HHL

مباحث حاشیه ای تاپیک تحولات سوریه و تاپیک تحولات عراق

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 16 مهر 1392 - ??? ????? ? ?????? ?? ?????
مخفی شده توسط cheka، 16 مهر 1392 - ??? ????? ? ?????? ?? ?????
ارنستوجان اشتباه فکر میکنی حکومت ایران کارایی که انجام میده هیچ ربطی به منافع اسلام شیعی نداره! ربط دادن این مساله هم که انشاالله وقتی حضرت صاحب الامر روحی له الفداء هم تشریف اوردن این حکومت فعلی صد در صد مورد تایید ایشون هست هم خیلی فکر اشتباهیه. من کاری به سال ۸۸ ندارم ولی اونها کافر و مرتد هم نبودن که بدترین بلا سرشون اورده شد اونها هم بچه شیعه بودن! ربط دادن حکومت فعلی ایران با حضرت ولی امر مسلمین جهان امام عصر علیه الصلاة والسلام کاری خیلی بی اساس و خلاف دینه. شما دوستان هم حرف بنده را پاک نکنید اینجا باید ازادی بیان باشه اگر این حکومت واقعا اسلامیه که انتقادپذیر هم باید باشه چون من هم کفر یا توهینی به خدا و رسولش نکردم. ویرایش شده در توسط mahdi12
  • Upvote 5
  • Downvote 20

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 16 مهر 1392 - ??? ????? ? ?????? ?? ?????
[quote name='mahdi12' timestamp='1381173677' post='343406']
ارنستوجان اشتباه فکر میکنی حکومت ایران کارایی که انجام میده هیچ ربطی به منافع اسلام شیعی نداره! ربط دادن این مساله هم که انشاالله وقتی حضرت صاحب الامر روحی له الفداء هم تشریف اوردن این حکومت فعلی صد در صد مورد تایید ایشون هست هم خیلی فکر اشتباهیه. من کاری به سال ۸۸ ندارم ولی اونها کافر و مرتد هم نبودن که بدترین بلا سرشون اورده شد اونها هم بچه شیعه بودن! ربط دادن حکومت فعلی ایران با حضرت ولی امر مسلمین جهان امام عصر علیه الصلاة والسلام کاری خیلی بی اساس و خلاف دینه. شما دوستان هم حرف بنده را پاک نکنید اینجا باید ازادی بیان باشه اگر این حکومت واقعا اسلامیه که انتقادپذیر هم باید باشه چون من هم کفر یا توهینی به خدا و رسولش نکردم.
[/quote]
تا جایی که حافظه یاری میکنه قبلآ این حرفها رو زده بودی و وقتی دوستان پاسخ دادند و تناقظات بحث هات رو مطرح کردند و جواب خواستند شما غیبت زد!
اگه مطلب جدیدی داری یا پاسخ قانع کننده ای برای اون مطالب قبلی (که دوباره اینجا تکرارش کردی ) پیدا کردی نقدآ همون جا مطرحش کن و از سم پراکنی تو تاپیک های مختلف خود داری کن .
یک فرد عاقل وقتی مطلبی رو مطرح میکنه و پاسخی میشنوه اگه منطقش پاسخ رو قانع کننده تشخیص بده اشتباه خودش رو میپذیره و اگه قانع نشده باشه بحث رو ادامه میده و با منطق خودش طرف بحث رو اقناع میکنه. این شیوه جویدن و تف کردن آدامس و دوباره برداشتن و جویدنش ادراک خود آدم رو زیر سوال میبره.
  • Upvote 10
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1381165050' post='343389']
سلام

یادم هست بارها در روزنامه های وابسته به برخی افراد میخوندیم که :

ایران اسلامی صرفا برای منافع ش از فلان گروه فلسطینی حمایت میکنه چرا نمیره از چچنی ها حمایت کنه ؟

چون ایران و روسیه به نفع شون هست با هم باشند و پس اسلام ایرانی ها دروغ هست

الحمدلله به مرور همه چیز روشن میشه

عین قضیه سال هشتاد و هشت ....

خداوند هیچ کارش بی حکمت نیست ... حتی در تلخی و زشتی نبردی چون جنگ خانمان سوز سوریه باز هم نشانه های آشکار الهی دیده میشه ...

یا حق
[/quote]
البته برخی دوستان فلسطینی عنایت خودشون رو تو سوریه نشون دادن.........همینا هم اگه یکم خیالشون راحت باشه بدتر از النصره

[quote name='rasoolmr' timestamp='1381174719' post='343407']
در مورد سال 88 یه مشت اوباش بر علیه رای مردم و ولی فقیه و نایب امام زمان کودتا کردن و از هیچ جنایتی هم که از دستشون برمیومد کوتاهی نکردن و اگر کاری رو انجام ندادن فقط به این خاطر بوده که از دستشون برنیومد
خیانتی که این اراذل به کشور و شیعه کردن هیچ وقت ننگش پاک نمیشه . بنده بهسم خودم نه هرگز فراموش میکنم و نه بعنوان یک فرد حق خودم رو میبخشم .
کشور در اوج اقتدار رو با کودتای رنگی تبدیل به جنگزده کردن و میخواستن برادر کشی هم راه بندازن و کشته سازی هم کردن که موفق نشدن

اسم بچه شیعه ها رو کنار این اراذل نزارین . اینها هرچی بودن نه تعلقی به شیعه داشتن و نه امام زمان و نه نایبش . شک ندارم که اگه امام زمان (ع) هم بود اینها مثل جد غریبش امام حسین (ع) ، سرش رو میبریدن و تقدیم یزید میکردن

اونقدر پررو و بی وجودن که هنوز اونقدر نگذشته که از یادها بره چه جنایاتی کردن و حالا با پررویی نعل وارونه میزنن و طلبکار هم شدن

اما در مورد سوریه :

فقهای شیعی اجازه نمیدن زنا رو بعنوان جهاد به مسلمین قالب کنن

حکومت اسلامی ایران هرگز مسلمونها رو تکفیر و واجب القتل نکرده و نمیکنه

ما هر کاری کنیم در جهت منافع اسرائیل نخواهد بود و موضع اسرائیل رو تقویت نخواهد کرد .

