maverick100

نظر سنجی در مورد مبلغ فعلی عضویت رسمی سایت میلیتاری

Recommended Posts

به نظر من، اگر سایت این بحث تایید عضویتش کوتاه تر بشه، و بحث‌های حاشیه‌ای کمتر بشه و یه فکری برای دسترسی راحت تر و بهتر به مقالات باشه خیلی بهتره...!!

واقعیت اینه که مثلا یه نفر میاد از یه لینکی توی سایت، میخواد ببینه که ایا مثلا از فلان ناو هم اینجا نوشته شده یا نه؟ میره بخش دریایی رو میگرده و نتیجه‌ای نمیگیره و میره...!! در حالی که باید در گالری دنبالش عکسش بگرده!!

یعنی این ساختار انجمن ها کمی اشتباه و سردرگم کننده هستش و بهتره که تاپیک‌های فهرست توسط مدیران انجمن ها ایجاد بشه که مهم باشه و در دسترس و تاپیک ها رو بر اساس بازدید یا تعداد نظرات یا هرچی دسته بندی بکنه...!! وقتی مطالب دم دست باشن، کاربر هم بیشتر جذب میشه...!!

بعدشم سایت تبلیغ نداره چرا؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نظر سنجی سایت مشکل اساسی داره به این صورت که وقتی شما روی نمایش نظرات کلیک می کنید دیگه امکان رای دادن رو نخواهید داشت و شما به عنوان رای دهنده معرفی میشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='HHL' timestamp='1375532530' post='326161']
نظر سنجی سایت مشکل اساسی داره به این صورت که وقتی شما روی نمایش نظرات کلیک می کنید دیگه امکان رای دادن رو نخواهید داشت و شما به عنوان رای دهنده معرفی میشد.
[/quote]

مشکل همین هست البته مشکل نمی توان گفت و با کلیک روی مشاهده نتایج کاربر به عنوان رای دهنده ممتنع حساب میشه برای اصلاح می تونید از حذف رای استفاده کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1375548111' post='326215']
[quote name='HHL' timestamp='1375532530' post='326161']
[/quote]

مشکل همین هست البته مشکل نمی توان گفت و با کلیک روی مشاهده نتایج کاربر به عنوان رای دهنده ممتنع حساب میشه برای اصلاح می تونید از حذف رای استفاده کنید.
[/quote]

این گزینه حذف رای که می فرمایید کجاست؟ مشاهده نمیشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1375519448' post='326098']
به نظر من، اگر سایت این بحث تایید عضویتش کوتاه تر بشه، و بحث‌های حاشیه‌ای کمتر بشه و یه فکری برای دسترسی راحت تر و بهتر به مقالات باشه خیلی بهتره...!!

واقعیت اینه که مثلا یه نفر میاد از یه لینکی توی سایت، میخواد ببینه که ایا مثلا از فلان ناو هم اینجا نوشته شده یا نه؟ میره بخش دریایی رو میگرده و نتیجه‌ای نمیگیره و میره...!! در حالی که باید در گالری دنبالش عکسش بگرده!!

یعنی این ساختار انجمن ها کمی اشتباه و سردرگم کننده هستش و بهتره که تاپیک‌های فهرست توسط مدیران انجمن ها ایجاد بشه که مهم باشه و در دسترس و تاپیک ها رو بر اساس بازدید یا تعداد نظرات یا هرچی دسته بندی بکنه...!! وقتی مطالب دم دست باشن، کاربر هم بیشتر جذب میشه...!!

بعدشم سایت تبلیغ نداره چرا؟!
[/quote]

درود

برادر سیناپس منظورتون رو واضح تر می فرمایید ؟ فکر نمی کنم در حال حاضر در دسترسی به انجمن یا مبحثی مشکل باشه

البته خودم قرار بود این پیشنهاد رو بدم متاسفانه ترافیکم تموم شد و الان هم با نت ذغالی خدمتتون هستم اگر لطف کنید و در تاپیک انتقادات و پیشنهادت مطلبتون رو مفصل درج کنید که به سمع و نظر مدیریت برسه ممنون میشم این تاپیک هم منحرف نمیشه :rose:

در مورد تبلیغات هم والا بنده خبر ندارم اما به نظرم باید تصمیمی اساسی در این مورد گرفته بشه ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل اینجاست که اطلاع رسانی خوبی تو سایت نشده مثلا من اطلاعات سوریه رو تو قسمت لواء ابوالفضل العباس سلام الله علیه وارد می کرد که این دوستمون مطالب منو انتقال داد به قسمت سوریه تازه اون موقع بود که من فهمیدم همچین صفحه ایم وجود داره ، یا سیستم درجه ده ای بر چه اساسه و چرا باید ملاحظاتی تو این سایت باشه مثل اعلام نکردن شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب سلام الله علیها ... اگه مشکلات بر طرف بشه هم میشه اسپانسر پیدا کرد و هم بینده رغبت میکنه و جذب میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='alen' timestamp='1375602204' post='326392']
مشکل اینجاست که اطلاع رسانی خوبی تو سایت نشده مثلا من اطلاعات سوریه رو تو قسمت لواء ابوالفضل العباس سلام الله علیه وارد می کرد که این دوستمون مطالب منو انتقال داد به قسمت سوریه تازه اون موقع بود که من فهمیدم همچین صفحه ایم وجود داره ، یا سیستم درجه ده ای بر چه اساسه و چرا باید ملاحظاتی تو این سایت باشه مثل اعلام نکردن شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب سلام الله علیها ... اگه مشکلات بر طرف بشه هم میشه اسپانسر پیدا کرد و هم بینده رغبت میکنه و جذب میشه
[/quote]

