SAEID

اطلاعیه مهم ، تغییر مدیریت کل سایت

Recommended Posts

امکانش هست دلیل این کارو واضح تر بیان کنید!!!؟؟؟

از این به بعد همکاری شما با سایت چگونه خواهد بود؟
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر سعید عزیز ... بنده دلیل این کارتون ( تفویض مسئولیت به برادر رضا ) رو نمیدونم ولی بشخصه و بنوبه خودم از بابت زحماتیکه برای سایت کشیدید و به اینجا رسوندینش از شما تشکر میکنم ... امیدوارم همیشه و در همه حال شاد و موفق باشید :rose:

---------------------------

امیدوارم باز در سایت حضور داشته باشید و یه وقت خدای نکرده فکر ترک میلیتاری به سرتون نزده باشه :rose:
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

برادر سعید

از زحمات و تلاش شما برای اعتلای سایت میلیتاری سپاسگزارم :rose:

امید که تغییر و تحولات مدیریتی برای میلیتاری پیشرفت روز افزونی به همراه داشته باشد!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاپیک بسته بود که چند لحظه‌ی پیش؟ خسته نباشید میگم به جناب سعید، واقعا مدیریت میلیتاری کاری خیلی سخت و دشواره که شما به خوبی از پسش بر اومدین....
میلیتاری یه سایت خیلی خیلی عالی و مرجعی کامل برای علاقه‌مندان به مباحث نظامی هستش.... من که عاشق میلیتاری هستم و روزی چند بار بهش سر میزنم...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هم به نوبه خودم از دوست قدیمی خودم آقا سعید بابت زحماتی که برای این سایت متحمل شدند تشکر قدردانی میکنم. :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسلما زحمات و تلاش های سعید آقا چه در زمینه ی پایه گذاری و چه در زمینه ی مدیریت سایت در این سالها کشیده اند از یاد نخواهد رفت و بنده هم به عنوان یک عضو از خانواده ی میلیتاری از زحماتتون نهایت تشکر رو دارم. با تبریک مدیریت جدید خدمت رضای عزیز، امیدوارم این تغییر باعث کمتر شدن زیارت آقا سعید نشود
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمن تبریک به برادر رضا یه سوال برای من پیش اومده.

آقا رضا مدیریت بر فضای مجازی سایت رو عهده دار شدند یا سرور سایت هم دراختیارشون گذاشته شده؟

بحث های هزینه ای و ... که قبلآ تو سایت مطرح شده بود با این پستی که آقا سعید گذاشته یه جورایی شائبه فروش یا انتقال سایت به آقا رضا رو در ذهن من ایجاد میکنه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب سعید بابت زحماتی که تا امروز برای سر پا ماندن این سایت متحمل شدید قدردانی میکنم. :applause:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت برادر سعید .

از زحماتی که برای سایت کشیدید کمال تشکر رو دارم ، مخصوصا انجمن جدید که خیلی کارایی سایت رو بالا برد! و هزاران کار دیگر !

اما بنده یکسری انتظاراتی از مدیریت بعدی دارم که امیدوارم به این مباحث رسیدگی بشه .

1- نظارت دقیق بر تاپیک ها و حذف تاپیک های نامربوط که واقعا بار علمی سایت رو کم کرده . دوستان بحث سیاسی می کنند و حال تاپیک تخصصی رو ندارند و تاپیک های طولانی رو نمی خونند . ! همین الان از تاپیک لیزرهای حالات جامد ببینید چند بازدید داشتیم و تعداد نظرات ( 0 عدد بعد از گذشت نصف روز ) ، تاپیک های سیاسی رو هم ببینید یا تاپیک های کمتر علمی . مشکل اینجاست که دوستان این تاپیک ها رو نمی خونند ، سطح سواد سایت پایین میاد ( فقط تاپیک من نیست ، تاپیک های زیادی هستند ) و بعد از اون بدون داشتن علم ، شروع به بحث می کنند و آخر سر هم کسی که علمی داره به متوهم بودن مظنون میشه !

