basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

امین جان
فعالیت های نظامی مثه سابق ادامه داره ولی رکود تو فعالیت های فرهنگی سپاه پس از شهادت شهید شوشتری و شهید لک زایی احساس میشه...!
در ضمن استان ما حدود 800هزار سلفی داره...!ولی متاسفانه دوستان فرق سلفی با تکفیری رو نمیدونند فکر میکنن فعالیت فرهنگی جواب نمیده...!
کی گفته جواب نمیده ؟سه ونیم سال امنیت رو فکردید کی ایجاد کرده؟ با چی؟فکردید با امرپ و سنسور های حرارتی نداشته مون بدست اومده این امنیت؟
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداکنه خبر هلاکت تروریستها در درگیری درست باشه ولی احتمالا برای روحیه دادن به نیروها باشه. ویرایش شده در توسط MILAD110

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا لعنت کنه این ملت پاکستان (نجسستان) .خدا لعنت کنه این دولت پاکستان (نجسستان) .خدا لعنت کنه این سرزمین پاکستان (نجسستان)را .که به چهار طرفش تروریست صادر میکنه.این لعنها را بی مدرک نفرستادم

لانه اصلی وزادگاه طالبان که مردم مظلوم افغان را بیچاره کرد
لانه اصلی وزادگاه القاعده که ابروی اسلام را برد در سوریه
لانه اصلی وزادگاه سپاه جنگوی که نه شیعیان هموطن خودشون رحم کردن .تازه داستان درگیری بمبئی که یادتون هستد
دولتش هم چندسال پیش (پرویز مشرف) رسما از مرم بنگلادش بدلیل جنایت جنگی عذر خواهی کرد

و اخرینش که در برنامه راز شبکه چهار در ماه رمضان توسط خبرنگار ایرانی که در مزارشریف بودافشا شد .که افرادی که ان 9 کاردار سفارت ایران را به شهادت رساندن گمارده دولت وقت پاکستان(نجسستان )بودند.وهدفشون خراب کردن روابط حسنه ایران وافغانستان وجلو گیری از نفوذ ما بود

وحالا این جنایت
در کلیپی که از استاد رائفی دیدم.این بابا گفت برنامه تکفیری ها در سال 93 راه انداختن موج ترور وانتحار در ایران هست.در خبرها که شنیدید.تاحالا 17-18 انتحاری را خنثی کردند.بنظر میرسه این اغاز ان هدف باشه
یکی از مناطق هدف نا امنی هم شرق کشورع

حال با این اوصاف بهم حق نمیدین که ان کثافتها را لعن کنم؟
خدا سایه امریکائیها رو از سر نجسستان برنداره
الهم اشغل الظالمین بظالمین
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گوگل ارث، پاسگاه مرزی مورد تهاجم:

[URL=http://www.media7.ir/][IMG]http://upload7.ir/images/24657882992742904327.jpg[/IMG][/URL]

فیلم حمله:

[CODE]

[url="http://www.youtube.com/watch?v=JKQ4_1wBnF0"]http://www.youtube.com/watch?v=JKQ4_1wBnF0[/url]
[/CODE]

می دونید، عقل می خواد، اولین اصل توی ساخت همچین پایگاهی اینه که یه فکری برای اصابت مستقیم بشه، بجای فنس یک دیوار حتی اگر شده باشه متشکل از سند باکس یا فریم های آهنی حاوی شن بزنن دورش، نه یک خاکریز بزنن روش رو مالچ یا سیمان بپاشن.
تمام پایگاههای امریکا در افغانستان رو ببینید، این اصل بدیهی ترین فاکتورشونه، قرارگاه پدافند غیر عامل داریم مثلا، قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا داریمف مهندسی رزمی سپاه داریم با اون طول و عرض بودجه های آنچنانی، یک خط استاندارد پاسگاه/پایگاه/قرار گاه ندارن.

من مجتهد نیستن اما اینقدر می دونم بچه مردم رو، سرباز وظیفه ای که هزار و یک جور امید و آرزو داره رو با بی لیاقتی فرستادن سینه خاک اجر و قربی نداره که اینطوری دارن براش تلاش می کنن!

نه، عقلشون به اینهم نمیرسه، یه پروتکل درگیری تعریف کنن که آقا، نصف شب وقتی داره تیر مستقیم میاد سمتت خاموش کن اون چراغ رو.
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خبر نداشتم و چند ساعته متوجه شدم! دکتر بهم توصیه کرده از استرس دوری کن و به همین دلیل اخبار و تلویزیون رو پیگیری نمیکنم.

اول خدمت هموطنان عزیز تسلیت عرض میکنم.

