Marine101

نقد و بررسی سیستم تنبیه و ویرایش نظرات کاربران میلیتاری

Recommended Posts

[center]هو القادر[/center]
اصلاح سیستم تنبیه و ویرایش نظرات نا صحیح کاربران میلیتاری...
دوستان ، متاسفانه ، سیستمی که برای تنبیه و همین طور ویرایش نظرات نامناسب کاربران سایت طراحی شده ، کاملاً غیر عقلی ، غیر منطقی ، ضالمانه و دیکتاتورگونه است...سیستمی جایگزین برای ، این شرایط اسفبار فعلی در ذهن من نقش بسته ، که اقدام به طرحش میکنم ، میلیتاریستهای عزیز (مدیران و کاربران) را ، به تفکر در مورد ذهنیت این بنده ی حقیر و ارئه ی نظر و همچنین قضاوت دعوت میکنم...
الف-سیستم ویرایش نظرات نا همتراز با قوانین یا نظرات نامناسب با بحث در جریان :
این سیستم باید دو مرحله ایی بشه ... بدین گونه که وقتی مدیری نظری رو حذف میکنه یا مورد ویرایش قرار میده ، در مرحله ی اول ، نظر اولیه از بین نرود و به یک قسمت قرنطینه ی قابل بازگشت منتقل شود .. و لینک آی دی آن مدیر علاوه ی بر توضیحات در آن نظر اعمال شود تا کاربری که نظرش مورد تهدید مدیر قرار گرفته فرصت دفاع در مکاتبه ایی کوتاه با مدیر مورد نظر ، داشته باشد .. شاید آن مدیر درک و برداشت نادرستی از آن نظر در ذهن داشته باشد و بعد از مکاتبه با کاربر ، قانع گردد که ویرایش و یا حذف کلی لازم نیست و یا اینکه لازم بداند نسبت به موضوع ، از مدیران یا دیگر کاربران مشورت بگیرد...البته بعضی از نظرات الکی، به کل باید از همان اول فیتیله پیچ بشوند (ولی به عقیده ی من همین نظرات هم، باید، به خاطر رعایت عدالت ، تحت سیستم دو مرحله ایی قرار گیرند)...در ضمن این حالت قرنطینه بازه ی زمانی مشخصی داشته باشد ، مثلاً ده روز ، یعنی بعد از اتمام زمان تعیین شده ، اگر کاربر اقدام به دفاع از خود در محضر مدیریت سایت نکرد، ویرایش اعمال شده یا اقدام به حذف ، اجرایی شود.
ب-تنبیه کاربران خاطی در میلیتاری :
این مقوله ی حساس نیاز به سیستمی چند سطحی داره...بدین گونه که محرومیت از سایت در چند Level مختلف تعریف شود که متناسب با نوع و تعداد تخلف یا تخلفات ، اعمال گردد و در هر سطحی امکان اعتراض و مکاتبه ی با مدیران اصلی (جدای از پست الکترونیکی سایت)، برای کاربر تنبیه شده تدارک دیده شود و همین طور امکان ارتباط با مدیران بخشی که نظر کاربر در آن بخش ، مورد قضاوت و تهدید واقع شده...من چند سطح را طراحی کرده ام که ارائه میکنم...
1-فقط محرومیت از ارائه ی نظر در تاپیکها و استفاده ی از قسمت به روزرسانی...
2-علاوه ی بر اعمال محرومیت سطح 1 ، حق ارسال پیام جدید و یا ادامه ی مکاتبات در پیام خصوصی هم از او سلب شود...یعنی کاربر فقط به ناظر تبدیل گردد.
3-محرومیت کامل یا همان تعلیق اکانت.
4-اخراج همیشگی از سایت.
اجرای این موارد باید ، حتی در ابتدائی ترین سطح ، اطلاع رسانی شود .. با تفسیر بندهای قوانین سایت و نقل قول نوشته های عمومی فرد مورد تنبیه.
زمان سه سطح اول این وضعیتهای تنبیه ایی باید همان گونه که در بالا ذکر شد با نوع و دفعات خطا یا خطاها ، متناسب باشد...این مورد از حوزه ی توان تحلیلی من خارجه...
تا یادم نرفته ، اگر قرار باشه ، کاربری اکانتش تعلیق شود یا از سایت اخراج شود ... بهتر هستش (یا به عبارت دیگر باید) به صورت شورای مدیران این تصمیم گرفته شود ... حتی برای یک روز محرومیت کامل از سایت .
ج-ذکر این مورد مهم هم در اینجا، خالی از لطف نیست...من تا به حال روشی برای تنبیه و برخورد با مدیر خاطی (حتی مدیران ارشد سایت) مشاهده نکرده ام ، پس سه پیشنهاد هم در مورد این مهم دارم...
1-پیش بینی بخشی مجزا در سایت ... بدین صورت که ، اگر کاربری با واکنش ناصحیح ، سلیقه ایی و یا غفلت آلود یک مدیر رو به رو شد و توان اثبات این مهم را نیز داشت ، در آنجا دلایل خود را مطرح کند و پس از آن طبق نظر شوراییه تمام مدیران ، خطاکار بودن و یا نبودن، مدیر مورد قضاوت ، مشخص شود.
