9km

۴۰ کشور خواهان اعمال کنترل بر تسلیحات هسته‌ای اسرائیل/ آمریکا تهدید به وتو کرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1379782645' post='340103']
[/size]
[/quote]والا آدم میمونه که چی بگه !!!!من میگم یه اسراییلی واقعا حق داره از کشوری که نابودی خودش و خوانوادشو میخاد متنفر بشه ایشون این تفکرو به بنده مربوط میدونه!!!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم خیلی بده آدم آواتار امام رو بزنه و خودش بر ضد مرام و منش امام رفتار کنه و حرف بزنه! تو دنیای واقعی به این جور افراد میگن نفوذی و ستون پنجم. تو دنیای مجازی چی میگن؟؟
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1379783473' post='340112']
میگم خیلی بده آدم آواتار امام رو بزنه و خودش بر ضد مرام و منش امام رفتار کنه و حرف بزنه! تو دنیای واقعی به این جور افراد میگن نفوذی و ستون پنجم. تو دنیای مجازی چی میگن؟؟
[/quote]میگم خیلی بده آدم فزول باشه :mrgreen: (شوخی کردم بابا)
والا اسراییل قده ی سرطانیه والا بدتر از این رژیم منطقه به خودش ندیده والا اعمالش هیچ وقت قابل بخشش نیست به خدا میخام سر به تنش نباشه ولله از همه ی سیاست مداراش بدم میاد به خدا قسم هیچ رژیمی به اندازه ی اسراییل فاسد و کثیف نیست به خدای محمد قسم جنایاتش قابل انکار نیست ولی من تو کتم نمی ره که مردم اسراییل اعم از پیر و جوون زن و بچه نیز اشغالگر باشن داشتم شاخ در می آوردم که یارو داشت عینا میگفت که باید همشونو بکشیم و نظامی و غیر نظامی ندارن !!!!من میگفتم حمله ی زمینی به اسراییل اونا میگفتن چرا کلی تلفات بدیم به خاطر یه عده خوک کثیف!!یه بمب اتمی میسازیم میزنیم داغونشون میکنیم!!!!!من می گفتم......
در مورد آواتارم هم لطفا دیگه از این حرفا نزنین این آواتار اسطوره ی منه و مطمئنم خود خودشم یه فرقی بین نظامیان و غیر نظامیان قائل بود نه مثل بعضی ها!!!!
ایشون معتقد به حمله ی زمینی به اسراییل بود من اینو با تمام وجودم مطمئنم!!!! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در مورد آواتارم هم لطفا دیگه از این حرفا نزنین این آواتار اسطوره ی منه و مطمئنم خود خودشم یه فرقی بین نظامیان و غیر نظامیان قائل بود نه مثل بعضی ها!!!! [/quote]

تا حالا شنیدی که میگن[color=#ff0000][b] اسرائیل شر مطلق است؟[/b][/color]

برو تحقیق کن ببین کیا این حرف رو زدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله بله شنیدم چطور مگه؟!؟این دلیل به حمله با سلاح های کشتار جمعی میشه؟
فراموش نکنید که تعداد زیادی از فلسطینی ها نیز هم اکنون در سرزمین های اشغالی زندگی میکنند!آیا روش ایده آل بمب هسته ای است!؟ ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا جان حرفت رو عوض نکن. گفتم برو تحقیق کن ببین کی این حرف رو زده و منظور از شر مطلق چیه؟ یه سرچ ساده تو گوگل هم کارت رو راه مینداخت.

در ضمن عید امسال رهبر در مورد این قبیل حرفهای مثلآ دل سوزوندن کی اتمام حجت کرد. وقتی رهبر انقلاب به عنوان بالاترین مرجع تقلید صریحآ اعلام میکنه که در صورت دست از پا خطا کردن اسرائیل شهر های تل آویب و حیفا را با خاک یکسان میکنیم فکر نمیکنم دیگه از لحاظ شرعی و اخلاقی بحثی باقی بمونه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1379785407' post='340122']
آقا جان حرفت رو عوض نکن. گفتم برو تحقیق کن ببین کی این حرف رو زده و منظور از شر مطلق چیه؟ یه سرچ ساده تو گوگل هم کارت رو راه مینداخت.

