hamedof

لیزر های حالت جامد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من میخوام در مورد لیزر تاریک بدونم...چیزی میدونی توضیح بدی؟؟؟ :rose: :rose: :rose:
ایمیل ها رو دیدی؟؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حامد جان ؛ برادر من ، به عنوان یک دوست بهت پیشنهاد میکنم که بهیچ وجه سیر مطالعاتی خودت رو کنار نذاری ؛ اگر نمیخوای اینجا مقاله بزاری برو یه سایت درست کن یا یه وبلاگ بزن و مطالب رو در اونجا منتشر کن ؛ ارزش یک فیزیک دان به ارزش مقالات و تحقیقات واقعی اون شخص هستش ، برای آینده شما بسیار مفید خواهد بود ...
در ضمن برای یک مطلب علمی این میزان اقبال هم خیلی خوبه ؛ شاید میبینی که یکی در مورد یک تانک یا هواپیما مثلا یک تایپک علمی میزنه و بالای 40 تا مثبت میخوره و همه هم به به و چه چه میکنند ولی برای این مطلب شما 13 تا مثبت نمیخوره و 2 نفر هم نظر نمیدن ؛ این ناشی از اینه که اونها متوجه مباحث این مطلب شما نمیشن و فقط یه نگاهی بهش میکنند و میروند ... شما باید گروه مخاطب خودتون رو بسیار محدود تر تصور بکنید ولی با سطوح علمی بالاتر !
امیدوارم که یه روزی دوباره ادامه بدی !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1375730443' post='326987']
حامد جان ؛ برادر من ، به عنوان یک دوست بهت پیشنهاد میکنم که بهیچ وجه سیر مطالعاتی خودت رو کنار نذاری ؛ اگر نمیخوای اینجا مقاله بزاری برو یه سایت درست کن یا یه وبلاگ بزن و مطالب رو در اونجا منتشر کن ؛ ارزش یک فیزیک دان به ارزش مقالات و تحقیقات واقعی اون شخص هستش ، برای آینده شما بسیار مفید خواهد بود ...
در ضمن برای یک مطلب علمی این میزان اقبال هم خیلی خوبه ؛ شاید میبینی که یکی در مورد یک تانک یا هواپیما مثلا یک تایپک علمی میزنه و بالای 40 تا مثبت میخوره و همه هم به به و چه چه میکنند ولی برای این مطلب شما 13 تا مثبت نمیخوره و 2 نفر هم نظر نمیدن ؛ این ناشی از اینه که اونها متوجه مباحث این مطلب شما نمیشن و فقط یه نگاهی بهش میکنند و میروند ... شما باید گروه مخاطب خودتون رو بسیار محدود تر تصور بکنید ولی با سطوح علمی بالاتر !
امیدوارم که یه روزی دوباره ادامه بدی !
[/quote]

بحث فقط این نیست ، خودم هم مشکلات زیادی دارم 1 ، دوما الان دیگه کسی بخواد می تونه خودش به دنبال مطالب بره ، سوما من نگفتم دیگه مطلب داخل سایت نمیزارم ، گفتم تا بحث سایت سیاسی است دیگر فعالیتی ندارم ، چهارما خودم در حال آماده سازی سایت انگلیسی زبانی هستم که اونجا فعالیت کنم . چنجما من خودم دقیقا با همین متون شروع کردم ، تازه من خودم خیلی ساده کردم بعضی مباحث رو ....

مشکل من بیشتر جو سایته .... این هم شد آخه جو ! سوریه ، سوریه سوریه .... سیاست سیاست سیاست ! دوستان اگر خیلی می خواهند به کشورشون کمک کنند یاز نیست به سوریه بروند ، درسشون رو بخوننند ، 1 راهکار هم شده برای مقابله با دشمنانمون ارائه کنند ارزشش هزاران بار بیشتر از شهید شدن توسط سلفی هاست .... سیاست رو هم که دوستان ظاهرا همه کارشناس علوم سیاسی شدند !

