senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کاری به سایز کوله ندارم ، ولی این بیشتر یه کیسه بزرگ هست  تا کوله 

من زیپ و فضا سازی خاصی توش نمیبینم از اون بدتر قسمتی که رویه پشت قرار میگیره با توجه به حجم بالای کوله باید حداقل یه پد ساده قرار میگرفت که حداقل مثل توی تصویر حالت انحنا پیدا نکنه و صاف رویه پشت قرار بگیره

بند های شونه هم یه تیکه پارچه هست و باز یه ابر نازک هم توش کار نشده ، بند افقی رویه سینه هم نداره

شما شک نکن اینو استفاده کرده جد آبادش جلو چشماش  رژه رفتن گذاشته برای فروش ، اینو شما نصفه پر بکنی نیم ساعت نمیتونه تحملش کنی

دستکش ها هم کاری به اصل غیره اصلش ندارم همشون یه تیکه پارچه هستن دیگه خیلی خیلی تفاوت داشته باشن در حد ۲۰ % کیفیت هست ولی از من میشنوین اگر قصدتون خرید وکلی هست حتما دست کنید بعد بخرید

پنجه هاش هم خیلی ضخیم هست و گرم ، تو مغازه دستم کردم به هوای برانداز و قیمت کردن چنتا جنس یه ۱۰ دقیقه ای دستم بود دیدم نمیتونم تحمل کنم دستم کامل عرق کرد بود  انگشت دار هاش که کامل انگار دستکش برف کوه دستتونه من نمیدونم چجوری باهاش خشاب گذاری میکنن یا از ضامن در میارن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کوله رو برادر یزدان توضیحاتش رو دادن این نوع کوله رو تو بازار زیاد از نزدیک دیدم خیلی تو بازار هست ازش !

جنس پارچه اش از اشغال اونورتره!!

اون دستکش خلبانی که 23 هست تو پرواز

دست نیروهای حزب الله زیاد دیدم دستکش خلبانی !

عینک که 50 هست

کمربند هم 5 تومن !

ولی اون دید در شب هم جالب بود !

برای اینکه اسپم نباشد

کوله مورد استفاده برادر یزدان! در دست دواعش !

شاید کش رفتن برو یه چک کن !

Capture.JPG

دستکش اوکلی دست برادران مجاهد حزب الله

چیزی که جالبه لباس ها اورکت هایی دیجیتال خاکی هست که شبیه اورکت های صابرین هستن!

ای کاش عکس بهتری بود برای بررسی  بیشتر

ببینیم همون مدلن یا نه

Hzb_llh.jpg

همونطور که می بینین این تجهیزات تاکتیکال استفاده می شن! در جنگ و الکی نیستن

همون اون کوله تاکتیکال هم دستکش هم بسیار چیز دیگه

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تجهیزات و ادوات بنده!

در حد مستضعفی!اصل کاریا جای دیگس به قول جناب ادیب چشمک :winking:

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10283/37244037036715163039.jpg

دسته جمعی!

کرال کاناس 7ستاره 5.5 میلی متری!قدرتش عالیه و یکی از معدود سلاحاییه که پیدا کردم و قشنگ رو کتفم نشست.فوق العاده خوش دست.290 خریدمش.پولم ته کشید این دوربین ارزون رو روش گزاشتم!بایپاد هم 25 گرفتم از خیابون فردوسی تهران.

قطب نما رو از چین گرفتم!چیز خاصی نداره.

باتوم فنری رو واسم اوردن.یه بار خیلی بدردم خورد.واسه همین که کج شده!

چراغ قوه بدون زوم!ال ای دی خیلی قویی داره.یه بار تو جنگل خیلی بدردم خورد.باطری قلمی میخوره.

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10283/24140604723263707880.jpg

دوربین بوشنل رو غنیمتی بدست اوردم.اون زیمنس کوچیکه هم یه کیفیت عجیبی داره!ساخت المانه!40 تومن گرفتمش.

اون تک چشمیه هم یه دوربین تاسکو بود که یدونه از شیشه هاش با تفنگ بادی شکست!شکسته هرو جدا کردم و سالمه رو به عنوان تک چشمی استفاده میکنم icon_cheesygrin

بزرگه هم از اون چینی های معمولیه که کیفش گم شده متاسفانه

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10283/33572356519016061320.jpg

اون چوبیه المانیه اصله خیلی هم قدیمیه!تو وسایل پدربزرگم پیداش کردم!مثل چی تیزه!اون ضامن دار مشکیه هم از استارا خریدم.یخورده فنرش گیر داره طرف ارزون تر دادتش ولی تیزیش عالیه!

اوم کوچیک مشکیه(اولی)رو با قیمت بسیار ارزون 7 تومن خریدم!4 ساله دارمش از چوب دسته بیل تا خیار رو باهاش بریدم اخ نگفته.

