Marine101

نقد و بررسی سیستم تنبیه و ویرایش نظرات کاربران میلیتاری

Recommended Posts

اغلب این پیشنهادات الان عملیاتی هست شما فقط چون مدیر نیستید و تجربیات خودتون در مسائل انضباطی را دیدید ازش بی اطلاعید.
به هر حال مدیران هم اشتباه می کنند که در این صورت راهش اعتراض به بقیه ی مدیرا هست که اون ها در جلسات مشورتی ای که دارن قضیه را بررسی می کنند.
فکر هم نکنید مدیرا همه یک نظر دارند تنوع رای درشون زیاده. اگر باهاشون صحبت کنید و واقعا بی تقصیر باشید اونا با هم صحبت می کنند و تصمیمی می گیرند که به نفع سایت باشه و حتی در جمع خودشون به خاطر اشتباهاتشون شماتت میشن اگر چه شما ازش بی اطلاع می مونید. (مثل داورای فوتبال و رشته های ورزشی :) )

بعضی از این پیشنهادها خوبه ولی تا مدیر نشید نمی فهمید عملی نیست یا حتی بعضیاش قبلا اجرا شده و نتیجه ی مطلوبی نداشته ولی به سن کاربری شما قد نمی ده.
یادمه قدیم حتی برای اخراج چند کاربر در سایت تاپیک زده شد و بعد رای گیری شد و... متاسفانه در عمل شبیه بالماسکه شد تا بررسی انضباطی. شان کاربر و مدیران شکسته شد، بی حرمتی در سایت زیاد شد، بحث حاشیه ای درست شد، جبهه گیری شکل گرفت و... شان مدیری که شکسته بشه دیگه نمی تونه مدیریت کنه.
یک برخورد انضباطی سریع و به موقع و با حداقل حاشیه برای جو سایت بهتره اگر چه احتمال خطاش هم بیشتر میشه. در صورت خظا بهتره به دیگر مدیران اعتراض کنید. همیشه یادتون باشه اشتباه هم بخشی از مدیریت هست. پس ناراحت نشید بهش احترام بذارید (درست مثل داوری)
شما فرض کنید این جمع مدیران همان بچه های هیات منصفه هستند. فکر نکنید اگر هیات منصفه تشکیل بشه تصمیمات همه درست خواهد بود یا منصفانه. فقط فرایند کار سخت و پیچیده و برخورد ها با تاخیر و اتفاقا بیشتر سلیقگی خواهد شد.
خیلی تخلفاتم اصلا بهتره بحث نشه راجع بهشون... خود بحث راجع به اون تخلفات خودش نقض غرض برخورد انضباطی خواهد بود.
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا حامد ممنونم از پاسخ زیباتون..!
متاسفانه مثبتهام تموم شده بود..!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پیشنهاد بتل مستر جان پیشنهاد خوبی بود

اکثر فروم ها یه شورایی دارند که خب حالا من نام نمی برم اما واقعا وجود چنین شورایی لازمه

ولی بهتره یک کاربر به خاطر عمل اشتباه و اخظاری که دریافت کرده توجیه بشه که این چنین مشکلاتی پیش نیاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اغلب این پیشنهادات الان عملیاتی هست شما فقط چون مدیر نیستید و تجربیات خودتون در مسائل انضباطی را دیدید ازش بی اطلاعید.
به هر حال مدیران هم اشتباه می کنند که در این صورت راهش اعتراض به بقیه ی مدیرا هست که اون ها در جلسات مشورتی ای که دارن قضیه را بررسی می کنند.
فکر هم نکنید مدیرا همه یک نظر دارند تنوع رای درشون زیاده. اگر باهاشون صحبت کنید و واقعا بی تقصیر باشید اونا با هم صحبت می کنند و تصمیمی می گیرند که به نفع سایت باشه و حتی در جمع خودشون به خاطر اشتباهاتشون شماتت میشن اگر چه شما ازش بی اطلاع می مونید. (مثل داورای فوتبال و رشته های ورزشی :) )[/quote]

پس لازم شد یکفروند فردوسی پور و یک قرارگاه برنامه نود هم جهت بررسی صحنه اهسته داوریها بوجود بیاد :mrgreen: :rose:

[quote]یک برخورد انضباطی سریع و به موقع و با حداقل حاشیه برای جو سایت بهتره اگر چه احتمال خطاش هم بیشتر میشه[/quote]

NICE HEAD SHOT ... OVER ! :mrgreen:

با وصف توضیحات برادر گلم بنده باز به هیئت منصفه شورای کاربران اعتقاد دارم ... انهم صرفا جهت رای گیری و نه کامنت گزاری و تحلیل ! فقط و فقط بیگناه یا گناهکار !

