aviator

یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='senaps' timestamp='1375777437' post='327122']
نیوی سیل گروه شیش، فقط اسمش نیوی سیل هستش و در اصل یک سازمان اطلاعاتی هستش....!!!!

یعنی چی؟؟؟
یعنی افسرهای نخبه‌ی سازمان های مختلف رو از پلیس و سی‌آی‌عی و اف‌بی‌ای و ارتش و همه جا جمع میکنن، که روی یه پرونده کار بکنن....

برای مثال، در خصوص بن‌لادن تحقیقات این گروه از قبل از 199 شروع شده و در سال 2012 بعد از کشتنش تموم شد!!!!

نکته‌ی مهم در خصوص نیوی سیل تیم 6 یا تیم 7 یا تیم 12 اینه که افراد این گروه‌ها، صرفا یک پرونده‌ی اطلاعاتی میگیرن و تموم!! وقتی حل شد بازنشست شده، میرن پی کارشون...

فیلم کاترین بیگلو به این نکته تا حدودی اشاره کرده که اون خانم مو قرمز برای مثال وارد میشه برای پیگیری پرونده‌ی یه نفر و وقتی پرونده رو به اتمام می‌رسونه، می‌فرستنش یه جای نامعلوم که زندگی بکنه و دیگه کار اطلاعاتی بهش نمیدن!!!!....

در همین خصوص، در فیلم مونیخ می‌بینیم که باز یه سری افراد از سازمان های مختلف برای ترور 11 نتفر انتخاب میشن که بعد از پایان عملیات، 2 نفر باقی مونده میرن پی کارشون!!!!....

نیوی سیل تیم 6، در زمانی که ادعا کرد بن‌لادن رو کشته، صرفا چند نفر نیروی عملیاتی فرستاد!! یعنی دو هلیکوپتر نیرو میرن کار رو تموم میکنن و بر میگردن و مشخصا، بن‌لادن در جایی کشته شد که هیچکس انتظارش رو نداشت و اصولا به نظر میاد که اصلا بادیگاردی نداشته یا اگر داشته، فرصت دخالت نداشتن!!!!!!

پهپاد RQ-170 جزو دارایی های نیوی سیل تیم 6 هستش که صرفا این گروه ازش استفاده میکنه برای اهداف و مقاصد خاص خودش و فقط و فقط اهداف خاص خودش!!!

بنابراین، این دست سازمان های کوچیک ولی پر قدرت و پر نفوذ، جزو سازمان رزمی نیستن!!‌بلکه میتونن از سازمان های رزم مختلف، نیرو بردارن! :neutral:
[/quote]
جناب سینا اینطوری هم که شما میگی نیست مستند و فیلم ور هم ولش کن.
حتی در مورد وزارت اطلاعات خودمون هم اینطور که گفتین نیست.
راستش مثل تاپیک تکاورهای ارتش حوصله ندارم مسئله رو توضیح بدم وهر چند ممکنه این تیم 6 واحد اطلاعات نیووی سیل باشه ولی در کل نیوی سسیل یک تیم کماندویی نیروی دریایی آمریکا هست و خلاف نظر شما بیشتر نیروهاش رو هم از نیروی دریایی می گیره نه از نیرو های تابعه نیروی زمینی ارتش آمریکا.
آر کیو هم بیشتر مربوط به سیا هست مگه در مواردی که سرویس میده

[quote name='013579' timestamp='1375785084' post='327191']
اون
[quote name='senaps' timestamp='1375783039' post='327173']
داداش نیم ساعت بالا توضیح دادم که نیوی سیل تیم 6 به هیچ عنوان نیروی رزمی نداره و یه سازمان اطلاعاتیه که مشخصه‌ی تفاوتش با تیم 7 و 12 در اینه که مطلقا از نیوی سیلز ها(کوماندو ها) استفاده میکنه!!!!!!

