senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این ماسک تن مانکن به نظرم جالب اومد یه ماسک دیگه هم تو مغازه بود صورت اسکلت اونهم چیزی قشنگی بود

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10271/mask_for_hunting.jpg]thumb_mask_for_hunting.jpg[/url]

کسی خبر داره قیمت این ماسک ها چقدره ؟!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

عکسی که گذاشتی ارزش صد تا لایک داشت این وسط بارون و طوفان این دور و بر من !

تشکر ازت 

این ماسک ها تا اونجا که من مطلع هستم متعلق به پینت بال هست ( و البته سبک شمشیر زنی سامورایی) 

قیمت هاشون براساس پلاستیکی هست که دارند ... متفاوته ، فکر کنم حداقل قیمت پایه اولیه ش 70 هزار بود

اما اون نقاب اصلی ها که ضدگلوله هستند گیر نمیاد ! 

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این ماسک تن مانکن به نظرم جالب اومد یه ماسک دیگه هم تو مغازه بود صورت اسکلت اونهم چیزی قشنگی بود

thumb_mask_for_hunting.jpg

کسی خبر داره قیمت این ماسک ها چقدره ؟

ماسک رو نمیدونم ولی برای دوستان دیگه میگم که آمار داشته باشن

اون هملت رو در رنگ های مختلف تو جعبه تو مغازه بالای پله های گمرک من پرسیدم گفت ۵۰۰ البته تازه چیده بود شاید پرونده باشه قیمت رو اگر کسی رفت باز بپرسه ببینه چند میده

ولی چیزی که مسلمه اصلا نقش حفاظتی نداره و مخصوص پینت باله

اون چراغی هم که بهش بزور خوراندن یه حد لایت LED چینیه که ۴ حالته روشن میشد و چشمک میزد من داشتم شکست کلا برای دم دستی خوب بود قیمتشم ۱۰ تومان  بود حدودا

اون دستکش هم دستکش ها اندر ارمور هست که من فردا براتون عکسش رو میذارم

کاپشنشم فکر کنم  همون های باشه که  من از ۸۰ تا ۱۳۰ قیمت کردم ،روش مارک تکتیکال ۵.۱۱  خرده که البته با توجه به جنسش من حدس  بالای میزنم که تقلبی باشه ولی ۸۰ تو این دوره زمونه مفته برای کاپشن

اون PCP شرودل بار دار مارکش چیه ؟ یه چیزی شبیه همین من تو فردوسی دیدم ولی نرفتم تو نخش

در ضمن دوستان فقط فکر نکنن منیریه  فقط دزد بازار هست ، من شلوارتک  دیجیتال چینی  رو  فردوسی قیمت کردم ۱۵۰ در حالیکه ست کامل اینو گمرک خیلی بالا بدن سرت کلاه بزارن میدن ۸۰

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یزدان قیمت دستکش اندر ارمور چنده ؟

من 6 ماه پیش از اون مغازه بالای پله ها قیمت گرفتم 65 تومن 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه سری براتون عکس گرفتم از شلوارم که ۹۹% مطمئن هستم که آمریکای هست ولی اینکه حالا نسله چنده  و این حرف هارو ادیب و میثم باید بگن

سعی کردم از همه زاویه ها براتون عکس بندازم که اگر یهو این شلوار به پستتون خورد جنس اصل رو از تقلبی که خیلی شبیه هست کاملا  تشخیص بدین  ، حالا تک تک رویه عکس ها هم توضیح میدم (( حال کنید عکس انداختم طلا :) ))

thumb_993ipagmy3aehjcl6jfv~0.jpg

جلوی شلوار  زیپ نداره دکمه خور هست ، به بند دوره کمر دقت کنید ، و مارک کمر

thumb_fbq73av17z0fp37jkqj6.jpg

جیب بغل بالای اینقدر بزرگه که الان من تو این عکس ۲ تا تیشرت توش گذاشتم ولی بازم جا داره ، جیب پایینی هم الان توش یه دستکش هست .

