basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

دوستان، مرزبانی دوربین دید در شب دارد. دوست صمیمی بنده سربازی در مرزبانی.خراسان جنوبی بود و شبهای کمین با دید در شب و تیربار و... به کمین میرفتند.
اما تنها دید در شب کافی نیست ......

حاج رضوان یک سوال : الان سپاه در سیستان حضور دارد ( مثل زمان سردار شهید شوشتری) ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط worior، 5 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 5 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مش حسن جان یک وقت بد نگذره...خزانه رو که خالی انگاشتی...حتما پولی نیست بفرستی لب مرزها..یه tell بزن به حاج حسین اوباما شاید یه فرجی شد!!
آقای ظریف هم میتونه توی فیسبوکش این اقدام رو محکوم کنه و در پاسخ به این عمل گستاخانه پست های جیش العدل رو توی فیسبوک دیسلایک کنه!!
آقای شمخانی!شما چه طوری داداش؟اصلا توجیح شدی کجا هستی برادر؟برای چی حقوق میگیری؟؟وظایف ات چی هست؟؟
وزیر کشور عزیز!! شما گناهی نداری...چون الان مشغول تحلیل لیست های سفارشی برای تعیین استانداران و فرمانداران هستی!!
آقایون سپاه پهباد ساز!!! یکم از اون لبه های تکنولوژی تون رو عملیاتی کنید بابا...زدن پیکان مادر مرده با موشک های پهباد هاتون هیچ ارزشی نداره جانم ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 9
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
روحشون شاد خدا به خانواده های این عزیزان صبر دهد
یک سوال؟ همونطور که اکثر دوستان اشاره کردند این پهپادها تجهیزات مرزبانی پیشرفته نفربرها و خودروهای مخصوص اینکار با توجه به اینکه از سالهاست تولید میشوند انهم بصورت انبوه نیروهای اموزش دیده و موارد دیگه ای که اشاره نمودند دوستان و شما بهتر میدانید واقعا کجاهستند؟واقعا کجان؟ کجا دارن مصرف میشند؟جدی این همه تبلیغات از تجهیزات و اقتدار و...
جدی این پهپادها برای کی برای چی برای کجا واسه خاطر کی در چه تعداد با چه کاربری کجان؟فرماندهان ما ایا نمیدانند که خدمت اجباری مسخره که فقط 2ماه اموزشی که به گواه کسانی که رفتن فقط مسخره بازی ومسخره بازی و ایضا مسخره بازیست تمام شده؟21ماه خدمت با این اوضاع چی رو میخواد ثابت کنه؟ نکنه نیروی کار برای نظافت پادگان ها کارگر مجانی برای اسباب کشی افسران و درجه داران،راننده شخصی و نیروی مثلا نظامی زیاد برای قمپز در کردن که اره ما این تعداد نیرو داریم دلتون بسوزه کمه؟
اخه واسه چی جوانان مملکت سر ندانم کاری عده ای باید گوشت دم توپ بشن؟ اصلا سرباز وظیفه سرپیازه یا ته پیاز؟ اصلا سرباز وظیفه که قرار بفرستنش مرزبانی یا هرجای دیگه با منطقه اشنایی داره از چیزی خبر داره؟
اصلا اسم پژاک،جیش العدل یا هر کوفت دیگه ای رو شنیده؟اصلا میدونه اوضاع از چه قراره؟
بدتر از همه حضرات تروریست هستند که ادعای ازادی و ازادگیشون گوش فلک رو کر کرده که بله ما چنین کردیم چنان کردیم اصلا اینایی که کشتیم از گروه ویژه مرصاد بودند که کارشون کشتار بیرحمانه و بی دلیل مردم بومی بوده؟ اخه اینو دیگه کجای دلم بذارم؟
یک مشت خدانشناس شیطان صفت ادعای مبارزه و ازادی دانر که معلوم نیست باید خندید یا گریه کرد
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1382800172' post='345733']
البته تا جایی که من دیدم تو مرزهای غربی دوربین‌های مخصوصی استفاده میشه به گفته‌ی اپراتورش خرگوشها رو هم شبها میبینند حالا مرزهای شرقی چرا اینطوری هست در عجبم...
[/quote] جناب الکترو افیسر این هنوز همه گیر که نصف گیر هم نشده است . البته من مرز شمال غربی را می دانم . چند سال پیش از طرف مرزبانی کل کشور تیم هایی برای مکان یابی نصب تجهیزات اپتیکی دوربین های دید در شب و حرارتی به شهرستان های استان فرستاده شدند و حتی صحبت نصب سلاح های کنترل از راه دور بود که به وقوع نپیوست.
جناب واریو من برای مشکل فرهنگی انان مدارس گولن را پیشنهاد می کنم
جناب حاج رضوان همین بی تی ار 60 های ارتش و بی ام پی ها به نظر من صد مرتبه برتر از هایلوکس هستند من نیز پشت همین هایلوکس به مرز رفتم .تعادلت را پشت هایلوکس حفظ کنی هنر کردی امنیت کاروان هم به یک دوشکا وابسته است.اما اگر زره پوش باشد و بتواند خدمه را از گزند تیربار 7.62 حفظ کند تروریست ها خودشان را می بازنند .نهایتاً دو ارپیجی زن دارند که بعد از شلیک اولین تیر هایشان سلاح های اصلی زره پوش ها انها را زمین گیر می کند .تیر بار چی را نیز زمین گیر می شود .تازه این موقع است که ضد کمین از حالت شعار در می اید و می توان به ان فکر کرد
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرف از کار فرهنگی نزنید...این تکفیری ها هیچ جوره آدم بشو نیستن...خشونت و تعصب ازشون می باره....ژست روشنفکری می گیرن بعضی ها...تقی به توقی می خوره کار فرهنگی باید کرد

