senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بیشتر پوتین مد نظر بنده هست اما بدم نمیاد دستکش اوکلی و عینک ریوژن هم بخرم

پوتین می بینی که چند صفحه داریم دربارش می حرفیم ...!

چه پوتینی می خوای ..؟

کوهنوردی

رزمی

شکار

گرتکس باشه؟

ساق بلند کوتاه؟

خنک باشه گرم باشه قیمت و.....؟؟؟؟

اوکلی!

خب اصلشو من ندیدم تو ایالات متحده بالای صد و ایناست نو اما دست دو نمی دونم ....

چینی با کیفیت نوش رو گمرک 55 می دن ...

که اون قطعه های سیاه روش فیبر کربن نیستن ....پلاستیکن فکر کنم ...

برادر یزدان اندر ارمورش رو گرفته وارد هستن ...

ریویژن هم فروشگاه پرواز  داره 50 تومن .... اصله شک نکن البته فعلا عینک شنش رو نداره :-( که می خواستم بخرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ریویژن هم فروشگاه پرواز  داره 50 تومن .... اصله شک نکن البته فعلا عینک شنش رو نداره :-( که می خواستم بخرم

حاجی سازنده اون رو میده ۱۴۰ تا.... به پول ما راحت ۳۰۰ تومنه!! چطوری این عینک ۵۰ تومن اصله؟؟؟؟

البته مهم هم نیست!!! همین که چشم رو نزنه و اینا درسته....

ببینم دنیا دست کیه!! به امید خدا شاید همین رو گرفتن تو این روزهایاینده با یه گربر....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حاجی سازنده اون رو میده ۱۴۰ تا.... به پول ما راحت ۳۰۰ تومنه!! چطوری این عینک ۵۰ تومن اصله؟؟؟؟

البته مهم هم نیست!!! همین که چشم رو نزنه و اینا درسته....

ببینم دنیا دست کیه!! به امید خدا شاید همین رو گرفتن تو این روزهایاینده با یه گربر....

عزیزم نو که نیست ...!

نوش درسته 140 دلاره تو سایتشم هم هست ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان رسیدم خونه گفتم تا آلزایمر کار دستم نداده سریع آخرین اخبار رو بهتون بدم

پیراهن پلار  تو منیریه :  تراکم کم ۱۳۰-۱۵۰  ست با شلوار ۲۴۰      تراکم بالاتر  ۱۸۰ که باشلوارشو نداشت     جنس خوب یک لایه ولی درست درمون ۲۴۰

این پیراهن های که گفتم از این پیراهم پلار لایه اولی که من گرفتم کمی ضخیم تر هستن ولی استرچ نیستن یعنی قرار هم نیست که باشن و قسمت پرز دارشون بیرونه نه مثل ست من داخل

گمرک :

ست زانو بند آرنج بند آمریکای کش دار استتار دیجیتال خاکستری ((انگار از دهن سگ گرفتیش معلوم نیست سرباز قبلیه رو گرگ پاره کرده بوده رو مین رفته بوده )) ۱۲۰-۱۱۰

برچسب دار کرم که میگفت ماله سپاه هست ولی چسب خور ۶۰   ، پام کردم که ببینم ادیب جان میگفت اذیت میکنه یعنی چی دیدیم بی انصاف قسمت چسبش مثل اره پشت زانو رو پاره میکنه ، ترجیح دادم زانوم خرد بشه تا اینکه  از خونریزی در ناحیه پشت زانو بمیرم

کفش خودم رو از ۳۰۰  قیمت گرفتم تا ۲۵۰ و یه جا که فروشند دید دستم پره خواست مثلا ادا ارزون فروش هارو در بیاره که گفت ۲۲۰

مدل گرمتر کفش خودم رو از ۴۰۰ تا ۳۰۰ (( تو پست های قبلی رو عکس کرشتی جان نشون دادم کفش هارو ))

نیم بوت ها اصلا کیفیت نداشت ، از پوتین ها اگر سنگینتر نبود سبکتر هم نبود ، کفی هاشونم اصلا کیفیت نداشت و اصلا کف ش هم خم نمیشد ، اگر قرار باشه همون وزن باشه انعطاف پذیری بوت رو هم داشته باشه خوب یهو بوت بخرین دیگه چه کاریه ،قیمت هم از ۱۵۰ تا ۲۵۰-۳۰۰

شال گردن یا هد بندی رو که عکسشو گذاشتم براتون دست دوم داشت که ۱۰ و ۱۵ میداد خیلی داغون بود