توی فیلم زیرو دارک 30 اگر ببینی، اون سازمانی که اخرای فیلم نشون میده و دختره میره اونجا، نیوی سیل تیم 6 اونا هستن!!!! یعنی یه گروه اطلاعاتی که RQ-170 مال این سازمان بوده!!...یا لااقل تنها استفاده‌کننده‌اش که عمومی شده اونا بودن یا یه همچین چیزی...!!!! (یه جا دیدم نوشته بود RQ-170 a navy seal team 6 property ).... همین چند روز پیش خوندمش ولی الان فرصت نیست لینکش رو پیدا کنم چون باید برگردم سر کار! :neutral: فقط فرصت بود یه تاپیک نصف و نیمه بزنم....
[/quote]
داداشم، اونی که شما میگی اطلاعات نظامیشونه، که هم زمان داره با CIA همکاری میکنه...در مورد فیلم، سی دقیقه ی بامداد هم برادر من این فیلم اولاً جهت دار هستش، دوماً برخی از واقعیات رو تحریف کرده و سوماً 10 درصد ماجرا رو هم نگفته...
شما برو مستند تیم مخفی شش رو ببین تا بفهمی، نیوی سیلز چیه...برادر من اینهایی که شما میگی در برابر یگان ویژه ی ندسا، سوسک هم نیستند (از بعد توان رزمی)...
قبلاً گفتم و باز هم میگم اگه عشق عملیات کماندویی هستی [b][color=#ff0000]برو خاطرات کماندوهای خودمون رو بخون[/color][/b]، تا سرت به فلک بخوره، داداش...
ما زمان جنگ عملیات کماندویی رهایی گروگان انجام دادیم توی خاک عراق با حدوداً هفت هشت تا آدم...C-130نشوندیم تو خاک عراق و باز گردوندیم...داداش وقتشه یک کم به داخل بپردازی...
باز هم میگم ، پرنده ایی که میتونه نصف یه کشور رو شنود سیگنالی کنه، چه ربطی داره به یه تیم کماندویی...
توی اون فیلم، CIA تصاویر پهپاد رو در اختیار، نیروهای نظامی قرار میده داداش...نیوی سیلز وابستگی داره به اطلاعات پنتاگون و حتی سیا، ولی یه دم و تشکیلات گسترده ی مجزای اطلاعاتی نیست که خاص ترین سامانه ی جمع آوری اطلاعات دنیا رو در اختیارش قرار بدهند...
[/quote]
کمتر دیدم خاطرات رسمی بیاد بیرون و بیشتر جنبه سری داره.اگر کتاب و یا منبع خاصی هست بگید همه استفاده کنیم ویرایش شده در توسط fath

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فتح عزیز، در خصوص اطلاعات خودمون که اطلاعات مطلق دارم که کارشناس ها، بعد از حل کردن یه پرونده در یک شهری، به یه جای دیگه میرن!!

در خصوص نیوی سیل تیم 6، حتی توی وی‌کی پدیا هم توضیح داده که این تیم، در حقیقت کار اطلاعاتی میکنه و نه کوماندویی.... کاری به خود نیوی سیل ندارم که کارش چیه و اینا....

[quote]The [b]United States Naval Special Warfare Development Group[/b] ([b]NSWDG[/b]), or [b]DEVGRU[/b], is one of the United States' four secretive tier-one counter-terrorism and [url="http://en.wikipedia.org/wiki/Special_Mission_Unit"]Special Mission Units[/url]. It is often referred to as [i][b]SEAL Team Six[/b][/i], the name of its predecessor which was officially disbanded in 1987.[sup][url="http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Naval_Special_Warfare_Development_Group#cite_note-1"][1][/url][/sup][sup][url="http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Naval_Special_Warfare_Development_Group#cite_note-2"][2][/url][/sup] DEVGRU is administratively supported by [url="http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Naval_Special_Warfare_Command"]Naval Special Warfare Command[/url] and operationally commanded by the [url="http://en.wikipedia.org/wiki/Joint_Special_Operations_Command"]Joint Special Operations Command[/url]. Most information concerning DEVGRU is classified and details of its activities are not usually commented on by either the [url="http://en.wikipedia.org/wiki/White_House"]White House[/url] or the [url="http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Department_of_Defense"]Department of Defense[/url].[sup][url="http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Naval_Special_Warfare_Development_Group#cite_note-NYTsw-3"][3][/url][/sup] In 2010 it was reported DEVGRU's designation was changed by the Defense Department.[sup][url="http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Naval_Special_Warfare_Development_Group#cite_note-4"][4][/url][/sup] Despite the official name changes, "SEAL Team Six" remains the unit's widely recognized moniker.[/quote]

