IRIAF

زیردریایی های کلاس اسکار نیروی دریایی روسیه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]سلاح اصلی این زیردریایی 24 تیر [color=#ff0000]موشک کروز[/color] پی-700 گرانیت مجهز به کلاهک های متعارف یا هسته ای میباشد[/quote]

بالستیک نیست؟ کروز که در مقابل آمریکا بدرد نمیخوره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1377032750' post='331571']
بالستیک نیست؟ کروز که در مقابل آمریکا بدرد نمیخوره.
[/quote]

[right]توانایی اصلی و بیشترین تعدا زیردریایی های هسته ای روسیه رو از نوع بالستیک تشکیل میدن.اما هر کدوم کارایی و توانایی های خودشون رو دارند.به انوان مثل زیردریایی های بوری یا تایفون یا دلتا از نوع بالستیک هسته ای هستند اما تنها نوع زیردریایی موشک کروز روسیه همین نوع اسکار هستند که هنوز هم در نوع خودشون تک هستند.[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس این زیردریایی واسه کشورهای جهان سوم طراحی و ساخته شده و عملآ در مقابل حریفی مثل آمریکا ازپیش باخته حساب میشه! کروز رو که با دوشپرتاب و زو-23 هم میشه زد. از 24 تا موشکش 2-3 تاش بتونند از سد سپر پدافند آمریکا بگذرند و به هدف برسند مسکو باید کلاهش رو بندازه هوا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
پی 700 گرانیت با کلاخک هسته ای برای جهان سوم است ، نمی دونم شاید اگر نزدیک چیزی منفجر شود چه می شود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1377033466' post='331575']
پس این زیردریایی واسه کشورهای جهان سوم طراحی و ساخته شده و عملآ در مقابل حریفی مثل آمریکا ازپیش باخته حساب میشه! کروز رو که با دوشپرتاب و زو-23 هم میشه زد. از 24 تا موشکش 2-3 تاش بتونند از سد سپر پدافند آمریکا بگذرند و به هدف برسند مسکو باید کلاهش رو بندازه هوا!
[/quote]

[right]دوست عزیز. توصیه میکنم برید مطابی رو راجع به موشک ضذ کشتی پی-700 گرانیت بخونید.[/right]
[right]و همینطور در نظر داشته باشید این نوعی که میگید ضعیفه امریکا تا چندین سال بعد نتونست مشابهش رو تولید کنه!بعدا اگه اشتباه نکنم کلاس اوهایو رو ساخت امریکا.اکثر کارشناسان قبول دارن که تکنولوزی زیر سطحی روسیه از امریکا برتر هستش...[/right]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث من جنگ دریایی با ناوها و زیردریایی های دیگه نیست که از این نظر شاید روسها بالاتر از آمریکایی ها باشن. اما اصلیترین هدف ساخت یک زیردریایی اتمی امکان شلیک موشک هسته ای با اطمینان بالای اصابت به هدفه که بهر حال منهدم کردن کروز به مراتب آسانتر از بالستیکه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1377034695' post='331580']
بحث من جنگ دریایی با ناوها و زیردریایی های دیگه نیست که از این نظر شاید روسها بالاتر از آمریکایی ها باشن. اما اصلیترین هدف ساخت یک زیردریایی اتمی امکان شلیک موشک هسته ای با اطمینان بالای اصابت به هدفه که بهر حال منهدم کردن کروز به مراتب آسانتر از بالستیکه.
[/quote]

[right]البته این حرف شما متینه و صحیحه.برای همین عرض کردم خدمتتون که مجوعه ای از تسلیحات و جنگ افزار هست که یک ارتش یا نیروی دریایی رو میسازه.الان توجه کنید تعدا زیردریایی های بالستیک اتمی روسیه به مراتب بیشتره از زیردریایی های کروزش...خب این نشون میده که کارایی کدوم مبیشتره و فرماندهان روسیه هم میدونن بالستیک کارایی بهتری داره.اما زیردریایی کروز اتمی هم جایگاه خودش رو داره.اول تاپیک گفته شد که ایت نوع اسکار صرفا برای تهاجم به ناوگان تهاجمی امریکاس.برای این کار بسیار مناسبه.اگر که موشک کروز خوبی داشته باشه که داره.پی-500 و پی-700 بهترین ناو کش های دنیا هستند...[/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب غولی هست ده برابر جمارانه! البته فکر میکنم این تنها زیردریایی شلیک کننده کروز نیست و سایر زیردریایی ها هم قادر به شلیک کروز از تیوب اژدر هستند. یه پیشنهاد دارم. خواستید مطلب ترجمه کنید یه پست اینجا بدید تا با همکاری بچه‌ها یه چیز توپ از از آب دربیاد:
[url="http://www.military.ir/forums/topic/25202-%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d9%82%db%8c%d9%82%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d9%86%db%8c%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c/"]http://www.military....ش-نیروی-دریایی/[/url]

فکر می کنید مهم‌ترین عاملی که این غول رو اجباراً به ساحل میکشونه چیه؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:loser:

آذوقه؟

راستی تاپیک داریم که توش نحوه هواسازی زیر آب رو توسط راکتور توضیح داده باشه یا حداقل یه اشاره ای کرده باشه؟ icon_question
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Bowman' timestamp='1377067803' post='331615']
:loser:

آذوقه؟

راستی تاپیک داریم که توش نحوه هواسازی زیر آب رو توسط راکتور توضیح داده باشه یا حداقل یه اشاره ای کرده باشه؟ icon_question
[/quote]
دقیقاً!
راکتور که کار هواسازی رو انجام نمیده در واقع مزیت راکتور نسبت به بقیه پیشرانها عدم نیازش به هوا هست اما در مورد هواسازی بنده پیش از این یه تاپیک مفصل ایجاد کردم:
http://www.military.ir/forums/topic/23508-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%b4%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d9%88%d8%a7-aip/
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]تشکر از شما جناب الکترو افیسر.خب هوای زیردریایی هر چند بار تموم میشه؟همین اسکار غول پیکر هر چند وقت برای هواسازی میاد ساحل؟[/right]

[right]ضمنا این زیردریایی به صورت تخصصی اتمی کروز پرتاب هست و فقط همین کلاس در نیروی دریایی روسیه این کار رو انجام میده.بقیه تخصصی بالستیک پرتاب هستند.اینکه از لوله ازدر کروز پرتاب یشه جالبه نمیدونستم.یه توضیحی میدی؟[/right]

[right]میخوام اگه خدا بخواد در مرحله بعدی زیردریایی بالستیک مخوف و جدید کلاس بوری روسیه رو معرفی کنم که موشک بالستیک بولاوا رو استفاده میکنه.فعلا زدم تو کار زیردریایی های عظیم روسی.عشق تسلیحات روسم دیگه چکارش کنم :mrgreen:[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://www.military.ir/forums/topic/3064-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%D9%8A-%D8%B2%D9%8A%D8%B1%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%D8%A7%D8%AA%D9%85%D9%8A-%D9%83%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D9%83%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%8A%D9%87/"]http://www.military....اس-اسكار-روسيه/[/url]
قبل از ترجمه با بایگانی هماهنگی شود
متشکرم icon_cheesygrin ویرایش شده در توسط mjb

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]خدا بگم این الکترو افیسر رو چکار کنه...قبلش باهاش هماهنگ کرده بودم....گفت نیست....عیبی نداره حالا.فعالیت علمی نظامی تو سایت باشه.از هیچچی بهتره[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون عکسی که گذاشتین تزینیه دیگه؟چون مربوط به زیردریایی کلاس تایفونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.