پایین میدون۲ جا پیدا کردم پارچه های استتار میفروخت متاسفانه از این دیجیتال کرم فقط طاقه ی  داشت و تیکه نداشت که به من بده  گفت بعدا سر بزن ،ولی بالای میدون یکی که خیلی اصرار میکرد که پارچه ام آمریکای هست (( که به احتمال بالا نبود ))  یاردی ۳۰ میخواست بهم بده که خیلی تشکر کردم از لطفش و با یه خداحافظی ازش خودم رو خوشحال کردم

آخر سری رفتم پیش پرواز  ۳ تا از اون ست ها لایه اول ازش خریدم یکی برای خودم مجدد  خریدم چون دیدم ۲ ست رویه هم بپوشم از یه ست کامل پلار هم ارزونتر در میاد هم گرمتر هست ، هر عدد ۷۵

یه پیراهن نمیشه گفت یه کاپشن مانند مثل لایه داخلی کاپشن های دو پوش پلار مارک نورت فیس ازش گرفتم خیلی ضخیم و خوب ۵۰ تومن

سرش شلوغ بود نشد درست حرف بزنم در مورد همین ها بهش گفتم ، در کل زیاد باز رغبت نشون داد گفت وقت ندارم سایت رو راه بندازم سایت رو هم بیشتر گذاشتیم برای معرفی کالا ؟!؟!؟!

بهر حال یکم توضیح دادم و سایتمون رو بهش معرفی کردم  گفتم بچه ها همه راغب  هستن خرید کنن شما هم فروشت بالا میره هم سایتت بازدید پیدا میکنه شما هم که همین الان داری چند درصد از همه کمتر میدی اینطوری مثلا میای به بچه های ما یه تخفیف دیگه هم میدی اضافه بر مازاد 

حالا قرار شد بیاد ببینه ، اینکه یادش میمونه یا نه نمیدونم ، کلا قیمتشون نه از اون گوش بر های گمرک از متوسط کل بازار ۵ الی ۱۰ % پایین تر هست ،البته قدیم ها اختلافش خیلی بیشتر بود الان متاسفانه کمتر شده

یه کلاه پلار هم ازش قیمت کردم میداد ۱۵ فکر کنم ولی اصلا خوب رو سرم نایستاد رفتم اونور خیابون یه دونه مارک ۵.۱۱ خریدم فکر کنم ۲۰ کیفیتش خوب بود و دو لایه همین چاقو کرشتی جانم ازش قیمت کردم اول گفت ۵۰ ولی بعد ۴۰ بهم داد ، سایز کوچکترش رو که گیره کمربند هم داشت میداد ۳۰  دو مدل هم داشت که تیغش مثل این تیغه های  ژاپنی بود ((یه اسم خوبی داشت این تیغه ها یادم رفته ))ساده ۴۰ و یکی که شیشه شکن داشت و بند بر ۵۰ ، فرم تیغش خوب بود ولی گریپ دسته و وزنه افتضاح ، مارکشم فوکس بود ،ترجیح دادم چینی با مارک معتبر تر و امتحان پس داده بهتر بخرم تا اونو

آهان یه سرنیزه ایتالیایی هم پیدا کردم فرم ظاهریش وقتی تو غلاف بود تقریبا مثل m9 بود ولی تیغش مثل تیغه  ژاپنی بود طرف گفت ۳۰۰ بعد دیدم گیر داده که بخر الکی گفتم یه m9 دارم  بزار ردش کنم اینو میگیرم ازت سریع گفت بیار طاق میزنم از اونجا شصتم با خبر شد که این یا تقلبی هست یا خیلی ارزشش کمتره

زرنگم شدن تا سرنیزه بهشون میرسه یکم تیغش رو چرب میکنن  میگن نو نو تو گیریس ،آخه مردک اولا سرنیزه به این سادگی مگه زنگ میزنه اگر بزنه اونی میزنه که ۳۰ ساله تو غلافه نه این ها

اون مغازه شال فروشی هم رفتم کرشتی جان ، والا میگفت ۲۰ ،احتمالا زیاد پا پی جنسش شدی دیده طلبه جنسی یه ۵ برات گذاشته بود روش ، استتار کرم هم نداشت ، ماشالا از لحاظ جلفی هم یه سور زده بود به منیریه ، اون طرح اسکلتشم اصلا اونی نبود که تو نت ما میبینیم ،هرچند که من قصد خرید هم ازش آنچنانی نداشتم

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر اکثر این تجهیزات که نو نیستن یا فروشنده نرفته از فروشگاه اونور دنیا بخره بیاره

اینا اکثرا مال نیروهای آمریکایی که توی عراق و افغانستان حضور داشتن هستش که سالیانه سهمیه دارن و اضافه شون رو میارن توی بازار میفروشن.

