jalalfalahi

کی باورش میشه ... ؟!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Persian_ranger' timestamp='1374239112' post='322402']
[quote][size=5]کی باورش میشه ... به قلب رزمنده تیر خلاص بزنن اما چون قلبش سمت راست سینه ش بوده زنده بمونه ؟![/size][/quote]

چی شد؟؟؟ من نفهمیدم!!! icon_eek
[/quote]

داداش به طور متوسط در جهان از هر8500نفر یکی قلبش سمت راستشه نه چپ.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهش میگن دکسترو کاردیا

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Situs_inversus_chest_Nevit.jpg/220px-Situs_inversus_chest_Nevit.jpg

دلایل زیادی میتونه داشته باشه ، معمولا دلیلش اینه که سلول های این افراد نمیتونن تاژک بسازن و زمان جنینی سلول های قلب نتونستن شنا کنن و خودشون رو به محل نرمال برسونن
اکثر این افراد هم اگر مرد باشن عقیمن !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sunshine' timestamp='1374242048' post='322426']
جناب kaftar بنده هرگز و هرگز نمیتونم به کسانی که به کشورم حمله کردن و ایران رو به خاک و خون کشیدن به دیده ترحّم نگاه کنم.نظر شما برام محترمه ولی اون هزاران نفری که ایرانی ها رو شکنجه،زنده به گور میکردن،به ناموس ایرانی ها بی حرمتی میکردن و از این دست جنایات قطعا نمیشه در یک گروه کوچیک و قابل اغماض جای داد و بقیه عراقی ها رو مبرّا کرد.عموی شما جزو اون دسته از استثنائات بودن و از نظر من ایشون چون از ایران دفاع کردن ایرانی حساب میشن! .من از شما یه سوال خیلی ساده میپرسم که جوابش درش مستتره: ما ایرانی ها کی حاضر میشیم با مردم یک کشور همسایه،هم دین و هم مذهبمون همچین کاری کنیم؟؟
[/quote]حرفتون اصلاً منطقی نیست. مگه در همین ایران خودمون جنایتکار کم داشتیم؟ شاه چند نفر را کشت؟ رضاخان؟ شاهان قاجار؟ قبلی‌ها؟ این همه جنایت هم هست که صفحات حوادث روزنامه‌ها درباره‌شان می‌نویسند. آیا می‌شود آن‌ها را به همهٔ ایرانی‌ها تعمیم داد؟

البته این بحث به موضوع تاپیک بی‌ربط است و بنابراین فکر کنم بهتر است ادامه‌اش ندهیم. ویرایش شده در توسط ahmadi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم باید کردها و شیعیان عراق رو جدا حساب کرد! اینها کسانی بودن که در زمان حکومت صدام بهشون ظلم شده والبته در بین عراقی های سنی مذهب هم شاید مواردی پیدا بشه که مخالف با اعمال صدام بوده اند !بزرگترین دشمن ما حزب بعث بود که اون جنایت ها رو به بار آورد!
الآن فرض کنید که ما (به عنوان شیعه -کرد -یا حتی سنی مخالف) در زمان جنگ 8 ساله در عراق سکونت داشتیم و مجبورا و با زور به جبهه اعزام میشدیم! در این شرایط یا باید فرار میکردیم و اگه امکانش نبود باید در جبهه به ارتش عراق خیانت( با عدم جنگ - خرابکاری - و در نهایت پیوستن به ارتش و سپاه بر حق ایران) میکردیم!

[color=#4b0082]البته اینم بگم که در صورتی که مثلا در طرف مقابل به جای ایران کشوری مثل ترکیه(که فرق زیادی با عراق نداره!) قرار داشت بهترین کار همون فرار بود![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Dezchilds' timestamp='1374241591' post='322421']
البته بسیاری از همین عراقی ها هم زیر پرچم سپاه بدر با نیروهای عراق جنگیدند ! پادگانشون هم الان موجوده 25 کیلومتری دزفوله .
[/quote]
کاملا درسته , اتفاقا همین آقای نوری مالکی یکی از همون افراده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما با حکومت مشکل داریم نه مردم.یادتون نیست هرکسی از ارتش یعث فرار می کرد گوششو می بریدن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#ff0000]بحث های بی اساس نژادی ممنوع...[/color]
[color=#ff0000]تاپیک پاک سازی شد.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.