شیعه یه مشت قاتل بالفطره رو اسم مجاهد و شهید روشون نمیزاره

در مذهب ما با یه الله اکبر گفتن هیچ چیزی حلال نمیشه و خون و جان و مال و ناموس مسلمین مباح نمیشه
[/quote]
البته دوست عزیز شما هم با این تعصب و جانبدارانه حرف زدنت اگه امام زمان بیاد چیزی مخالف میل شما بگه احتمالا شما هم سر امام رو میبرید.......
  • Upvote 4
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='king-of-heaven' timestamp='1381182552' post='343423']
البته برخی دوستان فلسطینی عنایت خودشون رو تو سوریه نشون دادن.........همینا هم اگه یکم خیالشون راحت باشه بدتر از النصره
[/quote]
و البته در بین گروه های فلسطینی مجموع حامیان جبهه خودی و بی طرف ها از حامیان جبهه دشمن خیلی بیشتره دقیقا برعکس گروه های چچنی ها که 100 درصد حامی دشمن هستن !
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بالاخره اصلا ما در چچن سرمایه گذاری قابل تکیه ای نکردیم که الان توقع خاصی داشته باشیم... حالا به هر دلیلی...
گندم از گندم بروید جو ز جو... کسی که باد بکاره باد هم برداشت می کنه...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
من کاری به سال ۸۸ ندارم ولی اونها کافر و مرتد هم نبودن که بدترین بلا سرشون اورده شد اونها هم بچه شیعه بودن!
[/quote]

من یکی از اونایی بودم که به خاطر سال 88 بازداشت شدم! برام جالبه که شما از بلاهایی میگید که به سر من اومده، ولی خودم ازشون خبر ندارم! :))))))) میشه چند تا از بلاهایی که به سرم اومده رو بگید؟
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='rasoolmr' timestamp='1381174719' post='343407']
در مورد سال 88 یه مشت اوباش بر علیه رای مردم و ولی فقیه و نایب امام زمان کودتا کردن و از هیچ جنایتی هم که از دستشون برمیومد کوتاهی نکردن و اگر کاری رو انجام ندادن فقط به این خاطر بوده که از دستشون برنیومد
خیانتی که این اراذل به کشور و شیعه کردن هیچ وقت ننگش پاک نمیشه . بنده بهسم خودم نه هرگز فراموش میکنم و نه بعنوان یک فرد حق خودم رو میبخشم .
کشور در اوج اقتدار رو با کودتای رنگی تبدیل به جنگزده کردن و میخواستن برادر کشی هم راه بندازن و کشته سازی هم کردن که موفق نشدن

اسم بچه شیعه ها رو کنار این اراذل نزارین . اینها هرچی بودن نه تعلقی به شیعه داشتن و نه امام زمان و نه نایبش . شک ندارم که اگه امام زمان (ع) هم بود اینها مثل جد غریبش امام حسین (ع) ، سرش رو میبریدن و تقدیم یزید میکردن

اونقدر پررو و بی وجودن که هنوز اونقدر نگذشته که از یادها بره چه جنایاتی کردن و حالا با پررویی نعل وارونه میزنن و طلبکار هم شدن

اما در مورد سوریه :

فقهای شیعی اجازه نمیدن زنا رو بعنوان جهاد به مسلمین قالب کنن

حکومت اسلامی ایران هرگز مسلمونها رو تکفیر و واجب القتل نکرده و نمیکنه

ما هر کاری کنیم در جهت منافع اسرائیل نخواهد بود و موضع اسرائیل رو تقویت نخواهد کرد .

شیعه یه مشت قاتل بالفطره رو اسم مجاهد و شهید روشون نمیزاره

در مذهب ما با یه الله اکبر گفتن هیچ چیزی حلال نمیشه و خون و جان و مال و ناموس مسلمین مباح نمیشه
[/quote]
سال ۸۸ یک مشت اوباش با مردم چنان برخوردی کردند که داشت ایران رو به حال و روز امروز سوریه دچار میکرد . اما اون مردم معترض عقلشون از اون اوباش بیشتر بود و دنبال درگیری نبودند و همین شد که ایران ، سوریه نشد .
همون ۸۸ میدیدم که توی انجمنای اینترنتی یه عده دوره افتاده بودند که باید وارد فاز مسلحانه بشیم اما منتقدین اکثرا جوابشون این بود که اگر ما هم بخواهیم وارد فاز وحشی گری بشیم چه فرقی با اوباش داریم و اگر قرار باشه تغییری با وحشی گری ایجاد بشه ، میخواهیم هیچ وقت این اتفاق نیفته .

اما آدم میسوزه که حالا بعد از چهار سال و مخصوصا بعد از انتخابات ، اون مردم منتقد کمتر از اتفاقات چهار سال پیش حرف میزنن تا بتونن اون اوباشو ببخشند اما اون اوباش با این سکوت دچار توهم شدند و فکر میکنند سرکوب قرون وسطائی چهار سال پیششون کاری الهی و هوشمندانه و ... بوده .

در نا حقی ادعاهای امثال شماها همین بس که هر وقت در این انجمن در تاپیکهای بی ربط بحثو به ۸۸ کشیدید کسی کاریتون نکرد اما تا یکی جوابتونو داد اخراج شد .

اوضاع سوریه هم با اوباش گری نیروهای دولتی و شبه دولتی به این حال و روز افتاد و حماقت منتقدین حکومت در ورود به فاز مسلحانه عمق مشکل رو چندین برابر کرد و مملکتشونو به ویرانه تبدیل کرد .
یک سرچی در یوتیوب بزنید و فیلمهای نیروهای اسد رو ببینید که مردمو میزدند و شکنجه میکردند و از این وحشی گریشون فیلم گرفته و منتشر میکردند و بعد از شروع درگیریها ، مخالفین همون افراد سرکوب کننده رو گرفتند و همون بلاها رو سرشون در آوردند . بعدم مقایسه کنید با فیلمای چهار سال پیش ایران و عملکرد برخی اوباش در سرکوب مردم .

