HHL

مباحث حاشیه ای تاپیک تحولات سوریه و تاپیک تحولات عراق

Recommended Posts

[quote name='senaps' timestamp='1381223664' post='343485']
داداشم، سید بزرگوار مقام و منزلتشون خیلی بالاتر از اونه که با این دست افراد مقایسه بشن... ما بین جونمون و سید سید رو انتخاب میکنیم و در این بحثی نیست....

بحث حماس و جهاد اسلامی و فلان وبیسان نیست....
بحث ما، بحث حذف کردن یه لکه‌ی نجاست از رو زمینه.... رژیم صهیونیستی باید پاک بشه از رو زمین... حالا به هر صورتی و به دست هرکسی.... به نظرم ما سر این مسئله با حماس که سهله! امریکا هم که سهله! با شخص شخیص شیطان هم میشینیم و دست میدیم که اسرائيل رو حذف بکنه!!...

ما نمی‌تونیم بریم شیعیان بحرین رو مسلح بکنیم که درگیر بشن با حکومتشون... این به این معنی نیست که ما فراموششون کردیم... العالم در دنیای عرب زبان و شبکه‌ی خبر و پرس تی‌وی در هر لحظه که کوچکترین اتفاقی در بحرین بیوفته سریعا تو بوقش میکنن و خلاصه حمایت ما از شیعیان و مظلومان عالم بوده و هست و ادامه هم خواهد داشت....
بحث اینه که برخی مسائل اولویت بیشتری دارن... مثلا الان کمک برای تامین امنیت عراق و شیعیان اونجا مهم‌تر از بحرینه... بحث اسرائیل رو فراموش نکردیم، ولی حزب الله و سرویه و حرمین اونجا مهم تر هستن... ما نمی‌خوایم اینا رو از دست بدیم و بعد اسرائیل رو حذف بکنیم... هدف اینه که اینا باشن، اونم باشه...

ما که نمی‌خوایم دیپلماسی بکنیم سر این قضیه که یه چیزی بدیم و یه چیزی بگیریم که... میخوایم؟؟؟
ما حرفمون مشخصه! اسرائیل نباید باشه... زمین های مردم فلسطین باید بهشون برگردونده بشه حالا میخوان با ما دوست باشن یا دشمن...

شاید فلسطینی ها بخوان چشم خودشون رو در بیارن و همشون این رو بخوان... حضرت اقا چطور میتونه به عنوان رهبر مسلمانان جهان اجازه بده این احمق ها به دلیل اینکه فریب خوردن این کار رو بکنن؟؟؟ بعله اونا این کار رو میخوان بکنن ولی این به دلیل جهالتشونه و این وظیفه‌ی نایب امام زمان(عج) هست که مردم رو روشن بکنه...

اعتقادات ما این اجازه رو بهمون نمی‌ده که سر مظلومین و شیعیان معامله بکنیم و بگیم مثلا اوکی! ما بیخیال اسرائيل میشیم شما هم بیخیال سوریه بشین، ما بیخیال حزب الله میشیم و شما هم بیخیال عراق بشین.... نه خیر! ما دیپلماسی نمی‌کنیم سر این مسائل... این مسائل فقط ایستادگی و مبارزه میخوان... ما راه حضرت امام و شهدای اسلام رو ادامه میدیم که راه درست همینه...

مهم نیست چارتا احمق تو حماس چه غلطی میکنن یا یه مشت شیعه‌ی عراقی 20 سال پیش چه خبطی کردن بر علیه ما...
اونا جاهلن....اونا حالیشون نیست....
مثل دیوونه هایی می‌مونن که اذیت میکنن.... ما میتونیم بگیم چون دیوونس ولش کنیم بره پی کارش بذا چش خودش رو در بیاره.... میکنیم این کارو؟ نه... حماس و شیعه های عراقی و سایر مظلومان عالم که ما ازشون حمایت میکنیم هم همینجوری هستش....

