worior

چرا 14 میلیون یهودی دنیا را تسخیر کرده اند؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='oldmagina' timestamp='1382203004' post='344702']
مجتبی کیای عزیز ( تنها تلفظی که تونستم از اسمتون بکنم و امیدوارم درست باشه ) با اجازه شما عرض می کنم که تا قبل از قاجار هم ما پیشرفته نبودیم . اگر به تاریخ مراجعه کنید در زمان صفوی ها هم در مقابل عثمانی ها علت اصلی شکستهای دولت صفوی ضعف تکنولوژی بود . متاسفانه بعد از حمله مغولها شیرازه علمی کشور از هخم پاشید و اگر در دوران ایلخانی تعدادی از دانشمندان مطرح دیده می شوند و یا تک و توکی در زمان تیموریان به چشم می خورند ، آنها هم در واقع بازمانده سیستم قبل از حمله مغول ها هستند. دولت صفوی به عنوان اولین سیستم مقتدر و فراگیر بعد از حمله مغولها که دارای یک مدیریت برای اداره کشور بود ؛ در دوره ای خاص ، فرصتی کوتاه فراهم آورد تا کمی فرصت رشد فضای علمی کشور پیدا شود که متاسفانه این دوره هم طولی نکشید و با جانشینی افراد بی کفایت دوباره به دوران هرج و مرج برگشت و البته قاجار که جای خود را دارد !!! البته اینهایی که گفتم هم به این مفهوم نیست که قبل از حمله مغول در اوج کامل بودیم ولی حداقل می توانیم بگوییم که افول علمی نداشتیم.
در مورد عقب ماندن ما هم مقایسه زمانی شما را صحیح نمی دانم . در واقع یکی از چیزهایی که باعث پیشرفت علم در هر جایی می شود وجود مدیریت صحیح کشوری در سایه امنیت حداقل ( البته با تمامی معانی و شاخه هایب امنیت ) برای مردم است که فرصتی برای تحصیل و شکوفایی علمی فراهم اورد.ملت ما در طول کل تاریخ این کشور ثابت کرده اند که با تامین حداقلها پیشرفتهای سریعی داشته اند.

پی نوشت :
برای دوستانی که استعمار را مایه عقب افتادگی و بدبختی های ما می دانند باید خاطر نشان کنم که قبل از ورود استعمار جدید ما در دوران افول خود بودیم و اتفاقا همین موضوع باعث ورود استعمار شد.
[/quote]

