senaps

نیوی سیل کریس کایل، بهترین اسنایپر تاریخ امریکا....

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

زود فیلم زندگی نامش رو بسازید دیگه خوشم نمیاد زیاد صبر کنم فیلم خوب هم که این روزا نایاب شده

سیناپس جان کتابش ارزش خوندن داره یا نه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1377166901' post='331981']
تو دیگه کجای کاری ! رفتن به یه کشور مسلمان به بهانه های واهی حمله کردن مردم رو مزنن می کشن بعد شما ازشون دفاع می کنی ؟ اون نظامی ها جزو مردم نیستن ؟ کاش یکمی نظرات اون کسی که عکسشو برای اواتارت گذاشتی مطالعه کنی .
[/quote]آقا این مرد یه نظامیه و وظیفش این بوده !توآمریکا انقدر از این حرفا که ما برای جنگ با تروریست میریم و غیره به خوردشون دادن که اگه بهترین هم باشی مغزتو شستشو میدن والبته نظر من اینه که علت این که مردمو میکشن اینه که حاضرن 100نفر انسان غیر نظامی رو بکشن ولی یه تلفات ندن وگر نه کشتن انسان غیر نظامی برای آمریکا بسیار از نظر تفکرجامعه ی جهانی مضر هست و خظر ناک (یه امریکایی براشون از 100نفر غیر امریکایی مهمتره=تبعیض نژادی)
اتفاقا من خیلی این آواتارمو دوست دارم چون امروز آزادیی که در انتخاب آینده ی کشور داریمو مدیونش هستیم ولی این دلیل نیس که با تمام نظر هاش موافق باشیم بلاخره مانیز انسان هستیم و ازنظر اعتقادی-فرهنگی-سیاسی دارای نظر های مختلف! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دمش گرم که زد این حمال های تروریست رو کشت دستش هم درد نکنه من نمیدونم چرا بعضیا از ملتی حمایت می کنن که همانند بربرها و وحشی ها به ملت ما حمله کرد و این همه جنایت کرد حاج کریس روحت شاد :kiss: :rose: :rose: :rose:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام شما به کسی که 250 نفر مسلمون رو کشته افتخار میکنی ؟واقعا برات متاسفم
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ali_nasir' timestamp='1377197609' post='332139']
[/quote]منم واقعا برای شما تاسف میخورم شما زنی رو که به خودش انتهاری میبنده یه بچه رو هم برای این که متوجه نشن میگیره تو بقلش و میخاد هم خود کشی کنه هم جون یه بچه ی معصومو بگیره میگی مسلمون!؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1377179928' post='332035']
دمش گرم که زد این حمال های تروریست رو کشت دستش هم درد نکنه من نمیدونم چرا بعضیا از ملتی حمایت می کنن که همانند بربرها و وحشی ها به ملت ما حمله کرد و این همه جنایت کرد حاج کریس روحت شاد :kiss: :rose: :rose: :rose:
[/quote]
اینم خدمت شما
http://www.mkvland21.com/forum/showthread.php/30357-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%88%D8%AF-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D9%84%D8%A8%D8%B1%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AA%DA%A9%E2%80%8C%D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D9%BE%D8%B1-%D8%B4%D8%AF!!!?p=186115#post186115 ویرایش شده در توسط 9km

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاری به این ندارم که کی خوبه و کی بده ولی باید یک چیز رو از این برادران یانکی یاد بگیریم !

نظم، برنامه ریزی ، تلاش کردن برای رسیدن به اهداف ، عبرت گرفتن از شکست ها و ادامه دادن راه !

اگر ما مثل اون ها برای هدف هامون کار کرده بودیم وضعیت ما هم خیلی بهتر بود ! ....

از سناپس هم برای این تاپیک متشکرم !

خیلی به این کریس خان حسودیم میشه :mrgreen: من همیشه آرزو داشتم تو چنین موقعیتی باشم و بتونم با تفنگم شاهکار کنم :chicken: البته من فاصله 500 متریم رو با دشمنم حفظ می کنم همیشه :cowboy:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1377199844' post='332153']
کاری به این ندارم که کی خوبه و کی بده ولی باید یک چیز رو از این برادران یانکی یاد بگیریم !

نظم، برنامه ریزی ، تلاش کردن برای رسیدن به اهداف ، عبرت گرفتن از شکست ها و ادامه دادن راه !

اگر ما مثل اون ها برای هدف هامون کار کرده بودیم وضعیت ما هم خیلی بهتر بود ! ....

از سناپس هم برای این تاپیک متشکرم !

