senaps

تجهیزات نظامی که یا خودش رو یا ارزوش رو دارید!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

هم عینک هم کوله و هم جلیقه  رو من با اینها رنگ کردم

http://8pic.ir/images/kimbx2ofssmdn33dgi46.jpg

اون رنگ های مایع رنگ اکریلیک هست  ،برای اینکه مطمئن بشین که پاک نمیشه بعد باید با بلندر یا DM5 قاطیش کنید

http://8pic.ir/images/ds8kw0ewt61kpt2yq4yg.jpg

http://8pic.ir/images/21nbpxg2xmu6g60rv7l6.jpg

رنگ اسپری زیاد موندگاری نداره ولی بعضی جاها مثل این عینک مجبوری که از این استفاده کنید چون ضخامت رنگ اکرلیک زیاده رو اینها جالب  نمیشه

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

This athletic look shoe with extra styling details and a composite safety toe features the extreme slip resistance of our exclusive SRX outsole compound for high performance protection in the workplace.

^^^^^^

این لامصب بخاطر اون فلزی که رو پنجه اش داره یکم سنگینه بدرد خیابون و استفاده طولانی مدت نمیخوره

مرد حسابی، رفتی کفش هوی دیوتی گرفتی و میگی سنگینه؟؟؟ تقصیرمه بزنم منفجر کنم خودمو روت؟؟؟؟

این یکی کفشت هم هوی دیوتی و کفش کار هست با ظاهر اسپرت....! :)))

---------------

اقا کوله.... کوله‌ی کوه نوردی و این صحبت ها....

راستی، این شلوار های نسل ۳ به نظرتون فروش داره داخل کشور؟؟؟ فک کنم شلوار های خوبی باشن ولی....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون دوستی که میگفت جلیقه دوخت بنده کوتاه شده این عکس رو ببینه.

858585_726.jpg

اونایی که میخوان ست کامل نظامی رو بخرن یک ملیون و سیصد هزار تومن باید عرض کنم که یک و سیصد بده من همه اونها رو با کیفیت مشتی تر بهت تحویل میدم انشا الله

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون دوستی که میگفت جلیقه دوخت بنده کوتاه شده این عکس رو ببینه.

858585_726.jpg

اونایی که میخوان ست کامل نظامی رو بخرن یک ملیون و سیصد هزار تومن باید عرض کنم که یک و سیصد بده من همه اونها رو با کیفیت مشتی تر بهت تحویل میدم انشا الله

عزیز من بودم!اشتباه کردم.جلیقه تون رو با جلیقه های توی نت(مخصوص پلیس) مقایسه کردم اونا بلندتر بودن آخه!در ضمن جلیقه ها بسته به کاربرد اندازه های متفاوتی داره!بعدشم شما یه نگاهی به قسمت دست جلیقه های اینا و اون عکسی که قبلا گذاشتم بکن!
____
در ضمن همین جلیقه ها رو نیگا!بهشون فانوسقه وصل نمیشه!مدلشون فرق داره! ویرایش شده در توسط mohammadreza98

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این عکسا برا یه دوربین ساخت روسیه (روی لنزش که اینو نوشته) هست روش نوشته 140/ 1000 متر (نمیدونم یعنی چی 1 کیلومتریو 140 متری نشون میده؟؟؟) لنط بزرگش اغشته هست و قرمز رنگه داخلش که نگاه میکنی همه چیو کمی سبز نشون میده (این طبیعیه یا چشم من ایراد داره؟) . بدنش پلاستیکیه و اون قسمت سبز هم نرم هست که تو دست راحت باشه(دوربینش قدیمیه 6-7 سال پیش برام اوردن )

http://upload7.ir/uploads//2478915cd36bafea885f4b3e4ccb48d0e4d4607a.jpg

http://upload7.ir/uploads//7981faebf854e275f12741e7e105d13ff1029f28.jpg

http://upload7.ir/uploads//cfcdd3bb58849356c0306544f44aaf70e416af32.jpg

این چراغ قوه هم از اون چینیاست که همه جا ریخته 4-5 سال پیش خریدمش نورش متمرکز هم میشه تا 30 متر رو تست کردم که روشن میکنه (حالت زوم حداکثر البت بیشتر هم روشن میکنه ولی اونجا که تست کردم بیشتر از 30 نبود خخخ) 3 تا باتری مینی قلمی میخوره خیلی هم کوچیکو جمع و جوره