با تشکر از شما دوست عزیز که بنده با وجود سعی زیاد نتوانستم اسم شما رو بگم . منظور حقیر از پیشرفته بودن در زمان قبل از قاجار ،برتری نظامی نسبت به همسایگان و فتوحات زمان نادر شاه بود و از این بابت عذر خواهی می کنم . راجع به صفویه هم تا جایی که بنده اطلاع دارم عثمانی بر ایران نتوانست چیره شود و در چندین حمله ای که به ایران کرد ناموفق بود .با صحبت های شما درباره ی بستر رشد و توسعه هم موافقم .اما در کشور ما اساسا زمان چندانی برای این مهم تا زمان قاجار پیش نیامد و پس از آن نیز در دوره ی دوم پهلوی که می توانست وضعیت به گونه ی دیگری باشد ، نشد .منظور کلی حقیر زمان نداشتن کافی برای شکوفایی علمی بود . با تشکر از شما جناب [b]oldmagina ///// [/b]مجتبی کیا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز در مورد علم حال حاضر مسلمانان درست میگید_ولی نتیجه گیریتون اشتباه.در مورد حوزه های علمییه زمان صفویه و خروجی این مراکز علمی یه تحقیق بکنید چون این ساختار توی دانشگاه"حوزهای علمیه"آموزش و پرورش که در حال حاضر جونا رو سر کار گذاشته به هیچ جا نمیرسه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='1236547' timestamp='1382206628' post='344716']
دوست عزیز در مورد علم حال حاضر مسلمانان درست میگید_ولی نتیجه گیریتون اشتباه.در مورد حوزه های علمییه زمان صفویه و خروجی این مراکز علمی یه تحقیق بکنید چون این ساختار توی دانشگاه"حوزهای علمیه"آموزش و پرورش که در حال حاضر جونا رو سر کار گذاشته به هیچ جا نمیرسه...
[/quote]
یه معلم داشتیم می گفت تو امریکا هر سیاست مدار با تجربه ای رو ببینی یه7،8تایی هستن که جونن و اموز سیاست رو همراه با تجربه اون اقا می بینند بعد از این که استادشون مردن هر یکی از اون جونا برای خودشون یه پا سیاست مدار درجه یک هستند این دقیقا کاری هست که مغز انسان انجام می ده و مغز تنها جایی از بدن هست که رو نسل های بعدی تاثیر می ذاره یعنی اگر شما مغز پیشرفته تری داشته باشی مطمئنا نسل بعد از شما باهوش تر خواهند بود(الان نمی بینید بچه ها چه باهوش و بلبل زبون شدن)متاسفانه ما هیچ کاریمون رو اصول نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا نژاد برترند تو همه چی و ثابتش کردند. واقعا ثابتش کردند بدون هیچ حرف و حدیثی. امسال هم برندگان نوبل شیمی سه تا دانشمند یهودی بودند که دو تاشون ملیت اسرائیلی دارند. چیزی که ما فعلا باید خوابش رو ببینیم. من فکر کنم این به نژادشون ربط داره. نژادشون تو طول تاریخ ابدیده شده. یهودیان در طول تاریخ اکثرا آواره بودند که این زندگی در کشورهای مختلف و در کنار فرهنگ های مختلف و تو سختی چیزهای زیادی بهشون یاد داده که الان ازشون یک قوم ممتاز ساخته.
جالبه که زرتشتیان که بیشترشون ساکن هندند همین وضعیت رو دارند یعنی به نسبت جمعیتشون در هند جز قشرهای بسیار ثروتمند هند حساب میشند.
  • Upvote 2
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mjtkia' timestamp='1382206165' post='344715']
با تشکر از شما دوست عزیز که بنده با وجود سعی زیاد نتوانستم اسم شما رو بگم . منظور حقیر از پیشرفته بودن در زمان قبل از قاجار ،برتری نظامی نسبت به همسایگان و فتوحات زمان نادر شاه بود و از این بابت عذر خواهی می کنم . راجع به صفویه هم تا جایی که بنده اطلاع دارم عثمانی بر ایران نتوانست چیره شود و در چندین حمله ای که به ایران کرد ناموفق بود .با صحبت های شما درباره ی بستر رشد و توسعه هم موافقم .اما در کشور ما اساسا زمان چندانی برای این مهم تا زمان قاجار پیش نیامد و پس از آن نیز در دوره ی دوم پهلوی که می توانست وضعیت به گونه ی دیگری باشد ، نشد .منظور کلی حقیر زمان نداشتن کافی برای شکوفایی علمی بود . با تشکر از شما جناب [b]oldmagina ///// [/b]مجتبی کیا
[/quote]
صفویه شامل یک حاکم نبوده . سلاطین مختلفی داشته که دوران هر کدوم با افزایش و افول قدرت ایران همراه بوده . نمونش سلطان اسماعیل که با شمشیر جلوی ابرقدرت اون روزگار یعنی عثمانی که مجهز به توپ و تفنگ بود ایستاد و با این کارش باعث کشته شدن کل ارتش ایران شد . بسیاری مناطق هم پس از این جنگ از ایران جدا شد و حتی عثمانی وارد تبریز شد اما بدلایلی که الان یادم نیست تبریز رو جدا نکرد .
اوج قدرت صفویه در دوران شاه عباس بود . شاه عباس پس از مدتها در ایران ارتش حرفه ای ایجاد کرد و در طی جنگ هاش ، تمام مناطقی که شاه اسماعیل از دست داده بود به ایران بازگرداند . البته شایان ذکره که شاه عباس برای تقویت ارتش و توپ ریزی از برادران شرلی انگلیسی کمک گرفت و به مرور پای انگلیسی ها رو به منطقه باز کرد که بعدها این امر ضربهء زیادی به ایران و کل منطقه زد ...