یه روز، دیدم چند تا از این امریکایی ها دعواشون شده بود سر اینکه شهید حیدری ایرانی هست یا نیست... بحثشون هم سر اون اتاق کنترل یا مرفوک بودش که بیسیم ها و تماس ها رو داشت و میگفتن این تجهیزات قدیمی، مال سپاه نمی‌تونه باشه مال حزب‌الله هم نمی‌تونه باشه...
بعضی ها فکر میکنن ما جدیدترین تکنولوژی روز رو به این ادما میدیم.... نه خیر داداش.... ما به این ادما چراغ راه رو میدیم... دست میذاریم رو شونشون میگیم حاجی، اون نور رو می‌ینی؟ اون نور حضرت اقاست که داره میره به سمت خوبی ها و تو این تاریکی، فقط سعی کن به اون نور و به اون حضرت برسی و نگران چیزی هم نباش...

اموزش چریکی رو اسرائيل به گریلا ها هم میده... امریکا و ترک‌ها هم به النصره میدن... دلیل موفقیت ما اینه که به جای رفتن به سمت جهاد نکاح و سر بریدن و اینا، دنبال اون نور میریم و پامون رو توی راه درستش میذاریم...
نتیجه‌اش هم اینه که به هدفمون می‌رسیم و وسط راه مثل این احمق های سلفی گم نمی‌شیم....

خدا اخر و عاقبت هممون رو به خیر کنه و انشاالله این قدرت رو بهمون بده که دنباله‌روی نایب امام زمان (عج) باشیم و دنباله روی شهدای اسلام باشیم...

----------------------
پست رو لطفا منتقل کنین.... شرمنده ندیدم اون پست جاب حامد رو...
[/quote]
ما که فدایی حضرت آقا هستیم و گوش بفرمان ایشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

تو رو خدا یکبار فقط یکبار حرفای منو یا خوب بخونید یا نخونید اصلا که برداشت اشتباه نکنید

ضمنا جان هرکی دوست دارید حداقل یکبار سخنرانی امام خامنه ای یا سیدحسن نصرالله رو گوش بدید یا مطالعه کنید متن ش رو ....

الان حرفی که دوستان میزنند بن کل اشتباهه اگر نگیم کاملا با حرف رهبری تناقض داره

آقا جان ، الان تو سوریه جنگ هست برای اینکه ما با اسراییل در جنگیم چون ما جبهه مقاومتیم

الان حزب الله اونجاست چون ما با اسراییل میجنگیم

الان ایران اونجاست چون ما با اسراییل میجنگیم

برید سخنرانی رهبری رو گوش بدید مگر نفرمودند : ما در هر جبهه ای که علیه رژیم صهیونیستی باشد وارد میشویم به نفع دشمنان این رژیم ؟ همانطور که در 22 روزه و 33 روزه وارد شدیم و نتیجه هم پیروزی بود( نقل به مضمون)

یا سخنرانی سیدحسن نصرالله وقتیکه حرم بی بی نزدیک بود سقوط کنه ... : ما در هیچ جبهه ای که پای اسراییل و امریکا باشد وارد نمیشویم ، ما برای استحکام جبهه مقاومت و پشتیبانی از آن وارد میشویم ...

بابا جان شما باید تیز باشید ، سریع بگیرید، شما شیعه هستی ، کیس باش

یا حق
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خالد مشعل یک سفر غیر منتظره به استانبول داشت و ابتدا با ریس سازمان اطلاعات ملی دیدار کرده و در ساعات اتی به دیدار اردوغان می رود که گمان می شود ریس میت هم در این دیدار حضور یابد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1381165050' post='343389']
سلام

یادم هست بارها در روزنامه های وابسته به برخی افراد میخوندیم که :

ایران اسلامی صرفا برای منافع ش از فلان گروه فلسطینی حمایت میکنه چرا نمیره از چچنی ها حمایت کنه ؟

چون ایران و روسیه به نفع شون هست با هم باشند و پس اسلام ایرانی ها دروغ هست

الحمدلله به مرور همه چیز روشن میشه

عین قضیه سال هشتاد و هشت ....

خداوند هیچ کارش بی حکمت نیست ... حتی در تلخی و زشتی نبردی چون جنگ خانمان سوز سوریه باز هم نشانه های آشکار الهی دیده میشه ...

