DeathStalker

داروهایی که یک شکنجه گر باید بشناسد!‏

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جناب شهاب ثاقب سرکار خانم هلیا گفتن که تاپیک صرفا علمیه پس نیازی به مخفی کردنش از دید عموم نیست

ساختش هم که فکر نکنم به این آسانی ها میسر باشه پس نگرانی وجود ندارد کما اینکه با سرچ در نت می توان اینگونه مطالب رو پیدا کرد ( حال به هر نحوی البته منظور بنده کلی هستش )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بزارید من یه چیزایی که بلدم رو اینجا بگم.
اعتراف برای گرفتن اقرار و گرفتن اطلاعات از اشخاص هست. اعتراف گیر (منظورم شکنجه گر نیست. اعتراف گیر فقط اطلاعات میگیره ولو با شکنجه ) ممکنه تروریست یا سازمانهای دولتی باشن.
اصولا برای اینکه فردی اطلاعاتی داشته باشه باید تجربه کرده باشه. از طریق چشمها از طریق گوشها و انواع حسهای دیگه باید این اطلاعات رو به حافظه مغز انتقال داده باشه. این اطلاعات در حافظه ی انسان نگهداری میشه و بنابراین باید به وسیله ی حرف زدن نوشتن یا طور دیگه این اطلاعات بازخوانی بشه .
تا وقتی که مغز نخواد این اطلاعات بازخوانی نمیشه . و این قوتی هست که مغز دیگه تحلیل رفته باشه . تحلیل رفتن مغز هم یکی از دلایلش تموم شدن طاقت بدن هست و اینکه مغز یک مقایسه میکنه که ارزش بدن از ارزش اطلاعات بیشتره پس گپ میزنه ولی اگه گپ نزنه چی؟

بر اساس تئوری سلولهای مغزی دارای چندین تارهای گرفتن داده یا اطلاعات هست و فقط دارای یک تار یا تراچه ی انتقال اطلاعات.
اطراف این تارچه ها رو قسمتهای چربی مانند گرفته که حل میشه .
مغز از ناحیه های مختلفی تشکیل شده . و هر ناحیه هم کار خودش رو میکنه . مهمترین ناحیه ناحیه ی هوشیاری هست. تا وقتی که مغز با ارتباط کامل باهم کار میکنه و اون تارچه ها ارتباطشون باهم مختلف نشده فرد میتونه طاقت بیاره. هوشیاری باعث میشه که دستوران و فرامین به صورت کامل به همه ی ناحیه ها برسه .
کلا مواد مخدر به موادی میگن که بر کارکرد مغز اثر بزاره. یکی از تاثیرات این مواد تاثیر بر روی قسمتهای چربی مانند روی تاژگها هست. و باعث تحلیل رفتن این قسمتها میشه . البته این بستگی به نوع مواد هم داره. اگه شما به فرد ماده ی مخدری بدید که قسمتهای تالاموس مغز رو گرفتار کنه باعث میشه دیگه اصلا و اصلا اعتراف نکنه. از نام بردن مواد معذورم .

ولی ماده ای که بتونه قسمتهای هومو تالاموس یعنی قسمتی که بالای تالاموس هست رو گرفتار کنه و قسمتهایی مثل ناحیه ی هوشیاری رو باعث میشه که مغز نتونه دستور استقامت بفرسته . در صورتی این کار در صورتی انجام میگیره که تاژگ های انتقال اطلاعات(همونی که یکی هست) یا تاژگهای دریافت کننده ی اطلاعات قابلیتش رو از دست بده یعنی چربیهای اطراف تاژگ تحلیل بره و منهدم بشه. گرچه این قسمتهای چربی قابل بازیابی هست.

ساده ترین راه تحلیل رفتن این قسمتهای چربی رو در کسانی که از الکل استفاده میکنن شاهدیم . باعث میشه چیزهایی بگن که در زمان هوشیاری نمیگن . حتی ممکنه تمام کارهای نکرده شو بگه بدونه اینکه بدونه چی میگه.

من ماده ای میشناسم که اکثرا شما هم میشناسید ولی به ذهنتون خطور نمیکنه. تو خصوصی هم اسمشو نمیگم. نیم ساعت یا یک ساعت بزارید بوش کنه بعد ازش اعتراف بگیرید. ویرایش شده در توسط mohmohammadi20
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظورم مخفی کردن نبود! مدیر سایت دسترسی کاربران به چند بخش رو بسته برای همین گفتم!
آموزش این چیزها دردسر ساز هست! حالا میخواد تو اینترنت هم موجود باشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای تاپیک قرار شد ایشون متن مربوط به ساخت این مواد و نحوه استفاده رو pm کنند که بررسی بشه ، اگر مغایر با قانون نبود منتشر کنند. جای نگرانی نیست شهاب جان
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1378503601' post='336905']
خانم هلیا لطفا از آموزش ساخت این مواد و نحوه استفاده و مقدار اونها و هرچی که فکر میکنید موجب سوءاستفاده میشه مطلبی نذارید!
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][color=#000000]این تاپیک باید به بخش مباحث امنیتی و اطلاعاتی منتقل بشه ولی فعلا عموم کاربران به اون بخش دسترسی ندارن![/color][/font]
[/quote]

آقا نبرید اونجا تورو خدا
بزارید همه بخونن حالشو ببرن والبته تشکر کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خانم هلیا مدیران محترم . هرگز طرز ساخت اینا رو نزارید. اینجا ایرانه خواهش میکنم. درسته طرفدار داره ولی از کجا معلوم بر علیه کسی استفاده نشه؟
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1378504777' post='336909']
اعتراف برای گرفتن اقرار و گرفتن اطلاعات از اشخاص هست. اعتراف گیر (منظورم شکنجه گر نیست. اعتراف گیر فقط اطلاعات میگیره ولو با شکنجه ) ممکنه تروریست یا سازمانهای دولتی باشن.
اصولا برای اینکه فردی اطلاعاتی داشته باشه باید تجربه کرده باشه. از طریق چشمها از طریق گوشها و انواع حسهای دیگه باید این اطلاعات رو به حافظه مغز انتقال داده باشه. این اطلاعات در حافظه ی انسان نگهداری میشه و بنابراین باید به وسیله ی حرف زدن نوشتن یا طور دیگه این اطلاعات بازخوانی بشه .
تا وقتی که مغز نخواد این اطلاعات بازخوانی نمیشه . و این قوتی هست که مغز دیگه تحلیل رفته باشه . تحلیل رفتن مغز هم یکی از دلایلش تموم شدن طاقت بدن هست و اینکه مغز یک مقایسه میکنه که ارزش بدن از ارزش اطلاعات بیشتره پس گپ میزنه ولی اگه گپ نزنه چی؟

بر اساس تئوری سلولهای مغزی دارای چندین تارهای گرفتن داده یا اطلاعات هست و فقط دارای یک تار یا تراچه ی انتقال اطلاعات.
مغز از ناحیه های مختلفی تشکیل شده . و هر ناحیه هم کار خودش رو میکنه . مهمترین ناحیه ناحیه ی هوشیاری هست. تا وقتی که مغز با ارتباط کامل باهم کار میکنه و اون تارچه ها ارتباطشون باهم مختلف نشده فرد میتونه طاقت بیاره. هوشیاری باعث میشه که دستوران و فرامین به صورت کامل به همه ی ناحیه ها برسه .
کلا مواد مخدر به موادی میگن که بر کارکرد مغز اثر بزاره. یکی از تاثیرات این مواد تاثیر بر روی قسمتهای چربی مانند روی تاژگها هست. و باعث تحلیل رفتن این قسمتها میشه . البته این بستگی به نوع مواد هم داره. اگه شما به فرد ماده ی مخدری بدید که قسمتهای تالاموس مغز رو گرفتار کنه باعث میشه دیگه اصلا و اصلا اعتراف نکنه. از نام بردن مواد معذورم .

ولی ماده ای که بتونه قسمتهای هومو تالاموس یعنی قسمتی که بالای تالاموس هست رو گرفتار کنه و قسمتهایی مثل ناحیه ی هوشیاری رو باعث میشه که مغز نتونه دستور استقامت بفرسته . در صورتی این کار در صورتی انجام میگیره که تاژگ های انتقال اطلاعات(همونی که یکی هست) یا تاژگهای دریافت کننده ی اطلاعات قابلیتش رو از دست بده یعنی چربیهای اطراف تاژگ تحلیل بره و منهدم بشه. گرچه این قسمتهای چربی قابل بازیابی هست.

ساده ترین راه تحلیل رفتن این قسمتهای چربی رو در کسانی که از الکل استفاده میکنن شاهدیم . باعث میشه چیزهایی بگن که در زمان هوشیاری نمیگن . حتی ممکنه تمام کارهای نکرده شو بگه بدونه اینکه بدونه چی میگه.

من ماده ای میشناسم که اکثرا شما هم میشناسید ولی به ذهنتون خطور نمیکنه. تو خصوصی هم اسمشو نمیگم. نیم ساعت یا یک ساعت بزارید بوش کنه بعد ازش اعتراف بگیرید.
[/quote]

برادر محمدی
چند تا چیز رو متوجه نشدم :
1. هوموتالاموس کجاست ؟
2. تاژگ چیه ؟
3. انتقال اطلاعات در مغز ؟ یعنی حافظه توی مغز جابه جا میشه ؟
.
.
. و غیره !
مطلبی که نوشتین رو نمیدونم از فیلم های هالیوودی استناد کردین یا از مجلات زرد ، ولی از نظر علمی صحیح نیست . لطفا پستتون رو پاک کنین !

راستی تا یادم نرفته ، رشته ی بنده بیولوژی هست ! :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Commandant' timestamp='1378508000' post='336919']
برادر محمدی
چند تا چیز رو متوجه نشدم :
1. هوموتالاموس کجاست ؟
2. تاژگ چیه ؟
3. انتقال اطلاعات در مغز ؟ یعنی حافظه توی مغز جابه جا میشه ؟
.
.
. و غیره !
مطلبی که نوشتین رو نمیدونم از فیلم های هالیوودی استناد کردین یا از مجلات زرد ، ولی از نظر علمی صحیح نیست . لطفا پستتون رو پاک کنین !

راستی تا یادم نرفته ، رشته ی بنده بیولوژی هست ! :rose:
[/quote]
هیپوتالاموس . اشتباه من بوده . من سریع نوشتم و متن رو هم خوب نخوندم. هیپو به معنی بالا هست . هیپوتالاموس یعنی بالای تالاموس.
تارهای انتقال دهنده ی و دریافت کننده ی اطلاعات سلولهای عصبی
انتقال اطلاعات . بله در مغز اطلاعات جابجا میشه. از وقتی که میبینیم یه ماشین به طرف ما میاد چشم اطلاعات رو میگیره و به سیستم اعصاب مرکزی که مغز هم میشه میفرسته . مغز چند بخش هست . بخشی که این اطلاعات رو میگیره و تحلیل میکنه . بعد نتایج رو به بخش دیگه میفرسته تا درباره اش تصمیم گیری بشه . بخشی هم تصمیم میگیره که از جلوی ماشین برید اینور چون نتیجه رو گرفته که ماشین به طرف ما میاد و بخشی هم این تصمیم رو میفرسته به عضله ها.
شاید من دقیق نگفتم بعضی اسمها رو یادم نیست تمام قسمتهای مغز رو یادم نیست اسمشون رو ولی بر اساس وظیفه شون که انجام میدن نامگذاری میشن.
این ها تو فیلمهای تخیلی ندیدم . تو کتابهایی خوندم که تو معتبرترین دانشگاهها تدریس میشه.

راستی این چکیده ی حدود هشتاد صفحه از یک کتاب بود که من اینقدر خلاصه اش کردم. ویرایش شده در توسط mohmohammadi20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1378504777' post='336909']

من ماده ای میشناسم که اکثرا شما هم میشناسید ولی به ذهنتون خطور نمیکنه. تو خصوصی هم اسمشو نمیگم. نیم ساعت یا یک ساعت بزارید بوش کنه بعد ازش اعتراف بگیرید.
[/quote]
سلام
اون ماده ی چربی که فرمودین میلین هست(اسام علمیش)و اگر از بین بره بیماریmultiple sclerosisیا همونMSایجاد میشه که طرف فلج می شه(وقتی که غشا میلینی کامل از بین می ره و سلول های نوروگلیا فرصت ساخت مجدد اون رو پیدا نخواهد کرد).
بعضی مواد مخدر های ساختاری شبیه به پروتئین بین سیناپسی(فضا بین دو نورون(سلول مغزی)نورون های به هم متصل نیستند)دارند که وظیفه ی این پروتئین ها راحت کردن انتقال جریان الکتریکی است و این مواد باعث سر خوشی شخص می شه و توهم زا ها مانند شیشه روی آمیگدالا اثر میزاره که توضیحاتش طولانی هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='omid722' timestamp='1378511229' post='336922']
سلام
اون ماده ی چربی که فرمودین میلین هست(اسام علمیش)و اگر از بین بره بیماریmultiple sclerosisیا همونMSایجاد میشه که طرف فلج می شه(وقتی که غشا میلینی کامل از بین می ره و سلول های نوروگلیا فرصت ساخت مجدد اون رو پیدا نخواهد کرد).
بعضی مواد مخدر های ساختاری شبیه به پروتئین بین سیناپسی(فضا بین دو نورون(سلول مغزی)نورون های به هم متصل نیستند)دارند که وظیفه ی این پروتئین ها راحت کردن انتقال جریان الکتریکی است و این مواد باعث سر خوشی شخص می شه و توهم زا ها مانند شیشه روی آمیگدالا اثر میزاره که توضیحاتش طولانی هست
[/quote]

این دقیقا کاری هست که با مغز میکنن یعنی گولش بزنن. این اتفاقات با نوع پیامی که سلولهای عصبی میفرستن در ارتباط هست. سرتونین و دوپامین دو نوع پیام الکتروشیمیایی هست که به وسیله ی سلولهای عصبی در اکسونها بین هم رد و بدل میشن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1378509682' post='336920']
هیپوتالاموس . اشتباه من بوده . من سریع نوشتم و متن رو هم خوب نخوندم. هیپو به معنی بالا هست . هیپوتالاموس یعنی بالای تالاموس.
تارهای انتقال دهنده ی و دریافت کننده ی اطلاعات سلولهای عصبی
انتقال اطلاعات . بله در مغز اطلاعات جابجا میشه. از وقتی که میبینیم یه ماشین به طرف ما میاد چشم اطلاعات رو میگیره و به سیستم اعصاب مرکزی که مغز هم میشه میفرسته . مغز چند بخش هست . بخشی که این اطلاعات رو میگیره و تحلیل میکنه . بعد نتایج رو به بخش دیگه میفرسته تا درباره اش تصمیم گیری بشه . بخشی هم تصمیم میگیره که از جلوی ماشین برید اینور چون نتیجه رو گرفته که ماشین به طرف ما میاد و بخشی هم این تصمیم رو میفرسته به عضله ها.
شاید من دقیق نگفتم بعضی اسمها رو یادم نیست تمام قسمتهای مغز رو یادم نیست اسمشون رو ولی بر اساس وظیفه شون که انجام میدن نامگذاری میشن.
این ها تو فیلمهای تخیلی ندیدم . تو کتابهایی خوندم که تو معتبرترین دانشگاهها تدریس میشه.

راستی این چکیده ی حدود هشتاد صفحه از یک کتاب بود که من اینقدر خلاصه اش کردم.
[/quote]

خب برادر ، شما خلاصش نکردی :)
زدی چش و چالش رو در آوردی :)
کلا شده غلطه علمی :)

اون چربی هم که فرمودین و دوستمون اشاره کردن اسمش میلینه ، عایق سنسورنرون ها و موتونرون ها هست ، اصلا ارتباطی به حافظه نداره ، کارش زیاد کردن سرعت انتقال پیام های عصبی هست ، اگه میلین وجود نداشت میخواستیم انگشت پامون رو تکون بدیم حدود 2 ثانیه طول می کشید تا پیام بهش برسه !

در مغز هم اطلاعات جابه جا میشه ، ولی حافظه خیر .

در مورد سروتونین و دوپامین هم باید بگم که هورمون هستن نه نوروترنسمیتر ! اصولا هورمون شناسی هم یک بحث خیلی پیچیده هست که بنده بعد از پاس کردن 10 واحد فیزیولوژی ، هر وقت می خوام ازش حرف بزنم با احتیاط صحبت می کنم !
خواهشا ادامه ندین ، شما معلوم هست مطالعه داشتی ولی چون مطالب زیاد هست و فرار الان همه رو باهم میکس کردی و ریختی رو دایره :)
مطالبی که میگی اشتباه هست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Commandant' timestamp='1378513116' post='336926']
خب برادر ، شما خلاصش نکردی :)
زدی چش و چالش رو در آوردی :)
کلا شده غلطه علمی :)

اون چربی هم که فرمودین و دوستمون اشاره کردن اسمش میلینه ، عایق سنسورنرون ها و موتونرون ها هست ، اصلا ارتباطی به حافظه نداره ، کارش زیاد کردن سرعت انتقال پیام های عصبی هست ، اگه میلین وجود نداشت میخواستیم انگشت پامون رو تکون بدیم حدود 2 ثانیه طول می کشید تا پیام بهش برسه !

در مغز هم اطلاعات جابه جا میشه ، ولی حافظه خیر .

در مورد سروتونین و دوپامین هم باید بگم که هورمون هستن نه نوروترنسمیتر ! اصولا هورمون شناسی هم یک بحث خیلی پیچیده هست که بنده بعد از پاس کردن 10 واحد فیزیولوژی ، هر وقت می خوام ازش حرف بزنم با احتیاط صحبت می کنم !
خواهشا ادامه ندین ، شما معلوم هست مطالعه داشتی ولی چون مطالب زیاد هست و فرار الان همه رو باهم میکس کردی و ریختی رو دایره :)
مطالبی که میگی اشتباه هست
[/quote]
فکر کنم شما درست بگید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یاد آقای کلایتون تو فیلم دیکتاتور افتادم.
از اینکه این تاپیک به مجرمین کمک نمیکنه اطمینان دارید؟
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام....
البته تاپیک رو نخوندم و ساعت 8:26 دقیقه هستش که یعنی من 10 دقیقه برا سر کارم دیرم شده و تا برسم میشه نیم ساعت!!!!
ولی خانم هلیا هنوز چیزی ننوشتن که دوستان نگرانی هاشون شروع شده که؟!! :)

منتظریم خانوم هلیا! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم یه چیز هایی شنیدم مثل این که دارویی میزنن به کسی که میخوان ازش اعتراف بگیرن که اون رو در حالت خواب و بیدار قرار میده و هر چی میپرسن بهشون میگه اینو تو یه فیلم دیدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.