behnamsniper

ژ3 یا اف ان فال در دستان نیروهای مدافع حرم

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10124/1013209_497969163617001_1523639505_n.jpg[/img]

با وجود این همه سلاح ایشون چرا ژ-3 برداشتند؟؟ ژ-3 هست دیگه درسته؟؟
ما هر روز میام این تاپیک
نا امیدمون نکنید

[color=#ff0000]بخث های نامرتبط به این جا منتقل شد.[/color]
[color=#ff0000]آنتی وار[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='behnamsniper' timestamp='1373467371' post='320690']
با موجود این همه سلاح ایشون چرا ژ-3 برداشتند؟؟ ژ-3 هست دیگه درسته؟؟
ما هر روز میام این تاپیک
نا امیدمون نکنید
[/quote]
با توجه به اسکوپ در نقش تک تیرانداز از ژ 3 استفاده میکنه . یک تک تیرانداز خودکار با بیست تا سی تا فشنگ .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اون لگد بدی که میندازه فکر نکنم بشه به خوبی ازش در نقش تک تیرانداز استفاده کرد
تازه مشکل گیر سلاح و حساسیت اون نسبت به محیط هم هست
اومدیم تو یه موقعیت حساس گیر کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='behnamsniper' timestamp='1373470426' post='320696']
با اون لگد بدی که میندازه فکر نکنم بشه به خوبی ازش در نقش تک تیرانداز استفاده کرد
تازه مشکل گیر سلاح و حساسیت اون نسبت به محیط هم هست
اومدیم تو یه موقعیت حساس گیر کرد
[/quote]

فکر کنم این اسلحه اف ان فال هست . نظر دوستان چیه؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی‌دونم که اسلحه چیه، ولی شخص ژ3 یکی از اسلحه‌های نامی در دنیاست!! حالا اینکه حضرت رضاشاه جونیور چطور این اسلحه ها رو ساخته تو کارخونش که خراب شدن، خدا عالمه!! لابد اون ازگلی که کاشته پای دستگاه تا دگمه‌ای رو فشار بده، همون یه دگمه رو هم نتونسته فشار بده و نتیجه‌اش شده این!!!!(عاخه میدونین که، حضرت میخواستن صنعت رو بومی بکنن، برا همینم کارشناسای المانی چند تا ایرانی استخدام کردن و بهشون گفتن اینجا وایسا و این دگمه رو فشار بده و روشن و خاموش کردن دستگاه و تعمیر و مینتینسش رو بذار به عهده‌ی خودمون!!!! اون یارو هم احتمالا از پیمپ! های حضرت بودن که حالیشون نشده مسئله و دگمه رو بد فشار دادن یا یادشون رفته فشار بدن یا هرچی و اینجوری شده!)...

ژ۳ همین الان هم تو ارتش المان تو واحد های تک‌تیراندازی داره استفاده میشه۰به چه شدتی هم استفاده میشه!! و اصولا به زور ژ۳۶ رو به سربازاشون انداختن!!!!
اونوخت دوستان....

دادا، ژ3 با اون برد، با اون تخریب، با اون دقت! انگار داری با ضد زره اتوماتیک شلیک میکنی! :|
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Azarakhsh' timestamp='1373352151' post='320484']
[size=4]ابوفاطمه الموسوی و ابوعهد[/size]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10124/1013209_497969163617001_1523639505_n.jpg[/img]

[/quote]

اون ژ3 از این ژ3 ها نیس؟

http://8pic.ir/images/73003246549469461281.jpg
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسلحه FN FAL هست آخه کجای ژ-3 این شکلیه ؟ icon_eek

در ضمن اسکوپ هم اسکوپ دید در شبه نه اسکوپ تک تیراندازی ویرایش شده در توسط maverick100
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1373479632' post='320720']
اسلحه FN FAL هست آخه کجای ژ-3 این شکلیه ؟ icon_eek
[/quote]

[right]درسته اف ان فال هستش. ز3 نیست[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
اون ژ3 از این ژ3 ها نیس؟

http://8pic.ir/image...49469461281.jpg[/quote]

راست میگی خیلی شبیهه!