[quote name='habdollahi83' timestamp='1382254264' post='344780']
آقا نژاد برترند تو همه چی و ثابتش کردند. واقعا ثابتش کردند بدون هیچ حرف و حدیثی. امسال هم برندگان نوبل شیمی سه تا دانشمند یهودی بودند که دو تاشون ملیت اسرائیلی دارند. چیزی که ما فعلا باید خوابش رو ببینیم. من فکر کنم این به نژادشون ربط داره. نژادشون تو طول تاریخ ابدیده شده. یهودیان در طول تاریخ اکثرا آواره بودند که این زندگی در کشورهای مختلف و در کنار فرهنگ های مختلف و تو سختی چیزهای زیادی بهشون یاد داده که الان ازشون یک قوم ممتاز ساخته.
جالبه که زرتشتیان که بیشترشون ساکن هندند همین وضعیت رو دارند یعنی به نسبت جمعیتشون در هند جز قشرهای بسیار ثروتمند هند حساب میشند.
[/quote]
تاپیکی که با یک فرض غلط ایجاد بشه چنین نظرات شاذی هم در پی داره . چه نژاد برتری که یک کشور درست حسابی هم از خودشون ندارند !!!! علت آوارگی این نژاد هم منفعت طلبی بی حد و حصرشون و اینه که در طول تاریخ سعی کردند عین زن های بدکاره خودشونو به قدرت های برتر بچسبونند . هر چند صد سال که قدرتها عوض میشن این بدکاره ها هم به مرور کوچ میکنند به مرزهای قدرت جدید و با فریبکاری و با استفاده از زنهایشان و ... سعی میکنند به راس هرم اون قدرت جدید نزدیک بشن و سیاستهای کثیفشون رو پیش ببرند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا ادم بعضی چیزا رو که میشنوه نمی دونه چی بگه. یعنی چی؟ یعنی با زناشون رفتن جایزه نوبل گرفتن، اینهمه اختراع و اکتشاف کردن، ادمهایی مثل اسپینوزا، مارکس ، انیشتین یا مندلسون تحویل دنیا دادن. اینکه با هوش و استعدادشون تونستن شرکتی مثل گوگل رو با هیچی به اینجا برسونند کار زنها شونه؟ اینهمه سیاه الان تو آمریکا زندگی می کنند چرا هیچ کدوم هیچی از آب در نمی اد بجز تو بوکس و بسکتبال و دو میدانی؟ بابا مشکل از شماست که چشم دیدن حقیقت رو نداری وگرنه اگه یه چیزی 1/100 دستاوردهای اینها رو داشتی گوش دنیا رو کر کرده بودید. بابا 14 میلیونند نه 140 میلیون نه 1.4 میلیارد ویرایش شده در توسط habdollahi83
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='habdollahi83' timestamp='1382265153' post='344809']
واقعا ادم بعضی چیزا رو که میشنوه نمی دونه چی بگه. یعنی چی؟ یعنی با زناشون رفتن جایزه نوبل گرفتن، اینهمه اختراع و اکتشاف کردن، ادمهایی مثل اسپینوزا، مارکس ، انیشتین یا مندلسون تحویل دنیا دادن. اینکه با هوش و استعدادشون تونستن شرکتی مثل گوگل رو با هیچی به اینجا برسونند کار زنها شونه؟ اینهمه سیاه الان تو آمریکا زندگی می کنند چرا هیچ کدوم هیچی از آب در نمی اد بجز تو بوکس و بسکتبال و دو میدانی؟ بابا مشکل از شماست که چشم دیدن حقیقت رو نداری وگرنه اگه یه چیزی 1/100 دستاوردهای اینها رو داشتی گوش دنیا رو کر کرده بودید. بابا 14 میلیونند نه 140 میلیون نه 1.4 میلیارد
[/quote]
این حرفها نشانهء ناآگاهی محضه . در بین غربی های مسیحی دهها برابر جودها از این مخ ها پیدا میشه . پس باید بگیم اونا نژاد برترند ؟!!! ضمن اینکه این برتری در گذشته در اختیار مسلمانان بوده . وقتی تاریخ نخونیم و ندونیم ، هر چی به خوردمون میدن باور میکنیم و توهماتی مثل برتری نژادی یهود در ذهنمون پرورش میدیم!!!
همون گوگل رو یه کمی دربارش بخون تا بفهمی چی به چیه . سرگی برین همه کاره و تنها موسس اون شرکت نبوده . وقتی حتی در مورد یک شرکتی که متعلق به همین ۱۰-۲۰ ساله هست آگاهی نداریم و اینجوری در موردش نظر میدیم وای به حال باقی قضاوتهامون .