(چیه 30- 40 تومن میدین واس چراغ قوه 5 تومن خریدمش)

http://upload7.ir/uploads//edcb764abbc27e03899d58473dd99e563d1f2ff1.jpg

http://upload7.ir/uploads//89060e9f5d32b4d9a4afdada7c7ba0f9232eacd5.jpg

http://upload7.ir/uploads//a9d2e8ccb52b0d7b3a4f4ab1a5ef91b704b5558f.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این عکسا برا یه دوربین ساخت روسیه (روی لنزش که اینو نوشته) هست روش نوشته 140/ 1000 متر (نمیدونم یعنی چی 1 کیلومتریو 140 متری نشون میده؟؟؟) لنط بزرگش اغشته هست و قرمز رنگه داخلش که نگاه میکنی همه چیو کمی سبز نشون میده (این طبیعیه یا چشم من ایراد داره؟) . بدنش پلاستیکیه و اون قسمت سبز هم نرم هست که تو دست راحت باشه(دوربینش قدیمیه 6-7 سال پیش برام اوردن )

سلام روي دوربينت نوشته 7*35 يعني بزرگنمايي 7 برابر و قطر عدسي شيئي (شيشه قرمز جلو دوربين) 35 ميلي متر هست

سبزي رنگ هم بدليل پوشش همون عدسي شيئي هست

اينم دوربين بنده

http://8pic.ir/images/zecl5unjkomtt6yp03vz.jpg

ویرایش شده در توسط seyed_212
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اشتوکا جان نگفتی این کلاهخودهای مامانی رو از کجا گیر آوردی ها ؟ چشمک

راجع به اون قطب نما هم یحتمل یک پسر شاخ و شمشاد سر وزبون دار خوشتیپ مثل خودم نبوده ؟ چشمک

اما جدا از شوخی من با همین قطب نما نفر اول دوره گراگیری و فاصله یابی و نقشه کشی شدم ! باورش برای خودمم سخت بود ولی خیلی خوب جواب میده براساس قیمتی که داره !

اون لینکه هم که فوق العاده ست ...باهاشون کار کردم به خصوص اگر عراقی باشه حرف دیگه نداره ! الان گیر نمیاد ازشون بیشتر غنیمتی هست
مخلص
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من کلاه خود  دارم از همینایی که تو فیلم های جنگی خودمون نشون میده  یه دفعه یه بابایی 10-15 تاش رو اورده بود ریخته بود تو بیابون ...منم یکیشو برداشتم ...ولی این کلاه خود المانی که عکسشو گذاشتین واقعا اصله ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد کلاه خود آلمانی ها که دوستان پرسیدند:

کلاهها در اصل مال ارتش فنلاند هست. منتها فنلاند از قبل از جنگ دوم با آلمان قرارداد ساخت این کلاهها رو داشت. کلاهها دقیقا ساخت همون کارخانه هستند

همون کلاههای آلمانی هستند منتها به فنلاند صادر شدند.

بعد از جنگ هم تا نیمه های دهه پنجاه ساخت کلاه برای فنلاند در همون کارخانه ها ادامه داشت. ارتش فنلاند تا دهه نود میلادی از همین کلاهها

استفاده میکرد بعد از جایگزینی با کلاههای کولار هم این کلاهها در مراسم

استفاده میشه بخاطر همین این کلاهها چندین بار رنگ شدن و خیلی هاشون اصلا استفاده نشدن و توی انبار ارتش فنلاند بودند. هر چند چرم

داخلشون خشک شده بود و چرم جدید براشون گرفتیم. سمبل های روی کلاه هم

خودم چسبوندم.

با اینکه اینها در اصل هیچ فرقی ما کلاهخودهای آلمانی نمیکنن منتها قیمتشون پایینتر هست. کلاهی که مال خود ارتش آلمان باشه و اینجوری تمیز باشه یا گیر نمیاد یا

با این کیفیت کم کم ۶۰۰ دلار قیمتش هست. درحالی که اینها حدود ۱۰۰ دلار اون زمان قیمت داشتند.

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در مورد کلاه خود آلمانی ها که دوستان پرسیدند:

کلاهها در اصل مال ارتش فنلاند هست. منتها فنلاند از قبل از جنگ دوم با آلمان قرارداد ساخت این کلاهها رو داشت. کلاهها دقیقا ساخت همون کارخانه هستند

همون کلاههای آلمانی هستند منتها به فنلاند صادر شدند.

