senaps

نیوی سیل کریس کایل، بهترین اسنایپر تاریخ امریکا....

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='lordashrafi' timestamp='1377198449' post='332145']
منم واقعا برای شما تاسف میخورم شما زنی رو که به خودش انتهاری میبنده یه بچه رو هم برای این که متوجه نشن میگیره تو بقلش و میخاد هم خود کشی کنه هم جون یه بچه ی معصومو بگیره میگی مسلمون!؟
[/quote]
چرا مغلطه می کنی ؟ کی گفت اون خوبه ؟ من می گم شما چرا از یه متجاوز قاتل حمایت می کنی بعد یه چیز دیگه جواب می دی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا شما به کسی که نظامیان دشمنشو میکشه میگید قاتل ؟خب این جوری تمام سربازان ایرانی یا عراقی که سربازدضمنو رو کشتند باید گفت قاتل!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]حالا این عمو کریس ( کمال همنشین در من اثر کرده [/background][/right]
:mrgreen:
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]) هم یه سرباز بوده و به دستور مافوقش احترام گذاشته و اجراش کرده دمش هم گرم چه شیعه کشته باشه و چه سنی خیلی کار خوبی کرد همون شیعه های عراق اکثر اون جنایت ها رو در حق ملت ما کردن و هر کی اونا رو بکشه ، هر کسی به اونها صدمه ای بزنه من دستشو می بوسم [/background][/font][/color][/right]
:kiss:
[/quote]
همون شیعه ها هم قیام کردند علیه همون سید الرئیس یک و نیم میلیون کشته هم دادند..!
بغل دست ما هم ضد همون سید الرئیس جنگیدند..!
اصراری ندارم..!و هرجور که مایلید میتونید فکر کنید..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1377370879' post='332359']
همون شیعه ها هم قیام کردند علیه همون سید الرئیس یک و نیم میلیون کشته هم دادند..!
بغل دست ما هم ضد همون سید الرئیس جنگیدند..!
اصراری ندارم..!و هرجور که مایلید میتونید فکر کنید..!
[/quote]

بله کلا این بیابانگردها اصولا آدم های فرصت طلبی هستن تا دیدن سید رئیسشون دیگه قدرت نداره شروع به قیام کردن ولی زمان جنگ یا قبلش از این بخارها ازشون متصاعد نمی شد که قیام کنن

همون زمانی هم که به ما به طور کاملا ناجوانمردانه حمله کردن از ضعف ایران بنا به دلایلی که همه میدونیم سو استفاده کرد و حمله کرد و گرنه زمانی که ما عظمتی در منطقه داشتیم اومد پاشو از گلیمش دراز کنه جوابی بهش دادیم که بره واسه بقیه ی قوم متمدنشون تعریف کنه

اگر منظور شما تیپ بدر هستش ( اگر اشتباه نکنم ) باید بگم فرمانده ی فقید این تیپ همسایه ما بوده در جنوب ( شهید دقایقی ) و این تیپ اونجور که فکر می کنید نیست اصلا تاثیرگزاری چندانی نداشته بگذریم

اصولا بنده به جز منافع ملت ( ممکنه با منافع دولت یکی نباشه ) به چیز دیگری فکر نمی کنم برادر عزیز حاج رضوان :rose:
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]اگر منظور شما تیپ بدر هستش ( اگر اشتباه نکنم ) باید بگم فرمانده ی فقید این تیپ همسایه ما بوده در جنوب ( شهید دقایقی ) و این تیپ اونجور که فکر می کنید نیست اصلا تاثیرگزاری چندانی نداشته بگذریم[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
بله منظورم همون تیپه..!
یاد شهید بزرگوار اسماعیل دقایقی بخیر..!
البته خوب واقعیت اینه که چون عراقی بودند شاید نمیشد خیلی بهشون اعتماد کرد اما تو عملیات مرصاد خودشون رو ثابت کردند..! الان هم که همشون رفتند شدند مقامات بالای دولت عراق..! و همه شان هم متشکر و دست بوس ایران..!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]بله کلا این بیابانگردها اصولا آدم های فرصت طلبی هستن تا دیدن سید رئیسشون دیگه قدرت نداره شروع به قیام کردن ولی زمان جنگ یا قبلش از این بخارها ازشون متصاعد نمی شد که قیام کنن[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
به هر حال تمامی مردم عراق فارق از هر نژادی ابتدا اسیر صدام بودند...! همانطور که زمانی مردم ما اسیر دیکتاتور هایی چون محمد رضا و رضا شاه خائن بودند...!
چه کرد چه عرب چه ترکمن...!
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]همون زمانی هم که به ما به طور کاملا ناجوانمردانه حمله کردن از ضعف ایران بنا به دلایلی که همه میدونیم سو استفاده کرد و حمله کرد و گرنه زمانی که ما عظمتی در منطقه داشتیم اومد پاشو از گلیمش دراز کنه جوابی بهش دادیم که بره واسه بقیه ی قوم متمدنشون تعریف کنه[/background][/right][/font][/color]
[/quote]
منظورتون همون صف آرایی چند روزه برای پرت کردن حواس ارتش عراق از سوریه است..!؟
[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]اصولا بنده به جز منافع ملت ( ممکنه با منافع دولت یکی نباشه ) به چیز دیگری فکر نمی کنم برادر عزیز حاج رضوان [/background][/right][/font][/color] :rose:[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)] [/background][/right][/font][/color]

