maverick100

نظر سنجی در مورد مبلغ فعلی عضویت رسمی سایت میلیتاری

Recommended Posts

[quote name='death' timestamp='1375730895' post='326990']
[quote name='maverick100' timestamp='1375639233' post='326606']
اصولا سایتی علمی مثل میلیتاری که نمیاد تبلیغ رب گوجه فرنگی و درمان طاسی سر و کلاس کنکور و چرندیات مشابه رو بذاره دوستان طوری رفتار میکنن که انگار اولین باره با مقوله ی تبلیغات توی نت برخورد میکنن
[/quote]
شما کلا ادبیاتتون این طوری هست یا به من ک میرسید این جوری صحبت میکنید ؟
در ضمن تبلیغات تو دنیا امروز و محیط نت خیلی ربطی به چرند بودنشون نداره فقط باید مواظب بود از اعتماد کاربران به سایت به وسیله تبلیغاتی ک گذاشته میشه سو استفاده نشه (کلاهبرداری)در ضمن مثلا ایرانسل خیلی راحت حاضر میشه اسپانسر شه یا فروشگاه های اسلحه و مهمات شکار و... فکر نکنم خیلی سخت باشه پیدا کردنشون
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]بله حرف شما کاملا متین منتها اینجا انجمن هست، تابناک و امثالهم سایت خبری هستند که روزانه افراد خیلی زیادی بهشون مراجعه میکنند اما اینجا چون بحث ها تخصصی است به طبع مراجعه کننده هاش هم تخصصی هستند دیگه نمیشه که هرچیزی رو تبیلغ کرد. [/background][/right]
icon_cheesygrin

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]البته در صفحه اول این بحث کاملا متمایز است. [/background][/font][/color][/right]
[/quote]
بابا روزی 20 هزار نفر دارن از سایت بازدید میکنن خیلی زیاده به خدا برای یک سایت تخصصی
[/quote]

برادر چرا ناراحت میشی من که توهینی نکردم فقط گفتم زشته بیایم توی یک سایت علمی تبلیغاتی بزنیم که زیاد ربطی به موضوع نداره ماشالله چیزی که زیاده فروم هوانوردی و نظامیه خب چرا از اونها برای تبلیغ استفاده نکنیم ؟؟؟

بازدید رو هم من نظری ندارم اما خیلی انجمن های تخصصی دیگه هم هستن که بازدیدشون خیلی بیشتره همینطور کاربرانشون میلیتاری با این سابقه ی طولانی تا بحال باید خیلی کاربر رو جذب کرده باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا در نظر سنجی شرکت بفرمایید این پسن برای بالا آمدن تاپیک می باشد :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375731303' post='326991']
[quote name='death' timestamp='1375730895' post='326990']
[quote name='maverick100' timestamp='1375639233' post='326606']
اصولا سایتی علمی مثل میلیتاری که نمیاد تبلیغ رب گوجه فرنگی و درمان طاسی سر و کلاس کنکور و چرندیات مشابه رو بذاره دوستان طوری رفتار میکنن که انگار اولین باره با مقوله ی تبلیغات توی نت برخورد میکنن
[/quote]
شما کلا ادبیاتتون این طوری هست یا به من ک میرسید این جوری صحبت میکنید ؟
در ضمن تبلیغات تو دنیا امروز و محیط نت خیلی ربطی به چرند بودنشون نداره فقط باید مواظب بود از اعتماد کاربران به سایت به وسیله تبلیغاتی ک گذاشته میشه سو استفاده نشه (کلاهبرداری)در ضمن مثلا ایرانسل خیلی راحت حاضر میشه اسپانسر شه یا فروشگاه های اسلحه و مهمات شکار و... فکر نکنم خیلی سخت باشه پیدا کردنشون
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]بله حرف شما کاملا متین منتها اینجا انجمن هست، تابناک و امثالهم سایت خبری هستند که روزانه افراد خیلی زیادی بهشون مراجعه میکنند اما اینجا چون بحث ها تخصصی است به طبع مراجعه کننده هاش هم تخصصی هستند دیگه نمیشه که هرچیزی رو تبیلغ کرد. [/background][/right]
icon_cheesygrin

[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]البته در صفحه اول این بحث کاملا متمایز است. [/background][/font][/color][/right]
[/quote]
بابا روزی 20 هزار نفر دارن از سایت بازدید میکنن خیلی زیاده به خدا برای یک سایت تخصصی
[/quote]