2- یک معضلی در سایت وجود داره که اگر فرضا یک بحثی رو یک کاربر ساده سایت مطرح کنه در تاپیکی جداگانه فرضا 20 بازدید داره ولی فرضا همین بحث و دقیقا همین تاپیک توسط یکی از مدیران مطرح بشه ببینید چقدر بحث صورت میگیره ! باید فاصله بین مدیران و کاربران در سایت برای کاربران مفهوم بشه. حمایت مدیران از بعضی کاربرها نیز بماند .

3- طریقه عضو گیری ، در سایت های گیم مثل آلفا Wow ، برای اینکه در سایت ثبت نام کنی به چند سوال تشریحی هم باید پاسخ بدی ! تاکید می کنم سایت مربوط به یک سرور بازی است ! این سوالات از قوانین سایت و یکسری مطالب ابتدایی بازی است . اینگونه واقعا کسانی که حدقال یکبار قوانین سایت را خوانده اند و حداقل کمترین اطلاعات لازمه رو دارند وارد سایت می شوند .

4- آقا سعید اکانت گالری با یوزر و پسورد اشتباه هم به من داده بودید icon_cheesygrinپیام هم زدم که دیگه پیداتون نشد :winking:

[center][b]آخرین حرف بنده ، میلیتاری فان کلوب نمی خواهیم . میلیتاری اولین مرجع نظامی ایران را می خواهیم ! [/b][/center]
[center][b]این حرف دل خیلی از افرادی است که در سایت به دنبال علم هستند و حتی قصد انتقال علمشان را دارند اما ....[/b][/center] ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][font=arial,helvetica,sans-serif]برادر سعید گرامی و یا آقا رضای عزیز [/font][/size]
[size=5][font=arial,helvetica,sans-serif]لطفا این اکانت گالری من رو درست به فرمایید بعد تفویض کنید به همدیگه [/font][/size]
[size=5][font=arial,helvetica,sans-serif]از قبل عید درخواست کرده بودم[/font][/size]
[size=5][font=arial,helvetica,sans-serif]با تشکر[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1373318423' post='320444']

[color=#ff0000]2- یک معضلی در سایت وجود داره که اگر فرضا یک بحثی رو یک کاربر ساده سایت مطرح کنه در تاپیکی جداگانه فرضا 20 بازدید داره ولی فرضا همین بحث و دقیقا همین تاپیک توسط یکی از مدیران مطرح بشه ببینید چقدر بحث صورت میگیره ! باید فاصله بین مدیران و کاربران در سایت برای کاربران مفهوم بشه. حمایت مدیران از بعضی کاربرها نیز بماند .[/color]
[/quote]

به شدت موافقم
نمیگم کار شاخی انجام دادم ولی 1 روز تمام وقت گذاشتم تا یک مطلب رو ترجمه و در سایت قرار بدم و در حال ترجمه مطالب بیشتری نظیر کتاب های علمی هم بودم اما وقتی دیدم هیچکس به تاپیک توجهی نداشت در عوض تاپیک هایی که 4 تا عکس ساده که با 2 کلیک در اینترنت پیدا میشوند و ارسال کننده تاپیک 10 دقیقه هم وقت نذاشته اینقدر طرفدار و بازدید دارند و کلی بحث واقعا ابتدایی روی اونها انجام میشه واقعا شوقی واسه آدم نمیزاره
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یاد اون روزایی که تو سایت خوش بودیم به خیر!
چه روزای تلخ و شیرینی که ما کنار آقا سعید نداشتیم!!

امیدوارم در جمع ما باقی بمونی هر چند به عنوان یه عضو معمولی!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
زحمات آقا سعید برای سایت بر هیچ کس پوشیده نیست
امیدوارم هرجا که هستید موفق باشید و همچنان یک میلیتار بمونید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.