karkas

حمله به ایران امکان نداره . مگر اینکه خیلی مرد باشن !!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

از اونجایی که خیلی از دوستان صحبت های خنده داری کردم بزارید من یک چیزو براتون روشن کنم! (من کلیه صفحات تاپیک رو سیو کردم تا گاهی که حوصله ام سر می ره بخندم! icon_cheesygrin ). خوب ببینید! آمریکا حدود 20 تا ناو هواپیمابر داره! که چندتاشون که قدیمی تر هستند در سواحل ژاپن لنگر زدن! در صورت جنگ ما حداقل با 4 تا از این ناوها طرف خواهیم بود! اولا اگر ناوها بخوان وارد خلیج فارس بشن فکر احمقانه ای هست زیرا ما بسرعت می تونیم مین گذاری کرده (از راه دور نه با کشتی!) و اون ها رو بدام بیاندازیم! و اونجا هم با کمک موشک های مثل شهاب-2، کرم ابریشم، نور ضد کشتی، ثاقب و اژدر هوت و غیره... حسابشون رو می رسیم! همچنین زیر دریایی ها نیز نقش عمده ای رو اعمال خواهند کرد! مقابله با سیستم دفاعی ناوهای هواپیمابر اسون نیست ولی چندان سخت هم نیست! باید بگم ناوهای هواپیمابر کشتی های اسکورت هم دارند! باید ابتدا حساب اسکورت رو برسیم! قایق های تندرو مجهز به موشک های قابل هم نیز خیلی خطرناک خواهند بود! کشتی های آمریکایی معمولا از هلیکوپترهای ضد زیر دریایی استفاده می کنند که زیاد موثر نیست! در صورت جنگ هوایی آمریکایی ها ابتدا از UAV با ارتفاع کم مثل پریدیتور استفاده کرد که سیستم ضد هوایی دوربرد مارو غیر فعال کنه ولی طرح به کلی متحمل شکسته! چون سکوهای اس-300 معمولا با موشک های رپیر و توپ های ضد هوایی محافظت می شوند! در مورد توانایی دفاع هوایی ایران هم بنده قبلا توضیح دادم و حال ندارم دوباره تکرار کنم! ولی دوباره می گم بنابه دلایل ذکر شده حمله هوایی احمقانه ترین راه ممکنه! اگر می خواهید دلایل رو مطلع شید به تاپیک "ایران امنیت جهان را تهدید می کند" مراجعه کنید. درضمن ما همچنین دارای هواپیماهای پیشرفته مثل میگ 29 و سوخو-30 نیز هستیم که در داگ فایت می تونن موثر باشند! حتی همین تام کت ها هم خوبن! پانزر عزیز حتی اگر اسرائیل مارو بخواد تبدیل به اون صحرایی که گفتی بکنه! ما حتی در صورت نابود شدن کل ایران!! هم قادر به پرتاب موشک با کلاهک خوشکل! از زیر دریایی هستیم! موشک آشورا یادته که انشالله؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درضمن همچین دوستان شهاب-3 رو دست کم نگیرند! این موشک 5 و نیم ماخ سرعت داره!!! جالب اینجاست که بهترین سیستم های دفاع موشکی حداکثر قادر به رهگیری موشک های 3 ماخی هستند! منتهی اسرائیل در آزمایش ارو 2 قادر به منهدم کردن موشک اسکاد سی شده! و اونو به اسم شهاب-3 زده!گویا هنوز نمی دونن شهاب-3 اسکاد سی نیست! جدیدا نرثمن گروپ اومده موشک ها رو در جهت موافق موشک ها پرتاب می کنه ولی این هم برای شهاب-3 عمل نمی کنه چون شهاب-3 قادر به تغییر ترجکتوری می باشد!! حتی در فاز نهایی! و دقتش هم زیر 30 متر تخمین زده شده که برای یک موشک میان برد خیلی خوبه! موشک شهاب-3 رو گاها با پیس کیپر هم مقایسه می کنن چون در مدل های جدید دارای 5 کلاهک هست که قادر به هدفگیری هدف های متفاوتی هستند! ولی نمی دونم چرا خارجی ها اصرار دارن بگن 5 کلاهک خوشه ای! در صورتی که سایت های مطرح موشکی به مطلب فوق ازعان دارند! یوزی مخترع سلاح یوزی هم ازعان داشته که ایران بزرگترین قدرت موشکی جهانه زیرا هیچ کشوری در ایران به اندازه ایران برای موشک ها مدل بروزرسان و موشک های جدید تولید نکرده همین شهاب-3 انواع مدل C B D داره! دوستان دست کم نگیرند! هرچند باید بروی پی لود این موشک ها بیشتر کار کنیم! icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حمله به ایران امکان نداره . مگر اینکه خیلی مرد باشن !!!

ببینید دوستان هدف از گفتن حقیقت شاید بالا بردن سطح بینش و واقع بینی کمک نه. هیچ ایرانی چه تو و چه بیرون از ایران خواستار جنگ و پس رفتن وطنه. همه ما آرزو و امیدوار ایرانی پیشرو ِ آزاد و آاباد هستیم. ولی این امر با دانش و منطق و آگاهی عملی ست و نه با احساسات دور از واقعیت. مانه جنگ طلبیم و نه خواستار آن ولی اگر ما با امریکا درگیر شیم همانطور که ذکر شد تکنولوژي مدرن رو نمیشه با کوه گوشتی از پای در اورد. امروز یک سرباز امریکی مثل یه ارابه جنگیه ، اینطور نیست؟ ما با اموزش و بلابردن سطح کیفی و دانش دفاعی میتوانیم توان دفاعی را بالا ببریم.
مثلا توان دفاعی اسراییل در مقابل .........................................
پاینده ایران

در آموزش عالی نیروهای مسلح ما هیچ شکی نیست! خود آمریکایی داره می گه سربازان ما آموزش درست نمی بینن! شما داری می گی ارابه جنگی هستند؟!

هر کی محتاج پول بود و ویزای آمریکا خواست بلند شد اومد عراق عزیز من آموزش کجا بود؟! همون بسیجی های جوانی که سنشون به زمان شاه می خورد و اون زمان سالی یک مرتبه هم به قول این دوستمون پانزر بهش سلاح نمی دادن، عراق رو می پیچوندند! شما برو به سایتهایی از قبیل ویکی پدیا نگاهی به آمار عملیات ها بنداز! بعدش هم مگه آمریکایی که در رفاه زندگی می کنه احمقه بلند شه بیاد بجنگه مگه از جونش سیر شده؟! این فیلم های هالیوودی بدطور بر بعضی جوانان ما تاثیر می زارن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي ببخشيدا ولي مشكل شما ها اينكه فقط قدرت ايران رو در كمي بودنش مي دونيد شما بايد به كيفي بودن تجهيزات تكيه بديد نمونش همون جنگ 33 روزه ي حزب الله بود ... يا چرا راه دور بريم ... همين هشت سال دفاغ مقدس خودمون صدام از همه كشور هاي اسلحه مي گرفت ولي در آخر شكست خورد . icon_cheesygrin :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.