mph1

هواییما سواری یا الاغ سواری!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام بر رفقای عزیز
دوستان یه مطلب یادم اومد راجع به حرفهای تاج طلایی آیا واقعا می شه یک خلبان که یک هواییما رو تا حالا ندیده و یا حتی یک سورتی یرواز هم با اون نداشته بتونه از هواییمای جدید استفاده کنه؟اگه ممکنه یس چرا اف-16 ما در حین آزمایش روی کوه سقوط کرد؟آیا اگر نیاز به آموزش نداشته باشه یس چرا خلبانانمون برای آموزش به آمریکا رفتن؟البته فقط یه هواییما هست که نیاز چندان زیادی به آموزش نداره که سوخو-47 هست تازه اون هم بیش نیازش تسلط بر هواییماهای گذشته است!در کل فقط می خواستم بدونم مسئله ی شاه و جهانبانی درست بوده یا آقای گلدن کراون تحت تاثیر احساساتشون قرارگرفتن؟در ضمن توجه کنید که خود شاه هم در کابین کمک خلبان می نشست icon_cheesygrin

از نوشتن مطالبي كه فاقد منابع موثق هستند و در صحت آنها ترديد وجود دارد خودداري كنيد.
زيرا باعث انحراف مطالب ميشود.

تاپيك قفل شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چنین امری ممکن نیست. امروزه هواپیماها بقدری پیچیده هستند که یکی خلبانی یه هواپیما رو یاد بگیره هنر کرده و فیلم سینمایی نیست که بپره پشت فرمون گاز بده و از اون دور ماشینهای پلیس بیان و این آقا یه ساعت فکر کنه چکار کنم؟ خوب این دکمه رو میزنم! یه دفعه موتور روشن میشه ولی هواپیما راه نمیفته! فکر میکنه میبینه شاید ترمزی چیزی داشته باشه یکی رو میفرسته ترمز دستی رو بکشه! ماشینهای پلیس هم هنوز دارن میان و نرسیدن! بعد یه مسابقه سرعت بین هواپیما و ماشین پلیس رخ میده که تو آخرین لحظه خلبان ما موفق میشه از زمین بلند شه ولی یهو میفته زمین میگه عجب نمردیم! خلاصه هواپیما پرواز میکنه و این ماجرا ادامه دارد ... اگه منظور مثل داستانی که گفتم باشه آره میشه یه خلبان اف14 بشینه تو کاکپیت اف16 و اونو کنترل کنه! پرواز شاه با جنگنده اف4 هم فقط یک سرگرمی بود همین. اینکه شنیدین شاه با اف15 مانور لوپ انجام داد یا از این چیزا به عقل گوینده شک کنید. بهترین خلبان اف14 رو بزاری تو کاکپیت سوخو27 نمیتونه مانور کبری رو انجام بده حالا این شاه و با جهانبانی چطوری مانور لوپ و ... انجام دادن جای سوال دارد؟! البته اگه منظور از یه پرواز مستقیم الخط با اف4 پرواز باشه بله شاه خلبان بود. این روزها یه شرکت تو روسیه پول گزاف میگیره و در عوض افراد متقاضی رو با میگ25 در ارتفاع 70000 پایی با سرعت سه ماخ پرواز میده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شاه تا جايي كه من ميدونم خلبان هواپيماي مسافر بري بوءينگ 727 بوده خلبان خوبي هم بوده موقع رفتن از ايران هم خودش خلبان هواپيما بوده اما نادر جهانباني واقا خلبان بسيار چيره دست و نادري بوده چون قبل از اينكه به سازمان ورزش بياد مدام در حال سفر به امريكا و بازديد از اموزش خلبانان ايراني بوده پس بعيد نيست خودش هم كمي اموزش غير رسمي ديده باشه توجه داشته باشيد كه جهانباني يه خلبان نابقه بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میدونم شاه خلبان بود و جهانبانی هم از زیر پل و رو کوه ... رد میشد اما همانطور که گفتم در هواپیمایی که آموزش دیده بودند توان پرواز داشتند. شاه که اصلا خلبان جنگنده نبود و جهانبانی هم با وجود مهارت زیاد قادر به پرواز با جنگنده هایی غیر از جنگنده های نیروی هوایی نبود چون آموزش آنرا ندیده بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترین خلبان اف14 رو بزاری تو کاکپیت سوخو27 نمیتونه مانور کبری رو انجام بده حالا این شاه و با جهانبانی چطوری مانور لوپ و ... انجام دادن

من شاهدم كه شاه با جهانبانی مانور لوپ را انجام داده !!!

شاه لوپ جهانبانی را گرفت و گفت گوگولي مگولي !

icon_cheesygrin :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چطور شاهدی خودت اونجا بودی؟ اگه فیلمی از این ماجرا هست دوستان بزارن تا حرف و حدیثها تمام شود وگرنه شایعه پراکنی نکنید. این موضوع رو هزار بار شنیدم که همیشه هم بدون مدرک! یه لینک یا فیلم که بیانگر این ماجرا باشد ارائه دهید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا جون مگه شما شوخي سرت نمي شه ؟؟!

اين دوست ما گفت مانور لوپ من هم گفتم شاه لوپ جهانبانی را گرفت و گفت گوگولي مگولي !

بعدش هم 3 تا icon_cheesygrin گذاشتم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب منم شوخی کردم ولی این شکلکها دیر رسید. icon_cheesygrin :mrgreen: :evil: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعيد چرا از پروازهاي مختلف و پروازهاي اكرو جتها فيلمي تو سايت نمي زاري؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون الان که ایران تیم اکروجت ندارد و زمان شاه یکی بود که فیلم زیادی ازش ندارم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شاه تا جايي كه من ميدونم خلبان هواپيماي مسافر بري بوءينگ 727 بوده
خلبان خوبي هم بوده

شاه یک خلبان معمولی بود بود البته به گفته خلبان شخصیش که خاطراتش در همین انجمن موجود است.

Sotfan-Sooti
لوپ رو با حال اومدی icon_cheesygrin :mrgreen: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بهترین خلبان اف14 رو بزاری تو کاکپیت سوخو27 نمیتونه مانور کبری رو انجام بده حالا این شاه و با جهانبانی چطوری مانور لوپ و ... انجام دادن

من شاهدم كه شاه با جهانبانی مانور لوپ را انجام داده !!!

شاه لوپ جهانبانی را گرفت و گفت گوگولي مگولي !

:lol: :lol: icon_cheesygrin

بابا من نمیدونم چی بگم ایوالله.
من رو که کشتی و روده بر کردی.خیلی خنده دار بود.فکرش رو بکن شاه لووووووووپ جهابانی رو بشکه و بگه گوگولی مگولی.
ایوالله.
Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.