تعدادشون هم داره همینجور زیاد میشه...تو هرمزگان فراوان هستند..به خون شیعه تشنه هستند....ناصر عبداللهی رو به خاطر خواندن ترانه برای حضرت زهرا فامیل های خونی سنیش شهیدش کردن

این ها نواده های امویان و یزید و معاویه هستن...با فرزند پیغمبر و امام حی و حاضر زمانشون تو کربلا این کار رو کردن...دیگه با شیعیانشون که در طول تاریخ چه کارها نکردن
  • Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط worior، 5 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 5 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
حذف شود... ویرایش شده در توسط hossein9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='hossein9' timestamp='1382803802' post='345749']
ایران اعلام کرده در نقطه صفر مرزی حمله صورت گرفته و ... سازمان جیش العدل بیانیه ای دیگر داده که فکر کنم بهتره دوستان بخوانند. با توجه به تلفات به نظر می رسه که جیش العدل در مورد کمین داره راست میگه، چون این تعداد تلفات جز با یک حمله برنامه ریزی شده ممکن نیست:
[/quote]
دوست عزیز اگر دقت کنید این ماله 20 مهر هست که عملیاته دیگری را انجام داده بودند! تا الان چند عملیات توسط جیش العدل انجام گرفته،کمین حمله به پاسگاه،مین گذاری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط ۱ راه داره تعقیب اونها تو خاک پاکستان این حرف من نیست حرف امام علی‌ هست که میگه ذلیل و خوار نشد مگر کسی که در خانه خودش با دشمن جنگید
خیلی‌ خوش خیالی هست اگه فکر کنیم اینا مثل گروهک پژاک تو کوه کمر قایم میشن ! اینا هم سازماندهیشون هم تجهیزاتشون توسط سازمانهای اطلاعاتی‌ پاکستان هست اگر به فرض محل نباشه ولی‌ قطعاً پاکستان کاملا در جریان کارهاشون هست . اگه یکی‌ مثل شهید صیاد یا شهید کاظمی زنده بود الان چه تدبیری میکرد ! ما چقدر محافظ کار شدیم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='geologist' timestamp='1382804303' post='345751']
دوست عزیز اگر دقت کنید این ماله 20 مهر هست که عملیاته دیگری را انجام داده بودند! تا الان چند عملیات توسط جیش العدل انجام گرفته،کمین حمله به پاسگاه،مین گذاری
[/quote]