یا حق
[/quote]

[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10027/Greene_11_28129.jpg[/IMG]
بدون شرح!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1381259121' post='343583']
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10027/Greene_11_28129.jpg[/img]
بدون شرح!
[/quote]نمیشه خالا یکم شرح بدید ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شامل باسایف هست که پشت سرش پرچمی منقش به ذوالفقار دیده میشه.
باسایف بیچاره به دلایلی شانس اسماعیل هنیه رو نداشت که از توجهات ما برخوردار بشه و افتاد تو دامن سلفی/وهابیها و تبدیل به جونوری شد که فاجعه بسلان رو رقم زد.
نمیدونم چرا دوستان بدون اطلاع از تاریخ داغستان حکم ارتداد کل جماعت چچنی رو صادر میکنن ولی همزمان چشمشون در بر جنایات حماس می بندن.
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ادیب جان دوست عزیزم
من نمیتونم مثل شما تا این حد جهان وطنی نگاه کنم و بگم گور پدر ایران، اصلا مهم نیست ایران بخاطر دشمنی با اسراییل باقی بمونه یا نه. همش فدای سر اهل سنت! [color=#ff0000]انقلاب اسلامی ایران [/color]وامدار مردم [color=#ff0000]ایران[/color][color=#000000] هست[/color][color=#000000] و نباید به هیچ شکلی به اعتماد مردم خیانت بشه.[/color]
در مورد "قدس" و "آرمان فلسطین" انقدر جوگیر نشید. اگر واقعا با مطالعه رفته بودید سراغش به این نتیجه میرسیدید که شیعه هیچ تقدسی برای این مکان قایل نیست.
قبلا گفتم بازهم میگم که به این اطاعت کامل شما از رهبری حسودیم میشه ولی خواهشا اگر قراره فعلا دشمن اسراییل بمونیم، با جعل تاریخ سعی در ایجاد یک کشور فلسطینی مسلمان در تاریخ نکنید. بهترین روش همینه که بگیم آقا ما گوش به فرمان شما هستیم و اگر امروز صلاح میدونید که با کسی دشمن باشیم، چشم دشمن هستیم و اگر فردا فرمودید دشمنی رو کنار بگذارید باز هم چشم، کنار میگذاریم و به علتش کاری نداریم. کی فکر میکرد امام(ره) راضی به نوشیدن جام زهر بشن و جنگ رو با اونهمه تلفات و خسارات و بدون گرفتن نتیجه قطعی تمام کنن؟
اگر یک خود بصیر پنداری که تا الان عمرش رو حروم شنیدن اباطیل رائفی پور و پروپاگاندای ساده لوحانه ما کرده و این براش جا افتاده که اسراییل خود شیطانه و ... فردا با صلح با اسراییل مواجه بشه به نظرتون چیکار میکنه؟ آیا این افراد پتانسیل تبدیل شدن به خوارج رو ندارن؟
این رو بفهمید که اگر در جهت اثبات کشور موهوم فلسطین قدمی بردارید، در راستای تجزیه خاک کشور خودتون قدم برداشتید.
به جای اینهمه بازی با تاریخ و روایات، مثل یک سرباز واقعی بگید چون رهبرم این نظر رو دارن من هم اطاعت میکنم.
برادر ادیب رو میشناسم و میدونم نظرشون چی هست. قصدم این بود که بگم زیاد روی تاریخ فلسطین مانور ندید که به جاهای بدی میرسید.
  • Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1381260289' post='343588']
باسایف بیچاره به دلایلی شانس اسماعیل هنیه رو نداشت که از توجهات ما برخوردار بشه و افتاد تو دامن سلفی/وهابیها و تبدیل به جونوری شد که فاجعه بسلان رو رقم زد.
نمیدونم چرا دوستان بدون اطلاع از تاریخ داغستان حکم ارتداد کل جماعت چچنی رو صادر میکنن ولی همزمان چشمشون در بر جنایات حماس می بندن.
[/quote]
سلام
مارشال عزیز
موضوع شانس مطرح نبود ، ما در شرایطی نبودیم که بتونیم هم خدا رو داشته باشیم و هم خرما رو ! fi_lone_ranger
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='oldmagina' timestamp='1381261257' post='343591']
سلام
مارشال عزیز
موضوع شانس مطرح نبود ، ما در شرایطی نبودیم که بتونیم هم خدا رو داشته باشیم و هم خرما رو ! fi_lone_ranger
[/quote]
اگر شرایط مطرح هست که...
تناقض بزرگی پیش میاد. نه؟
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1381260289' post='343588']
[/quote]
کلا تاریخی هم حساب کنیم از زمان قاجار ما هیچ وقت خیرمون به اینا نرسیده !
به اون وضعیت هم میگن سیاست یک چشم باز یک چشم بسته
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='oldmagina' timestamp='1381261257' post='343591']
سلام
مارشال عزیز
[/quote]

