senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کیسه خواب میخوام

چه نوع و چه جنسی خوبه ؟ از کجا بفهمم همون هست ؟ تو چه بازه ی قیمتی ای هست ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هه هه ماخ!! :)))

کیسه‌ی خواب رو برا چی میخوای؟

میخوای زمستون بری دماوند، یا تابستون تو بیابون بخوابی؟؟؟

به قولی، کیسه خواب در سطح حرفه‌ای و خوف میخوای یا یه کیسه خواب که سالی ماهی یه بار، یک یا دو شب استفاده کنی واسه اینکه خیلی سردت نباشه و نمیخوای تو مثلا محیط برفی تو ارتفاعات استفاده بکنی؟؟؟؟

ارزون ترین مدل کیسه خواب خوب، الیاف هستش...

بازه‌ی قیمتیش رو از ۲۰۰ تومن بگیر و برو بالا با توجه به مارک سازنده!!...

بعدش، پر قو هستش که واسه کارهای حرفه‌ای استفاده میشه و از ۴۰۰ تومن اینا شروع میشه...

---------------

این کیسه خواب های امریکایی که میفروشن تو بازار، اسمشون هم فک کنم عقاب یا همچین چیزی هستش و پرچم امریکا و یه چادر روشون زده و برخی شهرها! ۷۰-۸۰ تومن میدن دست مشتری، اینا رو اگر برادرای خیلی باحالمون توی کرمانشاه درست نکرده باشن، خیلی شانس بیاری کار چین باشه که عمرا نباشه...!!!! :))))

-----------

اگر خواستی بخری، یه نیم نگاهی به کیسه خواب الیاف گایا داشته باش که فک کنم یه ۱۴۰-۵۰ تومنی پولش باشه، ولی ظاهرا ازش راضین....

---------------------------

واسه خرید کیسه خواب، باید مسئله‌ی دماها رو توجه داشته باشی....مثلا حداکثر دمای قابل تحمل و حداکثر دمای راحتی و غیره و ذلک...

نری کیسه خوابی بگیری که واسه دمای -۲۵ درجه ساخته شده!!!! اینا واسه این ساخته شدن که شوما تو دمای -۲۵ درجه ازش استفاده بکنی و مثلا یخ نزنی!!!! نهایتا به نظرم -۵ درجه و این صحبت ها، واسه برنامه های معمولی یکی دو روزه کافی باشه و خوش قیمت و قطعا قطعا قطعا کار خوب!!!!

دمای راحتیشون معمولا بین ۰ یا ۴-۵ درجه باشه هم خوبه باز...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شیراز زیاد هوای سری نداره ، به جز شمال استان فارس بقیه جاها به زور زیر -2 درجه میره

یه چیزی میخوام که اکثر جاها بشه ازش استفاده کرد هرچقدر هم که بشه کمتر جا بگیره ، ولی مهم تر از همه جنس اش هست ، که سری پاره یا داغون نشه و اگه پولی میدم برام کار کنه

قیمت هم بالای 200 250 نباشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرم یه کیسه خواب الیاف بگیر....

مارک بخصوصی رو نمیشناسم وشاید یزدان بهتر بشناسه یا رفیقمون گرین‌لوینگ(متاسفانه اسمشون یادم رفت:( )....

یه توصیه ایمنی هم بکنم که کیسه خواب رو غیر از زمانی که داری با خودت حمل میکنی، باید به صورت باز اویزون کنی یا بذاری نه اینکه بسته باشه...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

الان مهم  برای من این هست که این الیاف که شما میگی رو بتونم تشخیص بدم

نه اینکه به خاطر اطلاعات کم یه چیز دیگه یا همون جنس ولی با کیفیت پایین رو بندازن بهم :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دیگه به برندش بستگی داره دیگه....

من گایا رو میشناسم فقط که یه مارک ایرانی ولی ثابت شدست....

مارک های خارجی هم هستن... اما شناختن جنس خوب، دیگه کار من نیست! :))))‌یزدان اینا میان شاید چیزی بلد بودن!