نیروی مخصوص پیشبرد جنگ دریایی یا دگرو، یکی از سازمان های ضد تروریستی و عملیات ویژه‌ی سری4 لایه‌ی امریکاست که گاهی به ان، نیوی سیل تیم 6 که برگرفته از ایجاد‌کننده‌ی ان در سال 1987 نیز میباشد هم گفته میشود.! مدیریت دیگرو توسط مدیریت نبرد ویژه‌ی دریایی (یه سازمان جدا!) و عملیات های ان توسط گروه! سازمان‌های عملیات های ویژه مدیریت می‌شود...(گروه سازمان ها یعنی مجموعه‌ی سازمان‌های عملیاتی). بیشتر اطلاعات در خصوص دیگرو محرمانه بوده و جزئیات عملیات هایش معمولا توسط کاخ سفید یا وزارت دفاع اعلام نمی‌شوند. در 2010 هدف این سازمان توسط وزارت دفاع تغییر کرد و در حالی که نام رسمی ان تغییر کرده است، اما نام نیوی سیل تیم 6 همچنان مورد استفاده‌ی عموم می‌باشد....

همونطوری که خدمت عزیزان عرض کردم، نیوی سیل تیم 6 یه گروه عملیاتی نیست و صرفا کار اطلاعاتی میکنه ولی عملیات‌هاش رو هم خودش انجام میده و از نیروهای عملیاتی خود نیوی سیل استفاده میکنه!!!! حتی اسمش هم نیوی سیل تیم 6 نیست و صرفا چون از عملیاتی های نیوی سیل زیاد استفاده میکنه و تیم های اختصاصی عملیات خودش رو داره!!(6 تیم فک کنم!) جزو نیوی سیل میارنش!!!! :|

حالا شما هی برید بگید مستند فلان و بیسان چی گفت و چی نگفت!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1375868179' post='327610']
مشکل شما اینه که نمی‌خوای قبول کنی نیوی سیل تیم 6 تیم عملیاتی نداره و اطلاعاتین همه‌ی نیروهاش یا اینه که من تاپیک در خصوص کوماندوهای خودی نمی‌ذارم یا مستند های تلویزیونی رو قبول ندارم یا چی؟!!؟؟؟
[/quote]
ببین برادر من مسئله ی من اینه که...سیستم مادر، تیم ها رو هدایت و راهبری میکنه، نه تیم ها تشکیلات مادر رو...در این گفته ی من CIA سیستم مادر و نیوی سیلز یه نیروی نخبه نظامیه، بله کار اطلاعاتی هم میکنه، اما نه تا این حد که توان تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط یه هیولای تکنولوژیک رو داشته باشه...این یک...
و اما دو...ببین برادر من این تحلیل شما از کار اطلاعاتی نهادهای اطلاعاتی، چه در داخل کشور ، چه در خارج کشور کمی اشتباهه...البته قبلش بگم که کار اطلاعاتی خاص به گونه ایی که شما منظورتونه وجود خارجی داره، اما نه تا اون حدی که در ذهن شماست ، بلکه بسیار کمتر...کار جامعه ی اطلاعاتی یه کشور، اصولاً و اکثراً برای دریافت اطلاعات، به مانند یک سیستم ریل تایم (من وجه تشابه را میگم بعد نیا، بگو چرا فلان اطلاعات اینقدر دیر دست اومدن) هستش، همین مثاله که توجیح میکنه چرا عکس ریگی در پایگاه آمریکایی ها بعد از نیم ساعت روی میز، وزیر اطلاعات بود...بدین صورت که شما یه تشکیلات شبکه وار و گسترده رو در نظر بگیر که لایه ها و الگوریتم های امنیتی گسترده و فوق العلاده پیچیده ایی داره ، و این شبکه به مغز متفکرش یعنی جامعه ی تحلیلگری در داخل متصله...در مورد کار عملیاتی اطلاعاتی هم برادر من اون تیمی که دست به کار میشه ، تحت راهبری و پشتیبانی سازمان مادر اقدام میکنه، البته نمیگم که نمیتونه به طور مستقل عمل کنه، چرا میتونه، اما این استقلال شرایط خاص داره و در موارد بسیاری سطحی هستش...حالا این تیم میتونه نیوی باشه یا تیم نجات عطارزاده یا تیم نجات شهرام امیری...
ببین برادر من ، بنده عاشق سیا نیستم، ولی میگم کهCIA، همچین نهادی نیست که به خودش اجازه بده یه دم وتشکیلات ساده ازش استفاده ی ابزاری کنه...یعنی اینکه CIA این سازمان پر مدعا ، نخبه ترین تشکیلات اطلاعاتی آمریکاست نه ناوی سیلز...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام.
جناب fath...یه سری به سایت oldpilot.ir بزنید...سایت خوبیه...
به طور ویژه...

