worior

چرا 14 میلیون یهودی دنیا را تسخیر کرده اند؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='worior' timestamp='1382158710' post='344565']

[color=#000000]در پاکستان برای هر 1000 نفر 23 روزنامه موجود است.
درسنگاپور این رقم 460 برای هر 1000نفر است.
[b]کویت و مراکش و الجزایر 3/0 درصد است.[/b]
[b]درحالیکه سنگاپور به تنهائی 68% صادرات صنعتی دارد.[/b][/color]
[/quote]
اکثریت مردم مالزی و بخش قابل توجهی از مردم سنگاپور مسلمان هستند، و هر دو این کشور ها از نظر تحصیلی و اقتصادی وضعیت خوبی دارند. دلیل نشد.
[size=4][b]چرا 14 میلیون یهودی دنیا را تسخیر کرده اند؟[/b][/size]
پول برادر، سرمایه فراوانی دست آنهاست. حالا علم بهتر است یا ثروت!؟
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
حتما هزار سال پیش هم اینگونه بوده است مسلمانان عقب افتاده بوده اند و جوامع غربی همه پیشرفته و با تمدن ، امروز اگر اینگونه اوضا را داریم می بینیم نتیجه چند صد سال نفوذ استعمار در قلب جوامع اسلامی است ، ایران در دوره قاجاریه به چنان فلاکتی افتاد تا چند صد سال نتواند قد علم کند ، عربستان در گیر شاخه شیطان شد که جامعه اسلامی از این شاخه شیطان رنج می برد در مصر جمال عبدالناصر چنان پان عربیستی راه انداخت بیا ببین ، در این اوضاع که ما گیر استعمار بودیم جوامع متمدن با چپاول ما به کجا ها رسیده اند ، مردم ایران که انقلاب کردند تازه از دست استعمار راحت شدند پیشرفته های زیادی داشتند هر چند کمبودهای بوده است اما واقعا پیشرفت داشته ایم با این هم تحریم و دشمنی مهم است به اصل خویش برگردیم همان اصل که علم جویی از مهد تا لحد است . همان اصل که میانه روی است ، نشان اسلام وهابیت یا جریانات تند رو نیستند . نشان اسلام را باید در میان داشمندان مسلمان دید حوزه علمیه و سپاه که بر امد از تفکر است ارتشی که بخود باوری رسیده است ، نه اقتصادی که دست یک عده ادم بی دین افتاده است فقط فکر چپاول هستند ، ایران خودرو و سایپا نماد ما نیستند مدیریت درستی نبوده است دلیل ان هم بی تجربگی ما بوده است .
اما یهود چون همیشه بدنبال ثروت بوده و در نهاد های قدرت نفوذ کرده است و یک حرکت توانمند داشته است برنامه داشته است وقتی پروتکل های قوم یهود را می خوانیم دقیقا خیلی چیزها دست انسان می رسد این ها هدف داشته اند کار کرده اند و به ارکان قدرت جوامع نفوذ کرده اند ، همه این پیشرفتها به چند دانشمند خلاصه نمی شود به تفکری که پشت انها بوده هدفی که داشته اند مربوط است .
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید .با عرض معذرت.شاید اسلام نقش اساسی درعقب ماندگی جوامع اسلامی رو داره.منطقی نیست؟
  • Upvote 2
  • Downvote 15

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یهودی ها مجلسی دارن که از قدرت ماورایی کمک میگیرن،شاید بگم از پسر شیطان باور کردنش براتون سخت باشه،ولی حقیقت اینه،
لابی صهیونیست
برا هر کاری تو دنیا اون مجلس باید تصمیم بگیره،شاید باورتون نشه نقشة ی جنگ جهانی دوم رو از زمان پادشاهی حضرت سلیمان کشیدة بودن،
من یک مستند دارم در مورد همین یهودی ها
مستند هم توسط چند نفر مسلمان آمریکایی تهیه شده،
فیلم هایی تو مستند هست،که خیلی تعجب بر انگیزن
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ilusmc' timestamp='1382184455' post='344635']
ببخشید .با عرض معذرت.شاید اسلام نقش اساسی درعقب ماندگی جوامع اسلامی رو داره.منطقی نیست؟
[/quote]
با سلام خدمت همه دوستان گرامي
در اين صورت نبايد در دوران قرون وسطي و قرن هاي اوليه تاريخ اسلام شاهد پيشرفت علم و فن آوري در جوامع اسلامي و برتري آنها بر ديگر جوامع بوديم و وضعيت عقب ماندگي فعلي را نيز در آن دوران مشاهده مي کرديم . يکي از منافع بزرگ جنگهاي صليبي براي غرب آشنايي آنها با جوامع اسلامي و تغيير تفکرات رايج آنها در اروپا بود که در شکل گيري رنسانس جوامع غربي نقش به سزايي داشت . ویرایش شده در توسط zed