2-سیستم رتبه بندی مدیران ... اگر مدیری ، همانگونه که در بالا اشاره شد ، خطاکار بودنش اثبات شد ، نمره ایی منفی در سیستم رتبه بندی برایش لحاظ شود و همین طور تنبیه ... البته بهتر است بازه ایی زمانی پیش بینی شود که اگر مدیری عملکرد مقبول و بدون شکایتی داشت ، رتبه ایی مثبت برایش در نظر بگیرند ... در ضمن اگر مدیر خاطی توانست رضایت مورد شکایتش را جلب کند ، اعتبار منفی اش، حذف شود.
3-تعریف و عملیاتی سازی قوانین و مقررات مدیریت برای تمامی مدیران سایت.
((اگر اینهایی که من گفته ام هم اکنون نیز بخشی از دستورالعملها و یا سیاست های مدیریت هستش ، شرمنده ، به شخصه ، تا به حال جز تعلیق اکانت ، آن هم بی مورد قابل قبول ، چیزی ندیده ام...در ضمن این موارد رو خیلی خلاصه گفتم ، از این چند خط خیلی بیشتر جای بحث داره))
موارد ذکر شده نقاط ضعف و پیچیدگی هایی دارد ، اما میتوانند سکویی باشند برای عبور از این وضعیت ارباب، رعیتیه فعلی سایت.
در پایان خطاب به همه ی اعضای میلیتاری میگویم که ، در این سایت کاربران و مدیران مکمل یکدیگرند ... یعنی بدون مدیریت و برخورد صحیح، میلیتاری تبدیل به جنگل میشود و از آن طرف نیز میلیتاری بدون کاربران قبرستان خواهد بود.
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
همین موارد تقریبا در نرم افزار سایت وجود دارد و اجرا می شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کو؟ ... کجا؟ ... چه شکلی که تا حالا ما ندیدیم؟ ... بنده الان اگر خواستم از مدیری گلایه کنم باید کجا برم ، که همه ببینند؟ ... با مدیران متخلف چگونه برخورد میشه؟ ... پس چطور یهو نظرات، غیب میشن؟ ...
پس چطور با آدم اینهو یه شهروند درجه ی 2 برخورد میشه و به خاطر یه سوال ، آنی، بدون اخطار و شورا ، 10 روز ، کاربر از حق شهروندی خودش محروم میشه؟
و هزاران سوال دیگه...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
بنده با فرمایشات دوست خوبمون جناب 013579 موافقم ، متاسفانه تنبیهات سلیقه ای و قایم به فرد در سایت زیاده و این مقوله زیاد منصفانه و قانونی و منطقی به نظر نمیرسه
از اینا گذشته برخورد سلیقه ای مدیران عموما بدون واکنش خاصی از سوی شورای مدیریت و یا کسانی بالاتر زیر سبیلی در میشه
در کل مجموعه سایت و قوانین و مقررات به نظر من قوانینی که تبدیل به حروف والی شدن زیاده
نوشته میشوند اما اینبار بجای حروف والی که خوانده نمیشوند اینها اجرا نمیشوند
به نظر حقیر همه دوستان از کاربر جز و عادی مثه بنده تا مدیران ارشد باید صبر و حوصلمونو بالاتر بوده و به طرفهای منتقد اجازه گفتگو و مباحثه در چهارچوب قوانین سایت بدهیم و هر صدای مخالفی رو بالفور خاموش نکنیم ، بدون بادمجون دورقاب چینی و پاچه خواری باید بگم که آقا سعید در اینمورد یه الگوی مناسبه ولی متاسفانه برخی دیگراز مدیرا بالاخص جناب..... (بگذریم!!!) به هیچ وجه چنین خصلتی رو ندارند
صبر و شکیبایی مدیران باید چندین برابر کاربران عادی باشه ف تنبیهات و تشویقات هم باید متعادل و متعارف باشه ، باید جاذبه و دفعه توامان باشه ، نه فقط تنبیه و مجازات
به فکر سیستم تشویقی سایت هم باید باشیم
به نظر حقیر الان منش مدیریتی سایت خیلی خیلی الز مجموعه قوانین موجود در سایت فاصله داره
قوانین رو میشه گفت کامل داریم اما اجراشونو نه
سلیقه ای متاسفانه عمل میشه
اگر تصمیمات گروهی و شورایی و با کمی صبر و حوصله و بدون تعجیل و شتاب گرفته بشه بسیار بهتر و منطقی تر خواهد بود
متاسفانه مورد دیگری که هست بحث محرومیتهاست که عملا دست و پای متهم رو میبنده برای دفاع از خود!!!
[b]همه مجامع داوری دنیا(بجز مجامع دیکتاتوری و مستبد) برای دفاع و حتی اعلام اعتراض نسبت به احکام صادره یه راهکاری دارند که متاسفانه در سایت ما کمتر دیده میشه یا بهتره بگم اصلا دیده نمیشه[/b]
در همه دنیا برای قاتلین بالفطره و جانیان آدمکش هم حق دفاع و اعتراض به رای صادره وجود داره
اشتباه میکنم؟
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]سلام[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]همین موارد تقریبا در نرم افزار سایت وجود دارد و اجرا می شود. [/font][/color][/right]
[/quote]