بعد از جنگ هم تا نیمه های دهه پنجاه ساخت کلاه برای فنلاند در همون کارخانه ها ادامه داشت. ارتش فنلاند تا دهه نود میلادی از همین کلاهها

استفاده میکرد بعد از جایگزینی با کلاههای کولار هم این کلاهها در مراسم

استفاده میشه بخاطر همین این کلاهها چندین بار رنگ شدن و خیلی هاشون اصلا استفاده نشدن و توی انبار ارتش فنلاند بودند. هر چند چرم

داخلشون خشک شده بود و چرم جدید براشون گرفتیم. سمبل های روی کلاه هم

خودم چسبوندم.

با اینکه اینها در اصل هیچ فرقی ما کلاهخودهای آلمانی نمیکنن منتها قیمتشون پایینتر هست. کلاهی که مال خود ارتش آلمان باشه و اینجوری تمیز باشه یا گیر نمیاد یا

با این کیفیت کم کم ۶۰۰ دلار قیمتش هست. درحالی که اینها حدود ۱۰۰ دلار اون زمان قیمت داشتند.

داخل کلاه، جایی که گردن قرار میگیره، زیر پوشش چرمی ، یه سریال نامبر و یه سری حروف هست،

البته چون چاپ نمیشده، تا الان احتمالا پاک شده .

میتونید ارسال کنید ؟

helmet_28229.jpg

علاقتون واقعاً قابل تحسین هست ...

به نظر من، اگر به صورت استتار کویری، رنگشون کنید، بهتره ...

مثل این :

http://bilder.zib-militaria.de/pics/1302JPG.jpg

http://www.zib-militaria.de/M35-Stahlhelm-DAK-Tobruk-1942

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این ماسک تن مانکن به نظرم جالب اومد یه ماسک دیگه هم تو مغازه بود صورت اسکلت اونهم چیزی قشنگی بود

thumb_mask_for_hunting.jpg

کسی خبر داره قیمت این ماسک ها چقدره ؟!

سلام می تونید این ماسک ازاینجا تهیه کنید

http://esam.ir/itemView.aspx/671378/%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C.htm

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگه دووم میاره ادم؟! دو ساعت که هیچی 5 مین هم دووم نیاوردم و اینم مطلب بعدییه که می نویسم:

در مورد لباس بازم در اینده حرف میزنم، ولی فعلا بذار کمی وسایلی رو بیارم که به درد میخورن...:

چراغ قوه:

thumb_flashlight4.jpg

(چراق قوه‌ی دوم معرفی شده!)

شب، چشممون هیچ جا رو نمی‌بینه! همیشه داشتن چراغ قوه‌ی مناسب به کار ادم میاد... بعضی وقتا شده که از تفریح می‌اومدیم و همش درگیر بودیم که چیزی رو جا نذاشتیم که؟! و چار ساعت باید بشینی ماشین رو عقب جلو کنی که نورش بیوفته رو جایی که نشسته بودی تا بتونی ببینی چیزی جا مونده یا نه! این یکی از کاربرد های اولیه‌ی چراغ قوه هستش که برا هر کسی ممکنه اتفاق بیوفته!
چراغ قوه ها نمونه‌های خیلی زیادی دارن... بزرگ به کوچیک و غیره! ولی وقتی داریم از جمع کردن یه پک برای نظامی گری! یا شکار صحبت میکنیم، وزن و جایی که وسیله‌ی مورد نظر میگیره برامون اهمیت بیشتر و بالایی پیدا میکنه! به شکلی که شاید چند گرم کم و زیاد هم تفاوت ایجاد میکنه!! (البته اگر منظور شما هم از کوه‌نوردی، انداختن یه کوله‌‌ی 7-8 کیلویی رو دوش و صبح زدن به کوه و ساعت 11 شب رسیدن به خونه باشه!! نه اینکه نیم ساعت بری تا بالای یه تپه و برگردی!! کوه‌نوردی های طولانی مدت یا برای شکارچی ها، کسی که دنبال دسته‌ی کبک‌ رفته باشه برا شکار و کوه‌ها رو بالا پایین کرده باشه فقط میدونه وقتی میگم چند گرم منظورم چیه!!...)