thumb_f20zg39t6o450zzpmj2q.jpg

هر دو طرف شلوار همین جیب ها قرار داره ، جیب ها حالت پاکتی داره  ، جیب ها چسبی هست ، جیب بزرگتر یه نخ کشی داشت که شما میتونستی مثل کیسه  سر کش رو بکشی و سر این جیب جمع بشه که اون خیاط فلان فلان شد توی گمرک بدور از چشم من  چیدش ، هنوزم نتونستم پیدا کنم بذارم سره جاش

البته این رو بگم که چون این شلوار غول سایز بود من مجبور شدم بدم جیب ها رو جابجا کنن ، و اون جیب بزرگ رو دادم  تا جا داشت بیاره  بالا ،چون تجربه داشتم که وقتی توش چیزی باشه در هنگام دویدن اینقدر تکون میخوره که حد نداره .هرچی بالاتر باشه بهتره

سر زانو یه جیب داره که شما میتونین توش پد بذارین ، من طبق روال عادی :) توش فیلتر ماهیران گذاشتم  هم خیلی سبک هست هم انعطاف پذیر ، کلا کارایش قابل قبوله

گتر پایین شلوار هم بندی  هست با همون جنس بند کمر

thumb_4lntflpbc3wrec87h787.jpg

جیب های پشت  دکمه ای هست ولی جای دکمه هاش مخفیه ، تو عکس قبل یه خودکار گذاشتم که کامل متوجه بشین ، و یک چیز دیگه ، شما وقتی از پشت به خشتک نگاه میکنید یه تیکه نیست و با دوتیکه منحنی شکل دوخته شده ، باید عکس رو بزرگ کنید و زوم کنید

thumb_1ogt239m99t79qsouoh7.jpg

اینم  داخل جیب سمت چپ هست

thumb_is5afcvnbagdbcoceswd.jpg

اینم واتر مارک خوده پارچه ، من این واتر مارک رو قبلا تو وبلاگ های خارجی دیدم  

thumb_id35ky0d0uu8hkzswfyb.jpg

نوع این پارچه از بقیه پارچه های موجود بازار ضخیم تر و سنگین تر هست

این رو هم توجه کنید نمونه های چینی هست که همین نوع دوخت ولی نه با همین ظرافت رو داره ولی  نوع پارچه به کار رفته این نیست پارچه نازکتر و نوع بافت پارچه فرق داره حالا بعدا نشونتون میدم که منظورم چی هست .

همینطور نمونه های  ایرانی که باز همین نوع دوخت رو دارن ولی با ظرافت پایین تر حتی از نوع چینی ولی با همین نوع پارچه اصل !!! حالا از کجا آوردن من نمیدونم ولی واتر مارکش همینه ، قیمتشم زیاد فرقی با آمریکای نداره

البته تعداد این لباس ها چه ایرانی و چه چینی که شباهت زیادی دارن با نمونه آمریکای کم هست و اکثرا قابل تشخیص هستن ،البته شما باید خیلی دقت کنید باید همه جزییات شبیه باشه تا مطمئن باشید

بازم از سالم جان تشکر میکنم که قبول زحمت کرد عکس هارو منتقل کرد

ویرایش شده در توسط yazdan61
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

مبارک باشه برادر

اول از همه از آخر شروع میکنم، مارکی که رو لباس هست احتمال قریب به یقین اصل بودن ش رو  ثابت میکرد اما کمی شک و دو دلی از این نظر دارم که معمولا کش پاچه شلوار و دور کمر امریکایی ها یک طور دیگه س... یا گوش ش رو بریدند تو ایران یا اینکه این از مارک های اصلی ارتش امریکا نیست

شرکت های خصوصی زیادی تولید میکنند لباس نظامی دیجیتالی .... ولی خوب روی لباس همونجایی که جای آرم هست فاصله زیادی روی مارک اسم و شکل مارک انداخته که کمی عجیبه ! در عین حالیکه اون ظرافت آرم و مارک اصلی USMC رو هم ندارد

