DeathStalker

داروهایی که یک شکنجه گر باید بشناسد!‏

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='sedmammad' timestamp='1378718407' post='337519']
توی فیلم " شهروند تابع قانون " حاج آقاهه که میخواست انتقام بگیره یه دارویی داد به یارو که توی شوک و هنگ آوت نره و از تمام مراحل شکنجه با هوشیاری کامل لذت ! ببره. اون دارو چی بود لطفا !؟
پ . ن . البته فک کنم تو خود فیلم اسمشو گفت ولی حس ندارم برم ببینم چی بوده .
[/quote]

اپی نفرین { آدرنالین }
باعث میشه سطح هوشیاری به شکل مقطعی و کوتاه به شدت بالا برود کما اینکه در استرس آنی بدن ما از غدد فوق کلیوی اپی نفرین ونور اپی نفرین ترشح میکند

[quote]همچنین چون این دارو benzodiazepine receptor و GABA receptor بیمار و mitochondrial electron transport اون رو[b] ضعیف میکنه[/b][/quote]

گمان کنم اشتباه می کنید فعل درست [b]تحریک کردن [/b]است. ویرایش شده در توسط ssadeghs
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک سوال از خانم هلیا دارم !

چه ماده ای می تونه اثر این تزریقات رو در خون رو بی اثر کنه ؟ اگر ماده ای وجود داشته باشه فکر کنم بشه برای مقابله باهاش یکسری اقداماتی انجام داد ! تاحالا نانو روبات ها برای تزریق دارو ساخته میشدند ، من بعد برای خنثی کردن اثر این مواد تزریقی ! این روبات ها رو داخل قسمتی از بدن قرار میدیم که فرد بتونه با فشار آوردن به یکی از اندام بدنش اون ها رو داخل خون تزریق کنه ...

اینطوری زمان طلایی برای شکنجه توسط شکنجه گر (مثلا در زمان بمب گزاری) از دست میره...
فکر کنم شدنی باشه ؟!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1378720081' post='337536']

چه ماده ای می تونه اثر این تزریقات رو در خون رو بی اثر کنه ؟ اگر ماده ای وجود داشته باشه فکر کنم بشه برای مقابله باهاش یکسری اقداماتی انجام داد ! تاحالا نانو روبات ها برای تزریق دارو ساخته میشدند ، من بعد برای خنثی کردن اثر این مواد تزریقی ! این روبات ها رو داخل قسمتی از بدن قرار میدیم که فرد بتونه با فشار آوردن به یکی از اندام بدنش اون ها رو داخل خون تزریق کنه ...

اینطوری زمان طلایی برای شکنجه توسط شکنجه گر (مثلا در زمان بمب گزاری) از دست میره...
فکر کنم شدنی باشه ؟!
[/quote]

با اجازه خانم هلیا
ماشاالله ذهن پویایی داری حامد جان
اگر بشه به نوعی مواد اخلالگر سیناپس را به حوزه سیناپسی برسانیم { تعیین این ماده اخلالگر بستگی به نوع محرک دارد } قطعا میتوانیم مانع بروز سیناپس و فعل و انفعال عصبی بشیم .حالا این راه انتقال میتونه نانوذرات شما باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنونم از همه دوستان مخصوصا جناب Commandant برای ترنسلیت کردن کلمه ها و جناب ssadeghs!

[quote name='ALFARD' timestamp='1378696916' post='337437']
تشکر اما در تاییدی گفته ی خودتون قسمت های خوبش حذف شده!
نمیشه فایل PDF بصورت کامل و بدون سانسور ضمیمه کنید؟ آیا باز هم مشکلی داره؟
[/quote]

سعی میکنم این کارو کنم، ولی قبلش باید کلیرنسش رو بگیرم

فکر کنم شدنی باشه ؟!
[/quote]

بگذارید توی تاپیک بعدی اینها رو بررسی کنیم که اسمش هست "راه های مقابله به شکنجه گر!"

بخش بعدی تا چند ساعت دیگه! ویرایش شده در توسط heliaa

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از همه دوستان عذرخواهی میکنم، ولی برای مشکلاتی که داره برام درست میشه، نمیتونم این تاپیک رو ادامه بدم. خیلی از مدیران عزیز بهم گفتن، ولی فکر میکردم بتونم consequence هاش رو تحمل کنم، ولی اشتباه میکردم.