برادر چرا ناراحت میشی من که توهینی نکردم فقط گفتم زشته بیایم توی یک سایت علمی تبلیغاتی بزنیم که زیاد ربطی به موضوع نداره ماشالله چیزی که زیاده فروم هوانوردی و نظامیه خب چرا از اونها برای تبلیغ استفاده نکنیم ؟؟؟

بازدید رو هم من نظری ندارم اما خیلی انجمن های تخصصی دیگه هم هستن که بازدیدشون خیلی بیشتره همینطور کاربرانشون میلیتاری با این سابقه ی طولانی تا بحال باید خیلی کاربر رو جذب کرده باشه
[/quote]
کلا یکم زودرنجم شرمنده hee_hee

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هنوز موندم پس کی میخواین از این ظرفیت عظیم کلیپ های نظامی دسته بندی شده و تصاویر با کیفیت بالا..مقاله های تخصصی بسیار جذاب استفاده کنین..
چند نفرو میخواد که بشینن اینها رو دسته بندی کنه..و در قالب دی وی دی اماده فروش بشه.در کنار اون شارژ مطمئنا درامدزایی میتونه داشته باشه..چند نفر هم نماینده فروشش باشن در استانهای مختلف که هزینه ارسالش و زمان ارسالش مناسب بشه و همه فشار و بار فروش و ارسال روی دوش یک نفر نباشه..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi345n' timestamp='1375868617' post='327616']
من هنوز موندم پس کی میخواین از این ظرفیت عظیم کلیپ های نظامی دسته بندی شده و تصاویر با کیفیت بالا..مقاله های تخصصی بسیار جذاب استفاده کنین..
چند نفرو میخواد که بشینن اینها رو دسته بندی کنه..و در قالب دی وی دی اماده فروش بشه.در کنار اون شارژ مطمئنا درامدزایی میتونه داشته باشه..چند نفر هم نماینده فروشش باشن در استانهای مختلف که هزینه ارسالش و زمان ارسالش مناسب بشه و همه فشار و بار فروش و ارسال روی دوش یک نفر نباشه..
[/quote]

برادر عزیز پیشنهاد بسیار خوبیه اما مشکلی وجود داره اونم اینه که اکثر دوستان عمرا پول برای چنین چیزی خرج کنن تا زمانی که چیز مفت در اختیارشونه نمیان پول خرج کنن نمونش همین اینترنته دیگه دوستان حاضر نیستن کمی پول خرج کنن تا سرویس خوب و با کیفیت بگیرن ( هزینه ی نجومی نمیخواد ها )

اما من میتونم پیشنهاد شما رو بهینه سازی بکنم ( :mrgreen: ) میشه همین مطالب رو بر روی پی دی اف آماده کرد و به دو صورت عرضه کرد یکی نسخه های رایگان و دیگری نسخه های حمایتی با قیمت بسیار کم و پرداخت آنلاین جهت حمایت از سایت مثلا پی دی افی رو در مورد فلان مطلب به مبلغ 500 تومان قرار میدیم نسخه ی رایگانش هم هست دیگه دوستان با انصاف خودشون می تونن انتخاب کنن

راجع به کیلیپ هم من موافق نیستم من خودم زمانی عشق کیلیپ و اینجور چیزا بودم اما دیدم فایده ای نداره بهتره فیلم و مستندات کامل عرضه بشه البته فقط پیشنهاد و نظر بندست و البته نظر شما نیز محترم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راجع به کیلیپ هم من موافق نیستم من خودم زمانی عشق کیلیپ و اینجور چیزا بودم اما دیدم فایده ای نداره بهتره فیلم و مستندات کامل عرضه بشه البته فقط پیشنهاد و نظر بندست و البته نظر شما نیز محترم[/quote]

منم منظورم همین بود تا زمانی که بفهمن فایده نداره کلی فروختیم.. :mrgreen:
بابت احترام شما سپاسگذارم. :rose:
البته به هر حال باید روی این موارد کار بشه و بشود مطالب و یا فیلم ها به همراه مقالات تخصصی طبق فرمایش شما به صورت کامل عرضه کرد.

یادمه قبلا در تاپیک دیگری روی این موضوع صحبتهایی شد اما اون موقع همه بار کار روی دوش اقا سعید به تنهایی بود اما الان با همکاری نوجوانها و جوونهای فعال سایت میشه روی موارد درامدزایی کار کرد
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdi345n' timestamp='1375872858' post='327665']
[quote]راجع به کیلیپ هم من موافق نیستم من خودم زمانی عشق کیلیپ و اینجور چیزا بودم اما دیدم فایده ای نداره بهتره فیلم و مستندات کامل عرضه بشه البته فقط پیشنهاد و نظر بندست و البته نظر شما نیز محترم[/quote]

منم منظورم همین بود تا زمانی که بفهمن فایده نداره کلی فروختیم.. :mrgreen:
بابت احترام شما سپاسگذارم. :rose:
البته به هر حال باید روی این موارد کار بشه و بشود مطالب و یا فیلم ها به همراه مقالات تخصصی طبق فرمایش شما به صورت کامل عرضه کرد.