ولی در کل: حتما از پاچه شلوارت یک عکس دقیق بزار ... ضمن اینکه شلوار رو از داخل پاچه به بیرون بیار ( یعنی لایه داخلی رو بنداز رو لایه خارجی که پشت لایه خارجی مشخص بشه)

این لینک رو نگاه کنید :

http://www.militarygearhq.com/c1059.shtml

مهمتر از همه : تورنیکت داره یا نه ؟

یکی از نشانه های اصل بودن لباس امریکایی داشتن تورنیکت یا همون شریان بند هست که معمولا یک بند یا کش داخل هر جیب بغل رانی به سمت داخل پا زیر آلت تناسلی داره که میشه باهاش پا و... رو بست

اما از اونجایی که جای پد داره و .... میشه به شلوار امیدوار بود ... ولی به نظرم پیراهن ش بهتر بود ... عکس پیراهن رو بزار !

به هر صورت مبارک باشه، چیز جالبی هست و کیفیت ش از بسیاری لباس های هم رده و هم شکل ش بالاتره به چند دلیل:

1.جیب های بغل چسبی هست

2.حالت درپوش جیب های بغل مایل هست

3.جای پد داره 

4.دوخت مناسب چند تکه به خصوص در قسمت باسن که بسیار به کار میاد بعدا !

اما بقیه مسایل کمی در هاله ابهام هست

یک لیوان آب ولرم بردار ... شلوار رو هم بکن پات .... یواش یواش قطره قطره بریز رو شلوارت ... ببین حرکت آب روی شلوارت چطوره و چقدر طول میکشه آب نفوذ کنه ؟ اصلا نفوذ میکنه ؟ یا شبیه حالت روغن و آب هست ؟

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینم داخل پارچه همراه با گتر و بازم یه واتر مارک دیگه پارچه

پاچه شلوار رو گرفتم دستم یه لیوان آب خالی  کردم روش :))  اول آب لیز خرد و بعد آروم خیس شد ، بازم یه لیوان دیگه روش خالی کردم که قشنگ خیس بشه ، چلوندمش که ببینم چقدر آب ازش خارج میشه ولی با اینکه کامل خیس بود آبی خارج نشد ، درحد خیسی آب جذب کرده

اون بند شریان بند هم نداره ، من اصلا همچین چیزی ندیدم تو گمرک که داشته باشه ؟ شما دیدی ؟ این شلوار های کهنه مولتی کم هم ندارن تازه جیب هاش خیلی کوچیکتر هست

هیچی دیگه گفتی پیراهن میخواستم فردا عکس بذارم مجبور شدم امروز بذارم بازم زحمت برای سالم جان بتراشم

فقط اینو بگم یه احتمال خیلی بالای میدم اون مردک مغازه دار دقیقه آخر پیراهن رو عوض کرد ، حالا شما جنس پارچه با واتر مارک متفاوت رو ببین

نمای کلی 

thumb_0cw4cikaeiks534vehcb.jpg

فقط رو آستین سمت چپ 

thumb_cgzivta9cs88mmevabxm.jpg

به نوع زیپ تعداد، چسب ها ،چسب های رویه یقه ، جیب های اریب رویه بازو و سینه دقت کنید

thumb_uvkqxb5rjqhjahhybmvb.jpg

مارک 

thumb_0cz6m1hc4ptjl8duunut.jpg

جای پد روی آرنج

thumb_3kjhn4j0dhco23tv84b3.jpg

واتر مارک متفاوت ، و نوع بافت پارچه که خیلی شبیه چینی هاست ،ولی چینی ها این واتر مارک رو ندارن یا حداقل من ندیدم

thumb_mfa9cn80zzrb6iht9ee1.jpg

این پارچه از پارچه شلوار خیلی نازکتر خنک تر و سبک تره سرعت جذب ابشم پایین تره ،ولی من ترجیح میدم که پارچه شلوارم ضخیم تر باشه تا غصه پاره شدنش رو نداشته باشم