اینجاست که چراغ قوه های بزرگ تو ماشین‌ها می‌مونن و جدیدا جاشون رو به نورافکن های ماشین‌های افرودر یا نظامی میدن و دیگه نهایت کاربردشون میشه انباری خونه!!! در حالی که چراغ قوه های کوچیک تر دارن روز به روز جاشون رو باز تر میکنن!!( البته اگر شما یه گوشی 1100 که چرغ قوه داره خودش ندارین!!!)....

شاید یکی از معروف ترین مدل چراغ قوه هایی که بنده دیدم، مدل زوم دار چراغ قوه‌ها بوده که به قیمت 25 تومن به فروش میرسن(میرسیدن شاید عبارت بهتری باشه!)...
دارای حالت های مختلف و زوم تا فواصل حتی 3 کیلومتر البته برای مدل های بسیار گرانتر و غیره هستن!! من اینا رو دوست دارم، ولی باهاشون زیاد حال نمی‌کنم! با اینکه یه بار یکیشون رو توی 100 متری تست کردیم که یکی از اتاق های یه اپارتمان در حال ساخت رو برامون روشن کرد اونم در حالت تاریکی مطلق، با این وجود احساس میکنم که زیاد چیزای جالبی نباشن!!...
شاید یکی از ویژگی های اصلی این مدل این باشه که اندازه‌ی بسیار کوچیک و عالی دارن!
من این رو از تو امازون پیدا کردم که دارای زومه ولی قیمتش 30 دلاره!!

thumb_flashlight0.jpgthumb_flashlight1.jpg

thumb_flashlight2.jpg

اندازه‌ی کوچیکش رو در نظر داشته باشید، خیلی خیلی عالیه... با یه دونه باطری کار میکنن و خیلی هم عالی هستن! ضمن اینکه از لامپ درشون خبری نیست که نگران سوختنش باشیم و ال‌ای‌دی ها مقاومت بالاتری دارن!!...
این مدل‌ها، معمولا دارای مقاومت مناسبی در رطوبت و اب دارن ولی ضداب نیستن که کسی ببرتشون زیر اب!... صرفا زیر بارون مثلا میشه ازشون بدون نگرانی استفاده کرد...

اما مدل دیگه‌ای که من پیدا کردم و اتفاقا علاقه‌ی شدیدی هم بهش دارم، مدلی هستش کار شرکت اولترا فایر! هرچند قیمتش بیشتره و نزدیک به 50 دلار اب میخوره برا طرف!
این مدل، کمی بزرگ‌تره( طولانی تر...) ولی خوب، در مقابل قابلیت اتصال به اسلحه ها رو داره!( میشه مونتش کرد با استفاده از یه ریل ساده!)... این اقا، به جای قابلیت زوم، دارای قابلیت فوکوس نور هستش!! یعنی شما میتونی تمرکز نور در یک محل بخصوص رو بیشتر بکنی و به جای اینکه یه محیط بزرگی رو کمی روشن بکنید، یک محیط کوچیکی رو خیلی روشن بکنین که بتونین به راحتی ببینید!
ضمن اینکه میتونین در سه حالت چشمک زن SOS، پرقدرت(روشنایی بیشتر!) و روشنایی کمتر هم قرارش بدین که کلا کار رو عالی تر هم میکنه!
ایشون هم شرکت مربوطه میگه که قابلیت واتر ریزستنس داره در صورتی که چشم بنده اب نمی‌خوره و بیشتر به نظرم میاد که همون مقاومت در مقابل رطوبت! و بارون باشه...

flashlight3.jpg

thumb_flashlight5.jpgthumb_flashlight6.jpg

اب اشامیدنی:

watercleaner3.jpg

شما از اونایی هستید که هرجا یه برکه یا چشمه‌ی اب می‌بینن سریع شروع میکنن به خوردن و لذت بردن از اب، یا از اونایی هستش که همش میترسین که کدوم اب خوبه یا کدوم اب ممکنه مسمومتون کنه باعث مرگتون بشه تو کوهستان؟!! اگر وسط بیابون گیر افتادین یا جایی بودین که ابش الوده بود، یا ابی الوده درست کردین(اگر میدونین چی دارم میگم!) برای خوردنش چیکار میکنین؟! این فک کنم که حتی وارد مبحث زندگی در شرایط سخت هم میشه حتی! :)...
هر ابی خوراکی نیست! ولی ایا نمیشه هر ابی رو خوراکی کرد؟! من نمی‌خوام از خوراکی کردن اب های چه میدونم رادیواکتیو شده و عامل اعصاب خورده حرف بزنم!! دارم از ابهای تصفیه نشده! براتون حرف میزنم که مملکنه به هر دلیلی نیاز پیدا بکنین که بخورین!...