یادمه قبلا در تاپیک دیگری روی این موضوع صحبتهایی شد اما اون موقع همه بار کار روی دوش اقا سعید به تنهایی بود اما الان با همکاری نوجوانها و جوونهای فعال سایت میشه روی موارد درامدزایی کار کرد
[/quote]

خخخ آقا شما فکر اقتصادیت خیلی خوبه یکم این آقا سعید رو ارشادش کن شاید سایت متحول شد :laughing:
خواهش می کنم دوست عزیز :rose: :rose: :rose:

متاسفانه این نظر سنجی هم که راه اندازی شده تا دوستان در اون شرکت کنن دوستان مشارکت فعالی ندارن مثل اینکه براشون مهم نیست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طبق نتایج حاصله اکثریت کاربران رای به کاهش تعرفه عضویت رسمی دادند و مبالغ رو پس از بررسی کاهش خواهیم داد.

البته شما هم می توانید مبالغ مورد نظر را برای عضویت سه و شش ماهه و یک ساله در این تاپیک طرح کنید.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونستم این پست من درباره تجدید نظر قیمت VIP اینقدر تاثیر گذاره ! به خودم لقب آلفارد گاندی میدم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 هفته گذشته اما هنوز مبلغ VIP مشخص نشده! احساس میشه این 3 تاپیک مهم بالای سایت همگی سرکاری هستند :winking:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1376030671' post='328308']
طبق نتایج حاصله اکثریت کاربران رای به کاهش تعرفه عضویت رسمی دادند و مبالغ رو پس از بررسی کاهش خواهیم داد.

البته شما هم می توانید مبالغ مورد نظر را برای عضویت سه و شش ماهه و یک ساله در این تاپیک طرح کنید.
[/quote]
[quote name='ALFARD' timestamp='1377181443' post='332039']
2 هفته گذشته اما هنوز مبلغ VIP مشخص نشده! احساس میشه این 3 تاپیک مهم بالای سایت همگی سرکاری هستند :winking:
[/quote]

قرار شد کاربرها مبلغ مورد نظر را هم پیشنهاد دهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عضویت یک ساله ، 24 هزار تومان + عضویت ویژه یک ساله گالری
عضویت یک ساله ، 22 هزار تومان + عضویت عادی یک ساله گالری
عضویت 9 ماهه ، 20 هزار تومان + عضویت ویژه 9 ماهه گالری
عضویت 9 ماهه ، 16 هزار تومان + عضویت عادی 9 ماهه گالری
عضویت 6 ماهه ، 14 هزار تومان + عضویت ویژه 6 ماهه گالری
عضویت 6 ماهه ، 10 هزار تومان + عضویت عادی 6 ماهه گالری
عضویت 3 ماهه ، 7 هزار تومان + عضویت ویژه 3 ماهه گالری
عضویت 3 ماهه ، 5 هزار تومان + عضویت عادی 3 ماهه گالری

عضویت عادی گالری :
500 مگابایت فضای آپلود
حداکثر حجم فایل آپلود : یک یا دو مگابایت
فقط آپلود تصاویر و داکیومنت

عضویت ویژه گالری :
1024 مگابایت فضای آپلود ( اگر بیشتر باشه خیلی بهتره )
حداکثر حجم فایل آپلود : تا 30 الی 25 مگابایت
فقط آپلود مولتی مدیا ( عکس ، داکیومنت ، فیلم ، صدا ) و فایل های زیپ شده

اگر مشخصات عضویت گالری کافی نیست ، بهتره بجای آپلود روی سایت از یک هاست گالری یا فضای ذخیره ابری استفاده بشه !
در کل ، هر چه آپشن های عضویت بیشتر و حرفه ای تر توزیع بشه ، تمایل مشتری برای خرید بیشتر خواهد بود :mrgreen:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1377351848' post='332210']
عضویت یک ساله ، 24 هزار تومان + عضویت ویژه یک ساله گالری

[/quote]

اولین گزینه واقعا عالیه، من 25 هزار تومان هم میدم، اگر اینطور بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALFARD' timestamp='1377181443' post='332039']
[/quote]

بادش بخیر کی گفتم 3 تا تاپیک بالای سایت همگی سرکاری هستند :winking:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.