یا ماله نیروهای ارتش عراق یا افغانستان هست که همونطور که مطلعید این ارتش ها بر پایه تجهیزات امریکایی  و ناتو هستن

راه دیگه ورود این تجهیزات به بازار حمله به کاروان های لجستیک ناتو توی همین کشورهای اطراف هستش. مثلا بارها شنیدید که کاروانهای لجستیک ناتو توی افغانستان حمله شده و یا غارت شدن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یزدان اگر رفتی برای خرید محافظ آرنج و زانو ، اولویت رو بزار روی امریکایی یا مدل سبز رنگ سپاهی ... این دوتا رو میشه روشون حساب کرد الباقی دست ساز هست 

اگر عمری باقی بود یه روز با هم میریم برای گمرک ! پدرشونو درمیاریم از بس چیزهای خوب خوب گیرمون بیاد !

اما : من الان بیشتر تمرکزم روی دوستانی هست که خودشون مستقیم وصل هستند اونور و جنس میارن ...!

واقعا ارزش بیشتری داره تا این گمرک ... الان آدم پول داشته باشه سفارش بده براش بیارن بهتره

یزدان کاش خرج اینقدر رو دست خودت نمیزاشتی ...برو سایت پرشین تولز سفارش بده برات بیارن ، خیلی به نفع تر هست هم اصل هست هم فکر کنم براساس قیمت ش واقعا ارزش بیشتری داره

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پوتین می بینی که چند صفحه داریم دربارش می حرفیم ...!

چه پوتینی می خوای ..؟

کوهنوردی

رزمی

شکار

گرتکس باشه؟

ساق بلند کوتاه؟

خنک باشه گرم باشه قیمت و.....؟؟؟؟

پوتین

رزمی ، گرتکس ، ساق بلند ،هردونوع هم گرم هم خنک ، زیپی ،  قیمت مهم نیست

بنظر شما این چطوره؟

http://www.aliexpress.com/item/Delta-models-desert-boots-military-boots-sand-color-tactical-boots-EUO39-45-free-shipping/2012079980.html

البته اگه پیدا بشه

ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پوتین

رزمی ، گرتکس ، ساق بلند ،هردونوع هم گرم هم خنک ، زیپی ،  قیمت مهم نیست

بنظر شما این چطوره؟

http://www.aliexpress.com/item/Delta-models-desert-boots-military-boots-sand-color-tactical-boots-EUO39-45-free-shipping/2012079980.html

البته اگه پیدا بشه

صفحات قبلو بخون برادر یزدان و رومل گذاشتن ....

زیبی هم باشه که دیگه ضد اب نمی شه و گرتکس نمی شه چون از زیب اب می یاد !

این مدلی هم من ندیدم عکسایی که گذاشتم ببین

اینم جدید!

DSC_0649.jpg

DSC_0646.jpg

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یزدان اگر رفتی برای خرید محافظ آرنج و زانو ، اولویت رو بزار روی امریکایی یا مدل سبز رنگ سپاهی ... این دوتا رو میشه روشون حساب کرد الباقی دست ساز هست 

اگر عمری باقی بود یه روز با هم میریم برای گمرک ! پدرشونو درمیاریم از بس چیزهای خوب خوب گیرمون بیاد !

اما : من الان بیشتر تمرکزم روی دوستانی هست که خودشون مستقیم وصل هستند اونور و جنس میارن ...!

واقعا ارزش بیشتری داره تا این گمرک ... الان آدم پول داشته باشه سفارش بده براش بیارن بهتره

یزدان کاش خرج اینقدر رو دست خودت نمیزاشتی ...برو سایت پرشین تولز سفارش بده برات بیارن ، خیلی به نفع تر هست هم اصل هست هم فکر کنم براساس قیمت ش واقعا ارزش بیشتری داره

یا حق

ادیب جان پرشین تولز که سر رو با گوش میبره

بعد من خرج اضافه نکردم که ،اره قبول دارم به نسبت شما که نزدیک مرزین و میتونین با وارد کنندگان عزیز ؛) مستقیم وارد معامله بشین گرونتره ولی به نسبت فروشگاه های اینترنتی و خیلی از مغازه ها ارزونتر خریدم