http://www.oldpilot.ir/2011/11/post_547.php
و
http://www.oldpilot.ir/2011/03/post_487.php
و
http://www.oldpilot.ir/2010/06/post_409.php

توی این سایت، از این قبیل خاطرات شاید باز هم یافت کنی...مدتهاست که به این سایت سری نزده ام...
یه مورد خاطره هم از نوهد توی تلویزیون، دیده ام، که طولانی است...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]و اما دو...ببین برادر من این تحلیل شما از کار اطلاعاتی نهادهای اطلاعاتی، چه در داخل کشور ، چه در خارج کشور کمی اشتباهه...البته قبلش بگم که کار اطلاعاتی خاص به گونه ایی که شما منظورتونه وجود خارجی داره، اما نه تا اون حدی که در ذهن شماست ، بلکه بسیار کمتر...کار جامعه ی اطلاعاتی یه کشور، اصولاً و اکثراً برای دریافت اطلاعات، به مانند یک سیستم ریل تایم (من وجه تشابه را میگم بعد نیا، بگو چرا فلان اطلاعات اینقدر دیر دست اومدن) هستش، همین مثاله که توجیح میکنه چرا عکس ریگی در پایگاه آمریکایی ها بعد از نیم ساعت روی میز، وزیر اطلاعات بود...بدین صورت که شما یه تشکیلات شبکه وار و گسترده رو در نظر بگیر که لایه ها و الگوریتم های امنیتی گسترده و فوق العلاده پیچیده ایی داره ، و این شبکه به مغز متفکرش یعنی جامعه ی تحلیلگری در داخل متصله...در مورد کار عملیاتی اطلاعاتی هم برادر من اون تیمی که دست به کار میشه ، تحت راهبری و پشتیبانی سازمان مادر اقدام میکنه، البته نمیگم که نمیتونه به طور مستقل عمل کنه، چرا میتونه، اما این استقلال شرایط خاص داره و در موارد بسیاری سطحی هستش...حالا این تیم میتونه نیوی باشه یا تیم نجات عطارزاده یا تیم نجات شهرام امیری...[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
اطلاعات مربوط به ریگی از ضد جاسوسی دوبی رسیده بود...! خود ضد جاسوسی هم از یک از برادران همیشه در صحنه دلال اطلاعاتی مطلع شده بود..! اون عکس هم توسط دلال بعنوان سند خبر به بچه های واجا ارائه داده شده بود..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1375878235' post='327707']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]و اما دو...ببین برادر من این تحلیل شما از کار اطلاعاتی نهادهای اطلاعاتی، چه در داخل کشور ، چه در خارج کشور کمی اشتباهه...البته قبلش بگم که کار اطلاعاتی خاص به گونه ایی که شما منظورتونه وجود خارجی داره، اما نه تا اون حدی که در ذهن شماست ، بلکه بسیار کمتر...کار جامعه ی اطلاعاتی یه کشور، اصولاً و اکثراً برای دریافت اطلاعات، به مانند یک سیستم ریل تایم (من وجه تشابه را میگم بعد نیا، بگو چرا فلان اطلاعات اینقدر دیر دست اومدن) هستش، همین مثاله که توجیح میکنه چرا عکس ریگی در پایگاه آمریکایی ها بعد از نیم ساعت روی میز، وزیر اطلاعات بود...بدین صورت که شما یه تشکیلات شبکه وار و گسترده رو در نظر بگیر که لایه ها و الگوریتم های امنیتی گسترده و فوق العلاده پیچیده ایی داره ، و این شبکه به مغز متفکرش یعنی جامعه ی تحلیلگری در داخل متصله...در مورد کار عملیاتی اطلاعاتی هم برادر من اون تیمی که دست به کار میشه ، تحت راهبری و پشتیبانی سازمان مادر اقدام میکنه، البته نمیگم که نمیتونه به طور مستقل عمل کنه، چرا میتونه، اما این استقلال شرایط خاص داره و در موارد بسیاری سطحی هستش...حالا این تیم میتونه نیوی باشه یا تیم نجات عطارزاده یا تیم نجات شهرام امیری...[/background][/right]