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كيسه خواب بر حسب نياز بايد انتخاب كنى
كيسه خواب پر كه كلا بيخيالش چون هم نگهداريش سخته و هم نياز بهش نيست
كيسه خواب الياف بايد بگيرى كه همه جنس هاى داغون و خيلي از خوب هاى بازار هم همگى الياف هستند و داخلشون ويسكوز برحسب معمول هست .
مارك معروف و ارزون ميشه كله گاوي و كمپ و كمپرسور و ساليوا كه اينا اصلشون گرونند ولى فيك مناسب هم هست ازشون
كيسه خواب گرون هم ديوتر و كمپ و نورس فيس و ماموت و ... باز همو بسته به نياز و انتخاب دماى ليميت بايد انتخاب كني و دماى راحتى مناسب خودتون .
گايا برند ايرانيه خوبه مواد اوليه مياد اينجا دوخته ميشه دوستان ناراضي نيستند الا از مسائل حمل و نقلى
معقوله بعدى وزن كيسه و حجم اون مهمه كيسه خواب هاى پدر مادر دار همه اين اطلاعات روى محصول دارند حجم و وزن و دماى راحتى و جنس و ... البته برخى بى پدر مادرهاش هم دارن پس گول نخوريد .
دركل به نظر با كيسه خواب معمولى كارتون راه ميوفته انگار
موفق باشيد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بزار شب پسر داییم رو ببینم اون یه کیسه خواب خوب داره دولایه ،ببنم مارکش چیه بهت میگم  مال من از این آمریکای تقلبی هاست اصلا خوب نیست

همه چی رو میثم کامل گفت فقط یه مطلب که من شنیدم که وقتی میگن حداقل دمای کیسه -۱۰ درجه هست منظور اینه که شما تو این دما زنده میمونی توش نه اینکه سردت نشه ،منطقی هم هست چون بعضی گرمای هستن بعضی سرمای نمیشه سرد بودن و گرم بودن رو برای همه آدم ها یکجور دونست

مساله بعدی هم اینه که بازار مثل قبل نیست یعنی قبلا ماموت میگرفتی نورت فیس میگرفتی ۹۰% اصل بود الان برعکسه

بهترین کار اینه که اینجا یه سری اطلاعات گیر بیاری و مارک های استفاده شده  ببینی شیراز چی گیر میاد بیای اینجا بگی عکسم بزاری چه بهتر بعد با همفکری بچه ها خرید کنی که هم پول ندی هم تا صبح بلرزی

اگر احیانا کسی از همون مارک که اونجا پیدا کردی هم استفاده کرده باشه که دیگه عالیه  با خیال راحت خرید میکنی

پرواز الان نصف مغازش کیسه خوابه ،بهترین کیسه خوابشم یه ۲ متری دولایه است به قیمت ۲۰۰ یا ۲۲۰ تومن ،خودش خیلی تعریف میکنه ولی نه من دقیق بالا پایینش کردم نه تضمین میکنم

خوبی دولایه اینه که تابستون از یک لایه استفاده میکنی و زمستون از هر دولایه  ،یکم حجیمتر میشه ولی خوب کار راه میندازه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شیراز که تو دهنادی پره

تو دهنادی تانک هم گیر میاد ، احتمالا برم عکس بگیرم بیام

فقط از چه بخش هایی عکس بگیرم ؟

با چه فاصله و زوم ای ؟

ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همه چی رو میثم کامل گفت فقط یه مطلب که من شنیدم که وقتی میگن حداقل دمای کیسه -۱۰ درجه هست منظور اینه که شما تو این دما زنده میمونی توش نه اینکه سردت نشه ،منطقی هم هست چون بعضی گرمای هستن بعضی سرمای نمیشه سرد بودن و گرم بودن رو برای همه آدم ها یکجور دونست

مساله بعدی هم اینه که بازار مثل قبل نیست یعنی قبلا ماموت میگرفتی نورت فیس میگرفتی ۹۰% اصل بود الان برعکسه

درباره دما که اصولا دو دما در نظر میگیرن

کامفورت که دمای آسایش محسوب میشه و یعنی فرد در کمال احساس رضایت استفاده میکنه

اما دمای بعدی اکسترم هستش که برای خانم و آقا متفاوت حساب میکنند و به معنی نهایت دما که میتونه از بدن محافظت کنه ( دمای زنده مانی ) اما در کل همه اینها بسته به شرایط رطوبت محیطی و میزان وزش باد هم هست .

یه نکته یادم رفته بود جنس پارچه هست که خیلی مهمه در اینکه بدن حساس  نشه بهش  میزان تهویه اش خیلی مهمه .