pm کردم ....

---------------

[quote]ولی متاسفانه برخی دیگراز مدیرا بالاخص جناب..... (بگذریم!!!) به هیچ وجه چنین خصلتی رو ندارند[/quote]

سعید جان این حرف بنده تنها نیست .......

---------------

انشاالله کادر مدیریتی روز به روز بهتر بشه ......

---------------

برای ایجاد انگیزه در کاربران باید درجات رو درست توزیع کرد ، مثلا من ستوان یکم هستم ولی سینا ( گوبلز ) یا برادر کامران ( چکا ) با این همه فعالیت استوار هستند !!!!!!

در صورتی که بنده در برابر اینها پشمک هم نیستم .......

مثال زیاده که طرف درجش x هست ولی اندازه گوشتکوب هم از مسائل نظامی حالیش نیست ........

اگه درجات زود به زود و بر اساس لیاقت توزیع بشه میتونه نقش شایانی در بالا بردن کیفیت سایت داشته باشه .......

نه فقط طرفداری از یک جبهه خاص و کارهایی از این دست باعث بالا رفتن درجه کسی بشه .......

آپدیت شدن سریع درجات خیلی میتونه به کاربرها انگیزه بده .......

مثلا میشه یک ماه اکانت گالری رایگان برای کسی که n تا تاپیک خوب در یک ماه داشته در نظر گرفت ....... یا ...... ویرایش شده در توسط komando59
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]وقتی پستی را مخفی می‌کنیم، یه قسمتی تعبیه شده به نام "علت مخفی کردن" که مدیران می‌توانند توضیح بدهند که علت مخفی شدن این پست چیست. به نظرم اگر این امکان وجود داشته باشد که مدیران گزینه‌ای را تیک بزنند که همزمان کامنت‌ "علت مخفی کردن" به صورت اتوماتیک برای کاربر مربوطه پی‌ام بشود خیلی خوب خواهد بود. زیرا اطلاع‌رسانی دستی یک مقدار دشوار هست.[/font][/size]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1377355860' post='332236']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]وقتی پستی را مخفی می‌کنیم، یه قسمتی تعبیه شده به نام "علت مخفی کردن" که مدیران می‌توانند توضیح بدهند که علت مخفی شدن این پست چیست. به نظرم اگر این امکان وجود داشته باشد که مدیران گزینه‌ای را تیک بزنند که همزمان کامنت‌ "علت مخفی کردن" به صورت اتوماتیک برای کاربر مربوطه پی‌ام بشود خیلی خوب خواهد بود. زیرا اطلاع‌رسانی دستی یک مقدار دشوار هست.[/font][/size]
[/quote]
سلام.
خوبی؟؟؟
این مخفی کردنه از چی مخفی میکنه، نظر رو؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با حرفهای کماندو59 موافقم بالاخص در باره تشویقها
باید به پستهای مفید بها بدیمن تا این پستهای اسپمی و یک خطی موافقمم
عالیه
خوب بود
دمت گرم
اومدم تشکر بکنم
ادامه بده
نظری ندارم
ببینم چیکار میکنی
بازهم کار عالی از..
به حداقل برسه
به نظرم باید برای پستهای پربار و فنی امتیازات خاصی قایل بشیم تا بار فنی سایت بیشتر و بیشتر بشه