این دیگه چه فرم ژ3 هست! تا حالا ندیده بودم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

دوستان تقریبا صحیح حدس زدند ، احتمال زیاد اف ان فال هست چونکه پیشتر از وجود این سلاح ( مادر سلاح ژ3 آلمانی) در سوریه باخبر بودیم هرچند که ژ3 هم باشه بازم فرقی نمیکنه و واقعا کاری رو میکنه کارستان

در کل ، نوع لعابکاری و رنگ آمیزی و طول لوله سلاح همچنین بدنه قسمتی که دوربین بهش چسبیده و نیز قنداق سلاح کاملا شبیه اف ان فال هست تا به نسبت ژ3 و من نظرم بر اف ان فال بودن ش هست

در عین حال نمیدونم چرا اینقدر دوستان ناجوانمردانه علیه ژ3 و امثالهم حرف میزنند ... بهتره بدونند کماکان جز برترین سلاح های رزمی دنیا محسوب میشه و از نظر تک تیراندازی هم به راحتی با هر سلاحی که شما تو مخیله تون میگنجه برابری میکنه حتی در نمونه های غیربهینه سازی شده

سلاحی چون ژ3 الان چندین مدل بهینه سازی خورده و در دستان تکاورهای ترک و پاکستانی کاری میکنه که پ.ک.ک و امثالهم میرن تو لاک !
این سلاح الان هم رده سلاح ام 4 هست در نیروهای مخصوص این دو کشور ( هرچند بهینه سازی های شگرفی روش صورت گرفته)

در مدل های اولیه هم که اگر خوش ساخت باشه ( مثل نمونه اصلی هکلراندکخ) من حاضرم با کمال میل در دست بگیرمش و با هر نیرویی با هر سلاحی که شما فکرش رو بکنید بجنگم ، من به ژ3 ایمان خیلی بیشتری دارم تا این سلاح های هالیوودی تازه به دوران رسیده !

من به دوستان توصیه میکنم اول مثلا یه ژ3 رو بگیرند دست ! بعد نظر بدن ... ( البته آبکی نباشه !)

یه تصویری هم توی سایت :

http://jahad-elm.mihanblog.com/

گذاشته بودند از شهید فرشادپور تو یگان صابرین سپاه که ژ3 مسلح به دوربین تک تیراندازی همراهش بود ...

یا حق
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کار کردن با ژ۳ قلق داره و اگر نیازی به شلیک رگبار نباشه در حالت درگیری دور و تک تیراندازی ترجیه می دم ژ۳ یا برنو دستم باشه اون موقع می بنید که هر گلوله یک هدف یعنی چی.
ژ۳ اسلحه مردانه ای هست برای همین باید دست یه مرد هم باشه که بتونه لگد و صداش رو تحمل کنه.

اما عمده مشکل گیرکردن حداقل ژ۳ های ایرانی شلیک نارنجک تفنگی با اونهاست که باعث شده بیشتریشون زود گیر کنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='fath' timestamp='1373567316' post='320897']
کار کردن با ژ۳ قلق داره و اگر نیازی به شلیک رگبار نباشه در حالت درگیری دور و تک تیراندازی ترجیه می دم ژ۳ یا برنو دستم باشه اون موقع می بنید که هر گلوله یک هدف یعنی چی.
ژ۳ اسلحه مردانه ای هست برای همین باید دست یه مرد هم باشه که بتونه لگد و صداش رو تحمل کنه.

اما عمده مشکل گیرکردن حداقل ژ۳ های ایرانی شلیک نارنجک تفنگی با اونهاست که باعث شده بیشتریشون زود گیر کنن.
[/quote]
این اسلحه 2 برابر من سن داره چ انتظاری دارید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست
[quote name='death' timestamp='1373571850' post='320919']
[quote name='fath' timestamp='1373567316' post='320897']

[/quote]
این اسلحه 2 برابر من سن داره چ انتظاری دارید؟
[/quote]
دوست عزیز تا الان ژ۳ از نزدیک دیدین مگر به سن و سال هست برنو هنوز هم کسی نمی تونه روش حرفی بیاره باید با استناد به سن صد وخورده ای سالش بزنیم تو سرش.
بگین چند سالتون هست تا موضوعی رو برای شما روشن کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.