در ضمن عید امسال رهبر در مورد این قبیل حرفهای مثلآ دل سوزوندن کی اتمام حجت کرد. وقتی رهبر انقلاب به عنوان بالاترین مرجع تقلید صریحآ اعلام میکنه که در صورت دست از پا خطا کردن اسرائیل شهر های تل آویب و حیفا را با خاک یکسان میکنیم فکر نمیکنم دیگه از لحاظ شرعی و اخلاقی بحثی باقی بمونه.
[/quote]این از اون گونه تهدیداتی بود که برای ترساندن دشمن و عقب نشاندنش از مواضعش لازمه وگر نه هیچ نیازی به گفتن این جمله نیست !!!این جمله جدای از بحث های روانیش هیچ تاثیر دیگری نداشت و ندارد!چون خود رهبر انقلاب گفتند که فلسطینیانی که در سرزمین ها اشغالی زندگی میکنند در صورت حمله به اسراییل در امان و امنیت کامل قرار خواهند گرفت و همه میدانیم تعداد فلسطینیان ساکن در تل آویو و هیفاف کم نیست !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همه میدانیم تعداد فلسطینیان ساکن در تل آویو و هیفاف کم نیست !!! [/quote]

در تلآویو که هیچ فلسطینی ای ساکن نیست! حیفا را هم تا آنجا که اطلاع دارم قدیمها چند تا اردوگاه فلسطینی در اطرافش بودند مثل جنین که نمیدونم امروز هم هستند یا نه. در خود شهر حیفا مثل تلآویو فلسطینی ای ساکن نیست. اصلآ نام بردن این دو شهر توسط امام خامنه ای دلیل داشت!

در ضمن شما چرا همینطور روی بمب اتمی زوم کردی؟ اینجا کسی به غیر از شما از بمب اتمی حرفی نزده ! اگه قرار به نابودی این دو شهر باشه با موشک های متعارف هم میشه این کار رو کرد.

در ضمن 2 (!) بحث اینه که اسرائیلی ها از بزرگ و کوچکشون حائز شرایط ترحم هستند یا نه که تقریبآ میشه گفت تمام مراجع بر این امر خط بطلان کشیدند. ویرایش شده در توسط Royal_falcon

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1379787108' post='340127']
در تلآویو که هیچ فلسطینی ای ساکن نیست! حیفا را هم تا آنجا که اطلاع دارم قدیمها چند تا اردوگاه فلسطینی در اطرافش بودند مثل جنین که نمیدونم امروز هم هستند یا نه. در خود شهر حیفا مثل تلآویو فلسطینی ای ساکن نیست. اصلآ نام بردن این دو شهر توسط امام خامنه ای دلیل داشت!

در ضمن شما چرا همینطور روی بمب اتمی زوم کردی؟ اینجا کسی به غیر از شما از بمب اتمی حرفی نزده ! اگه قرار به نابودی این دو شهر باشه با موشک های متعارف هم میشه این کار رو کرد.

در ضمن 2 (!) بحث اینه که اسرائیلی ها از بزرگ و کوچکشون حائز شرایط ترحم هستند یا نه که تقریبآ میشه گفت تمام مراجع بر این امر خط بطلان کشیدند.
[/quote]بله فرمایش شما متین!ولی باور کنید فرمایش مقام معظم رهبری برای عقب راندن دشمن بود تا اطلاع رسانی به مردم اصلا این سخن در مجامع بین المللی به هیج وجه به نفع ما نشد وتنها فایده ای که داشت این بود که ترس عجیبی را در دل دشمنان افکند!!!اگه یادت باشه ما یه زمانی میگفتیم که اگر میزان فروش نفت ما کم بشه تنگه ی هرمز رو میبندیم این سخن نیز جنگ روانی بود!
لطفا در باره ی علما چند مثال بزنید با منبع!جوادی آملی و مکارم شیرازی رو هم فراموش نکنید!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هیچ اسرائيلی ای ادم نیست که بخوایم براش دل بسوزوینم....
باید خیلی راحت یه راهی پیدا کرد و در موقع مناسب، همشون رو ذوب کرد... یا مثلا بمب شیمیایی و ازاین حرفا و همه رو کشت......
2 یا 3 ملیونشون کشته بشه، دیگه سرجاشون میشینن و میرن بیرون از منطقه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1379788262' post='340129']
بله فرمایش شما متین!ولی باور کنید فرمایش مقام معظم رهبری برای عقب راندن دشمن بود تا اطلاع رسانی به مردم اصلا این سخن در مجامع بین المللی به هیج وجه به نفع ما نشد وتنها فایده ای که داشت این بود که ترس عجیبی را در دل دشمنان افکند!!!اگه یادت باشه ما یه زمانی میگفتیم که اگر میزان فروش نفت ما کم بشه تنگه ی هرمز رو میبندیم این سخن نیز جنگ روانی بود!
[/quote]
باور کنید که باور نمیکنم! این برداشت شخصی شماست که بر آمده از اطلاعات در اختیارتون هست.
اون قضییه تنگه هرمز رو هم ایشون نگفتند! [u]سرلشکر فیروزآبادی گفته بود: [/u][u][i]تنگه هرمز[/i] تنها به دستور آیت الله [i]خامنه ای[/i] بسته می شود[/u]. یک طرح نظامی بود که در صورت صلاحدید رهبر نیروهای نظامی اجراش میکردند.
حالا قضییه اسرائیل چه ربطی به نظری که رهبر در مورد تنگه هرمز نداده داره من نمیدونم! شما منبع این فرمایشتون رو بیارید بنده خوشحال میشم.