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]
اگر مسبوق به سابقه بود ، این صحبت شما درست بود ؛ ولی ما شاهد هستیم که خود غرب دانش رو از دانشمندان اسلامی به عاریت گرفته و بزرگ شده !
حتی خود غربی ها منکر این مسئله نیستند !
بهتره علت اصلی این مشکل رو در تغییرات ساختاری سرزمین های اسلامی در طی زمان بدونیم ؛ اگر امروز کشور های مسلمان متحد بودند یا تحت لوای یک حکومت بودند ؛ پیشرفت های بزرگی میتونست صورت بپذیره ...
از دورانی که امنیت پایدار از جوامع اسلامی رخت بر بست و استبداد داخلی و استعمار خارجی بر آن حاکم شد ؛ پیشرفت های ساختاری متوقف شدند ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون تلاش کردن . کوشش کردن . موفق شدن .
اسرائیل تشکیل شد ولی خود اعراب و خود فلسطینیها خودشون سرزمینشون رو از دست دادن . وقتی که فلسطین تشکیل نشده به دست خودشون از بین رفت . مقصر کس دیگه ای نیست حتی اسرائیل
  • Upvote 3
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]
پس جابربن حیان یا زکریای رازی رو چطور میشه توجیح کرد؟
در گذشته یکی از نظریات این بود که خورشید از جنس ذغال سنگ تشکیل شده! این در حالیه که یکی از امامان ما حدود 1000 سال پیش از جنس اجرام فضایی و خورشید توضیحاتی دادن!پس می بینیم که مشکل از اسلام نیست! نمونه دیگه اش ایرانه که با تفکر اسلام ناب تونسته دستاورد های علمی بسیاری رو کسب کنه ولی متاسفانه هنوز نتونسته الگوی اسلامی و ایرانی اقتصاد رو تعریف و پیاده کنه و برای همین هنوز می لنگیم! از کشور اسلامی که تو اقتصادش ربا وجود داشته باشه و بانک هاش هم ربا بدن بیشتر از این انتظاری نیست! البته انشاءالله این مشکل هم به لطف خدا و یاری امام زمان علیه السلام و با هدایت رهبری (الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت) حل خواهد شد! حکومت اسلامی در زمان حاکمیت آقا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) از لحاظ علمی و اقتصادی و... به اوج خودش میرسه! ویرایش شده در توسط SHAHABESAGEB
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به صحت آمار داده شده با دیده شک نگاه میکنم اما عقب ماندگی علمی مسلمانان نسبت به مسیحیان و یهودیان از نظر حقیر دلایل اصلیش ایناست. 1- تفاوت در ذات و جهان بینی شرقی ها نسبت به غربی ها.شرقی ها ذاتا گرایش به معنا دارن در حالی که غربی ها به منطق و استدلال.این روش علمی و سیستم آکادمیک و سیستم نشر علوم (مقاله ها و ژورنالها) که خودش به کلی از غرب گرفته شده مبیّن همینه که غربی ها ذاتا جهان بینیشون بر اساس استدلاله در حالی که شرقی ها بر پایه روح و احساس دنیا رو میبینن.