[/quote]
اطلاعات مربوط به ریگی از ضد جاسوسی دوبی رسیده بود...! خود ضد جاسوسی هم از یک از برادران همیشه در صحنه دلال اطلاعاتی مطلع شده بود..! اون عکس هم توسط دلال بعنوان سند خبر به بچه های واجا ارائه داده شده بود..!
[/quote]
من کاری به این چیزهاش ندارم، اطلاعاتی هم ندارم، که این گفته ی شما را تائید یا تکذیب کنم...فقط میدونم که وزیر اطلاعات گفت ما می خواستیم تو دبی اعمال قانونش کنیم([img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/big%20grin.gif[/img])...بعدش برادر من خود مصلحی گفت که این عکس بعد از نیم ساعت از تهیه شدنش به دست ما رسیده، یعنی اینکه ریگی لحظه به لحظه تحت نظر بوده و جالب اینکه، برنامه شون هم فقط همون دبی بوده و عملیات نشوندن هواپیما رو ضربتی تهیه میکنند...بعدش برادر من شما وقتی با یه دلال یا مزدور وارد معامله میشی، در حقیقت اون رو به عامل خودت (هر چند عاملی نا مطمئن) تبدیل میکنی...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]من کاری به این چیزهاش ندارم، اطلاعاتی هم ندارم، که این گفته ی شما را تائید یا تکذیب کنم...فقط میدونم که وزیر اطلاعات گفت ما می خواستیم تو دبی اعمال قانونش کنیم[/background][/right][/font][/color][/quote]
بنده هم در خواست نکردم تایید یا تکذیب کنید..! فقط جهت تصحیح دیدگاهتون گفتم..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]بعدش برادر من خود مصلحی گفت که این عکس بعد از نیم ساعت از تهیه شدنش به دست ما رسیده، یعنی اینکه ریگی لحظه به لحظه تحت نظر بوده و جالب اینکه، برنامه شون هم فقط همون دبی بوده و عملیات نشوندن هواپیما رو ضربتی تهیه میکنند[/background][/right][/font][/color][/quote]
این تهیه کردن میتونسته گرفتن عکس از همون دلال به منظور تایید خبر باشه..! نه اینکه الا و بلا عوامل وزارت عکس رو گرفته باشند..!
خودتون هم میگید تهیه کردن عکس..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]بعدش برادر من شما وقتی با یه دلال یا مزدور وارد معامله میشی، در حقیقت اون رو به عامل خودت (هر چند عاملی نا مطمئن) تبدیل میکنی... [/background][/right][/font][/color][/quote]
همون دلال عزیز چند ساعت بعد خبر به دام افتادن ریگی رو به دوستان CIA داد...! که دست به کار بشند و سعی کنند قبل از انتشار خبر یه شوک بدهند..!(که نا موفق بودند..!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1375882635' post='327727']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]من کاری به این چیزهاش ندارم، اطلاعاتی هم ندارم، که این گفته ی شما را تائید یا تکذیب کنم...فقط میدونم که وزیر اطلاعات گفت ما می خواستیم تو دبی اعمال قانونش کنیم[/background][/right]
[/quote]
بنده هم در خواست نکردم تایید یا تکذیب کنید..! فقط جهت تصحیح دیدگاهتون گفتم..!
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]بعدش برادر من خود مصلحی گفت که این عکس بعد از نیم ساعت از تهیه شدنش به دست ما رسیده، یعنی اینکه ریگی لحظه به لحظه تحت نظر بوده و جالب اینکه، برنامه شون هم فقط همون دبی بوده و عملیات نشوندن هواپیما رو ضربتی تهیه میکنند[/background][/font][/color][/right]
[/quote]
این تهیه کردن میتونسته گرفتن عکس از همون دلال به منظور تایید خبر باشه..! نه اینکه الا و بلا عوامل وزارت عکس رو گرفته باشند..!
خودتون هم میگید تهیه کردن عکس..!
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]بعدش برادر من شما وقتی با یه دلال یا مزدور وارد معامله میشی، در حقیقت اون رو به عامل خودت (هر چند عاملی نا مطمئن) تبدیل میکنی... [/background][/font][/color][/right]
[/quote]
همون دلال عزیز چند ساعت بعد خبر به دام افتادن ریگی رو به دوستان CIA داد...! که دست به کار بشند و سعی کنند قبل از انتشار خبر یه شوک بدهند..!(که نا موفق بودند..!)
[/quote]
این ریگی رو ولش کن، خدا اجری بده به شکارچیهاش... :mrgreen:
این ماجرا که اطلاعات ایران تو ویرجینیا (اون موقع که تحت بازداشت خانگیه FBI و نظارت و پشتیبانی عملیاتیه CIA بوده) به شهرام امیری ابزار ضبط صوت و تصویر رسونده بوده ، حقیقت داره؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]این ماجرا که اطلاعات ایران تو ویرجینیا (اون موقع که تحت بازداشت خانگیه FBI و نظارت و پشتیبانی عملیاتیه CIA بوده) به شهرام امیری ابزار ضبط صوت و تصویر رسونده بوده ، حقیقت داره؟؟؟ [/background][/right][/font][/color]