پ.ن : من خودم چهار سال پیش توی تظاهرات های مختلف بودم و چندین بار اشک آور و گاز فلفل به خوردم دادند و یک بار چند نفری ریختند سرم و به وحشیانه ترین شکل ممکن با باتوم کتکم زدند . حالا این میاد میگه مردم اوباش بودند و از هیچ جنایتی کوتاهی نکردند . سنگ پای قزوین از خجالت آب میشه میره زیر زمین با اینهمه بی حیایی ...
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
سلام

من در رابطه با فلسطین وآرمان فلسطین قبلا حرفامو زدم هرکسی حرف جدیدی داره خوشحال میشم بزنه

خیالتون رو راحت کنم :

خدا به اولیا و اوصیا و انبیا صبری داده که باهاش خیلی مصائب رو تحمل میکنند و میسازند

مثال عینی ش رو امام موسی صدر زدم و ما از سیدروح الله درس صبر گرفتیم ، هرچند سخت هست برامون ولی :

همین الان کل مردم فلسطین تف بندازند تو صورتم بگن تف بهت و نمیخواهیم یکی مثل تو بگه القدس لنا ، میگم :

با تمام اهانت ها و توهین ها :

من نوکری آرمان فلسطین رو میکنم و در راه آزادی سرزمین مسلمانان از چنگال کفار ( چه در مسیحیت چه در یهودیت ما کافر داریم منهای کفاری که مشرک به خدا هستند) از مال و منال خویش خرج میکنم

چه شما فلسطینی ها تف بکنید چه نکنید

این جواب اولیا اوصیا انبیا ست که من از مطالعه تاریخ زندگی شون عبرت گرفتم

پس بزار آسوده تون کنم :

همین الان حماس با اسراییل وارد نبرد بشه شخصا برای پیروزی حماس دعا میکنم

عین قضیه ای هست که برای یزید پیش اومد ، پرسیدند ایا یزید توانایی توبه داره ؟ امام صادق فرمود آری، گفتند یعنی حتی یزید ؟ توبه کنه میتونه بره بهشت ؟ گفتند بله ، گفتند چطور میشود ؟ این عدل نیست .... و جواب دادند : به همین خاطر خداوند اجازه توبه کردن بهش نمیده و همچنین خودش به این مفهوم نمیرسه ...

در قرآن هم اشاره شده کسانیکه خدا بخواد مهر میزنه دل شان و خیال پیامبر رو هم تخت میکنه و میگه : پیامبر حتی تو هم نمی توانی کسیکه من همت بر بستن و مهر زدن بر دلش رو دارم، سر راه بیاری .... این قدرت من هست

حالا حماس و امثالهم هرکاری میخواهند بکنند بکنند ، انشاالله به راه راست هدایت بشن

ولی من آرمان فلسطین رو نه با حماس نه با یاسر عرفات به دست نیاوردم ...

من آرمان فلسطین رو براساس فرمایشات الله انبیا اوصیا اولیا و شهدا گرفتم و برام مهم نیست اسم گروهی ....

من پشت هرکسی هستم که پشت جبهه مقاومت هست .... خواه دیروز منافق باشه امروز تواب

دوستان گویی پهلوی شکسته فاطمه زهرا یادشون رفته ...

دوستان گویی حق خورده شده ی حیدر فرق شکافته رو یادشون رفته ....

دوستان، اسلام با تمامی یاران و نامردانی که همراهیش کردند، همون اسلام ناب محمدی هست که علی 25 سال از حق خودش و از حق خون زن ش گذشت و با قاتلین زن ش نقشه ی ترویج اسلام در سرتاسر جهان کشیدند

شما کجای عالم سیر میکنید نمیدانم ؟ ولی من میدونم کجا هستم

من شعیه علی هستم

من شیعه فاطمه زهرا هستم

من شیعه حسنین هستم

من فرزند مادر پهلو شکسته هستم

من فرزند پدر فرق شکافته هستم

و با افتخار، پشت سر هر خلیفه ای خواهم ایستاد اگر قرار باشه به نام اسلام شمشیر بزنند ، از حق پدر و مادرم میگذرم همونطوری که اونها گذشتند تا اسلام زنده بماند

جانم فدای اسلام

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط cheka، 16 مهر 1392 - ??? ????? ? ?????? ?? ?????
[quote]
پ.ن : من خودم چهار سال پیش توی تظاهرات های مختلف بودم و چندین بار اشک آور و گاز فلفل به خوردم دادند و یک بار چند نفری ریختند سرم و به وحشیانه ترین شکل ممکن با باتوم کتکم زدند . حالا این میاد میگه مردم اوباش بودند و از هیچ جنایتی کوتاهی نکردند . سنگ پای قزوین از خجالت آب میشه میره زیر زمین با اینهمه بی حیایی ...
[/quote]

پلیس ضد شورش.... اینو روزی صد بار تکرار کن تا یاد بگیری که پلیس ضد شورش نمیاد گل بهت بده...
تو هرجای دنیا پلیس ضد شورش وارد شده، با فلفل و اشک‌اور و باتوم وارد شده... ایران، ترکیه، انگلیس، کانادا، سوئد، امریکا و همه‌ی‌ اینها تو تظاهرات های بعد از 2009 تا حالا، به همین شکل وارد شدن...
میخوای تصاویر انگلیس رو برات بذارم؟ میخوای تصاویر کانادا رو بذارم؟ بابا اینا که دیگه تو کل دنیا معروفن که....؟
رفتار قرون وسطی، رفتار عمو قذافی و عمو بشار بود که با کلاش افتادن به جون مردم و کشتنشون!
نه پلیس ضد شورش ما که با چارتا گاز و اسپری، مردم رو متفرق کرد! :)...