[/quote]
لطف دارید برادر عزیز..! برای منم منافع نظامی مهم است که 98,2 % ملت آنرا پذیرفته و برای آن خون داده اند
سپاس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
منظورتون همون صف آرایی چند روزه برای پرت کردن حواس ارتش عراق از سوریه است..!؟
[/quote]

والا این رو نشنیدم منظورم همون زمانیه که عراق گفت حق ندارید در اروند کشتی رانی کنید سپس اقدام به تخلیه ی تانک در خاک ایران کرد که خلبانان جان بر کف با ماوریک دماری از روزگارشان در اوردند که توصیف ناشدنیست هون موقع عم یک ناو نیروی دریایی به نام ابن سینا ( اگر اشتباه نکنم ) وارد اروند شد و سه افسر از هر سه نیرو بر روی عرشه ی آن قرار داشتند و به پرچم ایران احترام گذاشتند و عراق دمش رو گذاشت رو کولش و رفت و منجر به قرارداد الجزایر شد

منافع ملت برای هر کس که ایرانی باشد و واقعا وطن پرست باشد مهم است شهدا هم که روی سر ما جا دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1377363984' post='332310']
آقا شما به کسی که نظامیان دشمنشو میکشه میگید قاتل ؟خب این جوری تمام سربازان ایرانی یا عراقی که سربازدضمنو رو کشتند باید گفت قاتل!
[/quote]
عجب مغلطه ای icon_eek
آقا شما به نظامی که پدرت رو مادرت رو برادرت رو خواهرت رو می کشه میگی قاتل؟؟؟

[quote name='maverick100' timestamp='1377372229' post='332372']
بله کلا این بیابانگردها اصولا آدم های فرصت طلبی هستن تا دیدن سید رئیسشون دیگه قدرت نداره شروع به قیام کردن ولی زمان جنگ یا قبلش از این بخارها ازشون متصاعد نمی شد که قیام کنن

همون زمانی هم که به ما به طور کاملا ناجوانمردانه حمله کردن از ضعف ایران بنا به دلایلی که همه میدونیم سو استفاده کرد و حمله کرد و گرنه زمانی که ما عظمتی در منطقه داشتیم اومد پاشو از گلیمش دراز کنه جوابی بهش دادیم که بره واسه بقیه ی قوم متمدنشون تعریف کنه

اگر منظور شما تیپ بدر هستش ( اگر اشتباه نکنم ) باید بگم فرمانده ی فقید این تیپ همسایه ما بوده در جنوب ( شهید دقایقی ) و این تیپ اونجور که فکر می کنید نیست اصلا تاثیرگزاری چندانی نداشته بگذریم

اصولا بنده به جز منافع ملت ( ممکنه با منافع دولت یکی نباشه ) به چیز دیگری فکر نمی کنم برادر عزیز حاج رضوان :rose:
[/quote]
کمی تاریخ بیشتر بخونید و خاطرات عراقی ها در جنگ هم بد نیست.
خواهش می کنم مدیران با نظریات نژادی و بیراه مبارزه کنن این چه وضعیه توی سایت حاکم شده یکی میگه عرب فلان فلان شده اون یکی میاد و میگه فلان فلان شده هایی که به ما حمله کردن و امروز باید از دم تیغ بگذرن یکی دیگه میگه اینها همه یکی هستن یکی میگه سوسمار خور .....
آقا بسط جز به کل هم حدی داره آدم اینقدر خشک مغز.