همین باعث میشه که در علوم نظری و تجربی که بر پایه آزمایش و مشاهده و محاسبه شکل میگیرن غربی جماعت موفق تر و نوآورتر باشه در حالیکه شرقی ها در ادبیات و شعر بعنوان مثال از غربی ها برترن..( البته این قضیه ماده و تبصره خیلی زیاد داره. مثلا ژاپن هم شرقیه و اینقدر پیشرفته در تکنو).و صد البته این نمیتونه بهونه ای بشه واسه توجیه تمام عقب موندگی ها.اما به هرحال مساله ایه که باید بهش نگاه بشه. 2- نگاه به گذشته به جای نگاه به آینده.خوابیدن در غرور افتخارات گذشته.ما مسلمونا به طور عام هنوز پز هزار سال پیش رو میدیم که در علوم پیش پا افتاده اون زمان اعم از ستاره شناسی با اسطرلاب و حساب مثلثات و تشریح جسد! (با احترام به تمام دانشمندان مربوطه!) در دنیای اون موقع صاحب نظر بودیم. مردم سرزمین ایران هم که ماشالله فکر میکنن از نوادگان همون داریوشی هستن که تخت جمشیدشو اروپاییها از زیر خاک کشیدن بیرون!! لابد مصری ها هم مثلا هنوز در عوالم فراعنه و دو هزار سال قبل از میلاد سیر میکنن که وضعشون اینه!! 3- عدم اتحاد. اینو دیگه فکر میکنم همه با گوشت و پوستمون درک میکنیم که مسلمونا و به شکل خاص تر ایرانی ها به هیچ وجه با هم اتحاد ندارن و نه تنها برای آرمانهای گروهی تلاش نمیکنن که مدارم سعی در نابود کردن یا سرکوب عقاید همدیگه دارن.در حالی که یکی از مهم ترین مشخصه های یهودی های سراسر دنیا اتحاد فوق العاده ای هست که دارن. من فکر میکنم بیشتر از اینکه چرا عقب موندیم باید بحث بشه که آیا مسلمونا و به طور خاص تر ما ایرانی ها میتونیم در آینده به قطب علم و فناوری جهان تبدیل بشیم؟ اصلا این بعنوان مثال در پنجاه یا صد سال آینده شدنیه یا با این سیر حتی امیدی هم نیست؟!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از توضیحاتی که دوستان ارائه کردند ، عرض می کنم که از کشورهای اسلامی ، به خودمان اشاره می کنم چون از بقیه آنها اطلاعی ندارم و علت عقب افتادگی شان را نمی دانم . راجع به ایران عزیز همین بس که تا قبل از قاجار این کشور نیز مانند باقی کشورهای پیشرفته بود و با ظهور قاجار در ایران و شاهان بی کفایت عقب افتادگی شدیدی بوجود آمد و در زمان پهلوی دوم نیز تشدید شد (پهلوی اول بهتر بود) تا انقلاب شد جنگ شد و مملکت حدود بیست سال طول کشید تا جنگ را تمام و بازسازی کند و کلا ده دوازده ساله که این کشور شروع به حرکت و توسعه کرده و نتایج و ثمرات آن را هم به عینه می بینیم . کل این توضیحات رو گفتم تا به اینجا برسم که " [color=#ff0000][size=5]ما فقط به لحاظ زمانی از بقیه عقب هستیم و نه به خاطر هوش و فهم[/size][/color] " چیزی که اونها حداقل 65 سال از ما جلوتربدست آوردنش .
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از ابراهیم گرامی بخاطر ارسال این مطلب زیبا تشکر میکنم.

