mahdavi3d

چرا گوشی گلکسی S4 سامسونگ کمتر از پیش‌بینی‌ها فروخت؟

Recommended Posts

اصلا روتون میشه اکسپریا یا وان رو رقیب اس 4 بدونید؟فروش این سه گوشی نشون میده چقدر تفاوت دارن.
مشکل گرم شدن با آپدیت جدید سامسونگ تا حد زیادی حل شده.
ما تو خونمون یه اس 4 داریم.هیچ کدوم از تبلیغات سامسونگ در مورد کارایی این گوشی دروغ نبود واقعا به اون عالی که نشون میدادن هست.

یه گوشی میگیری دستت با 5 اینچ مانیتور که فقط 130 گرم وزن داره.مانیتورش واقعا خیره کنندست.
جاتون خالی یه بار هم بردمش تو یه پاساژ که پر از فروشگاههای تلویزیون بود با ریموت کنترلش یه گندی زدیم به پاساژ که همه ی مغازه دارا تو کف مونده بودن. :D

جدا تو بازار فبلت ها هم اون چیزی که سونی ساخته رسما پاره آجره.نوت 2 خیلی بهتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با فبلت صد درصد مخالفم. نوت هیچ وقت به زد اولترا نمیرسههه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که زیاد تخصص ندارم در این زمینه ولی فقط این رو می دونم که دوستانم که آیفون دارند کلا گوشیشون بیشتر از 2-3 روز با یه بار شارژ کار می کنه ! در صورتی که HTC و SAMSUNG داران کلا به شارژند ! :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا... حالا سامسونگ و اچ تی سی تو این زمینه خوبند باز. سونی اس من هر بار شارژ کامل عرض 10 ساعت خالی میشه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم اس 1 هم 2 و 3 داشتم تازگیا هم اس 4 گرفتم ولی اون لذتی که سریای قبلی داشت رو نداره
الان میخوام بفروشم iphone 5 بردارم که از هر نظر خصوصا کیفیت تکه.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohsenazadi' timestamp='1376551513' post='330101']
من هم اس 1 هم 2 و 3 داشتم تازگیا هم اس 4 گرفتم ولی اون لذتی که سریای قبلی داشت رو نداره
الان میخوام بفروشم iphone 5 بردارم که از هر نظر خصوصا کیفیت تکه.....
[/quote] هر کسی اس4 میگیره ناراحته ، جریان چیه رفیق ؟ جز داغ کردن و هنگ کردن مطلب دیگه ای هم هست؟ من اس3 دارم و هر کسی اس4 داشته نصیحتم کرده که اس4 نگیرم icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AmirAzad' timestamp='1376552186' post='330107']
هر کسی اس4 میگیره ناراحته ، جریان چیه رفیق ؟[size=5] [b]جز داغ کردن و هنگ کردن مطلب دیگه ای هم هست؟[/b][/size] من اس3 دارم و هر کسی اس4 داشته نصیحتم کرده که اس4 نگیرم icon_eek
[/quote]
اینا از نظر شما کم مشکلی هست؟ بشدت روی روحیه استفاده کننده تاثیر میذاره، میگه چه قلطی کردم اینو خریدم big_grin بله کاملا صحیحه که این موبایل امکانات بی نظیری داره اما کافیه یه مشکله اساسی باشه تا تمام اون خصوصیت هارو از بین ببره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایننم هست که وقتی اس دو و سه اومدن هرکدوم یه جهش بودن نسبت به نسل قبلشون
اما در چهار اینو نمی بینیم، شاید خیلی پیشرفت کرده باشه اما جهش نبوده

اما آیفون هم مشکلات خاص خودشو داره (غیر از اینکه باید جیلبرک بشه) آیفون 30-40 درصد عملکرد داره و 60-70 درصد اپل زامبی و تبلیغات

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه راست میگی ، یکی از دوستان اس4 خود را دو سه هفته نشده فروخت .
سر اینکه تو دستش 3 بار هنگ کرد ، بد جور میخوره تو ذوقت که 2 میلیون پول میدی و مثل گوشی های دهه نود هنگ میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='AmirAzad' timestamp='1376556222' post='330128']
نه راست میگی ، یکی از دوستان اس4 خود را دو سه هفته نشده فروخت .
سر اینکه تو دستش 3 بار هنگ کرد ، بد جور میخوره تو ذوقت که 2 میلیون پول میدی و مثل گوشی های دهه نود هنگ میکنه
[/quote]
اخوی مگه دهه 90 گذشته؟ منظورت دهه 80 هستش؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1376556506' post='330129']

اخوی مگه دهه 90 گذشته؟ منظورت دهه 80 هستش؟
[/quote]

دهه نود میلادی اخوی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا وکیلی هنگ کجا بود؟
ای 9500 ما که تا الان تو 2 ماه حتی یک بار هم هنگ نکرده.من مست وانتد رو باز میکنم بعد با مولتی تسکش مسیج هم میدم.آخ نمیگه.شما میگین هنگ میکنه؟
خیلی داغ میکرد که با یچ جدید دیگه داغ شدنش تقریبا عادی شده.فقط از کسی بپرسین که خودش داره.
وگرنه کسی که خودش اس 4 نداره بیاد اینجا این پست ها رو بخونه میره به همه میگه اس 4 نگیرین مسه کورست.هی میگفتن بدنش خیلی ضعیفه خیلی ضعیفه ولی به خدا درسته پلاستیکه ولی نه اینکه هر بار افتاد دیگه خداخافظ.از رو سقف ماشین ماله من افتاد چیزی هم نشد.
اون داغ شدن هم به خاطر هیت سینک پشتش هست.سامسونگ ترچیح داده به جای اینکه گرمای سی پی یو تو خودش بمونه و به اون آسیب بزنه از طریف اون هیت سینک بیاد بیرون تا دوام سی پی یو بیشتر بشه.اینو خودشون میگن دیگه راست یا دروغش پای خودشون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل باتری بیشتر مربوط به سیستم عامل آندروید و عدم استفاده ی بهینه از منابع هست و در بین تمام گوشی های آندرویدی هم وجود داره البته استثناهایی هم وجود داره

انصافا طراحی اچ تی سی وان رو با اس 4 مقایسه کنید .بدنه ی آلمینیومی کجا و بدنه ی پلاستیکی کجا
سامسونگ همه چیزش خوبه فقط در طراحی بدنه بسیار ضعیف عمل کرده بطوریکه وقتیکه یک گوشی 2 میلیونی سامسونگ دستت میگیری اصلا حس یک گوشی سطح بالا بهت دست نمی ده
سامسونگ اگر بخواد جنس بدنه رو بهتر کنه هزینه هاش میره بالاتر و در صورت بالا نبردن قیمت سودش به شدت کاهش پیدا می کنه و اگر هم قیمت رو بالا ببره فروشش و در نتیجه بازهم سودش میاد پایین

اگر دنبال جنس با کیفیت هستید
اپل با اینکه با قیمت بالاش مشکل دارم
اچ تی سی به دلیل کیفیت ساخت بالایی که داره
نوکیا هم به دلیل کیفیت ساخت بسیار خوبی که داره و کم کم داره یاد گذشته ها رو زنده می کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از مطلبتون استفاده کردم
خیلی ممنون
ولی این تاپیک زیاد با سایت میلیتاری ارتباطی نداشت
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تعریف اس 4 با اون تک پردازنده 4 هسته ایش رو شنیدم. میگن این دو پردازنده هه تو ذوق میزنه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.