منم بیام یه مقاله بنویسم و اسم چهارتا نخبهء اقتصادی و ادبی و علمی و ... ایرانی رو بذارم توش و بدون ذکر نخبه های باقی نژادها بگم ما نژاد برتریم . این خنده دار نیست ؟

در هر صورت کل ادعای پوچ نژاد برتر بودن جودها با همون چیزی که گفتم زیر سوال میره . این چه نژاد برتریه که مثل زنان بدکاره از قدرتهای غربی آویزون شده تا بتونه یه کشور جعلی تشکیل بده؟!!!!!!!. میدونم جواب اینو نداری . اما تذکرش برات لازمه .

پی نوشت : خوشحال میشم بدونم زمانی که در دنیای اسلام دانشمندانی مثل ابن سینا و ابن هیثم و ابن بطوطه و ابوریحان بیرونی و خوارزمی و زکریای رازی و ... وجود داشت ، چند تا دانشمند یهود توی دنیا داشتیم ؟ ویرایش شده در توسط Jahandar
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 28 مهر 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 28 مهر 1392 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='Jahandar' timestamp='1382273062' post='344830']
این حرفها نشانهء ناآگاهی محضه . در بین غربی های مسیحی دهها برابر جودها از این مخ ها پیدا میشه . پس باید بگیم اونا نژاد برترند ؟!!! ضمن اینکه این برتری در گذشته در اختیار مسلمانان بوده . وقتی تاریخ نخونیم و ندونیم ، هر چی به خوردمون میدن باور میکنیم و توهماتی مثل برتری نژادی یهود در ذهنمون پرورش میدیم!!!
همون گوگل رو یه کمی دربارش بخون تا بفهمی چی به چیه . سرگی برین همه کاره و تنها موسس اون شرکت نبوده . وقتی حتی در مورد یک شرکتی که متعلق به همین ۱۰-۲۰ ساله هست آگاهی نداریم و اینجوری در موردش نظر میدیم وای به حال باقی قضاوتهامون .

منم بیام یه مقاله بنویسم و اسم چهارتا نخبهء اقتصادی و ادبی و علمی و ... ایرانی رو بذارم توش و بدون ذکر نخبه های باقی نژادها بگم ما نژاد برتریم . این خنده دار نیست ؟

در هر صورت کل ادعای پوچ نژاد برتر بودن جودها با همون چیزی که گفتم زیر سوال میره . این چه نژاد برتریه که مثل زنان بدکاره از قدرتهای غربی آویزون شده تا بتونه یه کشور جعلی تشکیل بده؟!!!!!!!. میدونم جواب اینو نداری . اما تذکرش برات لازمه .