دوست عزیز والا بنده در جریان نیستم اگر هم دقت کنید در این مباحث شرکت نمی کنم و کاری هم ندارم اما احتمالا پست شما مربوط به تاپیک نبوده و باعث انحراف آن می شده در مورد شهدای ایرانی هم شاید صلاح اینگونه بوده که فعلا مطرح نشود در ضمن فکر می کنم تعداد آنها خیلی کمتر از شهدای فرضا حزب الله باشد

لطفا پیشنهادات و انتقادتتون رو در تاپیکی با همین نام مطرح بفرمایید تا به بهبود وضعیت سایت بیانجامد ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث تبلیغات هم خیلی منطقیه ها این سایت 13000 کاربر داره که برای یک انجمن تخصصی رقم شگفت اوری محسوب میشه !! تعداد بازدیدکننده سایت هم فکر کنم در همین حدود باشه بازم شگفت انگیزه ولی 4 تا تبلیغ نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1375630284' post='326540']
بحث تبلیغات هم خیلی منطقیه ها این سایت 13000 کاربر داره که برای یک انجمن تخصصی رقم شگفت اوری محسوب میشه !! تعداد بازدیدکننده سایت هم فکر کنم در همین حدود باشه بازم شگفت انگیزه ولی 4 تا تبلیغ نداره
[/quote]
اصولا ملت میان به این سایت برای اینکه با یک کلیک 70 تا صفحه براشون باز نشه اگه مدیریت محترم میخواست این کار رو بکنه خیلی قبل ها میکرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مثلا شما بری تو تابناک میبینید که بالا و پایین چپ و راست تبلیغ همه تبلیغ ها مثل این سایت های درجه 2 ک نیستن یه سرچ میکنی در مورد مثلا گلابی سایت تبلیغ سم سوسک میاد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا سایتی علمی مثل میلیتاری که نمیاد تبلیغ رب گوجه فرنگی و درمان طاسی سر و کلاس کنکور و چرندیات مشابه رو بذاره دوستان طوری رفتار میکنن که انگار اولین باره با مقوله ی تبلیغات توی نت برخورد میکنن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1375638993' post='326603']
خوب مثلا شما بری تو تابناک میبینید که بالا و پایین چپ و راست تبلیغ همه تبلیغ ها مثل این سایت های درجه 2 ک نیستن یه سرچ میکنی در مورد مثلا گلابی سایت تبلیغ سم سوسک میاد
[/quote]
بله حرف شما کاملا متین منتها اینجا انجمن هست، تابناک و امثالهم سایت خبری هستند که روزانه افراد خیلی زیادی بهشون مراجعه میکنند اما اینجا چون بحث ها تخصصی است به طبع مراجعه کننده هاش هم تخصصی هستند دیگه نمیشه که هرچیزی رو تبیلغ کرد. icon_cheesygrin
البته در صفحه اول این بحث کاملا متمایز است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الکتروجان چرا قیاس مع الفارق میفرمایید ؟ این همه سایت خوب و علمی هست که بشه توش تبلیغ کرد یه تیلیغ دو طرفه یعنی هم اونها بیان اینجا تبلیغ کنند هم ما بریم اونجا حتما نباید ماکارونی تبلیغ بشه که هزینه های سایت در بیاد در ضمن اقا سعید گفتن این کارا بیشتر برای کمک به سایته نه درآمد زایی بله اگر هدف درآمد زایی هستش اون مقولش جداست همین سیستم فروش کارت شارژ به اعضا خیلی کمک می کنه به سایت و کارهای دیگه که تصمیمش با مدیریته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375639233' post='326606']
اصولا سایتی علمی مثل میلیتاری که نمیاد تبلیغ رب گوجه فرنگی و درمان طاسی سر و کلاس کنکور و چرندیات مشابه رو بذاره دوستان طوری رفتار میکنن که انگار اولین باره با مقوله ی تبلیغات توی نت برخورد میکنن
[/quote]
شما کلا ادبیاتتون این طوری هست یا به من ک میرسید این جوری صحبت میکنید ؟
در ضمن تبلیغات تو دنیا امروز و محیط نت خیلی ربطی به چرند بودنشون نداره فقط باید مواظب بود از اعتماد کاربران به سایت به وسیله تبلیغاتی ک گذاشته میشه سو استفاده نشه (کلاهبرداری)در ضمن مثلا ایرانسل خیلی راحت حاضر میشه اسپانسر شه یا فروشگاه های اسلحه و مهمات شکار و... فکر نکنم خیلی سخت باشه پیدا کردنشون
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]بله حرف شما کاملا متین منتها اینجا انجمن هست، تابناک و امثالهم سایت خبری هستند که روزانه افراد خیلی زیادی بهشون مراجعه میکنند اما اینجا چون بحث ها تخصصی است به طبع مراجعه کننده هاش هم تخصصی هستند دیگه نمیشه که هرچیزی رو تبیلغ کرد. [/background][/right][/font][/color] icon_cheesygrin
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]البته در صفحه اول این بحث کاملا متمایز است. [/background][/right][/font][/color][/quote]
بابا روزی 20 هزار نفر دارن از سایت بازدید میکنن خیلی زیاده به خدا برای یک سایت تخصصی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.