش دارن بگیریم بودجه هم خدارو شکر میرسونه | فقیر شیطونه | ( نگین مرفح بی دردیم icon_cheesygrin ) بعدشم زیست گاهمون هم جنوب کشور هستش بگم یه وقا نگین نگفتی پا تو اتش فشان کنم ویژگی هاشم برا کوه خوب باشه کلا اف رود باشه ووو زیبا هم باشن ایشون اگه بدرد نخورد اقلا به رنگ و لعابش بنازیم icon_cheesygrin .
میخواستم زودتر پست بدم اما سایت پریده بود .

ممنون میشم راهنمایی جامعی بکنید .
[/quote]

راهنما نبووووووووووود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

کلنل شاک توانسته بود یکی پیدا کنه و عکساشم دارم ! اصل اصل هست ! خوش به حالش !

اما اینکه هست یا نه ؟ بستگی به شانس آدم داره

عشق شکارهای زیادی تو ایران هستند که یک لباس استتاری میخرن بعد میفروشند و نمیدونند چی فروختند

مثلا من اورکت اصل فلکترن المانی پیدا کردم ! اما چون صابرینی ش رو داشتم بی خیال خریدنش شدم

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ارنستو میشه عکس هاس مولتی کم کلنلو اینجا بذارید مستفیض شیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته مولتی کم داریم تا مولتی کم!
چینیش هم هست
دست دو داغون هم داره و....ارنستو جان راه پیدا کردن اصلشو نداری؟؟؟
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] [size=4][color=#000000][b]دیلی استار: فروش تجهییزات ارتش آمریکا در بازار گمرک تهران، از پوتین و عینک گرفته تا هلی کوپتر آپاچی![/b][/color][/size][/b]

[size=4][color=#000000][b]دیلی استار لبنان نوشت: تمامی تجهییزات ارتش آمریکا در بازار گمرک جنوب تهران به فروش می رسد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، یک فروشنده گفت: ما هرچه ارتش امریکا در اختیار دارد می توانیم از فردی در افغانستان طی 2 هفته تهیه کنیم.

وی افزود: ما وسایل ارتش امریکا را از لباس زیرزنانه تا سلاح ها را در بازار می فروشیم.

یک فروشند نیز گفت که یکبار سعی کرده است که یک هلیکوپتر آپاچی را بفروشد.

این فروشندگان که در مورد تجارت غیرقانونی سلاح سخن می گفتند، حاضر به افشای نامشان نشدند.

وسائلی که این فروشندگان در اختیار داشتند برچسب های برند آمریکایی را داشت که به مانند تجهییزات وزارت دفاع آمریکا بود.

شماره قرارداد و دیگر اطلاعات بر روی بسته ها با سوابق دولتی مطابقت دارد و نمایندگان دو کارخانه در آمریکا گفتند که این تجهییزات اورجینال است.

در بازار گمرک که در نزدیکی میدان رازی واقع شده، حدود 50 فروشگاه در حال فروش تجهییزات ارتش آمریکا در کنار دیگر محصولات از سراسر جهان هستند.

یک فروشند گفت: هرکسی که این محصولات را خریداری کند بسیار راضی خواهد بود، چراکه قیمت و کیفیت خوبی دارد.[/b][/color][/size]

http://www.btnews.ir/1393/01/25/%D8%AF%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%AF/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#008080][font=tahoma,geneva,sans-serif]مولتي کم هاي چيني رو به راحتي ميشه از سايت هاي چيني خريد و وارد کرد قيمت پاييني هم دارن ولي خريدش با خودتون و اينکه چي برسه دستتون دست خداست![/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]لطفاً یکی آدرس دقیق از بهترین و ارزون ترین فروشگاه گمرک رو بده [/b]

[b]آدرس گمرک تهران رو هم بدید من دارم میرم تهران بلد نیستم شرمنده [/b]

[b]اگه میشه یه لیست هم از قیمت های وسایل اونجا بدید [/b]

[b]اینم بگید که چطوری جنس آشغال بهم نندازن و جنس اصل کدومه[/b]

[b]با تشکر :rose:[/b] ویرایش شده در توسط mahdi100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حاجی از چهار راه ولیعصر، یا میدون انقلاب یه 30 دقیقه پیاده بیای سمت جنوب تهران، میرسی به محله و منطقه گمرک...! پارسال که من از همکلاسی هام ادرس پرسیدم، اینجوری بهم ادرس دادن! حالا همون منطقه گمرک میشه همین بازار گمرک یا نه رو نمی‌دونم دیگه! :)...
بعدشم، این مغازه‌ای که جناب یزدان گفتن رو اگر بتونی شناسایی بکنی ظاهرا ادم خوبی هستش! :)...

بعدشم داداش دیدی که عیسی هم رفت و بهش انداختن!! خلاصه باید کار خوب و بد رو بشناسی...
من فقط یه خاطره برات بگم:

یکی از دوستان میخواست کامپیوتر بخره، رفته بود یه مغازه کامپیوتر فروشی سال 83 گفته بود اقا کامپیوتر داری؟ اونم دست این بنده خدا رو گرفته بود، بهش دوتا پرینتر رنگی لیزری و جوهری، اسکنر و یه کامپیوتر کامل داده بود و نقد ازش پول گرفته بود!!...