[/quote]
امیری یه جاسوس بود..! زمانی که CIA نتونست همزمان با خود امیری خانواده امیری رو خارج کنه از کشور..! عملیاتشون شکست خورد..! امیری نمیتونست تو خارج بدون زن و بچش کاری بکنه..! از طرفی هم ما هم نمیتونستیم اجازه بدیم زن و بچه اش بروند...! البته چندان اطلاعاتی هم نداشت..! صرفا میتونست یه بهره برداری تبلیغاتی برای آمریکا داشته باشه..! که عملا با تحت فشار قرار دادن امیری زدیم زیر کاسه و کوزه شون..!
به هر حال این که به امیری ابزار برسونیم کار خاصی نداره..! فقط خرج داره..! تو این دنیا پول داشته باشی بمب اتم هم تقدیمت میکنند...! سازمان های جاسوسی هم پرند از ادمای فاسد..!
فکر نمیکنم صرف رسوندن ابزار به امیری افتخار خاصی داشته باشه..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1375884650' post='327740']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]این ماجرا که اطلاعات ایران تو ویرجینیا (اون موقع که تحت بازداشت خانگیه FBI و نظارت و پشتیبانی عملیاتیه CIA بوده) به شهرام امیری ابزار ضبط صوت و تصویر رسونده بوده ، حقیقت داره؟؟؟ [/background][/right]

[/quote]
امیری یه جاسوس بود..! زمانی که CIA نتونست همزمان با خود امیری خانواده امیری رو خارج کنه از کشور..! عملیاتشون شکست خورد..! امیری نمیتونست تو خارج بدون زن و بچش کاری بکنه..! از طرفی هم ما هم نمیتونستیم اجازه بدیم زن و بچه اش بروند...! البته چندان اطلاعاتی هم نداشت..! صرفا میتونست یه بهره برداری تبلیغاتی برای آمریکا داشته باشه..! که عملا با تحت فشار قرار دادن امیری زدیم زیر کاسه و کوزه شون..!
به هر حال این که به امیری ابزار برسونیم کار خاصی نداره..! فقط خرج داره..! تو این دنیا پول داشته باشی بمب اتم هم تقدیمت میکنند...! سازمان های جاسوسی هم پرند از ادمای فاسد..!
فکر نمیکنم صرف رسوندن ابزار به امیری افتخار خاصی داشته باشه..!
[/quote]
داداش چون من میبینم، اینقدر به مسائل اطلاعاتی علاقه داری پاپیچت میشم...سو برداشت نکنی برادر من...
میشه بگید کار خاص از نظر شما یعنی چه؟ این که عریض و طویل ترین سرویس اطلاعاتی دنیا رو دو دره کنی، خاص نیست؟ ... همچین میگی کار خاصی نداره که انگار آبنبات چوبیه... icon_eek
این که تمام دنیا دنبال رسیدن به یه سر شبکه از شما باشند، ولی تو خواب هم به جایی نرسند، این خاص نیست؟ مثلاً نمونه اش همین طرفی که تو مصر دنبالش بودن، تونستند بگیرنش؟؟؟
مثلاً همین مدحی، این که سه تا سرویس قدر رو بذاری تو آمپاس، کاری نیست...
این که یکی از چند کشور مسلط بر فضای تبادل اطلاعات سایبری باشی خاص نیست؟؟؟
این که های بسیار دیگه برادر من..............
خواهشا از یه بعد دیگه هم به ماجرا نگاه کن...
بله ما شکستهای فراوانی هم داشتیم.....ولی نباید منکر توانمون بشیم...البته شما منظورتون کوچک کردن توان کشور نبود...فقط گفتم یک کم با هم زد و خورد فکری پیدا کنیم... :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز من کجا گفتم بالاتر و بهتره از سی‌ای‌ای؟؟!!!!!

داستان اینه که سی‌آی‌عی هزار و یک کار کوچیک و بزرگ داره و به همین خاطر، میاد وقتی یه نفر براش تبدیل به یه هدف برای شکار شد، میاد میده به یه سازمانی مثل نیوی سیل تیم 6 (تیم 7 و تیم 12 هم گروه‌های دیگه‌ی نیوی سیل هستن که کار اطلاعاتی میکنن!)...
تیم 6، کارش چیه؟
کارش اینه که یه مشت نخبه‌ی اطلاعاتی رو با یه سری وسایلی که عجیب و غریبن و استفاده‌ی گسترده ندارن استفاده بکنه برای کسب اطلاعات و بعدش یه مشت نخبه‌ی عملیاتی رو بفرسته داخل که شکار رو انجام بدن و بیان بیرون...