فکر نمیکنم هزینه حمایت از چچن (و دشمن شدن روسیه ی ضعیف شده از از بین رفتن شوروی) بیشتر بوده از هزینه حمایت از فلسطین (و دشمن شدن با امریکای سوپرپاور)

ببخشید که از من سوال نکردید و من جواب دادم :/ ولی به نظرم حرفتون منطقی نبود ویرایش شده در توسط heliaa
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حضرت سید الساجدین امام سجاد علیه السلام هیچ وقت با عزاداری سیدالشهدا مخالفت نکردن مثلا همین قمه زنی و زنجیر تیغی زدن اینها هیچ اشکالی نداشته که علمای بزرگ هم ردش نکردن شما برو پاکستان افغانستان یا عراق یا هند اینها از دوره شهادت حضرت سیدالشهدا ادامه داشته تا زمان حال! کتاب کافی از صحیح ترین کتب شیعه هست و همینطور بحاروالانوار قبلا کسی بحث سر صحیح بودن یا نبودن روایات بحاروالانوار نمیکرده[color=#b22222] ...... [/color]حالا اون جمله ای که گفتین ایت الله وحید خراسانی گفته فقیه نایئیه منظور ایشون ولایت فقیه نیست ما اصلا چیزی به نام ولایت فقیه در اسلام تشیع اصلا نداریم شما سوادت از من بهتر فقیه بر جان و مال و ناموس مردم حق نداره وضیفه اش اجرای امر به معروف و نهی از منکر و یاددادن مسائل شرعیه و بس همینقدر. تنها شخص امام معصوم بر همه ما ولایت داره قیاس کردن ولایت معصوم با غیر معصوم خودش کفره برادر عزیز من! ---> ولایت فقیه همون ولایت رسول الله هست?! خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است?! اصلا یک حدیث و روایت از معصومین نیامده که بعد از ما شیعیان حق قیام کردن و حکومت دارن هیچ یک از معصومین قیام نکردن و شیعیان را امر به صبر کردن اگر چه شیعیان دچار بلاهای شدیدی شدن اما معصومین فرمودن صبر کنید تا حجت خدا بیاید و شما را نجات داده و انتقام خونهای ناحق خصوصا حضرت سید الشهدا! از زمان شروع غیبت حضرت صاحب الأمر عجل الله تعالی فرج الشریف تا بحال علمای راستین قیامی نکردن تا پیش از قیام [color=#b22222]امام [/color]خمینی [color=#b22222]رضوان الله تعالی علیه[/color] نمونش مرحوم ایت الله سید ابوالقاسم خویی و بروجردی و نائنی و از همه مهمتر اخوند خراسانی! این چطور ولی امر مسلمین جهان هست که اصلا علم غیب نداره حالا العیازوباالله لقب امام هم بهش اضافه کردین?! [color=#b22222](امام یعنی پیشوا و رهبر العیاذ بالله نداره! هر وقت گفتیم ایشون امام 13 هم هست بیا شما گریبان بدر)[/color]

کتاب الفروع کافی کتاب الجهاد جلد پنجم ----> صفحه 22 نام باب جهاد واجب با چه کسی? روایت ۳ صفحه ۲۳ محمد بن الحسن الطائری نقل میکند که من در خواب دیدم حضرت ابا عبدالله را و پرسیدم از ان بزرگوار که کسی که امام معصوم نباشد در رکاب او قیام کردن چیست? حضرت فرمودند حرام است مانند گوشت مردار مانند خوردن خون و گوشت خوک بعد اون شخص امد خواب خود را خدمت حضرت امام صادق علیه الصلاة و السلام نقل کرد و ان حضرت هم تصذیق کردن که درسته به خدا قسم همینطور هست و همینطور هست!!!! در زمان غیبت امر شده بر تبلیغ دین اسلام امر به معروف و نهی از منکر با نرمی و اگر جایی هم امکان داشته باشه برخورد بشه به خونریزی نباید بکشه!