خلاصه که حواست باشه سوتی ندی! :)))

[quote]راهنما نبووووووووووود[/quote]

متاسفانه دامنه سوال شما خیلی وسیعه! واسه همین شاید کسی نتونسته راهنمایی درست بکنه! :)...
عرض شود که اگر امکانات مالی هست، که از تو سایت سالموان( saloman)(فکر میکنم اسپلش اینجوریه!) بگردید و یه جفت کفش مناسب رو از توش پیدا بکنین و بخرید!! تقریبا تمام کفش های عالیه و البته قیمت هم بالای 500! :)...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] [url="http://www.military.ir/forums/user/8109-kereshti/"]kereshti[/url] جان قیمت گفتم اون میده ٥٨ عینک رو . چفیه رو من ندیدم داشته باشه تو همون راسته بالاتر تن مانکن دیدم سری زدم تو گوشش[/b]

mahdi100-> ارزونترین و نه کاملترین ضلع شمال غربی میدون به نام پرواز ی آقای تقریبا مسن قد بلند چشم روشن .عینک کمربند ... . بقیه جنس دارن خوبم میچپونن همه جا قیمت بگیر بعد برو برای چونهه .

بگو از کجا میخای بری آدرس بدم راحت بری ؟ پست های قبلیم رو دقیق بخونی دستت میاد کمی
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='yazdan61' timestamp='1397501431' post='372554']

mahdi100-> ارزونترین و نه کاملترین ضلع شمال غربی میدون به نام پرواز ی آقای تقریبا مسن قد بلند چشم روشن .عینک کمربند ... . بقیه جنس دارن خوبم میچپونن همه جا قیمت بگیر بعد برو برای چونهه .

بگو از کجا میخای بری آدرس بدم راحت بری ؟ پست های قبلیم رو دقیق بخونی دستت میاد کمی
[/quote]

من از شهرستان میام تهران کلاً بلد نیستم icon_cheesygrin

اگه میشه یه توضیح کامل از مغازها ، قیمت ها و جنس ها بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1397499519' post='372538']
متاسفانه دامنه سوال شما خیلی وسیعه! واسه همین شاید کسی نتونسته راهنمایی درست بکنه! :)...
عرض شود که اگر امکانات مالی هست، که از تو سایت سالموان( saloman)(فکر میکنم اسپلش اینجوریه!) بگردید و یه جفت کفش مناسب رو از توش پیدا بکنین و بخرید!! تقریبا تمام کفش های عالیه و البته قیمت هم بالای 500! :)...
[/quote]

حاجی ممنون که اقلا پرداختی به این سوال ما من تو اینجاش موندم من از این سایت که نمیتونم بخرم باید مدلشو بگم به رفیقه افغانی ام تازه اگه این مدل باشه نه اخوی مشکل مالی بحمدا.. ندارم فقط با شرایط جنوب سازگار باشه و مخصوص پیاده روی و کوه باشه رنگ و لعابشم قشنگ باشه اگه مدلی هم مد نظر تون هست که میخواین من میتونم بگم 2 جفت بیاره تازه تنها چیزایی که جنوب نیست از این کفش او تجهیزات وگرنه شاید باورتون نشه اما سلاح اینورا زیاد پیدا میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عرض شود که برند سالومان دو تا کفش خیلی خیلی خیلی باحال داشت که اسمشون یادم نیست!! :)...
اونا به نظرم خیلی عالی هستن، اگر بتونه براتون گیر بیاره، اونا برا کوه‌نوردی( کوه نوردی حرفه‌ای و نه اماتوری! که دو ساعت با پسرعمو ها که اونا دمپایی پاشونه بری بالا و بیای!)... و همچنین بیابون نوردی( بیابون نوردی حرفه‌ای نه مثلا با شوهر خاله ها و خاله ها و دختر خاله‌ی مهدکودکیشون که دمپایی پاشه بری نیم ساعت بچرخی و بیای!) عالی میباشه...

یکی از دوستان یه جفت کفش سالومان داره که باهاش میاد دانشگاه و خیلی خوشکله ولی فک نکنم اصل باشه! :)...

ولی کلا شخصا به نظرم بهترین حرکت که عاقلانه و اقتصادی باشه، خریدن یه جفت کفش پیاده روی ( کاری که عموما میشه ترجمه اش کرد به کوه و دشت و بیابون نوردی اماتوری!!) خرید و استفاده کرد! :)...
اسم این کفش هم یادم نیست! :)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi100' timestamp='1397498299' post='372536']

[b]با تشکر :rose:[/b]
[/quote]
شاه پسر اومدی تهران اگه با اتوبوس اومدی از همون ترمینال مورد نظر با مترو برو مولوی اونجا از هر کسی بپرسی میگن گمرک کدوم طرفه . اگه با قطار میای که چه بهتر از راه آهن تا شوش و مولوی و گمرک راه زیادی نیست .
اگرم اومدی اینجا جایی گیر کردی جایی خاستی بری که بلد نبودی کمکی خواستی من در خدمتم

توضیح در مورد مغازه ها این که اون جا به همه چی مشکوک باش حسابی هم حواست به خودت وسایلت باشه . سوالت جوابش بسیار طولانیه . فقط بدون اونجا قیمت نجومی وجود نداره اگه دیدی قیمت بالا لباسی یا کفشی خواست بهت بده بدون فهمیده ماله اطراف نیستی میخاد دولا پهنا کنه . :D ویرایش شده در توسط overlord70
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi100' timestamp='1397498299' post='372536']

[b]با تشکر :rose:[/b]
[/quote]

عزیز جان من باید بدونم محل حرکتت از کجاست که آدرس بدم گم گور نشی .
این نقشه کمکت میکنه .
http://maps.jamasp.ir/
میدان گمرک همون رازی هست .
آنجا اصلا خودت رو بی اطلاع نشون اول جارو قشنگ ببین قیمت بگیر بعد خرید کن .
چنتا مغازه هم پله میخوره میره بالا ان هارو هم ببین .
اگر جلیقه آمریکایی هم دیدی از این ها که بهش جیب خشاب نصب میشه جداگونه برام قیمت کنی ممنونت میشم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.