شورایی متشکل از افراد با سابقه و صلاحیت دار و دارای مشخصات مورد تایید مدیران ارشد :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]پس لازم شد یکفروند فردوسی پور و یک قرارگاه برنامه نود هم جهت بررسی صحنه اهسته داوریها بوجود بیاد[/right]
:mrgreen:

[/quote] :rose:
فردوسی پورش شما! فقط یادت باشه هدف برنامه نود فقط آموزش داوری است برای نسل جوان نه تخطئه ی داوران! نتیجه ی بازی در برنامه نود عوض نمیشه، درسته؟ حالا شما هر جا هدف آموزشی داشتی بگو... خوبه؟ :rose:

[quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=4]با وصف توضیحات برادر گلم بنده باز به هیئت منصفه شورای کابران اعتقاد دارم ... انهم صرفا جهت رای گیری و نه کامنت گزاری و تحلیل ! بیگناه یا گناهکار ![/size][/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]شورایی متشکل از افراد با سابقه و صلاحیت دار و دارای مشخصات مورد تایید مدیران ارشد [/font][/color][/right]
:rose:

[/quote]
خوب این هیات منصفه ی مد نظر شما میشه همین بخش مدیران. که کلی هم راجع به مسائل انضباطی درش شور و مشورت میشه.
تازه ما دو تا هیات منصفه در سایت داریم، یکی مدیران، یکی شورای مدیران ارشد.
همشون هم همون بچه های سابق سایت هستند که بعدا کم کم احترام شانشون بین کاربرا زیاد شد و با تایید مدیریت ارشد شدند مدیر...
حالا شما از اسم مدیر خوشتون نمیاد برادر بهشون بگو هیات منصفه. ما که حرفی نداریم.
تازه به غیر از مدیرای سرخ پوش، ما مدیرای دیگه [size=4]واقعا [/size][size=4]فقط هیات منصفه هستیم ، راسا کسی را نه اخراج می کنیم نه تنبیه...[/size]

می دونی آقا بتل، به محض این که هیات منصفه تشکیل بشه اونا هم میشن مثل مدیرا و کاربرا به رایشون اعتراض خواهند کرد... و گرنه این مدیرا هم تا چند صباح قبل کاربر بودند. :rose:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فردوسی پورش شما! فقط یادت باشه هدف برنامه نود فقط آموزش داوری است برای نسل جوان نه تختئه ی داوران! نتیجه ی بازی در برنامه نود عوض نمیشه، درسته؟ حالا شما هر جا هدف آموزشی داشتی بگو... خوبه؟[/quote]

بنده خیر .. بنده همون جواد خیابانی باشم رضایت میدم :mrgreen:

تخطئه شما بوی ضدیت با مجموعه مدیریت و یک نوع انارشی میده ... خیر اینطور نیست و نتیجه ی بازی عوض نمیشه ولی وجدان جامعه فوتبال دوست از اشتباهات اگاه میشود icon_cheesygrin :rose:

[quote]
[right]همشون هم همون بچه های سابق سایت هستند که بعدا کم کم احترام شانشون بین کاربرا زیاد شد و با تایید مدیریت ارشد شدند مدیر...[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]حالا شما از اسم مدیر خوشتون نمیاد برادر بهشون بگو هیات منصفه. ما که حرفی نداریم.[/font][/color][/right]
[/quote]

اول اینکه بنده خودم یک مدیر در دنیای واقعی هستم پس از اسم مدیر بدم نمیاد هیچ خوشم هم میاد چون مدیران و مدیریت یک مجموعه رو در مسیر صحیح پیش میبرند

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][color=#282828]البته این شئونات نباید هم معنی با الهیت بشه و اعتراض به عملکرد و عقاید مدیران ممنوع ! فکر کنم اینرو قبول داشته باشین [/color][/font] :rose:

حالا چرا از قضاوت کاربران غیر مدیر استقبال نمیکنین ! شاید کاربرانی باشند که نخواهند مدیر شوند و بسیاری از فاکتورهای فوقالذکر را داشته باشند ؟

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]تازه به غیر از مدیرای سرخ پوش، ما مدیرای دیگه [/font][/color][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]واقعا [/font][/color][/right]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]فقط هیات منصفه هستیم ، راسا کسی را نه اخراج می کنیم نه تنبیه...[/font][/color][/right]