خیلی به این کریس خان حسودیم میشه :mrgreen: من همیشه آرزو داشتم تو چنین موقعیتی باشم و بتونم با تفنگم شاهکار کنم :chicken: البته من فاصله 500 متریم رو با دشمنم حفظ می کنم همیشه :cowboy:
[/quote]خب کدوم یانکیی به فردی با چنین خصوصیات میگه یانکی؟! :mrgreen: شوخی کردم به دل نگیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1377199844' post='332153'] کاری به این ندارم که کی خوبه و کی بده ولی باید یک چیز رو از این برادران یانکی یاد بگیریم ! نظم، برنامه ریزی ، تلاش کردن برای رسیدن به اهداف ، عبرت گرفتن از شکست ها و ادامه دادن راه ! اگر ما مثل اون ها برای هدف هامون کار کرده بودیم وضعیت ما هم خیلی بهتر بود ! .... از سناپس هم برای این تاپیک متشکرم ! خیلی به این کریس خان حسودیم میشه :mrgreen: من همیشه آرزو داشتم تو چنین موقعیتی باشم و بتونم با تفنگم شاهکار کنم :chicken: البته من فاصله 500 متریم رو با دشمنم حفظ می کنم همیشه :cowboy: [/quote]

حامد جون آواتار جدید مبارک

دست رو. دلم نذار که خونه به قول معروف ترک عادت موجب مرضه :mrgreen: با صحبت هم فایده ای نداره و نمیشه مشکل رو حل کرد چون نرود میخ آهنین در سنگ [quote name='9km' timestamp='1377199347' post='332148'] اینم خدمت شما http://www.mkvland21.com/forum/showthread.php/30357-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%88%D8%AF-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D9%84%D8%A8%D8%B1%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%AA%DA%A9%E2%80%8C%D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D9%BE%D8%B1-%D8%B4%D8%AF!!!?p=186115#post186115 [/quote]

دمت گرم حاجی لطف کردی :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ali_nasir' timestamp='1377197609' post='332139']
[/quote]

باید دید این 250 نفر از چه کسانی بودند؟

اگر از اون جریان خائن صدر بود که به ایران پشت کرد یا از تکفیری های انتحاری بود که چه اشکال دارد؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigbang' timestamp='1377166901' post='331981']
تو دیگه کجای کاری ! رفتن به یه کشور مسلمان به بهانه های واهی حمله کردن مردم رو مزنن می کشن بعد شما ازشون دفاع می کنی ؟ اون نظامی ها جزو مردم نیستن ؟ کاش یکمی نظرات اون کسی که عکسشو برای اواتارت گذاشتی مطالعه کنی .
[/quote]

موندم چه کسانی به این پست منفی داده اند!

واقعا متاسفم براشون...
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا باید در نبرد ظالم با ظالم ما باید دنبال حق باشیم..!؟
اگه مردم عادی رو نزده سمت نیروهای شیعه مبارز هم نرفته..! ای ول به مرامش و نوش جونش...!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من میخوام اینجا یه واقعه ای رو بگم شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه و انحراف محسوب بشه مدیران محترم اگر لازم دیدند حذف یا منتقلش کنند

زمان جنگ اول خلیج فارس زمانی که خلبانان عراقی با هواپیماهاشون اومدن ایران و در پایگاه سوم شکاری نوژه نشستن تعریف می کردن که از یکی از این بیابانگردها پرسیده بودن اگر دوباره جنگ بشه به ایران حمله می کنی و مناطق مسکونی رو بمباران می کنی ؟ و اون پست فطرت هم جواب داده بود هر چه که سید رئیس ( منظورش اون صدام حسین جانی بود ) دستور بده من با جان و دل اطاعت می کنم که دوستان خواستن حالش رو جا بیارن که جلوشونو گرفته بودن و گفته بودن که بابا این فقط یه سربازه و از اوامر مافوقش اطاعت می کنه

حالا این عمو کریس ( کمال همنشین در من اثر کرده :mrgreen: ) هم یه سرباز بوده و به دستور مافوقش احترام گذاشته و اجراش کرده دمش هم گرم چه شیعه کشته باشه و چه سنی خیلی کار خوبی کرد همون شیعه های عراق اکثر اون جنایت ها رو در حق ملت ما کردن و هر کی اونا رو بکشه ، هر کسی به اونها صدمه ای بزنه من دستشو می بوسم :kiss:

ارادتمند
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان میشه قضاوت روی آدمایی که نمیشناسینشون رو بذارین کنار؟! big_hug

قضاوت بهشتی یا جهنمی بودن خوب یا بد بودنشون به عهده ی خداست :rose:
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.