senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

putin1.jpg

کفش گوشه پایین سمت راست  دقیقا کفش منه  ،بسیار خنک با تهویه عالی  ، ساق نازک و قابل انعطاف ، تو زمستونم با دوتا جوران گرم میشه

ردیف سوم دقیقا اونیکه بالای بوت مشکی هست فکر کنم همون عراقی ها باشن مخصوصا اگر بغلش زیپ داشته باشه ، تو نجف ۳۰ تومن طرف میداد من نخریدم ، البته کیفیتی نداشت ولی خوب مفت بود اشتباه کردم

دقیقا بغل همین عراقی  یه کفشه که خیلی شبیه کفشه منه ولی مثل ماله من برزنت خالی نیست یکم ابر هم کار شده که گرمترش کرده ،کلا کیفیت بالای داره .ترغیب شده بودم که بخرم  قیمتش رو پرسیدم  شکم تبدیل به یقین شد ، ۴۰۰ icon_eek ، مطمئن شدم که نخرم icon_cheesygrin ((البته بازم شک دارم که این بود یا یک ردیف بالاتر و یکی سمت چپ تر حالا فردا میبینم ))

اون کفش های نیم ساق رو دوستان ببینن کدومش شبیه کفش های صابرین هست که فردا رفتم قیمت بگیرم بهتون بگم

کرشتی جان این همون مغازه هست که هد بند استتار آورده ؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی کاش میلیتاری بازارچه داشت ! ....الان امثال بنده که نمی تونند یک کاره بیان تهران باید چکار بکنند !

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

دوستانی در زمینه جنس شناسی تخصص دارن لطفا یه راهنمایی کنن که فرق اصل و چینی رو از کجا میشه فهمید

باتشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

دوستانی در زمینه جنس شناسی تخصص دارن لطفا یه راهنمایی کنن که فرق اصل و چینی رو از کجا میشه فهمید

باتشکر

باید رو عرفان کار کنی و چشم برزخی می خواد ...!واقعا بعضی اوقات مو نمی زنه ...

برادر من 21 صفحه داریم همین کارو می کنیم اخرش تو بعضی چیزاش موندیم!!؟اصل و فرعش چیه؟

حالا عزیزم شما چه جنسی مد نظرته ؟که اصلو فرعشو بدونی شاید دانسته های ما کمکت کرد ...

اینام رو هم داشته باشید !!!

DSC_0657.jpg

========================اون چفیه 30 تومن ...

DSC_0656.jpg

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من زیاد تو این موارد وارد نیستم ولی به نظرتون چجوری میشه سایت رو یه جوری متصل کرد به سایت فروشگاه پرواز ؟

سایتشون بروز نیست چون استقبالی نشده ازش ، خودشونم نسبت به بقیه مغازه ها ((حالا دلیلش رو نمیدونم )) زیاد به جوری جنس راغب نیستن ولی این چند وقته چنتا جوون بهشون اضافه شده که گویا بدشون نمیاد یه تغییر تحولی بدن به کار 

با توجه به قیمت به نسبه پایین ترشون نسبت به بقیه مغازه های گمرک اگر بشه یه باب همکاری باز بشه  هم برای بچه های سایت ما خرید آسون میشه  و هم  بازدید سایت  فروشگاهشون بالاتر میره و تو گوگل بالاتر قرار میگیرند  بطبع فروششون بالا میره  و میشه از این طریق تخفیفی برای بچه های عضو گرفت یا مثلا هزینه بار بری رو بجای تخفیف حساب کرد ((به نفع بچه های شهرستان icon_cheesygrin  البته اگر بشه من سر کوچه وایمیسم درصد خودم رو باورم شده میگیرم :mrgreen: ))

تیم های تجسس و اطلاعات سایت هم که دائم در گمرک فعاله اینطوری از صحت قیمت ها هم میشه همزمان مطمئن بود

البته خدایش از معدود فروشندگان متدین و با خدای اونجا هستن احتمال این کار خیلی پایینه

حتی شاید  بشه مثلا برای جنس خاصی که  ندارن میشه تقاضا داد و هر وقت از یه تعدادی تقاضا ها بالاتر رفت و صرفه براشون داشت بیارن

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

DSC_0656.jpg

عکس مرموزی است 

از طرفی جلیقه تاکتیکال مشخصا چنگی به دل نمیزنه 

اما از سویی هولستری که داره ... ای کاش از زاویه هولستر هم مینداختی

به نظرم با توجه به چیزایی که دیدم ...دست ساز هست و اصل چینی ! هم نیست چه برسه اصل خارجی ...