اگر این چیزا از نظر شما رفتار وحشیانه‌هستش، لطفا یه تظاهرات در دولت های دیگه و کشورهای دیگه بیارید که برخورد به گونه‌ی دیگه بوده باشه.....

لطف کنین این مدینه‌ی منوره‌ی برخورد با تظاهراتی ها و شورشی ها رو به ما هم نشون بدین والا و بالله که ما هم دوست داریم این رو ببینیم و راه اون رو بریم ولی خودمون تا حالا ندیدیم! فقط امثال شماها دیدن...

برام جالبه که شما رو چند نفری کتک زدن! ولی نبردن بازداشتتون بکنن...
و همینطور جالبه که شما میگی چند نفری کتکمون زدن و اشک‌اور و فلفل زدن، ولی نمی‌گی در مقابل خودت چیکار کردی؟!!!
چرا زدن؟ من دو هفته‌ی تمام با پلیس این مملکت گشت زدم و تقریبا هر شب درگیری و کتک کاری با معتاد و ادم‌ربا و دزد و درگیری خونوادگی و همه چی از همه طبقه‌ای بوده... از اونی که با قمه بهمون حمله کرد تا اونی که تا ایست دادیم خودش رو خیس کرد... از دکترای روانشناسی دانشگاه ایلام! تا یه سیکل ناقص که با اره‌ی چوب بر میلگرد می‌برید و می‌دزدید....
موقع تمام این درگیری ها، از گاز فلفل استفاده شد و هر بار که کلانتری به هم ریخته شد و درگیری بالا گرفته شد، گاز فلفل زدیم که همه (منجمله خودمون) کنترل بشن و بشینن سر جاشون....

شما میگی اشک اور و فلفل زدن.... فکر میکنی اون کسی که فلفل میزنه خوشحاله؟ نه عزیزم خودش نزدیک ترین کسی هستش که اسیب می‌بینه از این گاز و بعد دیگران... اون اسیبی رو که تو می‌بینی اونم می‌بینه و این رو هم تجارب 88 من ثابت میکنه و هم تجارب همکاریم با پلیس مملکت...

پس بر می‌گردیم سر اصل قضیه! چرا پلیس با گاز اشک‌اور و فلفل( که فلفل از نزدیک پاشیده میشه!) به شما حمله کرد؟ غیر از این بوده که باهاش درگیر شدی؟ غیر از این بوده که یه علف بچه‌ی 160-70 سانتی رفتی افتادی به جون یه افسری که 3-4 سال گذشته رو اموزش دیده با گنده لاتای مملکت درگیر بشه و کتک نخوره و تازه کلی سپر و محافظ ضد ضربه هم تنش بوده و واقعا... واقعا...واقعا انتظار داشتی شما با اون درگیر بشی و اون بهت گل بده؟ یا بگه ببخشید که من رو زدی؟ به نظرم اینکه نزده یکی از کتف هات رو بندازه دور گردنت خیلی بهت لطف کرده و مطمئن باش به خاطر انجام ندادنش توبیخ هم شده! :neutral: کلی فحش هم شنیده...

لطف کن وقتی زر‌زر میکنی که پلیس چیکار کرد، بگو که تو چیکار کردی که اون اینکارو کرد...

استاد دانشگاه تو کلانتری اومده داد و بیداد که من چه میکنم و چه نمی‌کنم که من کی رو میشناسم و چیکارا که نمی‌کنم... در نهایت سه ثانیه‌ی بعد تو زمین عین سگ غلط میزد و التماس میکرد که بهش اب بدن که داره خفه میشه...

میدونی چرا؟؟؟؟ چون وقتی زور ازمایی کردی و صدا بلند کردی، در مقابلت زور‌ازمایی میکنن و صدا بلند میکنن.... وقتی لگد زدی لگد میخوری و وقتی سنگ زدی باتوم میخوری....
هر وقت عین بچه‌ی ادم نشستی و حرف زدی، حرف می‌شنوی...

تو هر تظاهراتی که ادم نیگا میکنه، 7-8 نفر کشته میشه... تو کل درگیری های ایران که 9 ماه طول کشید، سر جمع 4-5 نفر هم کشته نشدن که اصلا معلوم نیست کی اینا رو کشته بود.... اون فاحشه اقاسلطان که سر نیم ساعت بعد از مردنش نصف مردم تهران اعلام کردن که این دوست‌دختر سابقشون بوده و نصف دیگه‌ی مردم هم اعلام کردن که این همین الان زنشونه، افتخار و تیتر اصلی جنبش جلبکه... دیگه از این بیشترید؟؟؟؟

من 2 سال تمام با جنبش سبز بودم ولی اون روزی که من هم همکاری کردم تو تصمیم گیری و برنامه ریزی واسه خرابکاری، فهمیدم که داستان چیه و سریع دمم رو گرفتم دستمو تا دم در اطلاعات دویدم که اقا غلط کردم...

بازم میگم، به عنوان یه کسی که به خاطر مسائل 88 بازداشت شده، علاقمندم که بشنوم چه بلاهایی به سرمون می‌اوردن که خودمون خبر نداریم؟!‌ :neutral:

فک کردی واقعا واقعا واقعا فک کردی که به پایگاه بسیج با کلی پرونده و اطلاعات نیروها و مسائل حفاظتی حمله میکنی و بهت میگن ببخشید که مجبور شدی تا اینجا بیای بفرما اینم اطلاعات و اسلحه و فلان و فلان و فلان؟؟؟ نه خیر عزیزم.... یه مرکز نظامی تا اخرین قطره‌ی خون اخرین نیروش از خودش باید دفاع بکنه و این یه چیز طبیعی هستش... پس یاد بگیر که به سمت یه پایگاه نظامی حمله نکنی که اونم در پاسخ بهت حمله میکنه.... اگر پلیس میخواست برخورد بکنه، با اون همه ادمی که دور میدون بودن درگیر میشد مگه مرض داشت به چارتا جوجه جاسوس و مینی تروریست درگیر بشه که اومدن پایگاه بسیج تصرف بکنن؟!!