[size=6]ببخشید[/size] ویرایش شده در توسط heliaa

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقایون مدیرا یه دونه تاپیک خفن داشتیم ها.... چه وضعشه گیر میدین بهشون ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی اگه به خاطر مدیر ها بوده خعلی خعلی زده حالن :D
بابا اینقدر گیر ندید.... :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
نه به خاطر مدیرها نیست، به خاطر real life خودم هست
[/quote]

یعنی دولت ازادی بیان ممکنه برای شما دردسر درست بکنه اگر در خصوص داروهای شکنجه گر صحبت بکنین؟! :) جالبه.... جالب تر هم اینه که بسیاری کتاب های شکنجه و بازجویی و غیره مربوط به سی‌ای‌ای خیلی راحت میشه از رو اینترنت دانلودشون کرد! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
منفی نداشتم مجبور شدم پست بزنم. icon_cheesygrin
[/quote]

ایشون در بریتانیای کبیر زندگی میکنن...! :) منظور دولت ازادی ایشون بودش! ولی جالبه... میگه فحش رو بنداز زمین، صاحبش بر میداره! :)))))))) این دولت ازادی بیان جدید خودمون هم کمی مشکل داره وا؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از خانم Heliaa برای این تاپیک

دوستان عزیز لطفا با توجه به مساله ی پیش آمده تاپیک رو به اسپم نکشانند ، اگر کسی اطلاعات تکمیلی درباره ی موضوع تاپیک داره بحث رو ادامه بدید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حداقل پیشنهاد می کنم سرکار خانم هلیا منابعشون رو اینجا قرار بدن تا توسط دوستان ترجمه بشه و به مطلب پر و بال داده بشه و اینجا قرار بگیره البته فقط پیشنهاد و نظر بندست ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

به خاطر اينكه اين تاپيك همينطوري رها نشه من هم يكخورده روده درازي كنم . :mrgreen:

بحث داروها و مخدرهاي اينچنيني را سالها پيش توي فيلمها ديده بودم .توي يكي از فيلمها نيروهاي بيگانه نفوذي به يك كشور آمريكاي لاتين براي تخليه اطلاعات يك پزشك محلي يك دارو بهش تزريق كردن و بعد از يك مدت شروع به بازجويي كردن ! دكتر هم خيلي قشنگ جواب پرسش ها را داد ! آخر سر هم يك گلوله كاليبر 45 به پيشاني دكتر شليك شد و تمام .

توي يك فيلم ديگه در مورد مبارزان الجزايري هم اين شيوه بازجويي به تصوير كشيده شده بود . كوماندوهاي فرانسوي براي تخليه اطلاعات يك مبارز ، دوز خاصي از دارو را به اون تزريق كردن و اينطور مي گفتن كه بهتره اول از مقدار پائين شروع كنند چرا كه مقاومت افراد مختلف متفاوته و در صورت استفاده بيش از حد ممكنه فرد دچار توهم گويي بشه و نشه به گفته هاش اعتماد كرد . بعد از تزريق ، بازجو خودش را يكي از دوستان اون مبارز معرفي كرد و آدرس يك مبارز الجزايري ديگه اي را مي پرسيد تا پيغامي را بهش برسونه ، اون مبارز هم به بازجو گفت پيغامت را به من بگو ، من هر وقت اونو ديدم به او مي گم و در برابر اصرار بازجو براي گفتن آدرس مورد نظر، بهش جواب داد زيادي مي پرسه !

از دوران راهنمايي و دبيرستان همان موقع كه وقتي فيلمي توي تلويزيون پخش مي شد فردا نقل قول بچه ها توي كلاس درس بود ، اين شيوه بازجويي و كسب اطلاعات يكي از بحث هاي قابل توجه در محافل خانوادگي و جمع دوستان بود . اينكه آلمانها در جنگ دوم از اين شيوه استفاده مي كردندو اين نكته كه وقتي يك مريض درحال بهوش آمدن روي تخت بيمارستان ، هر پرسشي ازش بپرسيد بدرستي پاسخ مي ده از نكات جالب اين گفتگوها بود .