برند ها بعضی وارد کننده اصلی دارند و مثلا ماموت سه تا فروشگاه تو تهرا و متل قو داره نمایندگی اصلی هستن .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد ماموت من والا جنس کاپشن های دولایه اش رو با نورت فیس خودم و جنس پوتین هاشو با کلمبیا خودم مقایسه کردم از لحاظ جنس که کاپشن ها چندان تفاوتی نداشت ولی ماموت خیلی گرونتر بود ، پوتین فکر کنم تقریبا هم قیمت بود ولی اصلا جنسش به پای پوتین من نمیرسید  ولی خوب حداقل میدونید که اصل هست

آدرس متل قوشم   دقیقا زیره برج های عظیم زاده هست

ولی الان پرواز پیراهن شلوار لایه اول پلار ماموت آورده یه ۱۰-۱۵ تم گرونتر از ۵.۱۱  هست ولی من تو نور گرفتمش قشنگ تراکمش بیشتر بود

اگر ۲ تا نخریده بودم میخریدم ،احتمالا میذارم سال دیگه میخرم که یه توجیهی برای خریدش داشته باشم :)  ولی اگر کسی ۵.۱۱ نخریده بره ماموت از پرواز بگیره  بجاش قیمتش ۹۵ بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

۵۱۱ لباس کارش هست یزدان؟؟؟

شلوار مشخصا....

من یه دست لباس پلار میخوام بخرم! به نظرت به درد میخوره؟؟؟ به عنوان لایه اول لباس تو شهر میخوام بپوشم!! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اینجور کفشی نمیدونم چی معرفی باید بکنه کسی....

مثلا جایی که سنگ و اینا داره و کلا وقتی میخوای از یه کوه بالا بری، باید حواست به مچ پا باشه پس کفشی خوبه که مچ پا رو بپوشونه.... یعنی نیم بوت!! برا شن و این صحبت ها، باز هم کفشی خوبه که کمی بلند باشه...

پس دنبال کفش نگرد و دنبال نیم بوت باش!!!!

میزان بودجه رو نگفتی! ولی داوشمون مهدی ۱۰۰ یه جفت از این ۱۰۰ تومنی های معروف( تو کل بازار هستن!! رنگ کرم، کنارش زیپ داره!) خریده بود و ظاهرا راضی بود( بیابون)...

به نظرم کارت رو راه میندازه اونا... حالا، بحث فصل سرد و گرم و اینا میاد وسط که تو گرمای بیابونی و شنزار و اینا، پا باید بتونه نفس بکشه و خنک باشه! در حالی که پاییز و زمستون و مناطق کوهستانی عموما باید گرم باشه و باز نفس بکشه...

ممنون

من خودم نظرم بیشتر رو پوتین هست تا کفش!

بودجه همون ۱۰۰ - ۱۲۰ نهایت ۱۵۰

این ۱۰۰ تومنی که گفتی؛ عکسی ، لینکی ...

نه خیلی دمای سرد و نه خیلی گرم... شما بازه ۵- (فوقش ۱۰-) الی ۴۵+ (فوقش ۵۰+) رو در نظر داشته باش....

(نه میخوام زمستون برم دماوند نه تابستون برم کویر لوت  big_grin)

کلا منطقه ما رنج دماش از زمستون تا تابستون بین ۰ تا ۴۰ درجه متغیره... حالا کوه که بریم یکمی سردتر!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس پوتین رو گذاشتم حدوداً 10 صفحه قبل
چینی هست ولی جنسش خوبه
گرم و نرم هست چند تا هم جای هوا داره
عاج های خوبی داره که از بغل هم یکم بیرون زده
زیپ بفل هم داره که ميشه سریع و راحت پوشیدش
فقط مشکلش اینکه اگه کثیف بشه مثل دوده یا آب گل روش بریزه پاک کردنش مکافاته
رنگ سبزش هم دیدم
فردا دوباره میزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخی ما کجا و مرز سلیمانیه کجا!!! :)

شوما اگر ممکنه یه لیست کوچیک از جنساش و قیمتاشون اینجا بذار مثل کاری که من تو صفحات اول انجام دادم.... ببینیم دنیا دست کیه!!

یه سوال هم داشتم: لباس کار ۵۱۱ دور و برت پیدا نمیشه؟! :)))

لباس سرتاپای پولار چی؟؟؟ البته سرتاپا منظورم یه شلوار و یه پیرهن لایه‌ی اول هست نه مثل لباس خلبانی لباس سراسری که موقع گلاب به روت دست به اب شرمنده‌ی بدنمون بشیم! :)

دوست خوب من راستش رو بخواهی گوشی من از این دو قرونی هاست دوربین نداره

اما خونه یک دوربین فیلمبرداری دارم مراس و اینها شدنی استفاده میکنم این دفعه میبرم مستن میکنم براتون اسمش رو هم میزاریم دنیا دست کیست!!