[quote]همون ۸۸ میدیدم که توی انجمنای اینترنتی یه عده دوره افتاده بودند که باید وارد فاز مسلحانه بشیم اما منتقدین اکثرا جوابشون این بود که اگر ما هم بخواهیم وارد فاز وحشی گری بشیم چه فرقی با اوباش داریم و اگر قرار باشه تغییری با وحشی گری ایجاد بشه ، میخواهیم هیچ وقت این اتفاق نیفته .[/quote]

کی میخواست مسلح بشه؟ فلانی و دوست‌دختراش؟؟؟؟؟ به چی میخواستن مسلح بشن؟؟؟؟ اسلحه ها رو از کجا میخواستن بیارن؟ که بخوان درگیر بشن؟؟؟
غیر از اینه که کوکتل مولتوف زدن؟ غیر از اینه که کلی موتور و ماشین و اوتوبوس پلیس به اتیش کشیده شد؟؟؟؟
فک میکنی 50 نفر نیروی یگان ویژه رو چطوری روز عاشورا گیرانداختن؟؟؟ با خنده؟ فک میکنی اون ون پلیس رو که سه تا غلط بهش زدن و بعدشم اتیشش زدن چطوری رخ داد؟ اینا اگر وحشی گری نبود پس چی بود؟ اینا اگر اقدام مسلحانه نبود پس چی بود؟؟؟
عزیزم، نگو که اسلحه دست نگرفتیم که نداشتیم که دست نگرفتیم که اگر بود، مطمئن باش با اسلحه هم درگیر میشدن ملت!!!!....

بعدشم، تو تهرانی که 6-7 ملیون جمعیت داره، 5 هزار نفر ادم اومدن بیرون گیرم اسلحه هم دستشون!!! فک میکنی چند روز مقاومت میکردن قبل از اینکه مثل سنندج و مهاباد و بانه و سقز با گوه خوردم هایی که گوش فلک رو پر میکنه بیان بیرون؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا رضایی توی یکی از مطالبش نوشته بود که بعد از تظاهرات همه‌ی تظاهراتی ها داشتیم به سمت بالا شهر بر میگشتیم! چرا بچه‌های پایین شهر نیستن؟؟؟؟
جواب واضحه!! این تظاهراتا مال یه مشت جوجه قرتی پولدار بود که 4 سال تمام جلوی دوست‌دخترشون گرفته شده بود که لخت لخت بیاد خیابون و مجبور شده بودن دوتا خیابون بیشتر دور دور بکنن که یه دختر بلند بکنن.... یا واسه تامین شراب و مواد پارتی شبونشون به مشکل خورده بودن...
یه مشت شهرستانی بدبخت و بیچاره مثل من رو هم همراه خودشون کرده بودن که اره! ما ازادی نداریم بیاین نظام عوض کنیم...
بیشین بینیم با حال نداریم... ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1381219876' post='343467']
سلام

من در رابطه با فلسطین وآرمان فلسطین قبلا حرفامو زدم هرکسی حرف جدیدی داره خوشحال میشم بزنه

خیالتون رو راحت کنم :

خدا به اولیا و اوصیا و انبیا صبری داده که باهاش خیلی مصائب رو تحمل میکنند و میسازند

مثال عینی ش رو امام موسی صدر زدم و ما از سیدروح الله درس صبر گرفتیم ، هرچند سخت هست برامون ولی :

همین الان کل مردم فلسطین تف بندازند تو صورتم بگن تف بهت و نمیخواهیم یکی مثل تو بگه القدس لنا ، میگم :

با تمام اهانت ها و توهین ها :

من نوکری آرمان فلسطین رو میکنم و در راه آزادی سرزمین مسلمانان از چنگال کفار ( چه در مسیحیت چه در یهودیت ما کافر داریم منهای کفاری که مشرک به خدا هستند) از مال و منال خویش خرج میکنم

چه شما فلسطینی ها تف بکنید چه نکنید

این جواب اولیا اوصیا انبیا ست که من از مطالعه تاریخ زندگی شون عبرت گرفتم

پس بزار آسوده تون کنم :

همین الان حماس با اسراییل وارد نبرد بشه شخصا برای پیروزی حماس دعا میکنم

عین قضیه ای هست که برای یزید پیش اومد ، پرسیدند ایا یزید توانایی توبه داره ؟ امام صادق فرمود آری، گفتند یعنی حتی یزید ؟ توبه کنه میتونه بره بهشت ؟ گفتند بله ، گفتند چطور میشود ؟ این عدل نیست .... و جواب دادند : به همین خاطر خداوند اجازه توبه کردن بهش نمیده و همچنین خودش به این مفهوم نمیرسه ...

در قرآن هم اشاره شده کسانیکه خدا بخواد مهر میزنه دل شان و خیال پیامبر رو هم تخت میکنه و میگه : پیامبر حتی تو هم نمی توانی کسیکه من همت بر بستن و مهر زدن بر دلش رو دارم، سر راه بیاری .... این قدرت من هست

حالا حماس و امثالهم هرکاری میخواهند بکنند بکنند ، انشاالله به راه راست هدایت بشن

ولی من آرمان فلسطین رو نه با حماس نه با یاسر عرفات به دست نیاوردم ...

من آرمان فلسطین رو براساس فرمایشات الله انبیا اوصیا اولیا و شهدا گرفتم و برام مهم نیست اسم گروهی ....

من پشت هرکسی هستم که پشت جبهه مقاومت هست .... خواه دیروز منافق باشه امروز تواب

دوستان گویی پهلوی شکسته فاطمه زهرا یادشون رفته ...

دوستان گویی حق خورده شده ی حیدر فرق شکافته رو یادشون رفته ....