با اینکه پیراهن احتمالا عوض شده ولی من راضی هستم تقریبا چون الان یه شلوار ضخیم دارم که نگران پاره شدنش نیستم و یه پیراهن سبک که سرعت جذب آب کمتری نسبت به شلوار داره

پیراهن هم غول سایز بود اینم مجبور شدم باز از بغل کوچیک کنم

===========================================

این الان به ذهنم رسید

شاید اینم مثل خیلی از محصولات با آپشن های مختلف به ارتش معرفی میشه و هر یگانی محصول رو با آپشن های لازم سفارش میده

یگان های ویژه تر با آپشن های بالاتر یگان های معمولی تر با اپشن های پایین تر . ماشالا تعداد هر یگانشون اینقدر بالا هست که برای تولید کننده صرف کنه که با آپشن های مختلف سفارش بگیره

و اینکه راحت میشه با اسپری های موجود تو بازار پارچه رو کاملا ضد آب کرد

فقط کسی اگر دید جای میفروشن آدرس و قیمت رو اینجا بذاره ،و اینکه با یکبار شستشو کم از بین میره یا نه ؟

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یزدان جان اولا مبارک باشه...

دوما،  لباست نسل اوله!! :)))

سوما، شلوارت، شلوار خیلی خوبی هست و از طرح های امریکایی هست( کار که کار چینه! ولی طرح و مدل و برند امریکایی) هست...

من شلوارت رو دیدم حسابی سوختم!! چون فیلمی که گفتم برات میذارم دقیقا نسل ۳ همین شلوار توعه!! :)))

شلوار نسل سه فرقش با این شلوارت اینه که:

زانو‌هاش، از این نی‌پد های جدید میخوره! :) مال شما قدیمی... یه فومه که باید بخری و از همون جیب گنده‌ی پایین بدی داخل و تموم!! :))) پس باید نی‌پد عادی بخری...

گتر هاش، چسبی هستن و خیلی راحت میتونی سریع پاچه ها رو تنگ یا شل کنی!!!!

پشت زانو کمی پایین تر، باز دوتا چسب داره که ازش برا محکم تر کردن پارچه در اطراف زانو ها استفاده میشه...

دور کمرش،  اونجایی که کمربند رد میشه، دو طرف کمر دوتا چسب گذاشتن واسه تنگ و شل کردن کمر اسلحه که خیلی عالیه باز! :)))

جیب های پشت، به جای دگمه زیپ هستن....

جیب های پشت ران چسبی هستن....

درکل، کاملا مبارک باشه....

پیرهن هم بله تاکتیکال و تابستانه‌ی یه طرح خوب امریکایی هستش...

اون مارک هم که گفتی! مارک نیست!! :) مشخصات و اندازه های لباس هستش...

باز هم از رو ارنجش میشه نتیجه گرفت که نسل اول هستش...

مبارکت باشه....

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

خوب ، باور کن باز هم کیفیت ش حتی از ماله بچه های سپاه هم بالاتره البته نه ماله همه رده هاش ها ؟ چشمک

ولی خوب ببین شریان بند جز حیاتی هر لباس نظامی نسل جدید هست، همین شرکت بلک هاوک و بلک واتر هست ؟؟؟ دیشب گفتم واست ؟؟؟ اینا شدیدا در عرصه  ارایه لباس های نیروهای ویژه با هم رقابت دارند ، توی چی ش ؟ سر تعداد شریان بند یا تورنیکت

هرچی تورنیکت سرتاسری باشه مثل بلک هاوک که هشت تا تورنیکت از بازو تا کف پا داره ، امتیازش بالاتره

اصولا به اینها میگن لباس های سفارشی سازی شده مثل ماشین ها که سفارشی میشن امتیازشون بالاست

