F14AA

خاطرات پرواز از زبان سرهنگ خلبان بهروز نقدی‌بیک

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='death' timestamp='1375003984' post='324592']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]منبع من اولا خود ایشون هستن[/background][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]دوما شادروان داریوش خاک نگار هستن[/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]سوما خلبان اون ار اف 4 ی هستن که از این عملیات عکسبرداری کردن و متاسفانه الان نامش در خاطرم نیست[/background][/font][/color][/right]

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]پنجما میتوانید به دفتر ویژه مراجعه کرده و عکس های این عملیات رو مشاهده کنید [/background][/font][/color][/right]
:mrgreen:

[/quote]
دوست عزیز این روش منبع دادن نیست اگه ایشون مصاحبه ای در این زمینه کردن لینک مصاحبه رو بزارید اگه عکسی از اون صحنه اینورت معروف دارید عکس بزارید اگه خود اون خلبان روسی گفته لینک گفته ایشون روبزارید اینکه یواشکی در گوش من گفت منبع محسوب نمیشه
[/quote]

من همینجوری بدون منبع حرف میزنم ( در اینگونه موارد ) هر کسی میخواد قبول کنه و هر کسی نمیخواد نکنه

لینک مصاحبشون هم هست توی نت سرچ کنید هزار جا به اسم خودشون مصاحبه رو زدن برای دیدن عکسش هم گفتم که برید دفتر ویژه ی نهاجا بگید من عکس شیرین کاری بهروز نقدی بیگ رو میخوام اونجا حتما بهتون میدن

ویکتور پوگاچف هم در این مورد مصاحبه ای کرده برید پیداش کنید بخونیدش اگر خیلی به صحبت های بنده اعتمادی ندارید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]من همینجوری بدون منبع حرف میزنم ( در اینگونه موارد ) هر کسی میخواد قبول کنه و هر کسی نمیخواد نکنه[/background][/right][/font][/color][/quote]
موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این بحث ویکتور[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]پوگاچف همیشه همه جا ذکر میشه،همه هم کل جریان رو میدون و خوندن ،ولی من چیز دزست حسابی ازش پیدا نکردم[/background][/right][/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم