DeathStalker

داروهایی که یک شکنجه گر باید بشناسد!‏

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جالب بود ممنون،
اهمش شد با توجه به صلاحدید
ولی جالب بود، اینطوری که همه دوره هایی که یه جاسوس برای رازداری میبینه پوچ میشه
یا میشه جلوی این ها هم دووم اورد با آموزش کافی؟ ویرایش شده در توسط Aariaboy

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1378505038' post='336911']
برای تاپیک قرار شد ایشون متن مربوط به ساخت این مواد و نحوه استفاده رو pm کنند که بررسی بشه ، اگر مغایر با قانون نبود منتشر کنند. جای نگرانی نیست شهاب جان
[/quote]

ممنونم از جناب چکا برای چک کردن لینکهایی که خدمتشون پی ام کردم

[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1378505418' post='336915']
خانم هلیا مدیران محترم . هرگز طرز ساخت اینا رو نزارید. اینجا ایرانه خواهش میکنم. درسته طرفدار داره ولی از کجا معلوم بر علیه کسی استفاده نشه؟
[/quote]

سلام، چشم، گفتم که نمیگذارم. ولی مهمتر از اینکه این داروها چی هست و چطوری درست میشه، استفاده ی درست از اونها هست که فرق شکنجه گر خوب و بد رو مشخص میکنه!!

[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1378516941' post='336928']
یاد آقای کلایتون تو فیلم دیکتاتور افتادم.
از اینکه این تاپیک به مجرمین کمک نمیکنه اطمینان دارید؟
[/quote]

تمام تلاشم رو میکنم که چیز classified قرار ندم، چشم. ممنونم به خاطر انتقال تاپیک!

[quote name='Aariaboy' timestamp='1378592971' post='337193']
این که همش شد با توجه به صلاحدید
ولی جالب بود، اینطوری که همه دوره هایی که یه جاسوس برای رازداری میبینه پوچ میشه
یا میشه جلوی این ها هم دووم اورد با آموزش کافی؟
[/quote]

یکی از اموزش های SBS همین هست، میدونم چون یکی از دوستهام اونجا هست! بیشتر از این نمیتونم بگم :/ ویرایش شده در توسط heliaa

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از خانم هلیا - در مورد آموزشهای که به افراد داده میشه در مقابل چنین کارهای تاب بیارن هم اگر میشه توضیح بدید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متن های خانم هلیا را که می خونم هی با خودم میگم کاش انگلیسیش کنارش بود :) خصوصا وقتی انگلیسی را به فارسی می نویسند :mrgreen:

خسته نباشید و خیلی ممنون.
عالی بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هليا خانم از مواد مخدر هم استفاده ميشه?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بهترین راه برای گرفتن اعتراف استفاده از مته الماسی هست !!! :chicken:
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خانم هلیا سلام اول از همه سپاس بابت مطلب جالب و بدیع شما ( بگذریم که بیانش از جانب یک خانم یکم عجیب بود !!)
با اجازه شما یک توضیح مختصر و ساده درباره عملکرد داروی اول بدم : در سیستم عصبی انسان گیرنده های عصبی گوناگونی وجود دارند که هر کدام در مقابل انتقال دهنده های عصبی گوناگون ( در زبان انگلیسی به آنها نوروترنسمیتر گویند ) بسته به نوع انتقال دهنده واکنش مهار کننده یا فعال کننده را باعث می شوند تا کنون تنها یک گیرنده شناسایی شده که فقط عملکرد مهاری دارد که به آن گیرنده گابا گویند . با افزایش یون کلر در محیط سیناپسی ( محیط بروز واکنش عصبی بین گیرنده ها و نوروترنسمیتر ها ) گیرنده گابا فعالیت خود برای مهار عصبی را آغاز کرده و با ایجاد فرآیند هایپر پلورازیسیون ( فرآیندی که پتانسیل درو ن غشا بیش از حد منفی شده ) باعث مهار نورون عصبی می شود .
یعنی این دارو در واقع توانایی انتقال عصبی در فرد را کاهش داده و واکنش دهی او را ضعیف می کند !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

یادم هست سالها پیش کتابی در گوشه ای تاریک از کتابخانه عمومی شهر ( شبیه همون کتابخانه هری پاتری بخش ممنوعه!) پیدا کردم که تاریخ شکنجه ها رو نوشته بود ... اصن یعنی یک وضعی بود ها ؟
خلاصه بگم که شکنجه های بیشماری رو نشونم داد ! و البته سبب اختراع یک شکنجه جدید هم شد که دیگه آخرین تیر ترکش بود و هست ! و قطعا هم زجرکش میکنه هم جواب میده برای بازجویی ! ولی خوب بعدها به مرور که اومدیم تو راه دیدیم خیلی وقت ها به قول آقای عزت شاهی و دیگران :
ترس شکنجه وحشتناک تر از خود شکنجه ست ... چون قبل شکنجه میدونی میبرنت شکنجه اما وقتی رفتی برا شکنجه 4 ضربه اول رو خوردی بعدش دیگه میشه بی حسی مطلق( منهای آپولو و ...)
منتهای مراتب یک روش شکنجه خیلی ساده : شرح دقیق و کامل شکنجه برای کسی هست که اومده بازجویی ازش بکنی !
یعنی اصلا یک اثری داره نگو ها ؟ پر روترین افراد هم زیرش چندقلو میزایند !

بسته به روانشناسی شخصی که روبروت هست شروع کن به بحث ... بعضیا وسواسی ن و تو هم براساس اون وسواس نوع شکنجه رو تعیین کن و توضیح بده ... بعضیام نه مثلا خیلی لارج میگن هستند ...

به هرحال این تاپیک منو یاد اینا انداخت خانم هلیا

مواظب باشیم دور وبرت نگردیم خطرناکه حسن !

یا حق
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از سرکار خانم هلیا

من الان دقیقا نمیدونم مشکل تاپیک چیه ؟ خب الان که دستور ساختش رو منتشر نکردید انتشار اسامی داروها هم مشکل ایجاد می کنه ؟ یعنی یه سرچ ساده توی نت اینقدر سخته ؟ دستور ساخت هم که ماشاالله ریخته توی نت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شکنجه رو فقط من میکنم!!!! این سوسکه رو گرفتم زیر اب جوش، سر 10 ثانیه جای همه‌ی رفقاش رو با دویدن به سمتشون لو داد منم با دست و کفش زدم همه رو ناکار کردم و از اتاقم ریشه کن شدن!! اره عمو... ما سوسکا رو هم به حرف میاریم!( یه بار حتی اسید پاشیدم رو یکیش!)...

واقعا از خانم هلیا ممنونم خیلی مطلب عالی بود، امیدوارم کمی با سان سور کمتر اجازه بدن مطالب رو کار بکنن...
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1378631970' post='337244']
ممنون از سرکار خانم هلیا

من الان دقیقا نمیدونم مشکل تاپیک چیه ؟ خب الان که دستور ساختش رو منتشر نکردید انتشار اسامی داروها هم مشکل ایجاد می کنه ؟ یعنی یه سرچ ساده توی نت اینقدر سخته ؟ دستور ساخت هم که ماشاالله ریخته توی نت
[/quote]
به این فکر کن که این داروها علاوه بر حرف کشیدن از مجرمین و به قول خانوم هلیا تروریست ها چه کاربرد دیگه ای ممکنه داشته باشه ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.