اگر دفعه اول آب رد کرده خوبه پس ! میشه بهش امیدوارتر شد

لباس رو هم میشه گفت تایید میکنم چرا ؟ چون قطعا عراقی هست ! براساس مارکی که داره و با توجه به اینکه بچه های حزب الله لبنان و... هم از این مدل لباس ( البته با کیفیت درجه های متفاوت کارخانه های متفاوت) استفاده میکنند چیز خوبی هست

به این دلایل:

1.هرچقدر زیبی باشه بهتره چرا که سرعت باز و بست رو میبره بالا ولی صدای باز و بست ش کمی خطرناکه ! تو مناطق مهم ! صدالبته به ندرت پیش میاد کسی در منطقه عملیات لباس ش رو باز کنه یا اصلا باز هم بکنه ، صدای انفجارات اجازه شنیده شدن نمیده مگر بدشانس باشه و سر وصدایی نباشه و اینم باید باز کنه !

2.یقه بند به جای حالت یقه کت مانند که سبب میشه حفاظت بهتری از گردن به عمل بیاد و از شر سینه بند هم رها بشیم !

3.جیب های کج که علاوه بر نما دادن به لباس سبب میشه که راحت تر وسایل رو داخل جیب ها قرار بدی و

اما یکی از چیزهایی که من با خودم فکر میکنم اینه که » آیا اصلا لباس درجه یک امریکایی وارد ایران شده است ؟

به نظر من به تعداد بسیار بسیار محدود !

همون ها هم یا وارداتی عراق هست یا پاکستان افغانستان ....  که متعلق به سربازان امریکایی عراقی هست

بقیه لباس ها براساس پارچه و دوخت امریکایی در کارخانه جات معتبر یا خانگی ساخته شدند در همین اطراف کشور خودمون

برای همین اگر بتوانید جنس درجه یک ایرانی پیدا کنید قطعا مناسب حال شماست ! یا اینکه سفارش بدید از خارج بیارن براتون

ولی شانس یزدان جان هم گرفته ... لباس های عراقی معمولا خوبن ..

یادمون باشه یکی از مهمترین خواص لباس های امریکایی جنس ناشناخته در پارچه به کار رفته ش هست که سبب میشه خنک باشی در گرما و سرد باشی در گرما ( معتدل ) و نیز مقابل باران مقاومت بیشتری دارد که البته  چیز یقینی و مهمی هم نیست در صورتیکه بقیه مسایل رو نداشته باشد !

یا حق

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گترهاش چسبی هستن یعنی مثل آستین پیراهن ؟

اونم میدونم مارک نیست icon_cheesygrin فقط ۱ ساعت فکر میکردم چی باید بگم به این مشخصات ، گفتم ولش کن مارکه دیگه  icon_cheesygrin

اینی که شما میگین دیگه باور کن تو گمرک نیست که نیست همینشم باید از ۱۰۰ تا سوراخ بکشونیم بیرون

واجب شد یه شب شبیخون بزنیم به انبار این آقایون آمریکای

دیشب بابام داشت مسخره میکرد که تو ۸ سال جنگ جوون ها با کفش تایگر میرفتن میجنگیدن این همه قرو فر نداشتن ،بهش گفتم تو دوره زمونه ای که داعشی جماعتش یا لباس آمریکای تنشه یا دشداشه استتار داره دیگه اینا قروفر محسوب نمیشه از نون شب هم واجبتر برای آدم

==============================

اون اریب بودن جیب ها هم به نظر من برای اینه که تا قبل از آمدن این لباس های جدید این پیراهن ها باید زیره جلیقه های ضد گلوله  تاکتیکال پوشیده میشد و دسترسی به جیب های سینه فقط از راه آستین این جلیقه ها بود به همین دلیل این جا ها اریب دوخته شده که بشه دست بره توش

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

برادر کرشتی گفته بود تصویری از بوت هام بزارم که دیگه بازم شرمنده وقت نداریم تکی ازشون عکس بگیریم .... توی پامون هست :

http://8pic.ir/images/0ae8qjljibo5u2eev982.jpg

دفترچه همراهش که شرح جنس و نحوه نگه داری ش هست و سریال نامبرش تایید کننده امریکایی بودن ش بود ! ولی خوب برادران کره ای و چینی عین همینو زدند ... حواس تون باشه دفترچه و سریال نامبر داشته باشه ... گول قیافه ش رو نخورید !

