mohmohammadi20

ناوشکن کلاس Sverige

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عجب ابهتی!
یک نکته تصاویر رو تو سایز نرمال استعمال کنید تا تاپیک سنگین نشه. با تشکر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در جنگ جهانی چه کردند؟ سابقه عملیاتیشون چطور؟ الان چرا ما نمی تونیم یک ناوشکن بسازیم وقتی اینا صد سال پیش با اون سطح علمی ساختن :-[

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='roteil' timestamp='1380923062' post='343141']
در جنگ جهانی چه کردند؟ سابقه عملیاتیشون چطور؟ الان چرا ما نمی تونیم یک ناوشکن بسازیم وقتی اینا صد سال پیش با اون سطح علمی ساختن :-[
[/quote]
به خاطر بی طرفی سوئد تو جنگ جهانی هیچکدام از نیروهای ارتش سوئد تو جنگ جهانی دوم شرکت نکرد البته تو جنگ زمستانی سوئد از فنلاد در برابر شوروی به صورت غیر رسمی و فرستادن داوطلبها حمایت کرد که تو جنگ کلاسیک جایی نداره به خاطر غیر رسمی بودن . این رزمناوها و دیگر رزمناوهای نیروی دریایی سوئد نیز تو هیچ جنگی شرکت نکرده . البته این از توان نیروی دریایی سوئد کم نمیکنه , یک مقاله میخوندم خلاصه اش رو بگم اینطور بود , مردم کشورهای شمالی مثل المان دانمارک نروژ فنلاند و سوئد مردمانی هستند که ناشنالیسم و ملی گرایی تو خونشون هستن ولی فرقی که با کشورهای جنوبی و مرکزی و غرب اروپا دارن اینه که این مردم این ناشنالیسم رو میخوان تقسیم کنن با دیگران و شریک باشن و گسترش بدن . شاید این دلیلی بوده که المان طی جنگ جهانی دوم به هر دو کشور فنلاند دانمارک و نروژ حمله کرد و تصرف کرد این کشورها رو ولی سوئد که از نظر منابع معدنی غنی تر بود رو به حال خودش رها کرد . شاید قدرت نظامی سوئد یکی از عاملهای بازدارنده بوده .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مطلب کامل و ستایش برانگیزی بود، دستتون درد نکنه! برای من سؤال بود که چرا ناوشکن های فعلی و سایر شناورهایی که مجهز به اژدر هستند، تیوب پرتابش رو داخل بدنه و زیر خط آب نمیگذارند؟ اینجا گفته شده که به دلیل نداشتن حفاظت[زرهی] مناسب که برای من یک مقدار غیرقابل پذیرشه! اگه اینطور باشه پس زیردریایی ها چی بگن؟!! معقول تر واسم اینه که تیوب های روی عرشه آزادی عمل و سرعت بیشتری برای هدفگیری دارند... یک سؤال بی ربط هم بپرسم؟ چرا HMS؟ مگر سوئد هم ملکه داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1381008903' post='343216']
مطلب کامل و ستایش برانگیزی بود، دستتون درد نکنه! برای من سؤال بود که چرا ناوشکن های فعلی و سایر شناورهایی که مجهز به اژدر هستند، تیوب پرتابش رو داخل بدنه و زیر خط آب نمیگذارند؟ اینجا گفته شده که به دلیل نداشتن حفاظت[زرهی] مناسب که برای من یک مقدار غیرقابل پذیرشه! اگه اینطور باشه پس زیردریایی ها چی بگن؟!! معقول تر واسم اینه که تیوب های روی عرشه آزادی عمل و سرعت بیشتری برای هدفگیری دارند... یک سؤال بی ربط هم بپرسم؟ چرا HMS؟ مگر سوئد هم ملکه داره؟
[/quote]

سوئد هم رویال کانتری هست

[quote]www.kungahuset.se/royalcourt/royalfamily.4.396160511584257f21800060.html[/quote] ویرایش شده در توسط heliaa

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1381008903' post='343216']
[/quote]
همانطور که تو نقشه هم میبینید . برای داشتن سرعت و مانور بیشتر قسمتهایی که زیر سطح اب قرار میگیره رو باریکتر ساختن . این باعث شده بود که نشده بود که از سلولهایی که برای بالابردن حفاظت در قسمت زیرین کشتی نصب شده بود رو نصب کنن . سوئد همانطور که خانم هلیا گفت یک کشور پادشاهی هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.