دوم از مسئولین انتقاد میکنم که چرا یه فکر منطقی برای مناطق مرزی نمی کنند. هم از نظر اقتصادی که مردم منطقه رو به طرف حکومت مرکزی جذب کنه نه گروه های تکفیری و هم از نظر امنیتی که چرا از تجهیزات مدرن استفاده نمیشه یا اگر میشه کم هست. مگر نمیشه تمام مرز رو بست؟ چطور آمریکا تمام اقیانوس آرام رو سنسور نصب کرده و عبور زیردریایی های روسی و چینی رو متوجه میشه. آیا طول مرزهای ما بیشتر هست یا نصب کردن تجهیزات رو زمین از اعماق دریا سختره؟

خیلی ساده می تونند با چند تا بالن مجهز به سنسورهای اپتیکی و حرارتی تمام مرز رو کنترل کنند. هزینه اون از چند میلیون دلار هم بیشتر نمیشه!

حالا هی ما بگیم و مسئولان گوش نکنند.

حداقل با این پهپاد شاهد129 که روش مانور دادید چند تا عملیات برون مرزی انجام بدید نگران نباشید حقوق بین الملل در این موارد از دولت ایران حمایت میکنه.
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Dezchilds' timestamp='1382804778' post='345752']
فقط ۱ راه داره تعقیب اونها تو خاک پاکستان این حرف من نیست حرف امام علی‌ هست که میگه ذلیل و خوار نشد مگر کسی که در خانه خودش با دشمن جنگید
خیلی‌ خوش خیالی هست اگه فکر کنیم اینا مثل گروهک پژاک تو کوه کمر قایم میشن ! اینا هم سازماندهیشون هم تجهیزاتشون توسط سازمانهای اطلاعاتی‌ پاکستان هست اگر به فرض محل نباشه ولی‌ قطعاً پاکستان کاملا در جریان کارهاشون هست . اگه یکی‌ مثل شهید صیاد یا شهید کاظمی زنده بود الان چه تدبیری میکرد ! ما چقدر محافظ کار شدیم ...
[/quote]عمو -برادر -داداش- عزیز! پاکستان از ریش امریکا و دوستو رفیقاش میترسه که میزاره پهباد هاشون راست راست بیان و برن بزنن نصف غیر نظامیان رو شل و پل کنن این تنها یه گروهک تروریستیه اگه برای نابودیش وارد پاکستان بشیم دیگه نباید با یه گروهکی که تعداد انگلاش به 200 هم نمی رسه روبرو بشیم دیگه بایه ارتش مجهز -قدرتمند و از همه بدتر دارای قدرت هسته ای مواجهیم میدونی این یعنی در این شرایط از دوحالت خارج نیست 1:یا همون اول عذر خواهی میکنیم و به قول معروف میزنیم به چاک پشت سرمونم نگاه نمیکنیم و موقع برگشت عذت ملیمونو زیر پامون خورد میکنیم 2: با پاکستان وارد جنگ میشیم جنگی که هیچ کسی نمی تونه به طور قطعی بگه که چه رخ خواهد داد و چه کسی چیرگی خواهد یافت!؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا چند ساعت پیش در ارسال پست در این تاپیک مشکل داشتم که خدارو شکر حل شد
اما در مورد این قضیه ی جلیقه ی ضد گلوله و اینها
یکی از دوستان(سیناپس)میفرمودند که در پاسگاه های نیروی انتظامی همه نوع جلیقه ی ضد گلوله هست ولی نیرو ها استفاده نمیکنن چون راحت نیست و از این جور بهانه ها
به نظرم باید استفاده از اینطور تجهیزات رو اجباری کنن طوری که نیرو مجبور باشه حتی در گشت زنی های معمولی در نقاط خطرناک کشور جلیقه ی ضد گلوله بپوشه
ولی در مورد این موضوع به قول دوستان سربازی که 2 ماه میره آموزشی که نباید ازش انتظار داشت مثل رنجر های آمریکایی رفتار کنه
اصولا این نظام سربازی ایران مسخره هست ولی خب تا زمانی که تبلیغ درست و حسابی برای جذب نیرو نباشه مجبورند ادامه بدن
حالا که ادامه میدن حداقل برای سربازانی که احتمال درگیری در منطقه ی خدمتشون هست آموزش بیشتری بزارن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]من میترسم تمام مانور دادن ها در مورد پهپاد ها فیلم باشه
مسئولان سپاه هم بهتره بجای هدیه دادن پهپاد اسکن ایگل (اگه اشتباه نکنم ) به روسها ، به مرزبانان یه دونش رو هدیه بدن تا اینجوری تار و مار نشن
محسن رضایی یه صحبتی کرد خیلی بدلم نشت
ما که ادعای مقابله با غرب و امریکا رو داریم چطور نمیتونیم از مرزهامون محافظت کنیم[/right]
[right]یکی از اشنا های من در اوایل انقلاب در سیستان و بلوچستان خدمت میکرد[/right]