حالا کجای این سازمان، و نوع کار شبیه به این بود که یه سازمانی داره بالا دست سی‌ای‌عی با 500 میلیارد دلار بودجه‌ی سالانه(حداقل!) و در سال 2005 کار میکنه اونم در کل دنیا، من خودم هم موندم!!!!!!!

فقط چند ثانیه در خصوص بودجه‌ی سازمان سیا تحقیق کنی کف و خون قاطی میکنه از مبلغ بودجه‌ و تعداد مزدوران بین‌المللیش! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1375886961' post='327753']
دوست عزیز من کجا گفتم بالاتر و بهتره از سی‌ای‌ای؟؟!!!!!

داستان اینه که سی‌آی‌عی هزار و یک کار کوچیک و بزرگ داره و به همین خاطر، میاد وقتی یه نفر براش تبدیل به یه هدف برای شکار شد، میاد میده به یه سازمانی مثل نیوی سیل تیم 6 (تیم 7 و تیم 12 هم گروه‌های دیگه‌ی نیوی سیل هستن که کار اطلاعاتی میکنن!)...
تیم 6، کارش چیه؟
کارش اینه که یه مشت نخبه‌ی اطلاعاتی رو با یه سری وسایلی که عجیب و غریبن و استفاده‌ی گسترده ندارن استفاده بکنه برای کسب اطلاعات و بعدش یه مشت نخبه‌ی عملیاتی رو بفرسته داخل که شکار رو انجام بدن و بیان بیرون...

حالا کجای این سازمان، و نوع کار شبیه به این بود که یه سازمانی داره بالا دست سی‌ای‌عی با 500 میلیارد دلار بودجه‌ی سالانه(حداقل!) و در سال 2005 کار میکنه اونم در کل دنیا، من خودم هم موندم!!!!!!!

فقط چند ثانیه در خصوص بودجه‌ی سازمان سیا تحقیق کنی کف و خون قاطی میکنه از مبلغ بودجه‌ و تعداد مزدوران بین‌المللیش! :)
[/quote]
ببین دوست من، شما مطلب قبلی من رو درست نخوندی، ماهیت حرفم رو نگرفته ایی...
اما در مورد سیلها ما هم گفتیم برو مستند کانال دیسکاوری رو ببین، گفتی ویکی پدیا، معتبر تره...اتفاقا توی اون مستند هم اشاره میکنه، که رزمی اطلاعاتی هستند...
ابزارشون هم خیلی پیشرفته هست، ولی نه به اون حدی که در ذهن داری...با کمی وقت میشه، تحلیلشون کرد و کمی وقت بیشتر سیستم مشابهی به دست آورد...مثال خواستی از ابزارشون در خدمتم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]میشه بگید کار خاص از نظر شما یعنی چه؟ این که عریض و طویل ترین سرویس اطلاعاتی دنیا رو دو دره کنی، خاص نیست؟ ... همچین میگی کار خاصی نداره که انگار آبنبات چوبیه... [/background][/right][/font][/color] icon_eek
[/quote]
نه آبنبات چوبی نیست..! ولی خوب قصد بزرگنمایی هم ندارم..! گفتم ما ادعا کردیم که سه بار امیری فرارکرده( یا فراری داده شده!) البته فریب دادن اونها کار خاصی هست..! ولی خوب گفتم..! سازمان های جاسوسی دشمن فاسدند..! راندمانشون مثه ما 100 درصد نیست..! وقتی منافع خود مامورین با کشورشون در تضاد باشه خودشون رو انتخاب میکنند..! دو دره شدند چون ما رو دست کم گرفتند..! دو دره میشند چون ما و حزب الله رو دست کم میگرند..!
همین شخصیت بلند مرتبه حاج رضوان..! رئیس ایستگاه اطلاعاتی لبنان CIA رو گروگان گرفت تیمی هم که از Seal6 هم اومد گروگان گرفت...!
ولی یه وقتایی هم ما دست کمشون میگیریم..! که میشه شهادت همین شهید بزرگوار تو سوریه..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]این که یکی از چند کشور مسلط بر فضای تبادل اطلاعات سایبری باشی خاص نیست؟؟؟[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
خیلی هم خاصه ولی خوب بچه های سایبری وزارت اطلاعات و سپاه کجا و NSA کجا..!
من قصدم کوچیک نشون دادن این عزیزان نیست..!
ولی خوب همه میدونیم که ما الان چند میلیون ایرانی روزانه اطلاعاتشون رو در اختیار همه دنیا قرار میدهند..!
ایران و چین و روسیه و بریتانیا و آمریکا...!
به هر حال ما در زمینه اطلاعاتی واقعا یکه تاز هستیم..! اونهم بدون کمک هیچ سرویس خارجی..!
گاهی شکست میخوریم واکثرا هم پیروزیم..!
دلیلش هم 34 سال جنگ پنهان اطلاعاتی با شرق و غربه...!
ولی بزرگنمایی کار صحیح نیست..! به هر حال نبرد پنهانه..! ما کم تر آگاهیم که پشت پرده چی میگذره..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
ابزارشون هم خیلی پیشرفته هست، ولی نه به اون حدی که در ذهن داری...با کمی وقت میشه، تحلیلشون کرد و کمی وقت بیشتر سیستم مشابهی به دست آورد...مثال خواستی از ابزارشون در خدمتم...
[/quote]

