DeathStalker

داروهایی که یک شکنجه گر باید بشناسد!‏

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من میخواستم یه مطلب در مورد شکنجه سفید و خاموش و کلا شکنجه بدون ضرب و شتم و فشار جسمی کار کنم اگه ممکنه اسم تاپیک رو جوری انتخاب کنید که بتونم همین جا بزارم ممنون در ضمن
ما در ایران کسایی رو داریم که کاری میکنن خروس به تخم گذاشتن اعتراف کنه این دارو ها که چیزی نیست !!
نمونه اش ریگی یا همون جریان دادگاه های تلوزیونی و .... ویرایش شده در توسط death2
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم یه قسمتی تو اخبارو قوانین هست که آموزش های تروریستی رو توسط اعضا ممنوع کرده!(دقیقا نمی دونم کجا) ساخت چنین دارویی حتما کار ترو ریستیه!
باز هم باید بگم مدیرا بهتر میدونن!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستتون درد نکنه ولی خوب بقیش کو ؟ این که فقط مقدمس .... ولی خواهشا روش تولید رو یه جاهاییش رو فیلتر کنین فردا تو خیابون خفتمون کردن از اینا :coffee: بهمون ندن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1378500828' post='336883']
من میخواستم یه مطلب در مورد شکنجه سفید و خاموش و کلا شکنجه بدون ضرب و شتم و فشار جسمی کار کنم اگه ممکنه اسم تاپیک رو جوری انتخاب کنید که بتونم همین جا بزارم ممنون در ضمن
ما در ایران کسایی رو داریم که کاری میکنن خروس به تخم گذاشتن اعتراف کنه این دارو ها که چیزی نیست !!
نمونه اش ریگی یا همون جریان دادگاه های تلوزیونی و ....
[/quote]اونایی که آوردن تلویزیون اساسا از مردم عادی بودن مث این که شما جاسوس واقعی ندید حرف کشیدن از آدم عادی کار یه پسر 10-12 ساله هم هست!از جاسوس حرف کشیدن هنره در مورد ریگی هم همین طور! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اعتراف یه چیز پشیمونی اونم جلوی دوربین یه چیز دیگه همه زیر شکنجه اعتراف میکنن اما ادمی مثل ریگی رو بیاری تو تلویزیون اعتراف کنه یه بحث دیگه هست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ما در ایران کسایی رو داریم که کاری میکنن خروس به تخم گذاشتن اعتراف کنه این دارو ها که چیزی نیست !![/quote]

اونم عین بلبل ! :mrgreen:
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من عاشق شکنجه و شکنجه گر شدنم...سریعتر این تاپیک رو تکمیل کنید....کلا هر چی راجع به شکنجه باشه من مثبت بارونش می کنم..ممنون
  • Upvote 2
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1378500828' post='336883']
نمونه اش ریگی یا همون جریان دادگاه های تلوزیونی و ....
[/quote]

اینجا فقط درباره drug هست. نمیخوام که دشمن توی دنیا برای خودم درست کنم که :) یه بررسی علمی هست که این داروها چیکار میکنن با بدن که باعث میشه تروریست همکاری کنه. روش های شکنجه کلا میشه یه تاپیک متفاوت

[quote name='lordashrafi' timestamp='1378500844' post='336884']
فکر کنم یه قسمتی تو اخبارو قوانین هست که آموزش ر های تروریستی رو توست اعضا ممنوع کرده!(دقیقا نمی دونم کجا) ساخت چنین دارویی حتما کار ترو ریستیه!
باز هم باید بگم مدیرا بهتر میدونن!
[/quote]

نمیدونم راستش. برای همین قسمت اول رو اپ نکردم که اگه مشکلی داشت، تا قبلش بهم بگن که ادامه بدم یا نه که مشکلی برای سایت درست نشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death2' timestamp='1378501135' post='336889']
اعتراف یه چیز پشیمونی اونم جلوی دوربین یه چیز دیگه همه زیر شکنجه اعتراف میکنن اما ادمی مثل ریگی رو بیاری تو تلویزیون اعتراف کنه یه بحث دیگه هست
[/quote][quote name='death2' timestamp='1378501135' post='336889']
[/quote]ریگی یه تروریست یاقی بوده نه یه جاسوس که 4-5سال تمرین اعتراف ندادن ببینه!

[quote name='death2' timestamp='1378501135' post='336889']
[/quote]احتمالا پشیمون نشدن هیچ بدتر هم شدند آخه کجای دنیا با چندین ماه حبس و شکنجه یه گروه چنصد نفری همه با هم تغییر عقیده میدن میخاستم بگم اینا همش ظاهر قضیس اونا هنوز همون آدماهستن!وشاید هم بدتر! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
می خواید اگر فکر می کنید متن مشکلی ممکنه داشته باشه اول بفرستید برای یکی از مدیران... اگر لازم بود نظر بدن بعد روی سایت بذارید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1378501619' post='336894']
می خواید اگر فکر می کنید متن مشکلی ممکنه داشته باشه اول بفرستید برای یکی از مدیران... اگر لازم بود نظر بدن بعد روی سایت بذارید.
[/quote]

دادا ضد حال نزن دیگه...
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از تاپیکتون :rose: :rose: :rose:

منم اون قدیما که عشق شیمی بودم کمی دنبال این مسائل رفتم اما بعدها به خاطر نبود منابع و ایضا حال :mrgreen: دیگه دنبالش رو نگرفتم

فقط یه بار یه جایی خوندم که برای اینکار ( یکی ار روش هاش ) سدیم به طرف تزریق می کنن حالا این سدیم چه شکلیه و ترکیبش چیه و ... بنده بی اطلاعم :-( توی منبع هم گفته بود سدیم و پتاسیم به شکل معکوس هم عمل می کنند و بالا رفتن سطح یکی منجر به پایین آمدن سطح دیگری میشه شرمنده اگه اشتباهه جریان مال هشت سال پیشه hee_hee ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش میکنم پست سیاسی ندید. این تاپیک قراره فقط SCIENTIFIC باشه. چیزی نگید که آخرش یا خودم تاپیک رو قفل کنم یا یکی از مدیران حذفش کنه!

ممنون
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خانم هلیا لطفا از آموزش ساخت این مواد و نحوه استفاده و مقدار اونها و هرچی که فکر میکنید موجب سوءاستفاده میشه مطلبی نذارید!
[font="tahoma, helvetica, arial, sans-serif"][color="#000000"]این تاپیک باید به بخش مباحث امنیتی و اطلاعاتی منتقل بشه ولی فعلا عموم کاربران به اون بخش دسترسی ندارن![/color][/font]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.