بذارید روک بگم: من همیشه شنیدم که گاهی اوقات، در مباحث زندگی و زنده موندن در شرایط سخت، شما ممکنه حتی نیاز پیدا کنی ادرار خودت رو بخوری! ولی راستش تنها کسی که من شنیدم ادرار خورده، بیری! کراکی قهرمان(5 سال مصرف کراک و همچنان سرپا بود لامصب!) بودش که مامانم دیده بودش در حین برگشت به خونه که اینکارو میکنه! :neutral:
بنابراین من خیلی دنبال این مسئله بودم تا اخرش به یه پاسخ نسبتا درست دست پیدا کردم!!نمی‌گم که این قرصا کار میکنن یا نه!
حرف من اینه که این قرصا، ابی که مثلا ممکنه بهش مشکوک باشی م یا هرچیزی رو میتونه برامون تمیز و قابل خوردن بکنه! به همین سادگی....
کافیه که یه دونه از این قرص ها رو بریزید توی ابی که بهش شک دارید یا جمع کردین و دوست دارین ازش مطمئن بشین و یه نیم ساعت صبر بکنین! بعدش همه چی امادس برای اینکه شما اب بخورید اونم با خیال راحت!!( این برا تمیز کردن ادرار نیست ولی حواستون باشه!)...

thumb_water_cleaner_0.jpg

یه مدل دیگه‌ی اب تمیز کن که پیدا کردم، این فیلتر بودش که حالت لوله داره و شما یه ورش رو میذاری تو دهن، یه ورش رو توی برکه یا رودخونه و اب میخوری و این اقا تا هزار لیتر اب رو میتونه براتون تصفیه کنه قبل از اینکه از کار بیوفته و به درد نخوره! :neutral:

thumb_watercleaner1.jpg

watercleaner2.jpg

حالا، منی که این دومی رو پیشنهاد کردم خودم باهاش اب نمی‌خوردم! چرا؟ چون تا من اینو میکنم تو اب که باهاش اب بخورم، ممکنه یه حشره‌ای چیزی بره توش و اعصابم رو خورد بکنه!!‌هرچند وسطش کلی فیلتر و اینا هست، ولی من در شرایطی غذایی رو میخورم که روش مگس و پشه و مورچه و سوسک و اینا رفته باشه که بدونم از کجاش رفته و اینکه ببینم بدنش خیس نبوده!! حالا یه چیزی با بدن خیس بیاد تو ابی که میخوام بخورم که دیگه واویلا!!...
احمقانس میدونم! :neutral:

گرمایش:

surivyblanket0.JPG

خوب، شب شده! هوا اونجوری نیست که شما انتظار داشتید! یا اینکه مثلا بارون باریده و یا افتادید تو اب و به شدت خیس شدین!! به هر دلیلی هوا سردتر از اونیه که باید باشه!!...
همونجوری که میدونین بدن ادم از خودش گرما میده و همش گرما تولید میکنه....!! ایده‌ی پتو ها و کیسه‌های خواب اینه که این گرما رو تا حدودی در خودشون نیگر دارن که شما بتونین گرم بشین و به قولی، راحت باشید!!...
اما یه پتو یه مشکل بزرگ داره و اونم اندازشه که هیچوقت شما نمی‌تونی اون رو با یه وسیله‌ی دیگه بذاری توی یه کوله پشتی!! کیسه‌ی خواب هم که تکلیفش از قبل مشخصه و صرفا برا خوابیدن استفاده میشه!!...
این وسط، یه چیزی به وسط میاد که اسم ثابت و درست حسابی نداره!! تقریبا پیدا کردن درستش اشک ادم رو در میاره!!
بعضی ها بهش میگن سوروایوال بلنکت( پتوی نجات یا یه همچین چیزی!) بعضی ها بهش میگن هیت بلنکت! ( که معمولا اطلاق میشه به پتو های برقی!!!)... یه عده هم بهش میگن میلر بلنکت! این یکی از دوتای قبلی خنده دار تره چرا؟! چون میلر اسم شرکت سازندس نه جنس!! مثل پیف‌پاف یا تاید که معروف شدن!!...