بله حق با شماست. من تاریخ را ندیدم. پست حذف شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='iMosi' timestamp='1382803729' post='345748']
حرف از کار فرهنگی نزنید...این تکفیری ها هیچ جوره آدم بشو نیستن...خشونت و تعصب ازشون می باره....ژست روشنفکری می گیرن بعضی ها...تقی به توقی می خوره کار فرهنگی باید کرد

تعدادشون هم داره همینجور زیاد میشه...تو هرمزگان فراوان هستند..به خون شیعه تشنه هستند....ناصر عبداللهی رو به خاطر خواندن ترانه برای حضرت زهرا فامیل های خونی سنیش شهیدش کردن

این ها نواده های امویان و یزید و معاویه هستن...با فرزند پیغمبر و امام حی و حاضر زمانشون تو کربلا این کار رو کردن...دیگه با شیعیانشون که در طول تاریخ چه کارها نکردن
[/quote]

ریشه اصلی این مشکلات " اعتقادی - اقتصادی " هست ، اعتقاداتی که متنسب به اسلام شده ، درست یا غلط ، اصل موضوعی که اینها میتونند جنایاتاشون رو توجیح کنند و بهش ابعاد مقدس غیر قابل نقد بدن اسلام هست ، چه در سروان چه در سوریه ، هر چقدر آمریکا موفق شد ما هم خواهیم شد ، ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهادت این عزیزان را تبریک و تسلیت عرض میکنم؛ بهترین اقدام در شرایط فعلی انتقام جدی میباشد؛ اعدام چندتا سگ هار پاسخ متناسب با این جنایت نمیباشد؛ اقدام بعدی باید درجهت پیشگیری از این قبیل حوادث باشد؛ بحث آموزش نیروها در اولویت اول میباشد؛ اولویت بعدی بحث تجهیزات میباشد و تا زمانی که بودجه نظامی کشور از آخر اول باشه! بعدشم این نقطه ضعف باعث افتخار مسئولین باشه نمیتوان برای بهبود تجهیزات اقدام قابل توجهی کرد؛ در بحث تجهیزات توانایی بالقوه خوبی در کشور موجود است ولی متاسفانه هنوز در خیلی موارد هنوز این توانای بالفعل نشده است آن هم بدلیل کمبود بودجه؛ضروری ترین تجهیزات جلیقه و کلاههای ضدگلوله؛ دوربینهای حرارتی و دید در شب؛ پهپادهای مسلح و غیرمسلح و استفاده از اسلحه های مجهز به دوربین میباشد؛ درضمن به ازای یک چنین عملیاتهای تروریستی حداقل چند ده عملیات تروریستی دیگر خنثی شده است نمونه آن همان 16 سگ هاری است که صبح اعدام و به درک واصل شدند پس نباید اقدامات موثر و موفق برای تامین امنیت را نادیده گرفت.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صد بار لب گشودمو بیرون نریختم خون ها که موج میزند از سینه تا لبم

خداوند انشا.. صبر عاجل به خانواده هاشون بده.

تسلیت وتهنیت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دوستان اخبار رو گوش دادید؟؟؟؟[/right]
[right]گفت تو درگیری که پیش اومده و اون عزیزان شهید شدند گویا کلی هم تلفات گرفتن از تروریست های سگ وهابی....[/right]

[right]به نظرتون راسته؟یا برای مرهم گذاشتن به درد مردم دارن اینجوری میگن؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.