[right]یه خاطره گفت که خیلی جالب بود[/right]
[right]میگفت دوتا از سربازهای ایرانی که به اشتباه وارد مرز پاکستان شده بودند توسط نیروهای پاکستان دستگیر شدند[/right]
[right]ابتدا به مقامات بالا موضوع رو اطلاع دادیم و سپس بصورت خودجوش و خودسر چند نفری لباس بلوچی پوشیدیم و وارد خاک پاکستان شدیم و دو مامور پاکستانی رو با خودمون اوردیم ایران و چند روز بعد مبادله و ختم ماجرا[/right]
[right]میگفت اگه قرار بود با راه های دیپلوماتیک کار انجام میشد شاید ماه ها بطول می انجامید و چه باج ها که میبایست میدادیم[/right]
[right]در مورد اموزش سربازی هم دوستانی که خدمت رفتن کاملا متوجه نوع اموزش هستند[/right]
[right]ما که غیر از رژه رفتن چیزی ندیدیم[/right]
[right]یعنی مثلا اگه جنگ شد فقط خوب بلدیم رژه بریم[/right]
[right]البته میدان تیر هم رفتیم که 8 تا گلوله بهمون دادن و گفتن اگه حتی یک پوکه هم گم بشه تمام افراد باید در میدان تیر بمونن تا پیدا شه[/right]
[right]خداییش من بیشتر از اونکه نگاهم به سیبل باشه به پوکه ها نگاه میکردم تا بتونم پیداشون کنم[/right] ویرایش شده در توسط death-white
  • Upvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب شهدا
الان حرف بزنیم میگن اقا بی ربطه قدرت ایران چه ربطی به مرز بانی داره !!!! دولتی که نتونه مرزهای خودشو نگه داره عمرا بتونه در مقبل یه کشور حتی مقاومت کنه همین عراق تا نیومد کله خرمشهرو نگرفت ابادانو محاصره کرد بعد تازه دولت به خودش اومد که ای بابا حمله شده.این همه نفربر تانک هلیکوپتر ساخته شده که چی بشه پس این همه خرجشون شده که کجا استفاده بشه؟ خونه سوریه و لبنان رنگین تره بفرستیم اونا استفاده کنن تا کی جفا ؟ بابا به قران این ظلمه
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
خبر بسیار ناراحت کننده ای بود...
مسولان هم بهتر بود یه مانور تبلیغاتی حسابی رو این حادثه دلخراش میدادند و لااقل یه پارچه سیاه دور گوشهای ضرغامی می کشیدند و با این کار مجوز سقط کردن اون سلفی و تکفیری هایی که به خاطر جلب رضایت نمی دونم کی از خیر اعدامشون گذشتن رو می گرفتن اما امان از مصلحتهای مزحکی که هر روز هم بهشون افزوده میشه....!
فعلا هم که مصلحت بر آرام نشان دادن جو کشور است یه وقت اگه این مصلحتها کله پامون کرد خواهشا به خدا و مردم گیر ندین!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی بده .
میان میزنن میرن . سپاه داریم . ارتش داریم . برن جمع کنن . به این کشور بغل افغانستان نگاه کنید . چطور مرزهای جنوبی و جنوب شرقی خودش رو با پاکستان کنترل میکنه . مرگ بر فلان و فلان بگید .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكي كيليپي ك گداشتن رو مستقيم كنه نامرد ها با توپ و خمپاره به پاسگاه حمله كردن خوب هيچ جوري نميشد دفاع كرد بحث كمين نبوده مثل اينكه
يارو ميگه دشمن از روبه روي ما فرار ميكنه اگه مردن يه هفته يه جا ثابت بمونن ببينن كي فرار ميكنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohammaddanger' timestamp='1382817300' post='345789']
فکر کنم مهمترین جایی که در سوریه سقوط کرد، همون مرز ها بودند!
[/quote]

منظور !؟
اگر به شهادت رسیدن 17 نفر باعث سقوط مرز می شد الان هیچ کشوری مرزی نداشت.
ان شاالله که ما با قدرت ادامه می دیم و این جا هم مثل سوریه نیست ایران کشوریه که 8 سال با دنیا جنگید و کم نیاورد
اینجا ایرانه برادر من ایران

ان شاالله که با آموزش های حرفه ای و تجهیز کامل نیروها و همچنین برخورد قاطع و کوبنده با اشرار و هر کسی که هم فکرشونه مسئولین مربوطه از وقوع این فجایع جلوگیری کنند
البته هم زمان کارهای فرهنگی و اقتصادی هم باید با قوت بیشتری در این مناطق اجرا بشه
  • Upvote 4
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.