متاسفانه مشکل مسلمانان در ضعف علمی و غرق شدن در جهل و نادانی است ، تا روزی که مسلمانی گمان کند با بریدن سر مسلمانی دیگر به بهشت می رود ، این مشکلات حل نمی شود.

مربوط به زمان حال هم نیست ، تقریبا 90% مشکل هم مربوط به اعراب است که دنباله رو علم نیستند و حتی آنرا تکفیر می کنند.

حضرت علی علیه السلام فرموده بودند تا من هستم هر کسی سوالی دارد بپرسد ، یکی از اعراب بلند شد و پرسید من چقدر مو دارم!

البته خدا رو شکر که کشورهای اسلامی غیر عربی تا حدودی دنبال علم هستند مثل ایران ، ترکیه ، مالزی ، اندونزی و ... که امیدوارم علم آموزی جایگزین تفکرات شیطانی حاکم بر کشورهای عربی سلفی گردد ، هرچند زیاد خوش بین نیستم.

در مقابل یهودیان پیشرفت کردند ، از نظر من به دو دلیل 1- اتحاد و همبستگی 2- علم آموزی و دستیابی به ثروت از طریق علم
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
متاسفانه مشکل مسلمانان در ضعف علمی و غرق شدن در جهل و نادانی است ، تا روزی که مسلمانی گمان کند با بریدن سر مسلمانی دیگر به بهشت می رود ، این مشکلات حل نمی شود.[/quote]
نمیخوام دفاع کنم ها
اما الان ما در پی علم هستیم؟

این جریان سلطه صهیونیزم یک وجه نداره که بخواهیم براش جواب یک وجهی بدیم شاید این سوال جوابی در سطح یک کتاب رو باخودش داشته باشه

اما بنظرم در بخش علمی نوع نگاه ما هست (فقط ایران رو میگم) کشور ما برغم اونچه که در زمینه تولید علم درباره اش گفته میشه (که بنظرم اغراق زیادی در اون هست) خیلی علم محور نیست (خیلی که نه اصلا نیست)
شاید در یک جایی و یک پژوهشکده ای اتفاق ویژه ای بیفته ولی این به معنای علمی شدن و پیشرفت نمیتونه باشه ، اساسا سیستم آموزشی ما میرزا محور باقی مونده (مدرک گرایی) علمی در اون تولید نمیشه ، هرچه هست صرفا ترجمه ای است وارداتی

نکته ی بعد اینکه شما نمیتونی یک سیستم متراکم رو که مثل حزب عمل میکنه با یک جمعیت میلیاردی گسترده مقایسه کنی در حالی که خیلی از این جمعیت در صدد تضعیف و نابودی هم دیگه هستن (دلایلش رو کار ندارم) این جماعت حتی هنوز به اولویت بندی برای خودشون هم نرسیدن که چه گروهی دشمن اصلی است ، مسلمانان دیگر یا ... ویرایش شده در توسط MERCEDES
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mjtkia' timestamp='1382199413' post='344689']
با تشکر از توضیحاتی که دوستان ارائه کردند ، عرض می کنم که از کشورهای اسلامی ، به خودمان اشاره می کنم چون از بقیه آنها اطلاعی ندارم و علت عقب افتادگی شان را نمی دانم . راجع به ایران عزیز همین بس که [color=#0000ff]تا قبل از قاجار این کشور نیز مانند باقی کشورهای پیشرفته بود [/color]و با ظهور قاجار در ایران و شاهان بی کفایت عقب افتادگی شدیدی بوجود آمد و در زمان پهلوی دوم نیز تشدید شد (پهلوی اول بهتر بود) تا انقلاب شد جنگ شد و مملکت حدود بیست سال طول کشید تا جنگ را تمام و بازسازی کند و کلا ده دوازده ساله که این کشور شروع به حرکت و توسعه کرده و نتایج و ثمرات آن را هم به عینه می بینیم . کل این توضیحات رو گفتم تا به اینجا برسم که " [color=#ff0000][size=5]ما فقط به لحاظ زمانی از بقیه عقب هستیم و نه به خاطر هوش و فهم[/size][/color] " چیزی که اونها حداقل 65 سال از ما جلوتربدست آوردنش .
[/quote]
مجتبی کیای عزیز ( تنها تلفظی که تونستم از اسمتون بکنم و امیدوارم درست باشه ) با اجازه شما عرض می کنم که تا قبل از قاجار هم ما پیشرفته نبودیم . اگر به تاریخ مراجعه کنید در زمان صفوی ها هم در مقابل عثمانی ها علت اصلی شکستهای دولت صفوی ضعف تکنولوژی بود . متاسفانه بعد از حمله مغولها شیرازه علمی کشور از هخم پاشید و اگر در دوران ایلخانی تعدادی از دانشمندان مطرح دیده می شوند و یا تک و توکی در زمان تیموریان به چشم می خورند ، آنها هم در واقع بازمانده سیستم قبل از حمله مغول ها هستند. دولت صفوی به عنوان اولین سیستم مقتدر و فراگیر بعد از حمله مغولها که دارای یک مدیریت برای اداره کشور بود ؛ در دوره ای خاص ، فرصتی کوتاه فراهم آورد تا کمی فرصت رشد فضای علمی کشور پیدا شود که متاسفانه این دوره هم طولی نکشید و با جانشینی افراد بی کفایت دوباره به دوران هرج و مرج برگشت و البته قاجار که جای خود را دارد !!! البته اینهایی که گفتم هم به این مفهوم نیست که قبل از حمله مغول در اوج کامل بودیم ولی حداقل می توانیم بگوییم که افول علمی نداشتیم.
در مورد عقب ماندن ما هم مقایسه زمانی شما را صحیح نمی دانم . در واقع یکی از چیزهایی که باعث پیشرفت علم در هر جایی می شود وجود مدیریت صحیح کشوری در سایه امنیت حداقل ( البته با تمامی معانی و شاخه هایب امنیت ) برای مردم است که فرصتی برای تحصیل و شکوفایی علمی فراهم اورد.ملت ما در طول کل تاریخ این کشور ثابت کرده اند که با تامین حداقلها پیشرفتهای سریعی داشته اند.