من وقتی شروع کردم می دونستم تاپیک این شکلی خواهد شد ولی جو سایت بدک نبود ... ولی الان به جو سایت امیدی نیست ... مباحث بعدی رو هم بخوام مطرح کنم باید ساعت ها وقت بزارم تا مطالب رو ساده کنم !!!

ما ایرانی ها منتظریم یکی بیفته بمیره تا بگیم بله فلانی هم کار می کرد ! شما برو تو یه فروم انگلیسی زبان این مطالب رو بگذار ! می خورنت اینقدر سوال می کنند ... این فرق ماست با کشور های صنعتی دنیا ، اون ها به دنبال علم هستند ، دوستدار علم هستند ، اما ما در واقع فقط حرف می زنیم ، فقط می گوییم آفرین ، و هزاران حرف دیگه ، ولی وقتی به پای عمل می رسه عملا هیچ هستیم ...

من اگه علم داشته باشم و قدرت علمی بالا داشته باشم هزار تا کورد و تورک و سنی و سلفی و وهابیو قطری و اماراتی هیچ غلطی نمی تونند بکنند ... (قومیت های ایرانی همه محترمند ، منظورم تجزیه طلبان و ... بود )

پشتوانه اصلی یک حکومت الان علم اونه ... کلیه علوم از فیزیک بیرون میاد ولی چرا تو ایران فکر می کنند علوم مهندسی خیلی چیز شاقیه ؟ والا نیست ! :neutral: شما بیا و مطالبی رو که ما باید یاد بگیریم رو بزار کنار سنگین ترین درس های رشته های دیگه ....

اصل ماجرا دید افراد نسبت به موضوعه ....

من الان می فهمم چرا افرادی مثل آقا ALI فعالیتشون رو داخل سایت کم کردند .... و به اینجا رسیدیم ...

باز هم میگم ، هر وقت جو سایت آماده بحث علمی شد باز ادامه میدم ولی الان نه ! ... این گوشه ای از حرف دل من بود ... ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ما ایرانی ها منتظریم یکی بیفته بمیره تا بگیم بله فلانی هم کار می کرد ! شما برو تو یه فروم انگلیسی زبان این مطالب رو بگذار ! می خورنت اینقدر سوال می کنند ...[/quote]
اینطوری نگو ، این دوست من محمد ( generalmohammad ) بهم گفته بود بیام ازت یه سوال بپرسم در مورد لیزر های شیمیایی بود ولی یادم رفته ! مطالب شما رو pdf کرده بود با چند تا مطلب دیگه سایت ، داشت تو گوشیش میخوند ! همچین افراد شیفته علم هم داریم ما ...
بهر حال آدرس سایتت رو بده بیایم مشتری بشیم !
من شخصا از وقتی که یک فولدر به نام وبلاگ های شخصی تو بوکمارک مرورگر ایجاد کردم و وبلاگ هایی مثل جنگ ها و تاریخ و کافه اقتصاد و ... رو اد کردم ؛ هر روز میرم مطالبشون رو میخونم تا جایی که دیگه یادم نمیاد کی رفتم به یک سایت خبر گذاری :|
در غرب اسپایدر من یک دانشجوی نابغه بود ، سوپر من همه چیز رو میدونست ، فکر کاپیتان آمریکا از بقیه بهتر کار میکرد ، هالک یه نابغه بود و ...
تو ایران هم هر کی که به موفقیت میرسه پشت ماشینش مینویسه " عاقبت فرار از مدرسه "
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام داداشم...
دیگه زیادی تندش کردی ها...
عزیز، تو اگه دانایی فقط یک نفر رو هم بالا برده باشی، کلی سود بردی...
مباحث علمی، به گونه ایی هست که شما ازش یاد میگیری، و بس...یعنی عده ی کمی هستند که توان بحث و علاقه اش رو دارند...مشکل تاپیک های علمی همینه...
جنابعالی از یکی دو روز پیش تا حالا، کلی اطلاعات علمی من رو بالا برده ایی...این که من مدیونتم کمه...برادر من، نذار شیطون با این جک و جنگولک بازی ها دورت بزنه...
از این فاز بزن بیرون ، برو تو فاز لیزر تاریک...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لیزر تاریک چیه ! منظورت چشمه دمش ماده تاریکه ؟! والا من همچین چیزی نشنیده بودم تاحالا ! :| بگو این رو کجا شنیدی ! شاید بتونم بفهمم منظورت چیه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا شدی پسر خوب... :applause:
راستش چند سال پیش توی تلویزیون دیدم...توی نت هم مطلب درستی به زبان فارسی نیافتم...
حالا تو که زبانت خوبه ، بینم چیکار میکنی..... :rose:
ایمیل، رفتی؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والا تنها چیزی که تو گوگل پیدا کردم یه چسبی بود به نام لیزر تاریک و به شخصیت کارتونی و یه چیز مثل جنگ ستارگان ! icon_eek :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1375734079' post='327012']
راستش چند سال پیش توی تلویزیون دیدم...توی نت هم مطلب درستی به زبان فارسی نیافتم...
ایمیل، رفتی؟؟؟
[/quote]
برادر من اون فیلم بود ! فیلم تخیلی ! که در اون انسان به تکنلوژی کنترل ماده سیاه رسیده بود که الان ما نمیدونیم اصلا چی هستش ! تو اون فیلم مورد نظر شما لیزر تاریک لیزری بود که با ماده سیاه تغذیه میشد و میزد مثلا یک ساختمون رو ناپدید میکرد ! تخیلی بود ! شدید ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کشتی من رو...ایمیلت رفتی یا نه؟؟؟[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/straight%20face.gif[/img]
ببین این چی میگه...[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/money%20eyes.gif[/img]
http://physicsworld.com/cws/article/news/2010/jun/16/dark-pulse-laser-could-improve-telecoms