[quote name='lordashrafi' timestamp='1377198449' post='332145']
منم واقعا برای شما تاسف میخورم شما زنی رو که به خودش انتهاری میبنده یه بچه رو هم برای این که متوجه نشن میگیره تو بقلش و میخاد هم خود کشی کنه هم جون یه بچه ی معصومو بگیره میگی مسلمون!؟
[/quote]
مگر شما خدایی که مسلمان یا غیر مسلمان بودن یکی رو رد یا قبول کنی؟؟؟
در ضمن اون فرد اگر وهابی و سلفی هم باشه و ما ناحق بدونیمش بازم عملش به عنوان کسی که دستش خالیه و برای مبارزه با دشمنش که ناموس و شرف و خاکش رو برده و از ناچاری خود انتهاری می کنه قابل توجیه هست.
[quote name='lordashrafi' timestamp='1377153502' post='331931']
خدا این یارو رو لعنت نکنه که گفته شده هیچ غیر نظامیو نکوشته اونیو لعنت کنه که برای دادن تلفات کمتر یه منطقه ی که غیر نظامی ها هم درش ساکن هستند رو شخم می زنه واقعا شخم میزنه ها من یه ویدئو دربارش دیدم!زنو مرد بچه . کهنسالو رحم نمی کنن همه کسو همه جارو شخم میزنن
[/quote]
هیچ غیر نظامی رو نکشته؟؟؟

میشه خواهش کنم هر چند وقت یکبار شما فتوا صادر نکنین والله اگر فتوا های جدید در حق اسلام و مومنین صادر نکنید مسلمین سلمه ای بهشون وارد نمیشه.
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله هرکسی که غیر نظامی هارو بکشه از دید من قاتله!
مسلمونی که هم خود کشی کنه هم جوون دیگری رو بگیره واقعا مسلمونه!
من فتوایی صادر نکردم فط تا جایی که خوندم امکنش خیلی کمه که یه تک تیر انداز فرق بین نظامی و غیر نظامی رو تشخیص نده چه برسه به این ... که کارش کشتن نظامیانه! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کمی تاریخ بیشتر بخونید و خاطرات عراقی ها در جنگ هم بد نیست.
خواهش می کنم مدیران با نظریات نژادی و بیراه مبارزه کنن این چه وضعیه توی سایت حاکم شده یکی میگه عرب فلان فلان شده اون یکی میاد و میگه فلان فلان شده هایی که به ما حمله کردن و امروز باید از دم تیغ بگذرن یکی دیگه میگه اینها همه یکی هستن یکی میگه سوسمار خور .....
آقا بسط جز به کل هم حدی داره آدم اینقدر خشک مغز.[/quote]

برادر من شما بهتره که کمی ادب رو رعایت کنی اینا نظر شخصی منه منم اصلا یه میلیمتر ازشون کوتاه نمیام هر برچسب و انگی هم میخوای بهم بزن و هر توهینی دلت خواست بکن

مدیران محترم اگر لازم میدیدن خودشون به بنده اخطار می دادن و یا پست رو ویرایش می کردن

به نظر شما مدیران نباید با توهین ها و انگ زدن ها مبارزه کنن و فقط باید با نظر شخصی یک کاربر مبارزه کنن ؟ وه که چه منطقی داری
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
هیچ غیر نظامی رو نکشته؟؟؟
[/quote]

بله....
کریس کایل یکی از نیروهای ویژه هستش که قتل غیر نظامی در کارنامه اش نیستش!! اصولا یکی از دلایل اسطوره شدنش هم همینه! :)
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اظهار نظرهای قومیتی و نژادی خودداری کنید ، فراموش نکنیم بخش زیادی از مردمان مناطق غربی هم عرب هستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1377436261' post='332613']
از اظهار نظرهای قومیتی و نژادی خودداری کنید ، فراموش نکنیم بخش زیادی از مردمان مناطق غربی هم عرب هستند
[/quote]

چکا جان اتفاقا من خودم اهل همون مناطقم البته عرب نیستم اما باهاشون برخورد داشتم اصلا بحث این عزیزان نیست بحث عده ای بربر بود که به کشور ما حمله کرده بودن و ... که خب متاسفانه ما متهم شدیم به خشک مغزی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بله....
کریس کایل یکی از نیروهای ویژه هستش که قتل غیر نظامی در کارنامه اش نیستش!! اصولا یکی از دلایل اسطوره شدنش هم همینه! :)[/quote]
من این یکی دیگه تو کتم نمیره :) احتمالا مثل همون قضایا که کلی غیر نظامی می کشن بعد تو رسانه هاشون میگن همه شبه نظامی یا تروریست بودن باشه این مطلب
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من چند وقت پیش یه ویدیو از عکس‌های کریس کایل اپلود کرده بودم، دیدنش خالی از لطف نیست

[CODE]http://www.aparat.com/v/F3Rjq[/CODE]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.