[/quote]

نه دیگه نشد ... دو شغله بودن خلاف قانونه :mrgreen:

خوب شما رو میتونم به پلیسهای گذشته لندن و اسکاتلند یارد تشبیه کنم که طبق قانون اسلحه گرم حمل نمیکردند :mrgreen: :rose:

[quote]می دونی آقا بتل، به محض این که هیات منصفه تشکیل بشه اونا هم میشن مثل مدیرا و کاربرا به رایشون اعتراض خواهند کرد... و گرنه این مدیرا هم تا چند صباح قبل کاربر بودند.[/quote]

کاربر بودند ولی دارای برخی شئونات شدند ! متاسفانه به نظر میاد این شئونات مدیریت فقط و فقط بخاطر سجایای اخلاقی و برجستگیهای شخصیتی نیست بلکه یک رتبه بندی طبقه ای و اجتماعی و قشریه ! مثل باشگاه افسران میمونه که بقیه اقشار نظامی درش راهی ندارند حتی اگر خیلی خوب و باسواد و تحصیلکرده باشند :mrgreen:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1377373619' post='332391']
اغلب این پیشنهادات الان عملیاتی هست شما فقط چون مدیر نیستید و تجربیات خودتون در مسائل انضباطی را دیدید ازش بی اطلاعید.
فکر هم نکنید مدیرا همه یک نظر دارند تنوع رای درشون زیاده. اگر باهاشون صحبت کنید و واقعا بی تقصیر باشید اونا با هم صحبت می کنند و تصمیمی می گیرند که به نفع سایت باشه و حتی در جمع خودشون به خاطر اشتباهاتشون شماتت میشن اگر چه شما ازش بی اطلاع می مونید. (مثل داورای فوتبال و رشته های ورزشی :) )

بعضی از این پیشنهادها خوبه ولی تا مدیر نشید نمی فهمید عملی نیست یا حتی بعضیاش قبلا اجرا شده و نتیجه ی مطلوبی نداشته ولی به سن کاربری شما قد نمی ده.
یادمه قدیم حتی برای اخراج چند کاربر در سایت تاپیک زده شد و بعد رای گیری شد و... متاسفانه در عمل شبیه بالماسکه شد تا بررسی انضباطی. شان کاربر و مدیران شکسته شد، بی حرمتی در سایت زیاد شد، بحث حاشیه ای درست شد، جبهه گیری شکل گرفت و... شان مدیری که شکسته بشه دیگه نمی تونه مدیریت کنه.
یک برخورد انضباطی سریع و به موقع و با حداقل حاشیه برای جو سایت بهتره اگر چه احتمال خطاش هم بیشتر میشه. در صورت خظا بهتره به دیگر مدیران اعتراض کنید. همیشه یادتون باشه اشتباه هم بخشی از مدیریت هست. پس ناراحت نشید بهش احترام بذارید (درست مثل داوری)
شما فرض کنید این جمع مدیران همان بچه های هیات منصفه هستند. فکر نکنید اگر هیات منصفه تشکیل بشه تصمیمات همه درست خواهد بود یا منصفانه. فقط فرایند کار سخت و پیچیده و برخورد ها با تاخیر و اتفاقا بیشتر سلیقگی خواهد شد.
خیلی تخلفاتم اصلا بهتره بحث نشه راجع بهشون... خود بحث راجع به اون تخلفات خودش نقض غرض برخورد انضباطی خواهد بود.
[/quote]
جناب آنتی وار شما با زبان شیوا و بیانی دلکش گفتید که کاربر عادی له بشه تا مدیر ، مدیر باشه...من به چه زبونی باید بگم، برادر من، مدیریت مسئولیتش بسیار سنگین تر و نفس گیرتر از یه کاربر عادی هستش...
اگر استدلال شما اینه که توی جنگل ، تر و خشک با هم میسوزن...حتماً درست میگید...
این که سن کاربری من قد نمیده ، دلیل بسیار قابل قبولی هستش برای اینکه کاربر و در نهایت شهروند درجه ی چندم حساب بشم...واقعاً لطف کردید که این حقیقت تلخ رو شفافش کردید...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
این که سن کاربری من قد نمیده ، دلیل بسیار قابل قبولی هستش برای اینکه کاربر و در نهایت شهروند درجه ی چندم حساب بشم...واقعاً لطف کردید که این حقیقت تلخ رو شفافش کردید...
[/quote]
منفی‌ترین برداشت ممکن... :thinking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]اول اینکه بنده خودم یک مدیر در دنیای واقعی هستم پس از اسم مدیر بدم نمیاد هیچ خوشم هم میاد چون مدیران و مدیریت یک مجموعه رو در مسیر صحیح پیش میبرند[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]البته این شئونات نباید هم معنی با الهیت بشه و اعتراض به عملکرد و عقاید مدیران ممنوع ! فکر کنم اینرو قبول داشته باشین [/font][/color][/right]
:rose:

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]حالا چرا از قضاوت کاربران غیر مدیر استقبال نمیکنین ! شاید کاربرانی باشند که نخواهند مدیر شوند و بسیاری از فاکتورهای فوقالذکر را داشته باشند ؟[/font][/color][/right]
[/quote]
بتل جان شما که هر روز خدا داری با مدیرای سایت معترض میشی. گاهی به شوخی گاهی به جدی. سایت واقعا آن چنان فضای بسته این نداره. همین الان تو استاتوس ها بگردی تقریبا همه ی مدیرا به نحوی مورد انتقاد قرار گرفتن به نسبت خودش. اصلا همین که الان این تاپیک هست خودش دلیلی بر این قضیه هست.
لذا بحث اولوهیت نیست. ولی چون خودتون مدیر هستید در دنیای واقع می تونید درک کنید که بالاخره برای این که بخواهید مدیریتتون را اعمال کنید باید یک شرایطی فراهم باشد و بقیه آتوریته ی شما را بپذیرند... نه این که از شما بترسند و بلرزند و شب خواب بد ببیننند (این طوری :skull:[size=4] :skull: ) بلکه باید حرف شما را بخوانند. ممکن است این قضیه خیلی وقت ها هم از روی احترام باشد. اما همیشه این طور نیست. درست مثل یک معلم در سر کلاس درس.[/size]

بنده سعی کردم به شما واقعیت پیشنهادتان را نشان دهم نه این که با آن مخالفت کنم. واقعیت پیشنهاد شما می شود همین که الان هست. یعنی این هیات منصفه تبدیل می شود به مدیران جدید سایت. و البته مطمئن باشید به تصمیمشان اعتراض خواهد شد و عده ای هم معتقد می شوند که آن ها بر اساس ضوابط خاصی یا روابط خاصی یا نمی دونم باشگاه افسری به جایی رسیدند. در حالی که عموما بچه های سایت اصلا همدیگر را نمیشناختند.
این سایت اقلا چندین بار در بخش مدیریت پوست انداخته و هر بار تغییراتی داشتیم. بعضی وقتا خیلی آرام اتفاق افتاده و بعضی وقتا خیلی سریع.... به بخش مدیرای بازنشسته یه سر بزنید.
اگر مشکل زا نبود بخش مدیران را قرار می دادم تا ببینید تنوع نظرات بین مدیرای سایت چقدر زیاد هست.
ولی خوب تصمیمی که گرفته شد باید همه ازش حمایت کنند و گرنه سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.
[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]جناب آنتی وار شما با زبان شیوا و بیانی دلکش گفتید که کاربر عادی له بشه تا مدیر ، مدیر باشه...من به چه زبونی باید بگم، برادر من، مدیریت مسئولیتش بسیار سنگین تر و نفس گیرتر از یه کاربر عادی هستش...[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اگر استدلال شما اینه که توی جنگل ، تر و خشک با هم میسوزن...حتماً درست میگید...[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]این که سن کاربری من قد نمیده ، دلیل بسیار قابل قبولی هستش برای اینکه کاربر و در نهایت شهروند درجه ی چندم حساب بشم...واقعاً لطف کردید که این حقیقت تلخ رو شفافش کردید... [/font][/color][/right]
[/quote]
[size=4]واقعا من همچین منظوری نداشتم و هنوز هم برداشتم این هست که شما دریافتتون از متن بنده صحیح نبوده.[/size]
[size=4]چیزی که خدمتتون عرض کردم ضروریات اداره ی یک سایت بزرگ و واقعیات بود. نه فقط یک سایت بلکه هر مجموعه ی انسانی. شما حتی اگر یک دستگاه مکانیکی هم درست کنید حتما باید درصدی برای خطا در نظر بگیرید.[/size]
[size=4]همون طور که خدمتتون عرض کردم سیستم تجدید نظر خواهی یا اعتراض در سایت مراجعه به مدیران دیگر هست.[/size]
[size=4]موارد پیشنهادات شما هم غالبشون وجود دارد که آقا سعید اشاره کردند. منتها چون شما باهاش در ارتباط نیستید و بخش مدیران را ندیدید خوب طبیعی هست که ازش بی اطلاع باشید.[/size]
[size=4]حالا اگر موردی بوده و خطایی صورت گرفته و فکر می کنید من می تونم بررسی کنم به من پی ام کنید.[/size]
ما حتی مواردی که اشتباهات خیلی فاحش یا شدید بوده عزل مدیر را هم داشتیم ولی خوب نباید توقع داشته باشید اگر مدیری که داره از وقت و زندگیش برای بهتر شدن سایت بدون هیچ مزد و منتی مایه میذاره به خاطر چند اشتباه جزئی از صفحه ی سایت حذف بشه... یا یک مدیر را سر در سایت به خاطر اشتباهش دار بزنیم :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]بتل جان شما که هر روز خدا داری با مدیرای سایت معترض میشی.[/right]

[/quote]

ای بابا ! کی ؟ کوش ؟ کجا ! دیگه چوبکاری نفرمایید تا این حد هم نیست ... البته این از لطف شماست ! :mrgreen: درسته ما یک کاربر مستضعف بیش نیستیم ولی مدیران را دوست داریم ! :mrgreen:
[quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]گاهی به شوخی گاهی به جدی. [/font][/color][/right]

[/quote]

شما به دید سوپاپ اطمینان و ترموستات اضطراری به بنده نگاه کن ! :winking:

[quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]سایت واقعا آن چنان فضای بسته این نداره. همین الان تو استاتوس ها بگردی تقریبا همه ی مدیرا به نحوی مورد انتقاد قرار گرفتن به نسبت خودش.[/font][/color][/right]

[/quote]

البته مدتیست استاتوسها به حالت سابق برگشته و از حالت لژ فراموشخانه تبدیل به رژه ارتش سرخ گشته ! icon_cheesygrin

نازک نارنجی نباشید ! مدیر باید پوست کلفت باشد ! این تجربه من مدیر در دنیای واقعیست ! ماشاءالله این روزها پوستها همه حساس شده با تلنگر برگ گلی سرخ میشود :mrgreen:

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]لذا بحث اولوهیت نیست. ولی چون خودتون مدیر هستید در دنیای واقع می تونید درک کنید که بالاخره برای این که بخواهید مدیریتتون را اعمال کنید باید یک شرایطی فراهم باشد و بقیه آتوریته ی شما را بپذیرند... نه این که از شما بترسند و بلرزند و شب خواب بد ببیننند (این طوری [/font][/color][/right]
:skull:
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif] :skull: ) بلکه باید حرف شما را بخوانند. ممکن است این قضیه خیلی هم از روی احترام باشد. درست مثل یک معلم در سر کلاس درس.[/font][/color][/right]
[/quote]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]والله درست میفرمایید با این وصف که انتقاد از مدیریت جائز است نه ممنوع ! و زیر سوال بردن عملکرد یک مدیر زیر پا نهادن ارزش کار مدیران دیگر نیست :winking:[/font][/color][/right]

[quote]بنده سعی کردم به شما واقعیت پیشنهادتان را نشان دهم نه این که با آن مخالفت کنم. واقعیت پیشنهاد شما می شود همین که الان هست. یعنی این هیات منصفه تبدیل می شود به مدیران جدید سایت. و البته مطمئن باشید به تصمیمشان اعتراض خواهد شد و عده ای هم معتقد می شوند که آن ها بر اساس ضوابط خاصی یا روابط خاصی یا نمی دونم باشگاه افسری به جایی رسیدند. در حالی که عموما بچه های سایت اصلا همدیگر را نمیشناختند. [/quote]

تشکر از واقعیت نمایی شما ولی بهرحال شما مدیرید و امثال بنده و بچه های دیگر سایت قشر مظلوم و مستضعف کاربر ! :mrgreen: ما تا تحقق هیئت منصفه[b] کاربران غیر مدیر[/b] دست از تلاش برنخواهیم داشت icon_cheesygrin

[quote]این سایت اقلا چندین بار در بخش مدیریت پوست انداخته و هر بار تغییراتی داشتیم. بعضی وقتا خیلی آرام اتفاق افتاده و بعضی وقتا خیلی سریع.... به بخش مدیرای بازنشسته یه سر بزنید.[/quote]

ما کاربران مستضعف امیدوار و ارزومندیم این پوست اندازی منجر به تولد پروانه زیباایی شده باشد .... :mrgreen: :rose:

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]اگر مشکل زا نبود بخش مدیران را قرار می دادم تا ببینید تنوع نظرات بین مدیرای سایت چقدر زیاد هست.[/font][/color][/right]

[/quote]

چقدر حیف که باشگاه مدیران از دسترس کاربران عادی خارج است :winking:

[quote]ولی خوب تصمیمی که گرفته شد باید همه ازش حمایت کنند و گرنه سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.[/quote]

:applause: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب آنتی وار...
ما که نمیگیم ، غیب رو بر ما ظاهر کنید...اگر هست نشون بدین...یه نفر که مدیر نیست ، که بگیم آی زیر فشار تفکر له میشه...مدیریت سایت، یکی دو نفر که نیستند، ماشالله ، همه فن حریف هستند ... همه نوع استعداد خوب توشون هست...فکر کنند ، آزمون و خطا کنند ، سیستمش رو به دست بیاورند...
من اینو میگم ... حرف از منفی و مثبت که نمیزنم ، میگم کاربر و مدیر در کنار هم معنا میدن ، نه یکی برای اون یکی...
والا ما اون چند روزی که قبرس بودیم ، به هر دری کوفتیم ، یه بلیت برگشت رزرو کنیم ، نشد که نشد...شاید باید التماس میکردم؟؟؟...من اگر تا دیروز از جناب SAEID دلخوری داشتم ، الان واقعاً ندارم .. نه به خاطر حضور در سایت ، بلکه به خاطر زحماتش برای این سایته...ولی واقعاً وجود همچین اتفاقاتی در این سایت ، آزار دهنده هستش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل آقایون اینه که هنوز یاد نگرفتید چطور رفتار کنند که نه سیخ بسوزه نه کباب :mrgreen:

نسبتا خیلی وقته که داخل سایت هم هستم ، مدت آنلاین بودن من رو هم اگر کسی جمع میزد تا الان زا 98 درصد کاربران بیشتر داخل سایت بوده ام ! icon_eek

تنها هم در یک مورد اخطار گرفته ام که اون هم کاملا به جا بوده !

کسانی هم که می گویید مدیران عزل نیمشود ! نمونش فرخ خان ! به دلیل درگیری لفظی با یکی از کابران از سمت مدیریت بخش پدافند هوایی عزل شدند ...

شما کافیه یک ژست دیپلماتیک بگیرید و درست برخورد کنید ! به موقع مظلوم نمایی کنید :mrgreen: به موقع هم برخورد چماقی چکشی رو اعمال کنید .... hee_hee به این میگند دیپلماسی raised_eyebrow
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا ما همیشه یا باید از اینور بوم بیافتیم ، یا از آنور بوم...؟؟؟!!!
دوباره میگم...
[color=#0000ff][size=5]در این سایت کاربران و مدیران مکمل یکدیگرند ... یعنی بدون مدیریت و برخورد صحیح، میلیتاری تبدیل به جنگل میشود و از آن طرف نیز میلیتاری بدون کاربران قبرستان خواهد بود. [/size][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به سلامتی مدیریت که پست های انتقادی بنده رو [size=6]حذف[/size] میکنه .......! :mrgreen:

به جای حذف کردن مرد باشید و بیایید جواب تهمتی که زدید رو بدید ........

چی میشه گفت ....... اوضاع مملکتم همینه .......... :winking: ویرایش شده در توسط komando59
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='komando59' timestamp='1377430741' post='332572']
به سلامتی مدیریت که پست های انتقادی بنده رو [size=6]حذف[/size] میکنه .......! :mrgreen:

به جای حذف کردن مرد باشید و بیایید جواب تهمتی که زدید رو بدید ........

چی میشه گفت ....... اوضاع مملکتم همینه .......... :winking:
[/quote]
سلام.
داداش ، خیلی تند میری...
مثلاً همین ((مرد باشید)) ، به نوعی توهین حساب میشه...
من هم انتقاد دارم ، فراوان ... ولی نباید گناه یکی دو نفر رو به پای همه نوشت...
ما شدیم دو گروه 1- اونهایی که میگن مدیر و مدیریت جیزه و همشون آدم های بدی هستند و همش دارند به کاربرهای عادی ظلم میکنند 2- گروهی که میگن کاربرها همه اراجیف نویسند و باید برخورد خیلی تند و خشکی داشته باشی تا آدم بشوند...این یعنی همون یا اینور یا اونور بوم ، هیچ کدامش هم درست نیست ... همون که گفتم ، مدیر و کاربر با هم، نه برای هم... ویرایش شده در توسط 013579
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.