ویرایش شده در توسط kaftar
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب لطفا از فونت ریز استفاده بفرمایید....

نیازی نیست انقدر فونت رو بزرگ بکنید...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جدیدا دیجی کالا یک سری تجهیزات کمپ و کوهنوردی و چاقو و فیلتر اب و امثالهم را برای فروش روی سایتش قرار داده که البته از نظر قیمت بالاست اما با توجه به اعتبار سایت احتمال فیک بودن اجناس خیلی کمه ...

http://www.digikala.com/Search/Category-Hiking-and-Camping/#/Category-Sport-Entertainment/Category-Sport/Category-Hiking-and-Camping/

===========

یعنی چی میشد دیجی اجناس نظامی  یا حداقل شبه نظامی را عرضه میکرد !

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دکتر جان من با اون قیمت ها بجای تجهیز یه نفر یه گردانو مسلح می کنم!

راستی  قبلنم یکی دو تا عکس از تجهیزات صابرین دیدیم که خیلی باحال بودن اینام رو هم دیدم گفتم بزارم

یکم با روح روانتون بازی کنم!

===============================

کوله:یک کوله بزرگ جادار و چند روزه مناسب هست برای عملیات های طولانی

و کمپ زدن و...!به جیب های بزرگ دقت کنید

پشت کوله ابرهایی که برای راحتی در نظر گرفته و بند پهن بزرگ برای کمر هم دقت کنین

عینک و بوت هم قابل توجهن

F_7_.JPG

کاپشن سالامون!

به یقه بلندش توجه کنید!

F_8_.JPG

عکس ها از شهید یوسف فدایی نژاد بودن

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی گرون حساب میکنه دیجی کالای لامصب.... چه خبره باو :|

این داداشمون هم با وجود کاپشن سالامون، سردی ازش میباره!! نه اینکه نباید سردش باشه، ولی مشخصا نباید اینقد هم سردش میبود!!!!( البته باید دید هوا چند درجس...)

در کل به نظر میرسه که کاپشن رو بهشون انداختن!!( حالا یا بدله، یا مناسب شرایط استفاده نبوده!) که احتمالا دومی هستش...

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی گرون حساب میکنه دیجی کالای لامصب.... چه خبره باو :neutral:

این داداشمون هم با وجود کاپشن سالامون، سردی ازش میباره!! نه اینکه نباید سردش باشه، ولی مشخصا نباید اینقد هم سردش میبود!!!!( البته باید دید هوا چند درجس...)

در کل به نظر میرسه که کاپشن رو بهشون انداختن!!( حالا یا بدله، یا مناسب شرایط استفاده نبوده!) که احتمالا دومی هستش...

میثم جان نمی شه از چهره تو عکس که فهمید کسی سردشه یانه!

شاید تازه کاپشن رو پوشیده!

شاید شوخی داشتن می کردن و....!

انداختن کاپشن هم دیگه ازون حرفاس!ها!

اینم برای اینکه اسپم نباشه

صرفا جهت بازی با روح روانتون!

5.11

!

511.jpg

12030_120_01.jpg

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احتمالا خیلی سردشه از گذاشتن دستش بین پاهاش و دماغ قرمز ،خدا رحمتش کنه

میتونه کاپشن گرم بوده باشه ،چون شما فقط کافیه یه قسمت از بدنتون پوشش خوب نداشته باشه تا حرارت از دست بدی ،این آقا اگر کاپشن رو خوب بدونیم که مارک سالامون بودن واقعا دلیلی بر  خوب بودن نمیتونه باشه ،پوشش سر و دست ها برای سرمای واقعی اصلا خوب نیست احتمالا زیره شلوار هم پوشش جالبی نداره و ۱۰۰% کفش ها

تجربه شخصیم رو میگم ،یه شب سرد تو چادر خوابیدیم من یه زیر شلواری نخی داشتم و یه شلوار استتار یه پیراهن نخی  یه پولیور ، شب برای خواب یه شلوار اسکی پام کردم یه سویشرت یه کاپشن دولایه  رفتیم تو یه کیسه خواب ، که کیسه خوبشم ته تقلبی بود ، سرمم کلاه سویشرت  کلاه کاپشن ، خوب تا اینجاش همه چی خیلی خوب بود ولی دستکش نبرده بودم و شال سر ، دستم من اگر بذارم تو کیسه خواب خوابم اصلا نمیبره ، تا صبح همه جای بدن من گرم بود ولی دستم و صورتم (( صورتم رو به دیواره چادر بود باد میخورد بهش )) تا صبح یخ کرد نزدیک صبح بقیه بدنم هم سرد شده بود

شما اگر دنبال گرم شدن هستین باید سعی کنید یه پوشش کامل مخصوصا در نواحی سر و پا و دست ها داشته باشین حتی شالی برای پوشاندن صورت