خوب، یه نکته‌ای که در مورد این‌ها هستش که باعث مزیتشون میشه، اینه که به شدت ظریف و سبک هستن و با دم و دستگاه‌های صنعتی بسته میشن! یعنی در حد یه موبایل کوچیک(و به شدت باریک!) میشه این پتویی که راحت میتونه دو نفر رو توی خودش جا بده! :neutral:
قیمتش هم به شدت مناسب تره و میشه خیلی راحت اون رو خرید و بعد از یکبار استفاده فقط انداختش دور!!(البته ندازید دور اگر خریدین! چون تجزیه نمیشه و طبیعت رو خراب میکنه... یکی از اصول اولیه‌ی زندگی در شرایط سخت و اخلاق نظامی گری اینه که اولا به محیط اطراف اسیب نزنین، و ثانیا اینکه از خودتون ردی به جا نذارید!! پس حتی اگر برا شکار رفتین یه جای ناب، خرابش نکنین لدفا! شاید یه نفر مادر اینده‌ی بچه هاش رو تو همونجا دید!! لااقل از اشغالهاش خاطره نداشته باشن...
اینا دونه‌ای 13 دلاره توی امازون!
thumb_surivyblanket1.JPG
این الان مثلا یه بسته‌ی 3 تایی هستش!....

اینم یه مدل دیگس که ویژگیش اینه که میشه بستش دوباره و بارها و بارها ازش استفاده کرد... چیز خیلی تمیزی هستش و سوراخ‌هایی داره روش که میشه ازش یه جور نخ بخصوص که خودش بهتون میده رو رد بکنین و اون رو ببندین کلا دور خودتون(یه جورایی مثل کیسه‌ی خواب میشه!!)... ضخیم تره و قطعا گرم تر! و مشخصا کمی بزرگ‌تره.... ولی خوب یه دونس! قیمتش هم تو امازون زده 20 دلار!

surivyblanket2.jpg

اما همونطور که عرض کردم، این کالا دارای یه شرکت‌تولید کنندس که خیلی ها این جنس رو به اسم اون میشناسن!! مثلا شما میری فروشگاه و میگی من یه پتوی میلر اس دی میخوام! در صورتی که میلر اسم یه شرکته و اس‌دی اسم یه شرکت دیگه ولی میلر اونقدر معروفه که اسمش مترادف این مدل پتوی گرمایی زنده موندن در شرایط سخت و بحرانیه!!

surivyblanket3.jpg

حواستون بود که بالا بهتون گفتم قیمتش 20 دلاره و 19 دلاره و از این حرفا؟!!!
نمونه‌ی اصلی پتوی میلر! رو میفروشن 7 دلار!!(تفاوت بزرگی خط تولید رو میشه دید! چرا که هرچی تولید بیشتر باشه، قیمت کمتره!)...
البته اینی که من ازش لینک امازونی میذارم، نوشته ۱ دلار ولی خوب این جنس اصلی نیست! شایدم به حراج خورده!

سلام دوست عزیز شما می توانید تصفیه اب را از لینک زیر تهیه کنید

http://esam.ir/itemView.aspx/708534/%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%A8-LifeStraw-.htm

سایت گایا درست شده.....

به نظرم کیفیت جنس هاش بسیار مناسه! کاش یه نفر از تبریز یا تهران داشتیم بتونه بره نمایندگیش، قیمت برخی جنساشون رو بپرسه و کمی در خصوص سایر جنسا( شلوار- پیرهن - کاپشن!) صحبت کنه ببینیم چطوریه ماجراشون! :)))

کوله پشتی های مد نظر من :

برنامه‌ی سبک 1-2 روزه:

http://www.gaya.ir/New/en/ViewProduct.aspx?id=100

برنامه‌ی سنگین و زمستانی! :) 2-3 روزه...

http://www.gaya.ir/New/en/ViewProduct.aspx?id=105

کیسه خواب:

(راستی یه کیسه خواب بهم انداختن با اینکه میدونستم بنجله! بعد براتون توضیح میدمش که چی به چیه!!۱‌ :) )...

http://www.gaya.ir/New/en/ViewProduct.aspx?id=63

این مارک رو خیلی تعریفش رو شنیدم من! :)

--------------

کاپشن هاش:

http://www.gaya.ir/New/en/ProductList.aspx?id=105

شلوار هاش:

http://www.gaya.ir/New/en/ProductList.aspx?id=113

دستکش هاش:

http://www.gaya.ir/New/en/ProductList.aspx?id=116

به نظرم کاپشن و شلوارش و دستکشش هم خوب باشه!!!! :))) :)...