مثلا چند وقته جریان بسیار خوبی در سایت راه افتاده و ترجمه های خوبی میاد توسایت ( قبلا هم بود اما مدتی کم شد و دوباره داره قوی میشه ) باید به چنین پستهایی یا پستهای پربار تحلیلی دیگه ( اونایی که کپی پیست نیستن!!!) بها داده بشه تا همه به این نتیجه برسن که تعداد پست مهم نیست محتواش مهمه
بقول معروف زندگی عرضش مهمتر از طولشه
ارسالها هم محتواش از تعدادش مهمتره
این مهم به یه حرکت مدیریتی منسجم و حساب شده نیازداره
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][quote name='013579' timestamp='1377356529' post='332241']
سلام.
خوبی؟؟؟
این مخفی کردنه از چی مخفی میکنه، نظر رو؟؟؟
[/quote]سلام[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]می‌بینم که دوره نقاحت را پشت سرگذاشتید به سلامتی. icon_cheesygrin [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]عارضم که پست شما مخفی می‌شود، یعنی شما و سایر کاربران غیر مدیر و همچنین مدیران غیر ارشد، آن پست را نمی‌بینند و به آن دسترسی ندارند. :cowboy:[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1377358035' post='332255']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]سلام[/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]می‌بینم که دوره نقاحت را پشت سرگذاشتید به سلامتی. icon_cheesygrin [/font][/size]
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]عارضم که پست شما مخفی می‌شود، یعنی شما و سایر کاربران غیر مدیر و همچنین مدیران غیر ارشد، آن پست را نمی‌بینند و به آن دسترسی ندارند. :cowboy:[/font][/size][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif] [/font][/size]
[/quote]
نظر قابل برگشته ، دیگه؟؟؟

راستی ، گفتم برم سایت بغلستان، یه تاپیک بزنم در مورد اینکه به خاطر یه سوال ، 10 روز محرومم کردن ... شرم کردم از پیشکسوتی ، آقا سعید...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]پیش بینی بخشی مجزا در سایت ... بدین صورت که ، اگر کاربری با واکنش ناصحیح ، سلیقه ایی و یا غفلت آلود یک مدیر رو به رو شد و توان اثبات این مهم را نیز داشت ، در آنجا دلایل خود را مطرح کند و پس از آن طبق نظر شوراییه تمام مدیران ، خطاکار بودن و یا نبودن، مدیر مورد قضاوت ، مشخص شود.[/right]
ا[/quote]
ين مورد خيلي خوبه خصوصا كه ما يه مدير داريم ك ميگه هر كي به من منفي بده(دقيقا فرموندن هر كي به تاژيك تاريخي من منفي بده ) باهاش برخورد ميشه و ميره حبس خيلي دوست دارم بدونم كجا با اين مديران برخورد ميشه ؟ و يا چطور شفاف سازي كنيد خواهشن !! تازه حداقل يك كاربر هم ك فرستادن حبس جناب رضات درآورد
بارها كامنت هاي من غيب شدن ولي هيچ وقت به من هشداري داده نشده
نوع برخورد مديران منفعلانه هم هست ك اين بده يعني وقتي كاربري ادعايي ميكنه كسي كاري نداره تا زماني ك يكي بياد جواب بده بعد هر 2 كامنت رو مخفي ميكنن ویرایش شده در توسط death