اینکه میگن لایه های زیرین باید پلار باشه و لایه بیرون زده باد رو من کاملا تجربه عملی دارم واقعا اگر یک مورد رو رعایت نکنید سرما تا مغز استخونتون نفوذ میکنه

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میگم پوتین و دستکش از خود عراق برخی ارزونتر در نمیاد؟اصلا راحت گیر میاد؟

عارضم این فکر که از کربلا نجف و .........جنس خوب و اصلی و به قیمت بخرین رو از سر مبارک بیرون کنید

به لطف جنگهای اخیر اونقدر قیمت لوازم اصلی امریکایی بالا رفته که حد نداره

وقتی میگم امریکا منظورم  USA  هست نه اینهایی که  تو گمرک یک کاتولوگ افغانی یا عربی زدن تنگش و به اسم امریکایی میدن دست ملت که بدبختی چینی هم نیست!!

دستکشی که دستت میکنی عرق کنه گرم بشه اصله؟؟ پس تعاریفی که شنیدیم و دیدیم چی؟

تو بغداد هم باید بگردی و ........... باز هم قیمتها بالاست

اما؟؟

اما الان لوازم المانی از لباس و تجهیزات بگیر و ...........برو تا شورت و جوراب نظامی المانی تو کردستان عراق مثل سیل ریخته

قیمتها هم اگر سرتون تو حساب کتاب باشه مناسبه

اما باید قبلش اگاهی کسب کنین اگر مثل من بیسوات نیستین و از اینترنت سر رشته دارین یوتویوب دنیایی تست اصل و بدل بودن وسایل نظامیه

مثلا همین چند وقت پیش ما برا یکی از رفقا سفارش عینک ضد ترکش داده بودیم

اونیکی قرار بود بخره 3 تا عینک زده بود با  چاقو شکسته بود  و خط و خشی کرده بود تو مرز تا اصلش رو پیدا کرده بود اما قیمت  :skull:

با گوشیش فیلم هم گرفته این میزنه با چاقو یارو فروشنده  با زبان محلی میگه دایی جون محکم بزن به والله اگه بشکنه کل مغازه رو میدم بهت!!!!!!!!!!!! :thinking:

البته نظر حقیر اینه ادم لوازمی که نیاز داره بخره و حتی اگر پولدار و توانمنده از ریخت و پاش و اصراف بر حذر باشه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان یه (کفش/پوتین) خوب که واسه کوهنوردی سبک مناسب باشه معرفی میکنید!

واسه پیاده روی نمیخوام! کوه؛ جنگل؛ صحرا؛ شن زار؛ نمک زار؛ در حدی که کمتر از یک ساعت پیاده روی...

یعنی یه جایی از ماشین پیاده میشی حداکثر ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت بری و بعد برگردی...

قیمتش هم مناسب باشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اما الان لوازم المانی از لباس و تجهیزات بگیر و ...........برو تا شورت و جوراب نظامی المانی تو کردستان عراق مثل سیل ریخته

اخی ما کجا و مرز سلیمانیه کجا!!!:)

شوما اگر ممکنه یه لیست کوچیک از جنساش و قیمتاشون اینجا بذار مثل کاری که من تو صفحات اول انجام دادم.... ببینیم دنیا دست کیه!!

یه سوال هم داشتم: لباس کار ۵۱۱ دور و برت پیدا نمیشه؟! :)))

لباس سرتاپای پولار چی؟؟؟ البته سرتاپا منظورم یه شلوار و یه پیرهن لایه‌ی اول هست نه مثل لباس خلبانی لباس سراسری که موقع گلاب به روت دست به اب شرمنده‌ی بدنمون بشیم! :)

دوستان یه (کفش/پوتین) خوب که واسه کوهنوردی سبک مناسب باشه معرفی میکنید!

اینجور کفشی نمیدونم چی معرفی باید بکنه کسی....

مثلا جایی که سنگ و اینا داره و کلا وقتی میخوای از یه کوه بالا بری، باید حواست به مچ پا باشه پس کفشی خوبه که مچ پا رو بپوشونه.... یعنی نیم بوت!! برا شن و این صحبت ها، باز هم کفشی خوبه که کمی بلند باشه...

پس دنبال کفش نگرد و دنبال نیم بوت باش!!!!

میزان بودجه رو نگفتی! ولی داوشمون مهدی ۱۰۰ یه جفت از این ۱۰۰ تومنی های معروف( تو کل بازار هستن!! رنگ کرم، کنارش زیپ داره!) خریده بود و ظاهرا راضی بود( بیابون)...

به نظرم کارت رو راه میندازه اونا... حالا، بحث فصل سرد و گرم و اینا میاد وسط که تو گرمای بیابونی و شنزار و اینا، پا باید بتونه نفس بکشه و خنک باشه! در حالی که پاییز و زمستون و مناطق کوهستانی عموما باید گرم باشه و باز نفس بکشه...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.