الغرض ، چند وقت پيش يكي از آشنايان كارش افتاد به بيمارستان ، قرار شد مورد عمل جراحي قرار بگيره ، ما راجع به بيماري هرچي ازش مي پرسيديم جواب درست و حسابي نمي داد ، همچين تو خودش گرفته بود كه نگو ! از ما اصرار و از او انكار ، مي دونستيم كه همه چي را به دكترش مي گه اما سر يكسري شرايط خاص و خصوصيات اخلاقي و رازداري چيزي به ديگران نمي گه ، ما هم گفتيم خيلي خب باشه ، [b]بجاش[/b] ازت مي پرسيم icon_cheesygrin سفارش كرد و گفت فقط وقتي بهوش مي آم اهل و عيال كنارم نباشه ، گفتيم عجب raised_eyebrow

صبح مريض رفت توي اتاق عمل و شكر خدا عمل با موفقيت انجام شد و اومد بيرون ، ما هم نگران اطرافش بوديم ، كم كم چشم هاش را باز كرد و داشت بهوش مي اومد ، حقيقتش ما هم دلمون نمي اومد كه بنده خدا را اذيت و آزار كنيم و بخواهيم توي اين شرايط بهش فشار بياريم . يكهو يك پرستار فضول از در اومد تو و شروع كرد ...

[color=#006400]پرستار : آقاي ... بيماري چي بوده ؟[/color]
[color=#b22222]مريض : غده بوده تو شكمم .[/color]
[color=#006400]پرستار : چند وقته ؟[/color]
[color=#b22222]بيمار : سه ساله .[/color]
ما : چي ؟ سه ساااااااااااااال !
[color=#006400]پرستار : درد نداشتي ؟[/color]
[color=#b22222]بيمار : چند ماهه بزرگ شده اذيتم مي كنه ![/color]
ما : امان از دست تو ، زودتر مي گفتي !
[color=#006400]پرستار : غده ات چقدري بوده ؟[/color]
[color=#b22222]بيمار :چهار و نيم در يك و هفت دهم سانت ![/color]
ما : وا ! مگه با كوليس اندازه گرفتي !
[color=#006400]پرستار : اندازه غده را از كجا مي دوني ؟دكتر گفت ؟[/color]
[color=#b22222]بيمار : گزارش سونوگرافي آخرم نوشته بود . [/color]
.
.
.
خلاصه ، مثل بلبل حرف مي زد ، هرچي كه به ما نگفته بود ، افشا كرد !

بيمار رو انتقال دادن بخش ، بعد ازظهر وقتي بهش گفتيم چنين اعترافاتي داشتي ، اصلا يادش نمي اومد .باورش هم نمي شد كه راجع به مريضي خودش اينطور حرف زده باشه !

////////////////////////////////////////////////////////////////////////

فکر کنم شدنی باشه ؟!
[/quote]
حقيقتش تاپيك ، مشاهداتي كه در بالا نقل كردم و شروع داستان به اين شيوه raised_eyebrow ( آخه اعمال هر جور شيوه اي را مجاز مي كنه! ) :

[i][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]شروع داستان خیلی ساده هست. تروریستی که سالها تمام کشور دنبال او بوده، دستگیر شده! سه روز پیش، توی یه پیام تلویزیونی که به الجزیره (!) فرستاده، گفته که یه بمب اتمی قراره تا آخر هفته توی کشور شما منفجر کنه. الان چند ساعت بیشتر به انفجار نمونده، تنها راه باقی مونده برای شما برای پیدا کردن بمب، اعتراف این تروریست هست![/font][/size][/i]

باعث شد خيلي فكر كنم ، در عمل به نظر مي رسه راه تكنيكي زيادي براي مقابله در برابر بازجو نباشه ، داروهاي ناجور با اون عوارض شناته شده و ناشناختشون بخوري تا اگر گرفتار شدي چيزي نگي ! در عوض با اين مسائل به شيوه تاكتيكي برخورد مي شه ،در يك عمليات يا در يك مورد حساس ، اطلاعات طبقه بندي شده و تنها در اختيار افراد خاصي قرار داده مي شه و هر كس هم تنها بخشي از اون را داره تا در صورت لو رفتن اون ، فرصت و زمان لازم براي اقدام متقابل وجود داشته باشه .نهايتش يك سيانور مي دن طرف مي گن گير افتادي نوش جان كن !

آمادگي لازم هم به افكار عمومي و دشمنان بالقوه داده خواهد شد كه در صورت انجام چنين اقدامات تروريستي ، اقدام متقابل صورت خواهد گرفت .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.