پی نوشت :
برای دوستانی که استعمار را مایه عقب افتادگی و بدبختی های ما می دانند باید خاطر نشان کنم که قبل از ورود استعمار جدید ما در دوران افول خود بودیم و اتفاقا همین موضوع باعث ورود استعمار شد. ویرایش شده در توسط oldmagina

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Brave_Heart' timestamp='1382160714' post='344567']
سلام؛
1- از حسادت دست برداريم. اسلام، مسيحيت، يهوديت ... "دين" هستند و "ملت" فرض نمودن آن يک مغلطه بزرگ است.چند درصد يهوديان اين مقاله از اسراييل بوده اند؟؟
2- از حسادت دست برداريم.تا زمانی که دين افراد بدون آگاهی و اختيار آنها پس از تولد در شناسنامه آنها درج می شود، استناد به آن برای نتيجه گيري در زمينه های مهمی مانند آنچه در اين مقاله آمده است پوچ و بی معنی است. بسياری از يهوديانی که در اين ليست از آنها نام برده شده اصلاً افراد "مذهبی" نبوده اند.
3- از حسادت دست برداريم. تعداد اختراعات و نيز تعداد شرکتهای مطرح شده در اين ليست مغالطلات در برابر کل اختراعات بنيادی بشر پس از رنسانس و شرکتهای بزرگ جهان در حد صفر است.
4- از حسادت دست برداريم. اگر مبنای استدلالهای اين ليست مغالطلات درست باشد اين مسيحيت است که بر جهان حکومت می کند.
5- از حسادت دست برداريم. اين مقاله با ذکر اين که تعداد دانشگاههای هند از ايالات متحده بيشتر است؛ خود به خود به بی اهميت بودن تعداد دانشگاهها در موفقيت يک کشور دلالت کرده و به نوعی پوچ بودن استدلالهای مطرح شده در خود مقاله را اثبات می کند. مثال دانشگاه آزاد، جامع علمی کاربردی،... در کشورمان نيز پوچ بودن اين استدلال را نشان می دهد.
6- از حسادت دست برداريم و بيشتر فکر و تلاش کنيم.
[/quote]
1-از چشم و رو هم چشمی ها دست برداریم
2-از تنبلی دست برداریم
3-به خود و هم دیگر اعتماد کنیم برای ساختن زندگی بهتر
4-به توان خود باور پیدا کنیم
5-از زیرآب زنی و کار شکنی های مزخرف دست برداریم تا بزاریم یکی پیشذفت کنه که همراهش جامعه پیشرفت کنه
6-از این که فلان کس این رو ساخته من چرا بسازم خوداری اکید بکنیم
و دو نکته اینکه اگر علم در ثریا باشد پیامبر گفته ما بهش می رسیم پس یعنی پتانسیل عملش رو داریم
و همیشه یادمون بمونه(این حرفی که می زنم نژاد پرستانه نیست)که جرقه ی همه ی اختراعات و اکتشافات رو ایرانی ها زدند.(یارو اومده می گه خوارزمی عرب بود :-x )
همین الان شنیدم که اذربایجان چوگان رو به نام خودش زده(نمی دونم خودم رو بزنم در و دیوار رو بزنم حی خدا به دل همه ارامش بده)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.