دوستان، اسلام با تمامی یاران و نامردانی که همراهیش کردند، همون اسلام ناب محمدی هست که علی 25 سال از حق خودش و از حق خون زن ش گذشت و با قاتلین زن ش نقشه ی ترویج اسلام در سرتاسر جهان کشیدند

شما کجای عالم سیر میکنید نمیدانم ؟ ولی من میدونم کجا هستم

من شعیه علی هستم

من شیعه فاطمه زهرا هستم

من شیعه حسنین هستم

من فرزند مادر پهلو شکسته هستم

من فرزند پدر فرق شکافته هستم

و با افتخار، پشت سر هر خلیفه ای خواهم ایستاد اگر قرار باشه به نام اسلام شمشیر بزنند ، از حق پدر و مادرم میگذرم همونطوری که اونها گذشتند تا اسلام زنده بماند

جانم فدای اسلام

یا حق
[/quote]
ولی دوست عزیز برای من اسلام شیعی مهمترین چیز تو زندگیمه .اگه قرار باشه بین سید حسن و اسماعیل هنیه یکی رو انتخاب کنم بی شک اون شخص سید بزرگوار خواهد بود. بنظر من مصلحت شیعه مهمترین چیز برای ما مسلمانان شیعی هست . اگه قرار باشه بخاطر مصالح فلسطین حرفی از شیعیان بحرین نزنیم یا چشممونو رو قتل و عام شیعیان عراق ببندیم من این مصلحتو قبول ندارم . فلسطینیا تو جریان سوریه از پشت خنجر زدن یعنی با سلاح ها و آموزش مقاومت امدن روبروی مقاومت ایستادن و بیشتر فلسطینیا خواهان سقوط بشارن. الان برای من ارمان آزادی سوریه و حرم های مقدس بالاترین آرمانه ویرایش شده در توسط alen
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1381220971' post='343475']
پلیس ضد شورش.... اینو روزی صد بار تکرار کن تا یاد بگیری که پلیس ضد شورش نمیاد گل بهت بده...
تو هرجای دنیا پلیس ضد شورش وارد شده، با فلفل و اشک‌اور و باتوم وارد شده... ایران، ترکیه، انگلیس، کانادا، سوئد، امریکا و همه‌ی‌ اینها تو تظاهرات های بعد از 2009 تا حالا، به همین شکل وارد شدن...
میخوای تصاویر انگلیس رو برات بذارم؟ میخوای تصاویر کانادا رو بذارم؟ بابا اینا که دیگه تو کل دنیا معروفن که....؟
رفتار قرون وسطی، رفتار عمو قذافی و عمو بشار بود که با کلاش افتادن به جون مردم و کشتنشون!
نه پلیس ضد شورش ما که با چارتا گاز و اسپری، مردم رو متفرق کرد! :)...

اگر این چیزا از نظر شما رفتار وحشیانه‌هستش، لطفا یه تظاهرات در دولت های دیگه و کشورهای دیگه بیارید که برخورد به گونه‌ی دیگه بوده باشه.....

لطف کنین این مدینه‌ی منوره‌ی برخورد با تظاهراتی ها و شورشی ها رو به ما هم نشون بدین والا و بالله که ما هم دوست داریم این رو ببینیم و راه اون رو بریم ولی خودمون تا حالا ندیدیم! فقط امثال شماها دیدن...

برام جالبه که شما رو چند نفری کتک زدن! ولی نبردن بازداشتتون بکنن...
و همینطور جالبه که شما میگی چند نفری کتکمون زدن و اشک‌اور و فلفل زدن، ولی نمی‌گی در مقابل خودت چیکار کردی؟!!!
چرا زدن؟ من دو هفته‌ی تمام با پلیس این مملکت گشت زدم و تقریبا هر شب درگیری و کتک کاری با معتاد و ادم‌ربا و دزد و درگیری خونوادگی و همه چی از همه طبقه‌ای بوده... از اونی که با قمه بهمون حمله کرد تا اونی که تا ایست دادیم خودش رو خیس کرد... از دکترای روانشناسی دانشگاه ایلام! تا یه سیکل ناقص که با اره‌ی چوب بر میلگرد می‌برید و می‌دزدید....
موقع تمام این درگیری ها، از گاز فلفل استفاده شد و هر بار که کلانتری به هم ریخته شد و درگیری بالا گرفته شد، گاز فلفل زدیم که همه (منجمله خودمون) کنترل بشن و بشینن سر جاشون....

شما میگی اشک اور و فلفل زدن.... فکر میکنی اون کسی که فلفل میزنه خوشحاله؟ نه عزیزم خودش نزدیک ترین کسی هستش که اسیب می‌بینه از این گاز و بعد دیگران... اون اسیبی رو که تو می‌بینی اونم می‌بینه و این رو هم تجارب 88 من ثابت میکنه و هم تجارب همکاریم با پلیس مملکت...

پس بر می‌گردیم سر اصل قضیه! چرا پلیس با گاز اشک‌اور و فلفل( که فلفل از نزدیک پاشیده میشه!) به شما حمله کرد؟ غیر از این بوده که باهاش درگیر شدی؟ غیر از این بوده که یه علف بچه‌ی 160-70 سانتی رفتی افتادی به جون یه افسری که 3-4 سال گذشته رو اموزش دیده با گنده لاتای مملکت درگیر بشه و کتک نخوره و تازه کلی سپر و محافظ ضد ضربه هم تنش بوده و واقعا... واقعا...واقعا انتظار داشتی شما با اون درگیر بشی و اون بهت گل بده؟ یا بگه ببخشید که من رو زدی؟ به نظرم اینکه نزده یکی از کتف هات رو بندازه دور گردنت خیلی بهت لطف کرده و مطمئن باش به خاطر انجام ندادنش توبیخ هم شده! :neutral: کلی فحش هم شنیده...

لطف کن وقتی زر‌زر میکنی که پلیس چیکار کرد، بگو که تو چیکار کردی که اون اینکارو کرد...

استاد دانشگاه تو کلانتری اومده داد و بیداد که من چه میکنم و چه نمی‌کنم که من کی رو میشناسم و چیکارا که نمی‌کنم... در نهایت سه ثانیه‌ی بعد تو زمین عین سگ غلط میزد و التماس میکرد که بهش اب بدن که داره خفه میشه...