هوم

ولی در کل مشخصه بعضی ها طبع بازار رو شناختند ولی هنوز خیلی راه دارند 

پی نوشت: یکی از معروفترین بدنسازان ایران گفته بود بیش از 90 درصد داروها و مکمل های بازار ایران آت و آشغال هستند و فیک !

دیگه حالا خودتون حساب کنید تجهیزات نظامی چه وضع فاجعه باری داره

یا حق

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

شرمنده من پست داش یزدان فقط عکساشو دیده بودم که کاری پیش اومد اصلا رفتم که رفتم :

دوستانی که سابقه پوشیدن لباس لایه اول رو دارن یا مثل ادیب جان دوره ها یا کتاب های کوهستان رو خوندن به نظرشون پوشیدن دوتا از این ست ها گرمای مناسبی رو میده ؟

این جزوه کوهپیمایی فدراسیون :

و اینم یک لینک کامل :

اینجا رو مطالعه کنی به درک صحیحی از انواع لباس ها میرسی که با چه هدفی ساخته شدند

اصولا بیشترین کاری که لباس پلار انجام میده خارج کردن رطوبت بدن و تعریق هست به نحوی که خیس عرق نشی ولی اون جزوه رو که گفتم بخون به دردت میخوره و در کل خوب هست برای انتخابی که کردی تبریک هم میگیم !

در رابطه با اینکه دو سه دست ش رو با هم بپوشی جواب قطعا منفی هست !

اینطور بود رسما کوهنوردها باید 200 کیلو وسیله فقط تن شون باشه !!!!

بخرم یا گزینه بهتری هم هست ؟ لباس های پولار ضخیمتر مثل پوشش داخلی کاپشن های دولایه  تو گمرک هست ولی بدیش هم سایز مدیومش هست که برام تنگه هم اینکه از شلوار دیگه خبری نیست

باید سری بزنی به فروشگاه های کوهنوردی در این زمینه و تا اونجایی که میتونی از گمرک نخر !

چرا ؟

چون پلار به  وفور در ایران وجود داره و به نظرم قیمت های معقولانه تری هم دارند، سری بزن فروشگاه های کوهنوردی

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

DSC_0656.jpg

عکس مرموزی است 

از طرفی جلیقه تاکتیکال مشخصا چنگی به دل نمیزنه 

اما از سویی هولستری که داره ... ای کاش از زاویه هولستر هم مینداختی

به نظرم با توجه به چیزایی که دیدم ...دست ساز هست و اصل چینی ! هم نیست چه برسه اصل خارجی ...

هوم

ولی در کل مشخصه بعضی ها طبع بازار رو شناختند ولی هنوز خیلی راه دارند 

پی نوشت: یکی از معروفترین بدنسازان ایران گفته بود بیش از 90 درصد داروها و مکمل های بازار ایران آت و آشغال هستند و فیک !

دیگه حالا خودتون حساب کنید تجهیزات نظامی چه وضع فاجعه باری داره

یا حق

چینی بود مطمئنم!!!

یه پاساژ داغون بود با چند مغازه یه مغازه بود توش عین انبار ... در کاملا بسته از پشت شیشه دیدم

پر  بود کیف های جون دار از تاکتیکال تا چمدون با همین مدل دیجتالی رنگ شک کردم  چون دست نزدم 80  درصد اطمینان داشتم امریکایین!!

عین انبار بود چه کوله هایی ... همه هم روشون پلاستیک کشیده بود

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

از من به شما نصیحت: به هیچ عنوان پاساژگردی رو در گمرک از دست ندین !