الان همین چاقو رو شما تو پرشین ببین چند میدن یا عینک رو

بعدشم شما که افتخار نمیدی بیای اینجا ، در ضمن تک خوری حال نمیده بی انصاف آدم پیدا میکنی اینجا بگو ،حالا ما که شکر خدا خیلی چیزامون ردیف شده ولی بقیه بچه ها موندن ،خدایش من الان حالشون رو درک میکنم که میخوان بخرن ولی دقیق نه جنس هارو میشناسن نه قیمت هارو ،به خاطر همین سعی میکنم که همه چیز رو قشنگ با توضیحات کامل اینجا بگم که راحت باشن تو انتخواب ها و یهو جنس بد با قیمت بالا بهشون نندازن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خدایش من الان حالشون رو درک میکنم که میخوان بخرن ولی دقیق نه جنس هارو میشناسن نه قیمت هارو ،به خاطر همین سعی میکنم که همه چیز رو قشنگ با توضیحات کامل اینجا بگم که راحت باشن تو انتخواب ها و یهو جنس بد با قیمت بالا بهشون نندازن

لطفا از اون چیز هایی که توضیح میدید یه عکسی هم بزارید

ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

یزدان جان ، ببین داداش، تو هرجایی بری میبینی که تبدیل ارز و خرید اینترنتی یک نرخی داره و خوب تو پرشین به نسبت بقیه جاها بهتره

قبول کن من و تو نمیتونیم بریم از خارج بخریم ! به جاش کمی میزاریم روش ! ( به شرطی که تا حد بریده شدن گلو نباشه!) تا برامون بخرن

اما ، انشالله اگر خدا بخواد تا یک مدت دیگه خبرهای خوبی میدم بهتون!

وقت هم چون ندارم نمیتونم بیام وگرنه حتما یک سر با هم میریم به علاوه یک دست چلوکباب توپ مهمون شما  rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا از اون چیز هایی که توضیح میدید یه عکسی هم بزارید

من گوشیم زیاد مناسب نیست نمیتونم یواشکی عکس بگیرم  فقط چیز های رو که خریدم عکسش رو میتونم بدم

خوش خبر باشی ادیب جان ، ولی بازم میگم دوستان یهو نرن پرشین تولز ،قیمت هارو اینجا ببینین با اونجا مقایسه کنید دستتون میاد ،جنس ها دقیقا همونه اصلا اصلا شک نکنید

ویرایش شده در توسط yazdan61
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بابا ، یزدان ، حواست نیست عاشق شدی باز ؟ چشمک

دارم میگم ، تو سایت بلک هاوک یک مدل  پوتین هست 110 دلار ... خوووووووووووووووووووووو ؟ به پول خودمون مثلا میشه 330 هزار تومن ، طرف هم میگه برات میارمش اینور ...مثلا قیمت تمام شده ش میشه 380 هزار تومن

اینو میگم برادر !

نه اینکه جنس گمرک و سایت ها فلان هستند !

دارم میگم از مبدا خارج ( سایت های برتر نظامی مثل بلک هاوک) وسیله بخریم مستقیم !

فدات شم :rose:  :blushing:  :kiss:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

بابا ، یزدان ، حواست نیست عاشق شدی باز ؟ چشمک

دارم میگم ، تو سایت بلک هاوک یک مدل  پوتین هست 110 دلار ... خوووووووووووووووووووووو ؟ به پول خودمون مثلا میشه 330 هزار تومن ، طرف هم میگه برات میارمش اینور ...مثلا قیمت تمام شده ش میشه 380 هزار تومن

اینو میگم برادر !

نه اینکه جنس گمرک و سایت ها فلان هستند !

دارم میگم از مبدا خارج ( سایت های برتر نظامی مثل بلک هاوک) وسیله بخریم مستقیم !

فدات شم :rose:  :blushing:  :kiss:

چطوری نکنه تونل بزنیم !!؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

هی وای من !

منم اولش باورم نشد تا چند نفر دیدم جدی جدی سفارش دادند اومد!

به جز سلاح گرم و چیزایی که مساله ساز میشه مثل هولستر و اینا ، الباقی آزاد هست ! یعنی شما میتونی پوتین و تجهیزات دیگر سفارش بدی 

پول به تومان میدی به اینها و اونها برات میارندش به علاوه حق آوردن ش !

آوردن ش هم قاچاقی نیست !

دقیقا از سایت مذکور سفارش میدن بیاد داخل کشور ، اگرم سایت مذکور ما رو تحریم کرده بود آدرس یک جا دیگه میدن و از اونجا میفرستند به داخل کشور و از گمرک هم میاد تو

هوم!

من که خیلی حال کردم با این روش :blushing:  icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.