روایت دوم
شرح اصول کافی الجزء ثانی عشر چاپ ۱۴۲۹ صفحه ۴۲۲ باب حدیث نوح روایت ۴۱۲
نزد حضرت امام صادق علیه السلام مشرف بودم که نامه ای ابومسلم خراسانی یکی از سرداران بزرگ بنی امیه رسید امام به ان شخص نامه رسان فرمودن که برای نامه ابومسلم جوابی نداریم برو بیرون ما هردو که نزد ان حضرت بودیم شروع کردیم در گوش همدیگر نجوا کردن که این چه کاری بود که حضرت کردن و در جمع اصحاب اینچنین کردند? و در ان نامه ابومسلم از حضرت خواسته بود که قیام کرده و امر خلافت را به دست بگیریم ! در همین اثنا حضرت متوجه ما شده و پرسیدند که چه سری دارید خداوند متعال عجله نمی کند برای عجله نمودن بنده گانش[color=#b22222] .... [/color]حضرت امام صادق علیه السلام فرمودند فلانی ابن لانی تا ۷ پشت ذکر کردند منظورشان نام خلفای حاکم بنی عباسی بودند که در اینده به حکومت میرسند فضل کاتب گفت که من به حضرت عرض کردم پس علامت چیست بین من و شما ? شما کی خروج می فرمایید و کی ما دولت شما را می بینیم? حالا که ابومسلم لشکر عظیمی اورده شما قیام نکردید پس کی شما قیام می فرمایید شیعیان در همه جا زیرپا می شوند و مورد ظلم و ستم قرار میگیرن و خونشان ریخته می شود! ان بزرگوار فرمود که ای فضل از زمین تکان نخور تا اینکه سفیانی خروج کند انوقت به سوی ما بیا! امام علیه السلام به خاطر تایید این جمله را ۳ بار تکرار فرمودند این امر حتمی است! قبل از خروج سفیانی قیام کردن به ضرر شیعه هست. و ما این را در زمان حال جلو چشمان خود می بینیم [color=#ff0000]....[/color]

روایت سوم باز هم از سرح اصول کافی الجز ثانی عشر صفحه ۴۴۷ شماره روایت ۴۵۲ روایات صحیه و از یکی از بهترین اصحابهای امام حسن عسکری علیه السلام نقل شده و ایشان چندین امام معصوم را درک کردن محمد بن یحیی این روایت در عصر غیبت صغری نقل شده ایشان از حسین بن سعید و ایشان از حمادبن عیسی و ایشان از حسین بن مختار و ایشان از ابی بصیر ( ابی بصیر هم یکی از اصحاب بزرگوار حضرت امام محمد باقر هستند که حضرت امام جعفر صادق و امام موسی کاظم علیه السلام را درک کرده اند ) این روایت از امام صادق علیه السلام نقل شده --> هر پرچمی که بلند شود قبل از پرچم حضرت امام عصر عجل الله تعالی فرج الشریف صاحب ان پرچم و ان شخص قیام کننده طاغوت هست طاغوت از اسامی شیطان و از اصامی عمر ابن خطاب هست دجال /دروغگو و شیطان هست. این شیطانی هست که مردم بجای اطاعت از خداوند به اطاعت او روی می اورند حتی اگر صاحب اون پرچم به نام حق مردم را بسوی حق دعوت میکند [color=#b22222]...[/color]

باز هم روایت میارم ادامه دارد انشاالله......حالا اگر دوستان قبول نکنن دیگه حجت تمام میشه نکنه حرف امام خود را رد کنیم و بدبخت دنیا و اخرت شویم من در حال جمع کردن روایات هستم و درباره قیام زید هم مطالب ارائه خواهم کرد اگر مدیران محترم این نوشته را پاک کنن واقعا بی انصافی خواهد بود چون من سند از زبان معصومین اوردم اگر پاک کنید دیگر پاک کردن کلام حق عاقبت و اخرت خوبی نداره!