من از چندین نفر معتمد هم شنیدم که پاساژهای گمرک چیزهایی که وادار به سوت کشیدن میکنه مخت رو زیاد داره ولی به خاطر قیافه حزب اللهی اینجانب ( از بخت بد موقعی هربار تهران هستم که ماشالله ریش مون ریشه در خاک داره ! چشمک) جرات نمیکردند با ما سر بحث وا کنند

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چاقو گربر چینی ....

دسته تاشو بلند 22 سانتی

مثلا اونجایی که هملت داشت! همینو دست دو میداد 50 !! بدون کارتن و کیف متعلقات!

جای دیگه نو 80 و.....!

از پرواز پرسیدم داری شما که گفت یه چند تایی از قبل دارم اورد و بهم داد 45 تیغه اش هم خوب و قوییه با کارتن کیف و بروشور اصلش بالای 100 خورده ای فکر کنم اگه گیر بیاد !

دو سه تا هم بیشتر نداره ...!

DSC_0668.jpg

DSC_0667.jpg

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

کرشتی جان دیوانه مون کردی آخرشم نفهمیدیم چقدر قیمت ش هست ؟

ولی اصل هست قطعا و ضرر کرده هرکی نخره تو بگو بگه 150 هزار تومن هم

من همین مدل رو از بانه خریدم 25 تومن ولی نه اصلی ش بلکه چینی درجه 1 ...!

همون ش هم داره مثل چی کار میکنه ! خدا رحم کنه به اصلی ش !

همین مدل ش تو یک حرکت شلنگ گاز رو میبره به راحتی !( همین دیروز امتحان پس داد)

یا حق

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من زیاد تو این موارد وارد نیستم ولی به نظرتون چجوری میشه سایت رو یه جوری متصل کرد به سایت فروشگاه پرواز ؟

فقط کافیه که بهشون بگید شما یا کرشتی که اقا جون ما مال فلان سایت هستیم و اینا و جوری باشه که اگر تماس تلفنی گرفتیم و گفتیم مال میلیتاری هستیم، باهامون راه بیان سر قیمت ها و این صحبت ها...!!

بعدشم اپدیت کردن سایت که دیگه کار سختی نیست!!!! اگر انجام بدن صرفا مشتری خودشون بیشتر میشه!!

الان کوه نوردی و صخره نوردی و غار نوردی و طبیعت گردی تو ایران داره به صورت حرفه‌ای دنبال میشه و ملت دنبال لباس و کفش مناسب هستن و تیم های اماتوری خیلی زیادی تشکیل شده!!...

من انشاالله خدا بخواد مایه تیله رو دارم جمع میکنم که بیام یه سری کامل تجهیزات بگیرم...!!!!

از قطب نما گرفته تا کوله و سه مدل پوتین/کفش تا شلوار و غیره...

اما بازم میگم، پلار و گرتکس با هم کاربردی نداره و احتمالا بدلی هست!!!!

چون پلار ظاهرا کارش خارج کردن رطوبت داخل لباسه، گرتکس جریان دادن هوا یا همچین چیزی...!!!!

فعلا یه جفت کفش فلفورت نیاز دارم که واسه شروع بشه تو هفته‌ی اینده باهاشون ۲۰ کیلومتر پیاده روی کرد و ۴۰ روز بعد دوباره ۲۰ تای دیگه... و بعدش یه عمر کوه نوردی!!!!

ولی موندم چی بگیرم!!!!

اگر از دوستان فرصت کردن، این کفش رو تو پرواز بررسی کنن اگر خوب بود من این رو بخرم...؟

http://parvazshop.ir/52-.html

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سایتشون بروز نیست چون استقبالی نشده ازش ، خودشونم نسبت به بقیه مغازه ها ((حالا دلیلش رو نمیدونم )) زیاد به جوری جنس راغب نیستن ولی این چند وقته چنتا جوون بهشون اضافه شده که گویا بدشون نمیاد یه تغییر تحولی بدن به کار 