میدونی چرا؟؟؟؟ چون وقتی زور ازمایی کردی و صدا بلند کردی، در مقابلت زور‌ازمایی میکنن و صدا بلند میکنن.... وقتی لگد زدی لگد میخوری و وقتی سنگ زدی باتوم میخوری....
هر وقت عین بچه‌ی ادم نشستی و حرف زدی، حرف می‌شنوی...

تو هر تظاهراتی که ادم نیگا میکنه، 7-8 نفر کشته میشه... تو کل درگیری های ایران که 9 ماه طول کشید، سر جمع 4-5 نفر هم کشته نشدن که اصلا معلوم نیست کی اینا رو کشته بود.... اون فاحشه اقاسلطان که سر نیم ساعت بعد از مردنش نصف مردم تهران اعلام کردن که این دوست‌دختر سابقشون بوده و نصف دیگه‌ی مردم هم اعلام کردن که این همین الان زنشونه، افتخار و تیتر اصلی جنبش جلبکه... دیگه از این بیشترید؟؟؟؟

من 2 سال تمام با جنبش سبز بودم ولی اون روزی که من هم همکاری کردم تو تصمیم گیری و برنامه ریزی واسه خرابکاری، فهمیدم که داستان چیه و سریع دمم رو گرفتم دستمو تا دم در اطلاعات دویدم که اقا غلط کردم...

بازم میگم، به عنوان یه کسی که به خاطر مسائل 88 بازداشت شده، علاقمندم که بشنوم چه بلاهایی به سرمون می‌اوردن که خودمون خبر نداریم؟!‌ :neutral:
[/quote]

۱- اون کاربر ، به مردم معترض از جمله من گفت اوباش و بعدم گفت این اوباش از هیچ جنایتی فروگزاری نکردند!!! اون بخث سرکوب و جنایت هم در جواب اون قضیه بود . در مورد باتوم زدن درسته و ضد شورش وظیفش همینه . اما میتونی بری و فیلم سرکوب شبانهء دانشجوهای کوی دانشگاه رو ببینی و معنی قرون وسطایی رو درک کنی . اونجا دیگه نمیشه گفت یک عمل روتین انجام شده . از طرف دیگه میتونی یه فلش بک بزنی به کهریزک و معنی قرون وسطایی رو یه مروری کنی . ضمنا هنوز عکس اوباشی که کلاشینکف و تپانچه به سمت مردم نشونه گرفتند در اینترنت موجوده .

۲- حالا مثلا من بگم چرا زدندم یا چرا بازداشتم نکردند ! مگه باور میکنی ؟!!!
زدند چون یک اوباش کت و شلواری بی سیم به دست (که بعدا از طریق یکی از فرماندهان سپاه فهمیدم عضو حفاظت اطلاعات یکی از ارگانها بوده ) حمله کرد به یک دختر که روی پله های یک پاساژ نظاره گر تظاهرات بود . من هم در سه قدمی اون بودم و شروع کردم به هو کردنش! بعد هم که ریختند سرم و زدند و وقتی هم شناختند تعدادشون بیشتر شد و بیشتر کتک خوردم . اما همین شناختن باعث شد یکی از سپاهیهایی که اونجا بود بیاد منو از دستشون در بیاره . و اتفاقات دیگه که شاید لازم نباشه بگم . اگرم منظورت اینه که موقع کتک خوردن چیکار کردم ، باید بگم بعد از باتومی که روی گیجگاهم خورد فقط دستامو دور سرم گرفتم که دیگه ضربه ای به سرم نزنند .

۳- مطمئنم اگه قرار به سن و قد باشه جای بچهء من حساب میشی . حداقل سنتو از ادبیات و طرز صحبت کودکانت میشه فهمید .

۴- در مورد لفظ "زرزر" کردن فقط میتونم ریپورتت کنم . از این دست ادبیات اوباش گونه چهار سال پیش زیاد شنیدم . تازه این حرف خوبهء اوباش بود . ضمنا ممنون که یک نمونهء وحشی گری پلیس رو ذکر کردی . که فقط بدلیل حرفای اون استاد دانشگاه اون بلا رو سرش اوردند .

۵- اوباش وحشی سوریه هم با مردم زورآازمایی کردند که حال و روز سوریه اینجوری شد . اینکه مسلح باشی و یه عده رو بزنی جرات و جنم نمیخواد . جرات و جنم اینه که با دست خالی جلوی اوباش مسلح وایسی .

۶- ادعات در مورد بودن در بین مخالفین مضحک و خنده داره . مرغ پخته هم با این ادعا پا میشه بندری میرقصه . البته ممکنه به عنوان جاسوس و نفوذی خودتو قاطی جمعیت کرده باشی . اینو میشه باور کرد .

۷- از لفظی که در مورد ندا آقاسلطان به کار بردی میشه به این نتیجه رسید که خودتم قبول کردی کشتنش کار نیروهای حکومتی بوده . و البته این لفظت باز هم سن اندک و تفکر اوباش گونه ات رو نشون میده . وای به وقتی که دست یک همچین اوباشی باتوم و اسلحه بدن ...

۸- بلاهایی که سر بازداشتی ها می آوردند رو میتونی با یادآوری بلاهایی که سر بازداشتی های کهریزک آوردند درک کنی . البته معلومه که نمیخوای درک کنی وگرنه اصلا همچین حرفی نمیزدی .. در مورد تعداد کشته ها هم باز با ادعات مرغ پخته پا میشه بندری میرقصه ..

پ.ن : راستی عکسهات در لباس بسیج رو دیدم . کمتر حرفای خنده دار بزن کوچولو .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote]
اگه قرار باشه بین سید حسن و اسماعیل هنیه یکی رو انتخاب کنم بی شک اون شخص سید بزرگوار خواهد بود.
[/quote]

داداشم، سید بزرگوار مقام و منزلتشون خیلی بالاتر از اونه که با این دست افراد مقایسه بشن... ما بین جونمون و سید سید رو انتخاب میکنیم و در این بحثی نیست....