فقط باید روش گذاشتن فیلم تو اینترنت رو یادم بدی(چه سواستفاده جیم) چون راستش رو بخواهی زیاد از این تکنلوژیهای جدید سر در نمیارم.

در مورد پونصد و خورده ایی نمیدونم چیه اما عکسش رو برام نشون بدی حتما پیدا میکنم

لایه اول هم نمیدونم چیه(خیلی ضایعم؟) اما یک جور مسیفهایی هست ماله اعتلاف و امریکایی هاست هست دو رنگ هستند استین کوتاه و بلند داره کشی و استرج هست برا تابستون خیلی خوب و فوق العاده خنک نگه میدذاره ادم رو

قیمتشون هم 10 هزار تومانه خریدش(دسته دوم اما با نو فرقی نداره)

من خودم لباس یک سره دو تا دارم یکی سفیده استتار ارتش سوئد هستش فقط زود چرک میشه کوه پوشیدنی و منزل هم نمیشورنش.

یکی هم سبز امریکایی

فوق العاده گرم نگه میداره

و قابل تنفس هست اما ایراد بزرگش اینه ادم رو تو کوه از 10 فرسخی شتاسایی میکنند نه اینکه اینجا زمستون کلا برفه همه جا..

اما واقعا ادمیزاد سردش نمیشه و ضد بارون هم هس البته.

در مورد دستشویی رفتن هم بی ادبیه ببخشید روم به دیوار کسی که تو کوه و بیابون موضع رو با سنگی کلوخی چیزی تمیز میکنه

لباس رو هم یک کاریش میکنه(چقدر بی ادبم من :mrgreen: )

[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=57979500717025436947.jpg]57979500717025436947_thumb.jpg[/URL]

[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=44409871488395768551.jpg]44409871488395768551_thumb.jpg[/URL]

[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=17557033281749808414.jpg]17557033281749808414_thumb.jpg[/URL]

در مورد دوستی که گفتن کیسه خوواب رو هر از چند گاهی باز کنی تو افتاب یا هوای ازاد باید دستش رو ببوسممعلومه این کاره هست

هیچی بدتر از این نیست تو سفر کیسه خوابت بوی کپک و کلاغ مرده بده :sick:

البته من خودم نمیتونم تو کیسه خواب بخوابم اون قدیمها هم همینطور بود یعنی جون به جونم میکردن نمیرفتم تو کیسه خوواب قلبم میگیره انگار تو قبر هستم

روشی که استفاده میکنم تو کوه و دشت یک اتیش بزرگ با کلی سنگ داخل اتیش زمین زیر چادر رو خاکش رو بر میدارم

زغال و سنگ داغ رو میرزیم روش دوباره خاک میگیرم

باور کنید 10 تا دوازده ساعت چادر مثل حموم میشه

اللخصوص گرما از زیر میزنه به کمر و باسن و ............. ادم یک کیف خاصی میکنه

تو کوه هم که زمین سنگه نمیشه کند همون سنگ رو میزارم تو اتیش بعد اخر شب خوابیدنی دورش فویل المنیوم میکشم(قبلش فکرش رو باید کنین)

بعد میزارم تو کاپشنم لای پاهام داخل پتو زیر سرم و...... اون هم لذت خواص داره کلا سنتی بازیم.

اما تو کیسه خوابها بنظرم کمپسور جنسشون خوبه با اینکه چینیه............

کاپشن هم که من نظامی رو پیشنهاد میکنم چون تو کوه و دشت شو فشن نمیریم که

هین که ادم رو خوب نگه داره از باد و بوران بسه

کاپشن هم فردا رفتم خونه عکسش میزارم کلا رخت و لباس نظامی تخصصی به نظرم برا کوه هم خوبند به شرطی که

معتبر باشند.مثلا من خودم برا کاپشن محصولات روسی رو قبول دارم برا زمستون.

چقدر حرف زدم!!

ببخشید ما یگان پیرردها کلا پرحرفیم.

با احترام

کوچک همه رفقای میلتاری  :rose:  :rose:  :rose:

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.