[quote]لطفا در باره ی علما چند مثال بزنید با منبع!جوادی آملی و مکارم شیرازی رو هم فراموش نکنید!!! [/quote]

در مورد نظر علما هم میتونید از گوگل استفاده کنید. در مورد آیت الله مکارم شیرازی بنده به این پاسخ رسیدم:
[url="http://mashaei.parsiblog.com/Posts/14/%D8%A2%D9%8A%D8%AA+%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87+%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%3A+%DA%86%D8%B1%D8%A7+%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%8A%D9%8A+%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF+%D8%AC%D8%B2%D8%A1+%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86+%D8%B1%D8%A6%D9%8A%D8%B3+%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1+%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF+%D8%9F"]http://mashaei.parsi...يس جمهور باشد ؟[/url]
عین جملات ایشون در مورد مردم اسرائیل رو میارم:
[b][size=4][color=#4b0082][color=#ff4422][color=#000000]شک نیست که [/color][/color][/color][color=#ff0000]رژیم اسرائیل و مردم آن [/color][color=#4b0082][color=#ff4422][color=#000000]هر دو مخالف اسلام و مسلمین هستند، آنها زمین های مسلمان ها را غصب کرده اند و مرتبا شهرک سازی کرده و ساکن آن زمین های غصبی می‌شوند؛ اگر ضربه‌ای بر مسلمین وارد شود جشن می‌گیرند و اگر رژیم آنها از مسلمین شکست بخورد (مانند شکست مفتضحانه جنگ 33روزه) به حکومت خودشان اعتراض می‌کنند، خلاصه آنچه باعث ناراحتی مسلمین است سبب نشاط آنها است و آنچه سبب پیروزی مسلمین است سبب ناراحتی آنها می‌شود. نقش‌های توسعه طلبانه رژیم و مردم آنجا بر کسی پوشیده نیست با این حال چگونه می‌توان واژه دوستی با آنها را به زبان آورد؛ [/color][/color][/color][/size][/b]

---------------------------------------

در نهایت جمله امام موسی صدر( که بزرگ همه ما هست )رو دوباره میارم

[b][size=4]« ما اسرائیل را شرّ مطلق می دانیم . بدتر از اسرائیل در جهان وجود ندارد . اگر اسرائیل با شیطان در گیر شود ، در کنار شیطان خواهیم ایستاد . اگر اسرائیل با چپ درگیر شود ، در کنار چپ خواهیم ایستاد . اگر اسرائیل با راست درگیر شود ، در کنار راست خواهیم ایستاد . شعار «اسرائیل شرّ مطلق است» ،به این معناست . »[/size][/b]

[size=4]محض اطلاع بهتره بدونید رهبر انقلاب ساکنان فلسطین اشغالی رو با نام [color=#ff0000][b]کافر حربی[/b][/color] نامیدند.[/size]حکم کافر حربی هم که موید حضور هست حتمآ. یعنی جان ، مال و ارضشان بر مسلمانان حلال هست. ویرایش شده در توسط Royal_falcon
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1379790329' post='340138']
باور کنید که باور نمیکنم! این برداشت شخصی شماست که بر آمده از اطلاعات در اختیارتون هست.
اون قضییه تنگه هرمز رو هم ایشون نگفتند! [u]سرلشکر فیروزآبادی گفته بود: [/u][u][i]تنگه هرمز[/i] تنها به دستور آیت الله [i]خامنه ای[/i] بسته می شود[/u]. یک طرح نظامی بود که در صورت صلاحدید رهبر نیروهای نظامی اجراش میکردند.
حالا قضییه اسرائیل چه ربطی به نظری که رهبر در مورد تنگه هرمز نداده داره من نمیدونم! شما منبع این فرمایشتون رو بیارید بنده خوشحال میشم.