بحث حماس و جهاد اسلامی و فلان وبیسان نیست....
بحث ما، بحث حذف کردن یه لکه‌ی نجاست از رو زمینه.... رژیم صهیونیستی باید پاک بشه از رو زمین... حالا به هر صورتی و به دست هرکسی.... به نظرم ما سر این مسئله با حماس که سهله! امریکا هم که سهله! با شخص شخیص شیطان هم میشینیم و دست میدیم که اسرائيل رو حذف بکنه!!...

ما نمی‌تونیم بریم شیعیان بحرین رو مسلح بکنیم که درگیر بشن با حکومتشون... این به این معنی نیست که ما فراموششون کردیم... العالم در دنیای عرب زبان و شبکه‌ی خبر و پرس تی‌وی در هر لحظه که کوچکترین اتفاقی در بحرین بیوفته سریعا تو بوقش میکنن و خلاصه حمایت ما از شیعیان و مظلومان عالم بوده و هست و ادامه هم خواهد داشت....
بحث اینه که برخی مسائل اولویت بیشتری دارن... مثلا الان کمک برای تامین امنیت عراق و شیعیان اونجا مهم‌تر از بحرینه... بحث اسرائیل رو فراموش نکردیم، ولی حزب الله و سرویه و حرمین اونجا مهم تر هستن... ما نمی‌خوایم اینا رو از دست بدیم و بعد اسرائیل رو حذف بکنیم... هدف اینه که اینا باشن، اونم باشه...

ما که نمی‌خوایم دیپلماسی بکنیم سر این قضیه که یه چیزی بدیم و یه چیزی بگیریم که... میخوایم؟؟؟
ما حرفمون مشخصه! اسرائیل نباید باشه... زمین های مردم فلسطین باید بهشون برگردونده بشه حالا میخوان با ما دوست باشن یا دشمن...

شاید فلسطینی ها بخوان چشم خودشون رو در بیارن و همشون این رو بخوان... حضرت اقا چطور میتونه به عنوان رهبر مسلمانان جهان اجازه بده این احمق ها به دلیل اینکه فریب خوردن این کار رو بکنن؟؟؟ بعله اونا این کار رو میخوان بکنن ولی این به دلیل جهالتشونه و این وظیفه‌ی نایب امام زمان(عج) هست که مردم رو روشن بکنه...

اعتقادات ما این اجازه رو بهمون نمی‌ده که سر مظلومین و شیعیان معامله بکنیم و بگیم مثلا اوکی! ما بیخیال اسرائيل میشیم شما هم بیخیال سوریه بشین، ما بیخیال حزب الله میشیم و شما هم بیخیال عراق بشین.... نه خیر! ما دیپلماسی نمی‌کنیم سر این مسائل... این مسائل فقط ایستادگی و مبارزه میخوان... ما راه حضرت امام و شهدای اسلام رو ادامه میدیم که راه درست همینه...

مهم نیست چارتا احمق تو حماس چه غلطی میکنن یا یه مشت شیعه‌ی عراقی 20 سال پیش چه خبطی کردن بر علیه ما...
اونا جاهلن....اونا حالیشون نیست....
مثل دیوونه هایی می‌مونن که اذیت میکنن.... ما میتونیم بگیم چون دیوونس ولش کنیم بره پی کارش بذا چش خودش رو در بیاره.... میکنیم این کارو؟ نه... حماس و شیعه های عراقی و سایر مظلومان عالم که ما ازشون حمایت میکنیم هم همینجوری هستش....

[quote]فلسطینیا تو جریان سوریه از پشت خنجر زدن یعنی با سلاح ها و آموزش مقاومت امدن روبروی مقاومت ایستادن . الان برای من ارمان آزادی دمشق و حرم های مقدس بالاترین آرمانه[/quote]

یه روز، دیدم چند تا از این امریکایی ها دعواشون شده بود سر اینکه شهید حیدری ایرانی هست یا نیست... بحثشون هم سر اون اتاق کنترل یا مرفوک بودش که بیسیم ها و تماس ها رو داشت و میگفتن این تجهیزات قدیمی، مال سپاه نمی‌تونه باشه مال حزب‌الله هم نمی‌تونه باشه...
بعضی ها فکر میکنن ما جدیدترین تکنولوژی روز رو به این ادما میدیم.... نه خیر داداش.... ما به این ادما چراغ راه رو میدیم... دست میذاریم رو شونشون میگیم حاجی، اون نور رو می‌ینی؟ اون نور حضرت اقاست که داره میره به سمت خوبی ها و تو این تاریکی، فقط سعی کن به اون نور و به اون حضرت برسی و نگران چیزی هم نباش...

اموزش چریکی رو اسرائيل به گریلا ها هم میده... امریکا و ترک‌ها هم به النصره میدن... دلیل موفقیت ما اینه که به جای رفتن به سمت جهاد نکاح و سر بریدن و اینا، دنبال اون نور میریم و پامون رو توی راه درستش میذاریم...
نتیجه‌اش هم اینه که به هدفمون می‌رسیم و وسط راه مثل این احمق های سلفی گم نمی‌شیم....

خدا اخر و عاقبت هممون رو به خیر کنه و انشاالله این قدرت رو بهمون بده که دنباله‌روی نایب امام زمان (عج) باشیم و دنباله روی شهدای اسلام باشیم...

----------------------
پست رو لطفا منتقل کنین.... شرمنده ندیدم اون پست جاب حامد رو... ویرایش شده در توسط senaps

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#ff0000]پست های نامربوط پاک شدند[/color]

[color=#ff0000]از بحث های نامرتبط و سیاسی خودداری کنید ، در صورت ادامه توسط هر یک از طرفین شدیدا برخورد میشود[/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط worior، 16 مهر 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 16 مهر 1392 - دلیلی ارایه نشده است
پاک بشه من ندیدم! :| ویرایش شده در توسط senaps

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.