با توجه به قیمت به نسبه پایین ترشون نسبت به بقیه مغازه های گمرک اگر بشه یه باب همکاری باز بشه  هم برای بچه های سایت ما خرید آسون میشه  و هم  بازدید سایت  فروشگاهشون بالاتر میره و تو گوگل بالاتر قرار میگیرند  بطبع فروششون بالا میره  و میشه از این طریق تخفیفی برای بچه های عضو گرفت یا مثلا هزینه بار بری رو بجای تخفیف حساب کرد ((به نفع بچه های شهرستان icon_cheesygrin  البته اگر بشه من سر کوچه وایمیسم درصد خودم رو باورم شده میگیرم :mrgreen: ))

تیم های تجسس و اطلاعات سایت هم که دائم در گمرک فعاله اینطوری از صحت قیمت ها هم میشه همزمان مطمئن بود

البته خدایش از معدود فروشندگان متدین و با خدای اونجا هستن احتمال این کار خیلی پایینه

حتی شاید  بشه مثلا برای جنس خاصی که  ندارن میشه تقاضا داد و هر وقت از یه تعدادی تقاضا ها بالاتر رفت و صرفه براشون داشت بیارن

این خوب کار شما بچه های تهرانه ! باید با ان بنده خدا صحبت کنید ( میلیتاری هم سابقا  تبلیغات قبول میکرد !)به هر حال ما که بازارچه نداریم تو سایت اگر فروشگاه اینترنتی را بروز بکنه و جنس هاش هم جور باشه تو همین سایت کلی مشتری داره ....یکیش خودم الان صفرم کلی وسائل باید بخرم 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

کرشتی جان دیوانه مون کردی آخرشم نفهمیدیم چقدر قیمت ش هست ؟

ولی اصل هست قطعا و ضرر کرده هرکی نخره تو بگو بگه 150 هزار تومن هم

من همین مدل رو از بانه خریدم 25 تومن ولی نه اصلی ش بلکه چینی درجه 1 ...!

همون ش هم داره مثل چی کار میکنه ! خدا رحم کنه به اصلی ش !

همین مدل ش تو یک حرکت شلنگ گاز رو میبره به راحتی !( همین دیروز امتحان پس داد)

یا حق

عاشق!!!

گفتم 45 خریدم ...

میثم اون کفش هم در منیریه 150 بود

منم برای زمستونم کفش نداشتم ..!.گفتم یه چیزی بخرم حداقل از این کاترپیلار های تقلبی یا کفشای زمستونی مسخره که گرون هم هستن بهتره

یه مدل پایین تر از اینو خریدم که گرتکس هم هست ....110

در سایت کفش اسیا هم هست

خود پرواز می گفت 110 ای گرتکسه اما 135 ضد ابه !!اما چون طرحش زیباتره گرونتره

تا حالا استفاده نکردم اما چیز جونداریه .. منم زیاد کوه نوردی تو برف که نمی رم یعنی حرفه ای ...!

بیشتر گشت تو کوهپایه ها هست ...!

گفتم دنبال یه چیزی تو مایه های سالمون صابرینم برای

رزم و جنگ و شکار طبیعت گردی حرفه ای دویدن و اینا!!

کفش 209

http://asiashoes.biz/

اینطوری هم که تو میگی یه عمر کوهنوردی باید بالای 600 700 خرج کنی!!!مثلا لووا اسکارپا لاسپورتیوا!!!

بعدشم هرکاری کفش خودشو داره داداش!

کوهنوردی

کوهپیمایی

پیاده روی

رزم و جنگ

طبیعت گردی حرفه ای

یا مثلا خواستگاری!!!!

یاعلی ...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باید رو عرفان کار کنی و چشم برزخی می خواد ...!واقعا بعضی اوقات مو نمی زنه ...

برادر من 21 صفحه داریم همین کارو می کنیم اخرش تو بعضی چیزاش موندیم!!؟اصل و فرعش چیه؟

حالا عزیزم شما چه جنسی مد نظرته ؟که اصلو فرعشو بدونی شاید دانسته های ما کمکت کرد ...

بیشتر پوتین مد نظر بنده هست اما بدم نمیاد دستکش اوکلی و عینک ریوژن هم بخرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.