در مورد نظر علما هم میتونید از گوگل استفاده کنید. در مورد آیت الله مکارم شیرازی بنده به این پاسخ رسیدم:
[url="http://mashaei.parsiblog.com/Posts/14/%D8%A2%D9%8A%D8%AA+%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87+%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%3A+%DA%86%D8%B1%D8%A7+%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%8A%D9%8A+%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF+%D8%AC%D8%B2%D8%A1+%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86+%D8%B1%D8%A6%D9%8A%D8%B3+%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1+%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF+%D8%9F"]http://mashaei.parsi...يس جمهور باشد ؟[/url]
عین جملات ایشون در مورد مردم اسرائیل رو میارم:
[b][size=4][color=#4B0082][color=#FF4422][color=#000000]شک نیست که [/color][/color][/color][color=#FF0000]رژیم اسرائیل و مردم آن [/color][color=#4B0082][color=#FF4422][color=#000000]هر دو مخالف اسلام و مسلمین هستند، آنها زمین های مسلمان ها را غصب کرده اند و مرتبا شهرک سازی کرده و ساکن آن زمین های غصبی می‌شوند؛ اگر ضربه‌ای بر مسلمین وارد شود جشن می‌گیرند و اگر رژیم آنها از مسلمین شکست بخورد (مانند شکست مفتضحانه جنگ 33روزه) به حکومت خودشان اعتراض می‌کنند، خلاصه آنچه باعث ناراحتی مسلمین است سبب نشاط آنها است و آنچه سبب پیروزی مسلمین است سبب ناراحتی آنها می‌شود. نقش‌های توسعه طلبانه رژیم و مردم آنجا بر کسی پوشیده نیست با این حال چگونه می‌توان واژه دوستی با آنها را به زبان آورد؛ [/color][/color][/color][/size][/b]

---------------------------------------

در نهایت جمله امام موسی صدر( که بزرگ همه ما هست )رو دوباره میارم

[b][size=4]« ما اسرائیل را شرّ مطلق می دانیم . بدتر از اسرائیل در جهان وجود ندارد . اگر اسرائیل با شیطان در گیر شود ، در کنار شیطان خواهیم ایستاد . اگر اسرائیل با چپ درگیر شود ، در کنار چپ خواهیم ایستاد . اگر اسرائیل با راست درگیر شود ، در کنار راست خواهیم ایستاد . شعار «اسرائیل شرّ مطلق است» ،به این معناست . »[/size][/b]

[size=4]محض اطلاع بهتره بدونید رهبر انقلاب ساکنان فلسطین اشغالی رو با نام [color=#FF0000][b]کافر حربی[/b][/color] نامیدند.[/size]حکم کافر حربی هم که موید حظور هست حتمآ. یعنی جان ، مال و ارضشان بر مسلمانان حلال هست.
[/quote]من هم حرفی خلاف سخنان شما رو نزدم! من گفتم اگر به کودکان یهودی رحم نمی کنید حداقل به هزاران فلسطینی ساکن اسراییل رحم کنید و حرف جناب سناپس مبنی بر حمله با سلاح های کشتار جمعی رو انجام ندید!!!در مورد جوادی آملی(مرجع تقلیدم )هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم اگه میشه شما بنده رو راهنمایی کن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من واقعا برام سوال هست که:
[size=5]چرا بعضی‌ها اینقدر در مقابل فهمیدن، مقاومت میکنن؟؟[/size]

بابا اسرائیل اصلا از نظر ما (مکتب ما) هیچگونه جایگاه و هویتی نداره که بخواهیم به مرد و زن نظامی یا غیرنظامیش فکر کنیم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چطور بحث از تسلیحات هسته ای رژیم صهیونیست رفت تا اینکه ما با سلاح های اتمی تخیلیمون کجای خاک غصبی رو بزنیم که یوقت بچه های اسراییلی اوف نشن ؟!

[b][color=#ff0000]در صورت ادامه منحرف کردن ، تاپیک قفل میشود !

در چهارچوب موضوع بحث کنید[/color][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 30 شهریور 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 30 شهریور 1392 - دلیلی ارایه نشده است
بهتره یکمی واقع بین باشیم.
واقع بین باشیم ببینیم اسرائیل الان یک کشوره . خیلی از کشورها قبولش دارن .
نه محو خواهد شد نه اجازه میدن . اگه تمام دنیا اجازه بدن و یا بخوان محو کنن مردم خود اسرائیل نمیزارن . اونها هم به قدر کافی وطن پرست هستن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.