من برای محیط گرم  و معتدل خریدم ... به عبارتی 2 فصل ... ولی 4 فصل و مدیترانه ای و معتدل هم بود که یک سال و نیم پیش گفت 240 هزار تومن

یا حق

پی نوشت: شلواری هم که پام هست همون دیزرت مارپات ویژه صابرین هست با  آرنج و زانو بند اینترنال و بقیه مخلفات

دیگه شرمنده هنوز با خودمون درگیریم راجع به قرار دادن عکس چون یا باید مثل عکس آواتار یک ساعت فوتوشاپ کنم ویا باید پیه ضدحفاظت رو بمالم ! چشمک

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این دقیقا کفش منه ،البته من سال ۸۲یا ۸۴ اینارو خریدم ۲۵ تومن :)

اون زمان خبری از جعبه این حرفا نبود ،الانم تو گمرک  کفش ۴۰۰ تومانی رو هم بدون جعبه این حرفا میدن به شما

کلا من هنوزم کفش ندیدم رو دستش بیاد مخصوصا از لحاظ خنکی و استقامت

یه تعداد محدود اصلش رو من دیدم که حوالی ۲۰۰-۲۵۰ قیمت میدن ولی مشابه چینش زیاده

کلا همین رو شما  جوری سایز کنی که با ۲ تا کفی سایزت بشه میتونی تو زمستون کفی هاشو در بیاری بجاش دوتا جوراب ضخیم پات کنی دیگه سرما اذیت نمیکنه

ادیب جان الان تو جیب های زانو و آرنج شما چی گذاشتی ؟

البته نه سرمای سرما ها ،یه زمستون معمولی نه مثل بیجار

من چون تمام سال پوتین پامه اونم از این نوع مشخص ((هم کرمشو دارم هم مشکی )) سر همین آمار استفادش که تابستون خنک باشه زمستون گرم دستمه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

من چیزی قرار نمیدم چون محافظ اکسترنال خریدم براش و البته که فقط بعضی مواقع لازم آدم میشه !

ضایع هست بپوشی وقتیکه عملیات اینا نباشه !!! 

همین الان شم برای پوتین ضدحال میخورم !

باید یک نیم پوتین حرفه ای نظامی بخرم ! 

مد پوتین گذشته ! به خصوص که صرفا تا ساق مهم هست پوشیده بشه و نیز فقط تو مراسمات رسمی جلوه داره وگرنه تو عملیات یعنی خدا خدا میکنی نیاز به وضو و تجدید وضو و درآوردن پوتین نداشته باشی ...به هرحال سخت هست کار با پوتین و واقعا نیم پوتین بهتره

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کار رو خراب کردی  :)

الان باید یه عکس از اون محافظ بذاری پشت و رو :)

باید بدونیم وقتی میخایم بخریم چی بخریم که راحت باشه یا نه ؟ زکات رو باید بدی شما یا نه ؟

من دیدم بعضی ها فقط رو یه پاشون میبندن ،  واقعا رو دوپا لازم میشه  ؟ آرنج چی ؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام یزدان جان مبارک باشه ..

قیمت لباسا؟

رومل جان نیم  پوتین چی بخریم؟

برای فصل گرما و بهار تابستون ..

مناسب برای رزم دویدن پیاده روی و.... یه چیزی تو مایه های اون سالومون ها صابرین و اینا شاید هم مدل پایینتر ...

یه جیزی تومایه های این!

71FWN2HQPoL__UY575_.jpg

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.