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده پیشنهاد میدم شما روسای بزرگ شورای سایت کاربرهای عادی رو هم در چرتکه محاسبات خودتون وارد نمایید ! و در کنار شورای مدیران یک شورای کاربران هم تشکیل بشود در نقش شورای انصاف و عدالت ! ماشاءالله اگر بخواهم این سیستم قضاوت در میلیتاری رو مثال و مشابه سازی کنم ما اینهمه مدیر در نقش دادستان و بازپرس داریم ( جهت اقامه دعوا و ادله اثبات جرم و رفتار خلاف قانونی کاربر ) جنابان برادر سعید و برادر رضا و برادر ابراهیم هم که در نقش ریاست دادگاه ( جهت نظارت بر حسن اجرای دادرسی و اعمال قوانین کلی و جزئی سایت ) هستند ... لا اقل یک هیئت منصفه از بین کاربران جهت اخذ آرای نهایی انتخاب شود تا این دادستانهای خشمگین در حد ( Angry birds :mrgreen: ) یکه تازی نفرمایند و در حد کمباین کاربر درو نکنند ! [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/broken%20heart.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/feeling%20beat%20up.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/not%20talking.gif[/img]

اگر من خطاکار از جانب کاربران دیگر مورد قضاوت نهایی و اعلام نتیجه گناهکاری و بیگناهی و درستی میزان مجازات که توسط دادستانی تعیین میشه قرار بگیرم بسیار برای من قابل هضم تر خواهد بود تا یک مدیر همه نقشها از دادستان و بازپرس گرفته تا قاضی و مامور اجراء محترم ( بخونید اعدام :mrgreen: ) رو بازی کند !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم بتل مسترگرامی ل= کلام رو بیون کردن
به نظرم این بهترین گزینه و شیوه برای تنبیهات و بالاخص اخراجها خواهد بود
منصفانه و منطقی
در یک سیستم کاملا دموکراتیک که همه هم نظارت دارن و عدالت با دقت بسیار بسیار بهتر و بیشتری صورت میگیره و خود فرد خاطی هم بیشترین درس رو میگیره و تنبیه رو هم با رضایت کامل قبول میکنه
متاسفانه سیستم فعلی نهایت دیکتاتوری و استبداده
مستبدانه مطلقه
امیدوارم مدیران گرامی این تاپیک رو با دید بازتری مطالعه بفرمایند