============

[color=#b22222]بنده اباطیل توهین آمیز یا بی ربط حضرت عالی را پاک کردم و جاش سه نقطه گذاشتم. [/color][color=#b22222]و کلام معصوم را باقی... اگر چه آن ها هم کلام حق یراد بها الباطل هست که جواب شما داده خواهد شد.[/color][color=#B22222](در اصل باید غیر از احادیث همه اش را که تفاسیر شخصی شماست پاک می کردم لیکن گذاشتم که منطق حضرت عالی شنیده شود و استدلال ها باقی باشد.)[/color]
[color=#b22222]ما ملزم به شنیدن توهین ها و شرح های صد من یک غاز حضرت عالی از احادیث گهر بار ائمه نیستیم. [/color]

[color=#b22222]شما وقتی سواد دینی نداری اخوی بهتره زبان در کام بگیری و بری یاد بگیری....[/color]
[color=#b22222]بنده در محضر همون اساتید حضرت عالی تلمذ کردم و علی رغم اختلاف عمیق فکری باهاشون احترام همدیگر را حفظ می کنیم و بارها بحث کردیم. [/color]
[color=#b22222]بر اساس همون شناختی که از اساتیدتون دارم خدمتت عرض می کنم شما جوجه ای بیش نیستی. برو اقلا مباحث آن ها را یاد بگیر بیا درست بحث کن چون اون بزرگواران مباحثشون بسیار دقیق تر و عمیق تر از این استدلال های من در آوردی حضرت عالی است.[/color]
[color=#b22222]تشریف ببرید خدمت آقای وحید بفرمایید من رفتم یک جا عرض کردم بحار همه ی احادیثش صحیح هست و یکی از مستند ترین کتب شیعه به حساب میاد ببینید با شما چه برخوردی می کنند... یعنی بدیهیات را هم نمی دانید...[/color]
[color=#b22222]بدتر از همه این که وقتی از خود نویسنده ی بحار الانوار برای شما سند آورده می شود که ایشان گفتند من احادیث را نرسیدم صحت سنجی کنم باز حضرت عالی بر حرف باطل خودتون اصرار می کنید! حکایتی است...[/color]

[color=#b22222]بنا به شناختی که از شما در بحث مربوط به کتاب گران قدر بحار الانوار مشاهده شد، بعید است که ره جوی حقیقت باشید بلکه آماده اید شبهه افکنی کنید، نیتتان را بنده نمی دانم انشاء الله که نیت خیر دارید و خداوند موجبات هدایت شما را فراهم خواهد کرد.[/color]

[color=#b22222]با این وجود اگر لجن پراکنی را ادامه دهید مثل دفعه ی قبل اخراج می شوید. [/color]
[color=#b22222]می خواهید حدیث بگذارید و بحث کنید در چهارچوب قوانین سایت و احترام به باورهای دیگران[/color]
[color=#b22222]ضمنا اگر هم خیلی می خواهید بحث عمیق کنید این جا جایش نیست. [/color]
[color=#b22222]چون سایت نظامی است. بروید در جای خودش.[/color]
[color=#b22222]آنتی وار[/color]

[color=#B22222]پ ن [/color]
[color=#B22222]دست به ویرایش های بنده بزنید یا متن را ویرایش کنید کل آن را پاک می کنم[/color] ویرایش شده در توسط Antiwar
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='heliaa' timestamp='1381264768' post='343606']
فکر نمیکنم هزینه حمایت از چچن (و دشمن شدن روسیه ی ضعیف شده از از بین رفتن شوروی) بیشتر بوده از هزینه حمایت از فلسطین (و دشمن شدن با امریکای سوپرپاور)

ببخشید که از من سوال نکردید و من جواب دادم :/ ولی به نظرم حرفتون منطقی نبود
[/quote]
شما از این زاویه نگاه کنید که هزینه اضافه شدن روسیه به هزینه دشمنی به امریکا چفدر میشه چون عملا دشمنی با امریکا مسئله ای نیست که به راحتی بشه حلش کرد و به صورت پیش فرض هست !
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='heliaa' timestamp='1381264768' post='343606']

ببخشید که از من سوال نکردید و من جواب دادم :/ ولی به نظرم حرفتون منطقی نبود
[/quote]
سلام
اصلا بحث دشمنی با سوریه و امریکا نبوده
نه که نبوده باید جوانب دیگه هم بررسی بشه

برای روشن شدن این رفتار ها به دوره ای که این اتفاقات افتاد توجه کنید و دولت بر سر کار، وگرنه در دوره تجزیه شوروی ما خیلی چیز هارو باید پس میگرفتیم و در کمترین حالت ممکن بخش های زیادی که با ما همخوانی مذهبی و فرهنگی داشتن رو نه الحاق که اقلا جزء کشور های هم پیمان خودمون قرار میدادیم، در خلاء رفتاری جمهوری اسلامی یک کشور از هزاران کیلومتر آنطرف تر میاد و این کار رو انجام میده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.