[quote name='mohammaddanger' timestamp='1375734874' post='327018']
ایمیل، رفتی؟؟؟
[/quote]
برادر من اون فیلم بود ! فیلم تخیلی ! که در اون انسان به تکنلوژی کنترل ماده سیاه رسیده بود که الان ما نمیدونیم اصلا چی هستش ! تو اون فیلم مورد نظر شما لیزر تاریک لیزری بود که با ماده سیاه تغذیه میشد و میزد مثلا یک ساختمون رو ناپدید میکرد ! تخیلی بود ! شدید ...
[/quote]
عزیزم توی اخبار علمی، فرهنگی، هنری دیدمش... icon_eek icon_eek icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1375735176' post='327019']
کشتی من رو...ایمیلت رفتی یا نه؟؟؟[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/straight%20face.gif[/img]
ببین این چی میگه...[img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/money%20eyes.gif[/img]
[url="http://physicsworld.com/cws/article/news/2010/jun/16/dark-pulse-laser-could-improve-telecoms"]http://physicsworld....mprove-telecoms[/url]

[quote name='mohammaddanger' timestamp='1375734874' post='327018']
ایمیل، رفتی؟؟؟
[/quote]
[/quote]
عزیزم توی اخبار علمی، فرهنگی، هنری دیدمش... icon_eek icon_eek icon_eek
[/quote]
حالا شد :) تشابه اسمی زیاده !
ادامه بده شاید بازم رسیدیم به همون :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چیز خاصی نیست ، طبق لینکی که گذاشتی ، این نوع لیزر به این صورته که یک پالس ایجاد می کنه بعد یه مکث کوتاه می کنه ، باز پالس میده و بعد باز مکس می کنه ! همین باعث میشه تا یه لحظه ببینی و یه لحظه نبینیش ظاهرا برای همین بهش میگند لیزر تاریک... حالا اگر چیزی جز اینه من اطلاعی ندارم باید بزاری فردا چک کنم چون امروز حوصلش رو ندارم ... می خوام بخوابم /// ایمیلت رو هم یک دونش رو دیدم ////

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.