پی نوشت : خوشحال میشم بدونم زمانی که در دنیای اسلام دانشمندانی مثل ابن سینا و ابن هیثم و ابن بطوطه و ابوریحان بیرونی و خوارزمی و زکریای رازی و ... وجود داشت ، چند تا دانشمند یهود توی دنیا داشتیم ؟
[/quote]
از حرفات مشخصه که با یه بچه دارم بحث میکنم و انقدر مزخرفه که لازم به جواب دادن نیست چون اونائی که یه چیزی می فهمند تا حالا فهمیدند که چقدر چرت نوشتی و نیاز به توضیح من نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 28 مهر 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 28 مهر 1392 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='habdollahi83' timestamp='1382275774' post='344837']
از حرفات مشخصه که با یه بچه دارم بحث میکنم و انقدر مزخرفه که لازم به جواب دادن نیست چون اونائی که یه چیزی می فهمند تا حالا فهمیدند که چقدر چرت نوشتی و نیاز به توضیح من نیست.
[/quote]
با همین جوابت بی سوادی محضت رو نشون دادی . وقتی انقدر سواد و مطالعه نداری که بتونی از ادعای خنده دارت دفاع کنی ، بهتره چیزی نگی نوجوون .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='Jahandar' timestamp='1382273062' post='344830']

پی نوشت : خوشحال میشم بدونم زمانی که در دنیای اسلام دانشمندانی مثل ابن سینا و ابن هیثم و ابن بطوطه و ابوریحان بیرونی و خوارزمی و زکریای رازی و ... وجود داشت ، چند تا دانشمند یهود توی دنیا داشتیم ؟
[/quote]
بین مسیحیها و بوداییها و هندوها و ... هم نخبه های بیشتری از بهودیها وجود دارند ولی اینجا بحث سر درصد نخبه ها به کل جمعیت هست نه تعداد محض
برتری یه زمانی با پارس و یونان و مصر و کشورهای مسلمان بوده تا رسیده به آمریکا ولی نکته اینجاست که جمعیت این کشورها قابل قیاس با جمعیت یهودیها نیست
4 تا نخبه اقتصادی و ادبی و علمی و ... که هیچ دستاورد مشخصی برای دنیا نداشته باشه از نظر من نخبه نیست یا از علمش درست استفاده نکرده
شرکت گوگل رو سرگی برین و لری پیج پایه گزاری کردند ولی چرا بین این همه شرکت موفق جهانی یه دونه مسلمون یا سیاه پوست به عن.ان پایه گزار نیست؟
باز هم لازمه این نکته رو گوشزد کنم که اگر جمعیت یهود و مسیح و اسلام برابر بود استدلال شما درست میبود ولی یهود با جمعیتی کمتر از 14 میلیون نفر در حد یک میلیارد مسلمان یا مسیحی یا بودایی تولید علم داشته
در ضمن به نظر من قدرت یهودیها بیشتر از اینکه به خاطر ژنتیک باشه به خاطر فرهنگ درون خانوادشون باید باشه
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] [url="../../user/7089-habdollahi83/"][color=#FF0000]habdollahi83[/color][/url][color=#FF0000] در صورت ادامه توهین به کاربران مطابق قوانین سایت با شما برخورد انضباطی انجام خواهد گرفت![/color][/b]

[quote]
[b]24- در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز ، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.[/b]
http://www.military.ir/forums/index.php?showtopic=21925
[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یهودیها یک چیزی رو خوب یاد گرفتند. تو هر جامعه ای که هستند تو چهار چوب قوانین اون جامعه عمل میکنند و پیشرفتشون هم از دله دزدی و باند بازی های کثیف نیست. پیشرفتشون به خاطر لیاقتیه که تو زمینه ای که توش کار میکنند از خودشون نشون میدن حالا میخواد علمی باشه هنری باشه اقتصادی باشه یا سیاسی. خودشون رو یهود میدونند و دینشون رو یهودی ولی در عین حال تو چهار چوب اون جامعه هستند و از قوانین جامعه میزبان تبعیت میکنند.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]یهودی ها مجلسی دارن که از قدرت ماورایی کمک میگیرن،شاید بگم از پسر شیطان باور کردنش براتون سخت باشه،ولی حقیقت اینه،[/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]لابی صهیونیست[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]برا هر کاری تو دنیا اون مجلس باید تصمیم بگیره،شاید باورتون نشه نقشة ی جنگ جهانی دوم رو از زمان پادشاهی حضرت سلیمان کشیدة بودن،[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]من یک مستند دارم در مورد همین یهودی ها[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]مستند هم توسط چند نفر مسلمان آمریکایی تهیه شده،[/font][/color][/right]