من در خصوص غیر قابل دسترس بودنش صحبتی نکردم!! چرا که یکی از navy seal property ها رو تو ایران داریم! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1375890005' post='327775']
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]میشه بگید کار خاص از نظر شما یعنی چه؟ این که عریض و طویل ترین سرویس اطلاعاتی دنیا رو دو دره کنی، خاص نیست؟ ... همچین میگی کار خاصی نداره که انگار آبنبات چوبیه... [/background][/right]
icon_eek
[/quote]
نه آبنبات چوبی نیست..! ولی خوب قصد بزرگنمایی هم ندارم..! گفتم ما ادعا کردیم که سه بار امیری فرارکرده( یا فراری داده شده!) البته فریب دادن اونها کار خاصی هست..! ولی خوب گفتم..! سازمان های جاسوسی دشمن فاسدند..! راندمانشون مثه ما 100 درصد نیست..! وقتی منافع خود مامورین با کشورشون در تضاد باشه خودشون رو انتخاب میکنند..! دو دره شدند چون ما رو دست کم گرفتند..! دو دره میشند چون ما و حزب الله رو دست کم میگرند..!
همین شخصیت بلند مرتبه حاج رضوان..! رئیس ایستگاه اطلاعاتی لبنان CIA رو گروگان گرفت تیمی هم که از Seal6 هم اومد گروگان گرفت...!
ولی یه وقتایی هم ما دست کمشون میگیریم..! که میشه شهادت همین شهید بزرگوار تو سوریه..!
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]این که یکی از چند کشور مسلط بر فضای تبادل اطلاعات سایبری باشی خاص نیست؟؟؟[/background][/font][/color][/right]

[/quote]
خیلی هم خاصه ولی خوب بچه های سایبری وزارت اطلاعات و سپاه کجا و NSA کجا..!
من قصدم کوچیک نشون دادن این عزیزان نیست..!
ولی خوب همه میدونیم که ما الان چند میلیون ایرانی روزانه اطلاعاتشون رو در اختیار همه دنیا قرار میدهند..!
ایران و چین و روسیه و بریتانیا و آمریکا...!
به هر حال ما در زمینه اطلاعاتی واقعا یکه تاز هستیم..! اونهم بدون کمک هیچ سرویس خارجی..!
گاهی شکست میخوریم واکثرا هم پیروزیم..!
دلیلش هم 34 سال جنگ پنهان اطلاعاتی با شرق و غربه...!
ولی بزرگنمایی کار صحیح نیست..! به هر حال نبرد پنهانه..! ما کم تر آگاهیم که پشت پرده چی میگذره..!
[/quote]
این ماجرای، حاج رضوان و سیا و سیلها رو بیشتر باز میکنی؟؟؟ icon_eek

[quote name='senaps' timestamp='1375890234' post='327779']
[quote]
[/quote]

من در خصوص غیر قابل دسترس بودنش صحبتی نکردم!! چرا که یکی از navy seal property ها رو تو ایران داریم! :)
[/quote]
از بعد تئوری و اطلاعاتی، داداشم...نه از حیث سخت افزار موجود...منظورم اینه که وقتی نحوه ی کارش رو یک کم توضیح میدن، هیچی تو ساختیش رفته، پی کارش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.