مگه تو تبریز نمایندکی داره؟؟

یه سری براتون عکس گرفتم از شلوارم که ۹۹% مطمئن هستم که آمریکای هست ولی اینکه حالا نسله چنده  و این حرف هارو ادیب و میثم باید بگن

سعی کردم از همه زاویه ها براتون عکس بندازم که اگر یهو این شلوار به پستتون خورد جنس اصل رو از تقلبی که خیلی شبیه هست کاملا  تشخیص بدین  ، حالا تک تک رویه عکس ها هم توضیح میدم (( حال کنید عکس انداختم طلا :) ))

thumb_993ipagmy3aehjcl6jfv~0.jpg

جلوی شلوار  زیپ نداره دکمه خور هست ، به بند دوره کمر دقت کنید ، و مارک کمر

thumb_fbq73av17z0fp37jkqj6.jpg

جیب بغل بالای اینقدر بزرگه که الان من تو این عکس ۲ تا تیشرت توش گذاشتم ولی بازم جا داره ، جیب پایینی هم الان توش یه دستکش هست .

thumb_f20zg39t6o450zzpmj2q.jpg

هر دو طرف شلوار همین جیب ها قرار داره ، جیب ها حالت پاکتی داره  ، جیب ها چسبی هست ، جیب بزرگتر یه نخ کشی داشت که شما میتونستی مثل کیسه  سر کش رو بکشی و سر این جیب جمع بشه که اون خیاط فلان فلان شد توی گمرک بدور از چشم من  چیدش ، هنوزم نتونستم پیدا کنم بذارم سره جاش

البته این رو بگم که چون این شلوار غول سایز بود من مجبور شدم بدم جیب ها رو جابجا کنن ، و اون جیب بزرگ رو دادم  تا جا داشت بیاره  بالا ،چون تجربه داشتم که وقتی توش چیزی باشه در هنگام دویدن اینقدر تکون میخوره که حد نداره .هرچی بالاتر باشه بهتره

سر زانو یه جیب داره که شما میتونین توش پد بذارین ، من طبق روال عادی :) توش فیلتر ماهیران گذاشتم  هم خیلی سبک هست هم انعطاف پذیر ، کلا کارایش قابل قبوله

گتر پایین شلوار هم بندی  هست با همون جنس بند کمر

thumb_4lntflpbc3wrec87h787.jpg

جیب های پشت  دکمه ای هست ولی جای دکمه هاش مخفیه ، تو عکس قبل یه خودکار گذاشتم که کامل متوجه بشین ، و یک چیز دیگه ، شما وقتی از پشت به خشتک نگاه میکنید یه تیکه نیست و با دوتیکه منحنی شکل دوخته شده ، باید عکس رو بزرگ کنید و زوم کنید

thumb_1ogt239m99t79qsouoh7.jpg

اینم  داخل جیب سمت چپ هست

thumb_is5afcvnbagdbcoceswd.jpg

اینم واتر مارک خوده پارچه ، من این واتر مارک رو قبلا تو وبلاگ های خارجی دیدم  

thumb_id35ky0d0uu8hkzswfyb.jpg

نوع این پارچه از بقیه پارچه های موجود بازار ضخیم تر و سنگین تر هست

این رو هم توجه کنید نمونه های چینی هست که همین نوع دوخت ولی نه با همین ظرافت رو داره ولی  نوع پارچه به کار رفته این نیست پارچه نازکتر و نوع بافت پارچه فرق داره حالا بعدا نشونتون میدم که منظورم چی هست .

همینطور نمونه های  ایرانی که باز همین نوع دوخت رو دارن ولی با ظرافت پایین تر حتی از نوع چینی ولی با همین نوع پارچه اصل !!! حالا از کجا آوردن من نمیدونم ولی واتر مارکش همینه ، قیمتشم زیاد فرقی با آمریکای نداره

البته تعداد این لباس ها چه ایرانی و چه چینی که شباهت زیادی دارن با نمونه آمریکای کم هست و اکثرا قابل تشخیص هستن ،البته شما باید خیلی دقت کنید باید همه جزییات شبیه باشه تا مطمئن باشید

بازم از سالم جان تشکر میکنم که قبول زحمت کرد عکس هارو منتقل کرد

چند خردید؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.