[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]فیلم هایی تو مستند هست،که خیلی تعجب بر انگیزن [/font][/color][/right]
[/quote]
با کیا شدیم 70 میلیون نفر!
چیزی به عنوان نراد برتر وجود نداره حقیقت اینه که اونا تو شرایط بهتری زندگی کردن اگه اینطور امریکا که مخلوطی از همه اقوامه چرا انقدر جایزه میبره ویرایش شده در توسط death2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علم و دانش همان قدرت است .
این جمله چراغ راه و سیاست آنهاست
پاینده باد ایران . مرگ بر روسیه
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول از همه ، در انتهای متن نوشته بودم که تیتر این مقاله رو جدی نگیرید ، بیشترین دلیل زدن این تاپیک این بود که بجای باورهای تخیلی و تئوری های توطئه شیطانی و ... یه نگاهی به واقعیت ها بندازیم ، واقعیتهایی که سر آمار دقیقش شاید بحث باشه ولی سر کلیت اون نه ، ...

یه نگاهی به جمعیت شناسی جهان اسلام بندازید ، وضعیت معیشت ، وضعیت سواد ، وضعیت تولید علم ، وضعیت روابط سیاسی ، وضعیت اقتصادی و تولیدات صنعتی و غیر صنعتی ، و ... در مقایسه با غرب مسیحی ...

مسئله اینجا نیست که یک قوم برتر وجود داره و یا یک قوم پست تر به نام اعراب ، چون هر دوی اینها تقریبا از یک نژاد محسوب میشن ! مسئله کاملا بر میگرده به اول افکار و اعتقادات و دوم دلایلی که باعث شکوفایی " مادی " ادم میشه تن ، هرمی هست به نام هرم نیازهای مزلو که خیلی معروفه و مراحلی که انسان نیاز داره تا به شکوفایی لازم دست پیدا کنه به دقت ترسیم شده ، که قطعا بسیاری از دوستان میدانند ، مفهومی که یکی از اصول ابتدایی در مدیریت منابع انسانی هست ، حالا بر اساس این هرم خودتون یه مقایسه بین جوامع اسلامی و غربی صورت بدین !
[url="http://www.google.com/search?q=%D9%87%D8%B1%D9%85+%D9%85%D8%A7%D8%B2%D9%84%D9%88&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=C-tjUpTuE8rm7Abi94GIBQ&ved=0CAkQ_AUoAQ#imgdii=_"]http://www.google.com/search?q=%D9%87%D8%B1%D9%85+%D9%85%D8%A7%D8%B2%D9%84%D9%88&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=C-tjUpTuE8rm7Abi94GIBQ&ved=0CAkQ_AUoAQ#imgdii=_[/url]

مشکلات ما از اونجایی شروع میشه که عدل خدا رو ندید میگیریم ، میخواهیم گندم بکاریم و بدون آب دادن با دعا بزرگش کنیم ! بعدش هم وقتی نمیشه خیلی راحت خدا و دینش رو دشمن خواهیم شد ،...

جناب جهاندار این لینک خیلی آبکی بود .
[url="http://www.persianfal.com/tag-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86.html"]http://www.persianfal.com/tag-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86.html[/url]

دانشگاه رو که افلاطون یونانی میلاد پیش از میلاد پایه گذاری کرد اسمش هم آکادمی بود البته مخصوص کشورداران ساخته شد و سپس جندی شاپور که یک شهر علمی بود و در حدود 1700 سال پیش ساخته شده ، ..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.