تشکر ویژه از بانی تاپیک و بتل جان و کوماندوی گرامی بابت مخالفت با شیوه موجود و انتقاداشون
و سپاس از سعید گرامی و مهدوی عزیز بابت مشارکتشون در بحث
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
هر مدیر وقتی پستی رو مخفی میکنه علت رو هم درج میکنه که مدیران ارشد میتوونند اون رو ببیند اعلام دلایل به تک تک کاربران کاری وقت گیره و از عهده ما برنمیاد مگر آنکه به لحاظ نرم‌افزاری امکانش فراهم بشه.
پیش از این جهت برخورد با خاطیان یک کمیته انضباتی تشکیل شده بود که در موارد حاد وارد عمل میشد و در مورد کاربر خاطی حکم میداد الآن هم باید همون احیا بشه اعضای این کمیته طی انتخاباتی تعیین میشدند، یا اینکه به جاش سمت رییس کاربران به شکایات کاربران رسیدگی کنه.
وقتی پستی گزارش میشه اعضای شورا اون رو بررسی کرده در موردش نظر میدن وقتی به اجماع رسیدن بهش رسیدگی ميکنند مگر اینکه وضعیت حاد باشه که بلافاصه با فرد خاطی برخورد میشه.
در کل مشکلات سایت دو جنبه فنی و مدیریتی داره.
به لحاظ مدیریتی به علت بی‌تجربگی حقیر یا سایر دوستان مشکلاتی پیش آمده که ان شاالله تکرار نخواهد شد.
به لحاظ فنی مدتهاست مشکلاتی گریبانگیرسایت شدند ولی هنوز نتونستیم حلشون کنیم و تا زمانی که حل نشوند امکان اصلاح بسیاری از موارد ناممکن هست متاسفانه. علت اصلی مشکلات ما بنا بر تجربه‌ی چندین ساله من در این سایت اگر قبولش داشته باشید مشکلات فنی است که باید براش چاره‌ای اندیشیده شود.
یاحق.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='BattleMaster' timestamp='1377363121' post='332299']
بنده پیشنهاد میدم شما روسای بزرگ شورای سایت کاربرهای عادی رو هم در چرتکه محاسبات خودتون وارد نمایید ! و در کنار شورای مدیران یک شورای کاربران هم تشکیل بشود در نقش شورای انصاف و عدالت ! ماشاءالله اگر بخواهم این سیستم قضاوت در میلیتاری رو مثال و مشابه سازی کنم ما اینهمه مدیر در نقش دادستان و بازپرس داریم ( جهت اقامه دعوا و ادله اثبات جرم و رفتار خلاف قانونی کاربر ) جنابان برادر سعید و برادر رضا و برادر ابراهیم هم که در نقش ریاست دادگاه ( جهت نظارت بر حسن اجرای دادرسی و اعمال قوانین کلی و جزئی سایت ) هستند ... لا اقل یک هیئت منصفه از بین کاربران جهت اخذ آرای نهایی انتخاب شود تا این دادستانهای خشمگین در حد ( Angry birds :mrgreen: ) یکه تازی نفرمایند و در حد کمباین کاربر درو نکنند ! [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/broken%20heart.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/feeling%20beat%20up.gif[/img] [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/not%20talking.gif[/img]

اگر من خطاکار از جانب کاربران دیگر مورد قضاوت نهایی و اعلام نتیجه گناهکاری و بیگناهی و درستی میزان مجازات که توسط دادستانی تعیین میشه قرار بگیرم بسیار برای من قابل هضم تر خواهد بود تا یک مدیر همه نقشها از دادستان و بازپرس گرفته تا قاضی و مامور اجراء محترم ( بخونید اعدام :mrgreen: ) رو بازی کند !
[/quote]
سلام ، بتل جان ...
خوبی؟
نمیدونی چقدر دلم برات تنگ شده بود... :rose:
من هم به اینهایی که گفتی فکر کردم ... باز هم به این نتیجه رسیدم .. که ، ما نمیخوایم بگیم که به مدیران ، اعتماد نداریم و بعدش از این شلوغ بازی ها در بیاریم ... اما بعضی مواقع مدیران رفتاری میکنند که اصلاً شایسته نیست ... زود قضاوت میکنند ، زود ناراحت میشن ، زود توبیخ میکنند و ... باید یه راهی برای جبران این اتفاقات دور از شان پیدا کنند... اینها هم از خستگی هستش ، اونها هم گناهی ندارند...
باور کن من تا حالا با هر مدیری مکاتبه داشته ام جز لطف و صمیمیت ازشون ندیدم...خدای ناکرده برداشت نشه که به خاطر یک بار توبیخ میخوایم دنیا رو بهم بریزیم...
اینهایی که من در بالا آوردم ، هم به نفع ماست و هم به نفع مدیریت ... ما نه جنگل میخوایم و نه قبرستان ، همه ی ما آرزومون سایتی پویا و زنده هستش که بتونه حداقل اثری در مدریت نظامی کشور بگذاره... ویرایش شده در توسط 013579
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.